IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

aranel6
29. kvě 2013

@jednalucka - vůbec nesmutníkuj-bojovníček tam je a musíš mu věřit,že to vybojuje - koukni na brsh, taky jen jeden bojovníček a jak to krásně zvládl 🙂
Na transfer nemusíš být na lačno-naopak nás donutili před zákrokem vypít 3 sklenice vody,aby byl plnější močák a doktorka dobře viděla děluhu a kam embríška dává 😀

mispulina912
29. kvě 2013

@jednalucka uvidíš že vše bude v pořádku, je to bojovník a tak bude bojovat až do konce....... posílám srdce aby ti přineslo štěstíčko....

janinafox
29. kvě 2013

@janice_opice neboj, všechno dobře dopadne... 😉

janice_opice
29. kvě 2013

@brsh kuju za odkaz na dorru a fakt to říkám ta pozitivní mysli dokáže zázraky, prostě musíme bojovat!!!!!!!!!!

sasanka033
29. kvě 2013

@hhani fait me strasne nasral, ale fakt strasne - delal mi postkoitalni test a vysel negativne, ale koryntova mi prave pak rekla, ze to bylo spatne nacasovany, ze jsem byla 11DC a hlen nemohl byt pruchodny, ze folik mel jen 14 mm, takze ten test je naprosto k nicemu. a on mi ho udelal a nesral se s tim a jen mi rek: no spermie v tom hlenu nejsou, nevime kde jsou, ale je to negativni. a ja se od ty doby klepala ze mam neco s imunitou.

sasanka033
29. kvě 2013

@hhani jasny no:/ ja si nekdy rikam, ze je lepsi to nevedet. ale asi neni. proc si davat naky sance na IUI, kdyz to stejne neprojde.

janice_opice
29. kvě 2013

@jednalucka Lucííííííí vím jaké to je, když čekáš něco a je to jinak ale nebooj věř tomu jednomu jak nejvíc můžeš!!!!!!!vždyt jak tady kolikrát bylo psano - stačí jedno vajíčko a jedna sprmijka a je z toho zdraavé mimííí držím pěsti moc 😉

janice_opice
29. kvě 2013

@sasanka033 Já jsem poslední dobou tak nasraná na doktory!!!! Jak je tohle možný? kamže to chodíš?????

orin77
29. kvě 2013

Holky, tak já pádím z práce. Půjdu na kosmetiku, ale ještě před tím si skočím na kliniku na tu krev. Tak uvidíme. Mějte se moc hezky a zítra si určitě zase počtu co jste naklebetily 🙂

sasanka033
29. kvě 2013

@janice_opice apolinar. no tohle si myslim, ze je brutalne neprofesionalni, co on udelal. dokonce jsem premyslela, ze napisu stiznost. a proc jsi nasrana?

sasanka033
29. kvě 2013

@orin77 tak hodne stestiiii🙂

ewickova
29. kvě 2013

Zdravím jsem už po 5 jsem podstoupila IVF a opět negativni. Dnes jsem se z krve dozvěděla ze těhotná nejsem. Jsem bezradná a nevím kde je chyba ☹

sasanka033
29. kvě 2013

@ewickova ahoj, no to je hruza!!! a v jakem caru jsi, jake mate potize a jak jsi stimulovala? vajicka...byly kety? proste info🙂

janice_opice
29. kvě 2013

@orin77 tak tfuj tfuj at jsou samé dobré zprávy§§§ 🙂 🙂

janice_opice
29. kvě 2013

@ewickova jjkam chodíš a tak . já jdu ted na 7.IVF jak píše sasanka informace 🙂

janice_opice
29. kvě 2013

@sasanka033 no holky to už tady všechny četly tak snad je to nebude unavovat 😀 v tom minulém pokusu to doktoři posrali na plné čáře ...za prvé mě poslali na OPU dřív -špatně změřili folíky a za druhé jsem se s nima dohadovala o penězích, za tetí se vůbec nezajímali o nějaká potřebná vyšetrřní, takže jsem tam s nima skončila a přešla do jiného CAR kde mi zjistili, že mám totálne rozhozenou štítnou žlázu .. opravdu ty hodnoty hodně špatný......a to není z měsíce na měsíc, že ......na to, že mi začátkem března dělali testy a v lednu taky a nikdo to neřešil... ted jsem to hodně zestručnila, ale prostě tak nějak ví, že to tentokrát byly vyhozené prachy kvůli chybě doktorů a zbytečnej psychickej stres. Už ted vím, že jsem udělala dobře že jsem šla jinam!! A i kdyby se to opět nepovedlo tak prostě vím, že pro to všichni udělali všechno

sasanka033
29. kvě 2013

@janice_opice no to je teda taky hnus. a odkud kam jsi sla? a to prvni dite mas taky z ivf?

janice_opice
29. kvě 2013

@sasanka033 já bych si stěžovala už jenom proto,aby se to nestalo dalším holčinám, když už nic jiného!! a neprofesionální to tedy bylo....největší problém je v tom, že se doktoři vzájemně krejou....většinou

janice_opice
29. kvě 2013

@sasanka033 \první mám taky z IVF,ale s předchozím partnerem - no u mu bude rostákovi za měsíc 12 let to to letí...... a přešla jsem z IScare - potažmo ten poslední pokus byl half und half Gyncentrum - tam jsem stimulovala a IScare - tam OPU a ET. a přešla jsem do IVF CUBE....Musím říct, že každé sezení v CUbe trvalo asi hodinu cca a vše jsem se dozvěděla a nikdy neměla ten pocit narvaných čekáren, že jeden kus hotovo na řadě je další kus tak šup šup, takže i ta psychika asi dělá své🙂

sasanka033
29. kvě 2013

@janice_opice no a taky prekvapeni: naprosto bez obalu mi doktorka rekla, ze to doktor udelal blbe. takze zadny kryti...coz je fajn. jinak v gyncentru mam gyndare, ale nemam ho moc rada a ani o mem ivf nevi. vim, ze tam posilaji do iscare a ja chtela k apo. takze ti to podelali v gyncentru, protoze ti tam spatne zmerili foliky? kdo to byl???? a oni ti neudelali ta vysetreni? ja chodim k benesovi. a zmenila jsi i gyndare?

meyryen
29. kvě 2013

@janice_opice Tak to jsme na tom stejně, taky mi to udělali blbě, ale naopak než Tobě...na OPU jsem šla pozdě ☹

janice_opice
29. kvě 2013

@sasanka033 no já jsem chodila k nejlepšímu doktorovi na světě, kterej mi zachránil život dá se říct..pan doktor Benda, ale ten bohužel umřel na rakovinu před Vánocema ☹ ☹ ☹ hele to mě fakt zasáhlo musím říct a tak jsem tam začala kvůli IVF chodit k MUdr. Karhanovi - nemůžu proti němu říct křivý slovo, fakt príma doktor a se snažil, ale jednu neděli kdy jsem měla jít na měení, protože se bál OHSS mě poslal k nějaký mladý doktorce na měření a ona jak asi prostě je nezkušená, tak naměřila špatný hodnoty a řkal je doktorovi a poslali mě tedy o dva dny dřív na OPU než bylo plánováno. Takže doktorka v Iscare mi po OPU řekla, že moc necháe kde ty hodnoty naměřili:((( takže místo např. 18 vajíček jsem měla jen tři chuděry páč ty ostatní byly nezralé. ale vůbc nikdo nedělal vyšetření mému mužovi (byl to první pokus s ním) teda kromě spermio samozřejmě a ta štítná - já nevím vždyt je to základní vyšetření a štítná je hlavní hormonální orgán v těle přece!!! no a pak jsem nemohla ani z jednoho centra vydolovat prachy. V Cube je to za prvé absolutně o jiném přístupu a za druhé i finančně to vyjde lépe --jen nemají smlouvu s každou pojištovnou zatím tedy - a taky tam mají teda obrovskou zahraniční klientelu..... a za vše mluví i to, že mi doktorka sama řekla o tom embryoglue - e to tam sice nabízí a dělají,ale že není prokázané, jestli to funguje........takže mi nikdo nic nevnucoval a mohla jsem se rozhodnout na základě opravdu vyčerpávajících informací z toho co mi bylo nabízeno a detailně vysvětleno...... takže mám ted arzenál léků že se toho až děsím :D

janice_opice
29. kvě 2013

@meyryen tak to mě moc mrzí :(((((((((( a budeš s tím něco dělat?

ewickova
29. kvě 2013

Zdravím jsem už po 5 jsem podstoupila IVF a opět negativni. Dnes jsem se z krve dozvěděla ze těhotná nejsem. Jsem bezradná a nevím kde je chyba ☹

lenkafel
29. kvě 2013

@jednalucka tak aspoň to jedno, třeba to bude zrovna bojovník a pořádně se zakousne, hodně štěstí

sasanka033
29. kvě 2013

@janice_opice benda??? to je ten mistr pres ultrazvuk?

lenkafel
29. kvě 2013

@brsh krásný, blahopřeju a hlavně všechno v klidu, ať se mimísek udrží

coralin
29. kvě 2013

@akdar5 jak to, že mají u vás v caru prázdniny?? kam chodíš??? to slyším prvně... a máš mrazíky nebo musíš do celýho procesu znovu🙂 co učíš? 🙂

sasanka033
29. kvě 2013

@janice_opice jdu guglit embryoglue🙂

sasanka033
29. kvě 2013

@coralin ahooooj🙂 no u nas v apolinari maji od pulky cervence do konce srpna zavrenou laborku treba..asi musi nejak vybrat dovolenou taky...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru