IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

zimka
29. kvě 2013

Já měla asi zůstat na neschopence... pracovní výkony stejně stojí za velkej houbelec a ještě mě tu nerví tisíce pytlovin (kromě dětí, ty jsoukupodivu v pohodě - s některými kolegyněmi je to horší. 😝 ) No, je strředa, do pátku už to překlepu.

meyryen
29. kvě 2013

@visnu Děkuju, moc si toho vážím 🙂

meyryen
29. kvě 2013

@brsh Moc pěkná čárečka 🙂

coralin
29. kvě 2013

@brsh Ahojky, no tak super, moc gratuluju🙂 a to bylo samý... asi nic...a vypadá to tak pozitivně 🙂

meyryen
29. kvě 2013

Tak obě naše embrya se sice stále vyvíjí, ale jsou pomalejší, hodnocením za 3 ☹ Já jsem sice taky byla trojkařka, ale tohle nejsou moc dobré zprávy ☹

coralin
29. kvě 2013

@akdar5 jj, to známe moc dobře.. taky jsem si to celou dobu říkala.. ale tenhle poslední pokus jsem se nebála.. ale .... no snad se zadaří při tom ketu.... vydrž to, 9 den je ještě málo🙂

coralin
29. kvě 2013

@meyryen to bude dobrý..uvidíš..my máme 2 blastocytu...

meyryen
29. kvě 2013

@janinafox To je mi moc líto:( ale pokud si pamatuji, tak máte ještě slušnou úrodičku schovanou.... 😉

zimka
29. kvě 2013

@meyryen Neboj, jsou holt po mamce! 😀 Hele, my měli vzorňáky dokonalý (minule) - a stejně nakonec byli špatný. Tihle to určitě zmáknou.

coralin
29. kvě 2013

@hhani proč si ho budeš platit sama???? já už jich měla tolik a nikdy jsem ho neplatila.... ?

meyryen
29. kvě 2013

@coralin Tak daleko mi to ani nedotáhneme, pokud do zítra přežijí a bude to mít smysl, tak jdu na transfer.

hhani
29. kvě 2013

@coralin jdeme až v září..mrazáčky nemáme tak si musíme 3 měsíce počkat ☹ ...no protože u nás ten test krve po ET nedělají ☹

akdar5
29. kvě 2013

@coralin určitě se zadaří 😉 mě jen děsí to,že ten náš car přes prázdniny nejede a samozřejmě pro mě by bylo lepší,abych už nemusela začínat další školní rok,aby se těm děckám furt neměnila učitelka...

hhani
29. kvě 2013

@akdar5 ale mrazáčky nějaké máte,ne?..ty ti udělají ještě v červnu podle mě..ale ty to nebudeš potřebovat,vyjde to 😉

jaka17
29. kvě 2013

@zimka hele, doma bys to furt řešila, takhle já šla 5 den po ET do procesu a jsem za to ráda, musela jsem myslet i na něco jinýho a depku měla jen večer....

@meyryen nezoufej, my měli třetí den zpožděný všechny a nakonec byly 2 za 1

janinafox
29. kvě 2013

@meyryen no odebrali mi 30 vajíček, dál se vyvíjelo 24, ale zamražený máme "jen" 4 - ty nejschopnější co se vyvíjely dál, tamty ostatní se asi zastavily a nepokračovaly... takže jsou prý zmražený po 2, takže na dva pokusy máme ještě "připraveno". Tak aspoň něco 😉 ani to nebude stát tolik penízků a bude to menší zátěž pro tělo bez tý stimulky...
Teď zaváděli jen jedno, ale jsou mi asi souzený ty dvojčátka, tak si na ně do léta počkam 😀 je třeba hledat na tom to dobré 😉

jaka17
29. kvě 2013

@akdar5 neboj, /to se lehce řekne/ 😠 držím palce i u nohou

akdar5
29. kvě 2013

@hhani máme dva,ale taky záleží,jak na tom budu ,když jsem měla ten syndrom.
@jaka17 děkuju, snad mě ty nohy zachrání....:D

zimka
29. kvě 2013

@jaka17 No, takhle jsem to právě myslela. A asi i jo.... ale je to tu teď docela v lecčems na pytel... moc se mi nedaří držet si odstup, tak mám zas strach aby to prckové nezabalili, když je máma takovej nervák... ale pořád jim říkám - to není kvůli vám, tak se držte! 🙂

kamisb
29. kvě 2013

@brsh - tak tam pozdravuj a gratuluji 😀 😀

já dneska test už negativní, tak si myslím, že i ta včerejší krev bude ☹ njn, tak příště hold

jednalucka
29. kvě 2013

Holky, tak jsem si tam teď volali, ze šesti vajíjček se oplodnilo jedno, zítra máme jít transfer. Chce se mi tak brečet, to je hrozný. Že já dneska do tý práce lezla!!!!!!!

kamisb
29. kvě 2013

@meyryen - a jak to vidí s ET?

kamisb
29. kvě 2013

@jednalucka - nebreč, takových případů je bohužel víc, ale věř tomu jednomu že to zvládne. Nezoufej, musíme být v klidu i když zároveň víme, že to moc dobře nejde ...drž se.

kamisb
29. kvě 2013

@meyryen - už jsem se k tomu dočetla tak držím palečky aby se zítra ET uskutečnil

jednalucka
29. kvě 2013

@kamisb Tak už jsem to obrečela, děkuju za podporu. Snad to bude obrovskej BOJOVNÍK a zvládne to.....

meyryen
29. kvě 2013

@jednalucka Holka, je mi to líto. Jsem na tom podobně, ale musíme věřit, že prostě zabojujou a dají to....

meyryen
29. kvě 2013

@jaka17 Vážně? Sestřička říkala, že se můžou ještě vzpamatovat a že ať koukám zítra přijet 🙂

jednalucka
29. kvě 2013

@meyryen A kdy půjdeš na ET?

meyryen
29. kvě 2013

@jednalucka Zítra, pokud do té doby vydrží a bude to mít smysl....

jednalucka
29. kvě 2013

@meyryen Tak to máme stejné.... Zítra na 9 máme být v CARu. Musím být taky na lačno jako na OPU?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru