IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

visnu
27. kvě 2013

@meyryen Nevěš hlavu, máš dvě. Když budou šikovná, další už potřebovat nebudeš.

adrianne7
27. kvě 2013

Ahoj, založila jsem skupinu, která mi tu chyběla. Skupina je založená pro všechny ženy, které podstoupily nebo plánují podstoupit umělé oplodnění jako je IVF, IUI atd. Budu ráda, když se přidáte se svými pocity, zkušenostmi či cennými radami 🙂 Kdo bude mít zájem, ať se přidá 🙂 https://www.modrykonik.cz/skupina/2336/

lucavka
27. kvě 2013

@lenkafel co jsi psala tak si mi přišla jako jasná těhule, takže určitě zatím nevěš hlavu. Hlavně si příště nech říct přesnou hodnotu a klidně jdi na krev i potřetí ať si nic nezkazíš. Na mě sice sestřičky v laborce koukali jak na blbku a měli hloupý keci, ale radši budu za ididota než ublížit miminku který třeba potřebuje jen trochu času. Obzvláš při IVF kdy je člověk pod všema těma hormonama....

lenkafel
27. kvě 2013

@lucavka právě proto mi to přišlo taky divný, když mi řekla že negativní, protože vím jak se cítim ai na těle pozoruju změny a nemyslim si, že by za to mohli jen ty prášky, no uvidim.....snad to ještě bude dobrý

meyryen
27. kvě 2013

@kamisb do Gennetu....rozhodovalo se mezi sobotou a pondělím, tak to nechali na pondělí.... 😖

meyryen
27. kvě 2013

@visnu Kdybych se uměla modlit, tak asi začnu 😉

jaka17
27. kvě 2013

@meyryen no, bohužel ta pracovní doba....já byla objednaná na dva nativy a ani u jednoho vejce nechytli, vycházelo 🤐 mi to na neděli no a v pondělí už tam byl jen prasklý folík....
ale stejně to nevzdávej, neboj, teď je dobrá doba, to vyjde.... 😀

brsh
27. kvě 2013

@hhani No on je zlatíčko, teď už byl odpoledne bez průjmu, tak jsem ráda a snad je virozka zažehnaná 😉 Pokud mi teplota nepřeskočí k 38, tak si ten Paralen brát nebudu. Četla jsem, že je to poměrně častý jev, že máš zvýšenou teplotu v tom období po ETu... Tak třeba je to z toho. Doufám 🙂 Já mám právě endometriozu, takže jsem na to nechala koukat i muže, aby věděl, proč jsem byla tak hotová po hormonální léčbě 😀
@baby1984 - chápu, tak už se můžeš zase pomalu zapojit 😉 Bude to dobrý!
@meyryen - kočičko, buď v klidu - vždyť já tady takhle plakala před 14 dny - jedno vajíčko a ráno bylo připravený. V sobotu, dva dny po byl ET. Neboj se, jedno půjde dovnitř teď a jedno bude sourozenec na KETík 🙂 😉

hhani
27. kvě 2013

@brsh To děláš dobře..je lepší to zkusit bez léků když to jde...No koukala jsem na to tedy jak blázen...zase je člověk o něco chytřejší...

jaka17
27. kvě 2013

@hhani no holky, nezlobte se že otravuju se psy, ale ta naše čuba bude snad taky těhu, žere jak mlejn a furt se někde povaluje...tak jen pro rozptýlení chmur....když ne já, tak jdu v pondělí na sono s ní.... 😀 😀

brsh
27. kvě 2013

@jaka17 Vždyť já tu taky píšu o Leftym. Ten je zmožen virozou, takže leží jak lemra a ani nezvedne hlavu. Na to, že mi běžně leze až do talíře, je fakt nějakej vyšťavenej. Jééééé, ty budeš mít miminek 😀 😀 😀

malinka_02
27. kvě 2013

@jaka17 doufam!
@brsh dej si medik a caj a pospi si.

hhani
27. kvě 2013

@jaka17 To je krásnýýý..oni s námi prostě drží basu pořád 😀...

malinka_02
27. kvě 2013

@meyryen no ja chodim do Podoli a tam nedelaji vetsinou ani v sobotu 😒 Ale teda takhle to zprasit !

jaka17
27. kvě 2013

@hhani no jo, dřív jsem je trochu zanedbávala, ale teď jsou to moje utěšitelky...tak ať se pejsek taky uzdraví, zítra budete oba zas na tom líp...

brsh
27. kvě 2013

@jaka17 hehe, to bylo asi pro mě 😀 Pejsek sežral celofán, jak se teď pochlubila moje maminka (prý ho vyzvracel asi před třema hodinama venku), takže prd virozka. Tj blb.

Děvčata, jdu se svalit k bedně 🙂

hhani
27. kvě 2013

@brsh tak zase brzy tady 🙂..a pěkně se kurýruj 😉

jaka17
27. kvě 2013

@brsh jo, už jsem nějak za blondýnu, jdu si zasunout Utrouš a za chvilku jsem v limbu...tak všechny pěkně těhotněme 😀

absti
27. kvě 2013

ahoj holky, díky za přivítanou 🙂 do tabulky jsem se dopsala 🙂

sasanka033
27. kvě 2013

@meyryen ahoj, strasne moc drzim palce!!!!!!! je to hrozny, ale porad je nadeje, vzdyt vis, ze staci jedno vajicko a jedna spermie, abys mela doma krasny miminko! vydrz s nervama a myslime na tebe! zejtra cekam na zpravy. neboj se🙂

baby1984
autor
28. kvě 2013

@janice_opice u mě se začně něco dít až půjdu na ultrazvuk a neuvidí tam mudra cystu.Zatim sem tam byla 2 měsíce po sobě a je tam pořád ikdyž se zmenšuje.Tak snad tam už v pondělí nebude vůbec a může se jít na věc.

janice_opice
28. kvě 2013

@baby1984 tak to by bylo fajn ja zacinam se stimulkou kolem 10.6.tak bychom mohly tak nejak spolu.tedy jestli do te dobybudou hotove jeste nejake testy 😉tak drzim palce at cysta vysmahne 😀

baby1984
autor
28. kvě 2013

@janice_opice tak to já nezvládnu ani kdyby tam už nebyla,protože MS čekám až 17.6,takže podle toho jaký budu mít protokol uvidím jestli to stihnu v červnu nebo ne.

janice_opice
28. kvě 2013

Ja cekam ms 10.-11.den tak stejne budeme kousek od sebe 😉😉😉

meyryen
28. kvě 2013

Holky děkuju za podporu. Obě vajíčka se oplodnily, tak mám zase o den delší naději.

meyryen
28. kvě 2013

@brsh Tebe mám za příklad, že i s jedním vajíčkem to jde 😉

brsh
28. kvě 2013

@meyryen - jde to oplodňování, jinak si ze mě zatím moc příklad neber 😀 Se uvidí. Ale teď už buď v klidu, k transferu dojde, takže žádný nervy a pěkně připravuj dělohu na mimino 🙂 Dáte jedno nebo obě kdyžtak?

meyryen
28. kvě 2013

@brsh Jenom jedno, abych nepřišla o ten 4. pokus na pojišťovnu.

brsh
28. kvě 2013

@meyryen ok, chápu. Dneska zrovna mluvil pan doktor ve Snídani o vícečetných a říkal, že to stejně nedoporučují 😉 Jéé, bude další těhule 🙂

brsh
28. kvě 2013

@malinka_02 - Laurušo, čekáme na pozitivní zprávy 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru