IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

hhani
29. kvě 2013

@jednalucka no vidíš my bychom zase raději jedno a začínám si pomalu myslet,že nám vyjde až ten 3 pokus kdy si už necháme dát dvě a chytnou se obě 🙂

sasanka033
29. kvě 2013

@hhani ja vim:( my mame jednoho a i tak z toho mam stres:( bylo to velky stesti a dobrej pristup embryolozky, ze i presto, ze od zacatku se vyvijelo hur, tu sanci mu porad davala a nakonec ho zamrazili. jinak bych taky nemela nic a cekala bych na zari jako ty. ja teda este resim pruchodnost, ktera mi vysla spatne, tak nejak celkove ze bych sla mozna pred dalsim pokusem na laparku. proste at si me poradne prohlidnou, vylouci nebo potvrdi endometriozu, srusty, nepruchodnost...a rozrezou co muzou🙂

hhani
29. kvě 2013

@sasanka033 Nevíš jestli má někdo zkušenost s dr,Bláhovou..já jí měla po celou dobu a přijde mi,že s ní nikdo nepřišel do kontaktu..většinou mají Řežábka nebo jako ty Jirsovou?

hhani
29. kvě 2013

@sasanka033 já mám právě problém,že mám uplně neprůchodné vejcovody ..jinak mi zatim nic jiného nenašli..a lehce zvýšenou štítnou žlázu tak mám letrox..

sasanka033
29. kvě 2013

@hhani jojo, myslim ze skoro jiste dada074, zkus ji, v dubnovkach. a tusis pricinu te nepruchodnosti? a jak ti to zjistovali?

orin77
29. kvě 2013

@sasanka033 Děkuji, ještě v tabulce nejsem zapsaná určitě to doženu. JJ mám nějakýho ducha a moc bych si přála aby to byl ten miminkovský a né z čočky, kterou jsem měla včera na oběd 😉

sasanka033
29. kvě 2013

@hhani jinak ja uz se proste k jirsovy objednavam cilene, pac mam spatnou zkusenost s faitem i roznickovou. pak jsem jeste zazila koryntovou, malkovskou. rezabka tam poktavam, ale nemam na nej stesti🙂

sasanka033
29. kvě 2013

@orin77 ja ti dam cocku 😀 i kdyz asi tak velke je ted tvoje miminko, jako zrno cocky🙂 tak to je super! kolikaty jsi den po ET? a je to tvoje prvni ivf?

hhani
29. kvě 2013

@sasanka033 to mi dělal ještě můj gynekolog a řikal,že příčin je spousta,ale většinou z nějakých neléčených zánětů o kterých jsem ani nemusela vědět,třeba jako malá atak...Je fakt,že on mi udělal co šlo než mě posla na IVF..no a oni se řídili timhle a ani nevim jestli zjištovali něco dál..co všechno se dá z krve zjistit..

hhani
29. kvě 2013

@sasanka033 no o Koryntový jsem toho už slyšela a vždy se modlim aby na mě nevyšla 😖 ..Uvidim jak to bude dál..

sasanka033
29. kvě 2013

@hhani z krve nepruchodnost nezjisti no...jen hormonalni profil a nemoci🙂 stejne je to sileny, co je to za hnus, takovy nepruchodny vejcovody. dyt nam priroda dala dva, kdyby jeden nefungoval, ale aby si s tim sama poradila a opravila to, to ne🙂

orin77
29. kvě 2013

@sasanka033 Já byla po 3 letech neúspěšného snažení také na vyšetření průchodnosti. Dělali mi nějakou metodu HSG či co. Popravdě byl to můj nejhorší zážitek v životě a mě osobně to hodně bolelo. Bez anestetik tě ucpou ze spodu a napouští kontrastní látkou, jseš položená přímo pod rentgenem a tak zjišťují, kam všude se látka dostane. Pár dní jsem po tom ještě krvácela. Ale nechci nikoho zastrašovat. V přírůčkách o tom píšou jen jako o nepříjemném zákroku. Ale co by ženská nevydržela když chce dítě. Mě právě zjistitili neprůchodnost na jedné straně a můj doktor mi říklal, že s vysokou pravděpodobností nebude zcela v pořádku i ten druhý.

sasanka033
29. kvě 2013

@hhani hele tak u me koryntova dobry! psaly holky, ze je jako spici panna nebo jako takova flegmaticka. ale ja teda s ni mam jednu zkusenost a to dobrou.

sasanka033
29. kvě 2013

@orin77 mne delali to samy, ale vzduchem a taky jsem se malem posrala🙂 na me museli brat naky kleste, na cipek, nemohla mi za boha narvat ten katetr az do delohy a ja uz videla vsechny svaty. a hovno z toho, pac na 100% nemuze diky tomu rict, esli nepruchodna fakt jsem, pac proste nevi, zda se dostala kam mela.

orin77
29. kvě 2013

@sasanka033 Ano je to moje první IVF a na ET jsem byla 15/5. I když si stále pro sebe říkám, že se nebudu trápit s tím, když to dobře nedopadne a tvrdím to i všem ostatním v rodině, tak přece jenom to tak lehké není. Na transferu byl se mnou i manžel a oba jsme obrečeli, když jsme viděli to embryjko ještě před zavedením. Říká se těš se na nejlepší, ale počítej i s tím nejhorším, ale lehce se řekne a hůře udělá. Když jsem si přečetla kolik jakého úskalí a problémů čeká embryjko než se z něj narodí miminko, tak mi to připadá jako jeden obrovský zázrak.

meyryen
29. kvě 2013

@sasanka033 NO tak ti naši snad taky ještě zabojujou 🙂

meyryen
29. kvě 2013

@jednalucka Já chtěla dát taky ICSI, ale embryolog mi to rozmluvil s tím, že máte tak nadstandardní spermiogram, že pokud se neoplodní přirozeně, tak jsou vajíčka hodně špatná a stejně by se za čas zastavily ve vývoji....

sasanka033
29. kvě 2013

@orin77 JE to zazrak a to si malokdo uvedomuje. kor kdyz k tomu nekdo prijde tak, ze si pujci kartacek na zuby🙂 ale tak uz to chodi, svet neni spravedlivej🙂 tak huraaaa, tesime se na tvuj test s //🙂 doufam, ze se o fotku podelis a pak kazdej den🙂

sasanka033
29. kvě 2013

@meyryen jasna vec!

hhani
29. kvě 2013

@sasanka033 jj to vim..taky to pěkně bolelo když mi tu neprůchodnost dělal můj gynekolog..nikomu bych to nepřála,ale řiká se,že to většinou bolí právě tim,že jsou tam ty srůsty a čim je jich víc tak o to větší bolest..už nikdy více 🙂
No tak to jsi asi jediná na ni jsem slyšela jen samá negativa...ale třeba si jen ona sam určí jaká bude kdo ji víc sedne 😀

sasanka033
29. kvě 2013

@meyryen tak to je super pristup od embryologa! netaha z vas penize a priroda si poradi🙂

sasanka033
29. kvě 2013

@hhani vidis, takhle jsem nad tim nepremyslela. je to mozny, ze je prijemna jen na nekoho. a co jsi slysela? co je na ni jakoby spatne? ja teda hrube varuju pred faitem a roznickovou, fakt.

sasanka033
29. kvě 2013

@hhani jo a k ty pruchodnosti - kamaradce ji delal rezabek a prej naprosto bezbolestny, ale na 99,9% nepruchodny. takze to asi taky neni pravidlo no...mne dneska rikala jirsova, ze mam i trochu zvlastni tvar delohy, takze se tam opravdu mozna nedalo dostat jak roznickova potrebovala a ze se pak da i podat neco pred zakrokem, aby ten cipek se trochu uvolnil. ja proste trvam na tom, ze to zjistit chci. chci vedet, zda jsem regulerne neplodna a prirozene se to nepovede a ani s IUI mezi ivf nemam pocitat...vis co.

hhani
29. kvě 2013

@sasanka033 arogantní,nepříjemná,neosobní ..asi tak...No Fait je prý zase jak nějaký "buran" až moc od rány a neřeší nějak co ti poví..🙂,ale prý se dá a Rožníčkovou o té nic...Taky jsem jednou byla u dr.Poláškový a ta nám tedy seděla strašně moc..milá,komunikativní vše co jsme chtěli vědět nám sdělila aniž by ji to obtěžovalo,ale prý zase vše řeší až moc a chce to mít vše uplně ideální i když to neni zase tak potřeba,ale mě prostě strašně moc vyhovovala..

hhani
29. kvě 2013

@sasanka033 jj,čípek mi můj dr. dal takže si ani neumim představit jaký by to bylo bez něj 🙂..mě už ani nebaví to zkoušet normálně když vim,že se to tam prostě nedostane...ten můj chlap má fakt svatozář 🙂

absti
29. kvě 2013

@orin77
@sasanka033
@hhani
tak to jsme mě potěšily. Moje je tohle druhé IVF, ale už si ten průběh nějak nepamatuji, takže jsem dneska začala plašit, že mám břicho furt stejný a že vůbec o něm prostě nevím...
Sa,ozřejmě jsem si hned myslela že léky na mě nezabírají a tím se bojím, abych nějaké folikuly s vajíčky vůbec měla ☹

janice_opice
29. kvě 2013

@brsh já je tteda vidím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 to je super tak potichoučku gratuluju🙂
@janinafox janí nezoufej příště se zadaří, já tomu taky furt věím!!!!!!!! uvidíš, že mrazáček vyjde 😉
@orin77 s tím estem jsem to zažila u kamarádky- na jednom skor nic a na druhé krásná čárka a ted porodila13.5. 😉 a z KET 🙂
@jaka17 já osobně bych šla na krev místo porady 😀

janinafox
29. kvě 2013

@janice_opice Jani děkuju, jj, příště to vyjde, máme zamraženo na dva pokusy, tak to nebude ani tak náročný finančně jako teď když to bylo se stimulkou a tím vším... jak jsem psala už holkám - třeba mi jsou prostě souzený ty dvojčátka, tak si pro ně v létě půjdu 😀

aranel6
29. kvě 2013

Dobré poledne holčinky,

předně velká gratulace @brsh - nádhera-tak ať testíček dále krásně sílí a příští čtvrtek je tam krásná dutinka 🙂
Jdeme na UTZ skoro stejně 🙂

@jaka17 - Super čárečka je krásná, hezky ji kontroluješ 🙂-zítra se hcg z dvojnásobí a bude silnější
@orion - takže testíky Dr. Maxe se osvědčili-no to je paráda-tak je taky prubnu
A jinak já dnes udělala další testík a čárečka je zase o chlup silnější, tak mám velkou radost-nafotila jsem mobilem-jenže teď to z něj nemůžu dostat-přesněji nemůžu najít tö udělátko kam se strká ta microSD karta ☹

janice_opice
29. kvě 2013

@janinafox no to je jasný!!!! 😀 já bych měla začít někdy za 10-14 dní se stimulkou - tedy jestli budou manželovy výsledky z genetiky a mám trochu obavy, protože to bude fakt poslední 😒 ale nějak věřím tomu že to konečně vyjde!!!to by bylo,aby to nevyšlo 🙂 🙂 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru