IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

kamisb
29. kvě 2013

@brsh - krásnou dobrou a děkuji

sasanka033
29. kvě 2013

@martas14 ahoj, dekuju za optani, dneska vsechno ok, sliznice je ready na miminko, takze presne za tyden KET🙂 musime se uz jen modlit, aby se nanucek dobre rozmrazil🙂

janice_opice
29. kvě 2013

@sasanka033 moc ti budu držet palce!!at to vyjde

martas14
29. kvě 2013

@sasanka033 no tak to je super že sliznice je tak jak má být, taky jsem napnutá, jak si roste mech a kapradí u mě 😀 takže ve středu už bude ledňáček u tebe to je super, tak moc neutíkej ať pak mám s kým čekat na testík.....a odkdy budeš mít utroš? a žádné léky nic nepřidávali nebo neupravovali ti?

martas14
29. kvě 2013

@ewickova no toto je taky na palicu, když člověk neví kde je zakopaný pes a možná díky tomu se nemůže hnout z místa 😠 tak to máte teď hodně čerstvé, to mě mrzí holka.....toto je celé nefér na tom umělku, že když už to člověk podstoupí, tolik obštrukcí narozdíl od přirozeného těhu....a tolik doufá, tak by měl být výsledek vždy jistý.....i když teď už aspoň nějaké šance jsou před dvaceti lety by jsme neměli ani to...

jaka17
30. kvě 2013

Dobré ráno všechny ,
už jsem vás dočetla a nejradši bych všem poslala srdíčko, co my ženské uděláme pro to vytoužené miminko v náručí...
Spravedlivé by bylo, aby to všem vyšlo..... 😝 v červnu, červenci, srpnu...atd.....vůbec si nedovedete představit, jak moc jste mi všechny pomohly tím, že jsem se mohla svěřit a svěřuju 😅 😵 den po dni těm, co prožívají stejné nebo ještě o moooc větší trable a poradit se, najít podporu v depce...potřebovala bych náruč srdíček pro všechny tady 😀 😀 😀 😀
Dnes mne manžel přemluvil a půjdu na test z krve, tak dám vědět a těším se na všechny...

orin77
30. kvě 2013

Přeji krásné dobré ráno. Teda mě trvalo než jsem se prokousala tím co jste napovídaly od včerejška. V povídání jste hodně plodné 🙂 a tak tomu bude i v mimískování.
Včera jsem si skočila na tu krev, ale budu znát výsledky až v pátek. Prý odvážejí krev do laboratoře ve 13 hodin a já tam přišla o půl hodiny později. Co se dá dělat. Čekali jsme tak dlouho tak snad ty dva dny taky přetrpíme

orin77
30. kvě 2013

@jaka17 máš recht, taky chci mít jistotu ať vím na čem jsem i kdyby to nedopadlo dobře

janinafox
30. kvě 2013

@malinka_02 Dobré ráno... Asi jsou nám prostě souzený ty dvě liščátka, tak si na ně počkám 😀 To bude pak doma veselo, budeme velká smečka - dvě velký lišky, dvě malý lišky, dva psi 😀

orin77
30. kvě 2013

@janinafox Ahoj, tak to je fakt pěkná smečka, takové lišky Bystroušky 🙂 . Jen si budete muset dávat pozor v době honů a nechodit do lesa.

jaka17
30. kvě 2013

@orin77 no tak to já radši pojedu, aby mi výsledky neřekli až v pondělí 😀 😀

orin77
30. kvě 2013

@jaka17 To bude nejlepší ať můžeš o víkendu oslavovat a být oslavována 🙂

jaka17
30. kvě 2013

@janinafox Jasně, v tomhle množství to aspoň bude stát za to....prostě lišky 😀 XXXL

jaka17
30. kvě 2013

@orin77 no v pátek máme sraz asi tisíc let po maturitě, holky budou probírat vnoučata a já se sodovkou budu radši držet hubu....

jaka17
30. kvě 2013

@orin77 jo a z moči jsi dnes testovala???

orin77
30. kvě 2013

@jaka17 Naopak Ty budeš zářít jak sluníčko a všichni Ti budou závidět, jak dobře vypadáš 😉

janinafox
30. kvě 2013

@orin77 viď, netroškaříme no 😀 no vidíš, na les jsem nepomyslela, ten máme kousek od baráku, tak to radši budem na zahradě 😀 😀

@jaka17 všechno dvojmo, no, aby nikdo nebyl sám 🙂

jinak holky - včerejší "liščí" perlička - jsem upíjela manžovi pivíčko a on mi říká že můžu upíjet jenom do léta a pak na dlouho nic a došel k otázce jak dlouho budu ličšata kojit, tak jsem mu na to odpověděla "no to je přece jasný, do tý doby než se naučí lovit sami" 😅 😀 😀 máme holt doma občas veselou domácnost

orin77
30. kvě 2013

@jaka17 jj testovala, připadá mi že to už nedělám jinak než do kelímku ☹ Zoušela jsem to včera odpoledne a něco se mi ukázalo, ale mám vybitý foťák, tak ho musím nabít a vyfotit. Jen nevím jestli ty testíky fotíte hned po těch 3-5-ti minutách nebo i se zpožděním? Protože po těch 5-ti minutách je ta čárka samozřejmě jasnější

orin77
30. kvě 2013

@janinafox 😀 😀 tak to je bezva takový příštup

ewickova
30. kvě 2013

@sasanka033 držím palecky aby to vyšlo až do konce 🙂

janinafox
30. kvě 2013

@orin77 😀 tak stejně nemá smysl mu teď lejt do hlavy řeči typu že to nejde říct předem a jestli vůbec pak kojení půjde a tak - na to je času dost 😀 takhle odpověď mu plně stačila 😀

zimka
30. kvě 2013

@hhani To jo, to je jasný.

jaka17
30. kvě 2013

@orin77 fotím to po těch 5 ti minutách i dýl, máme to nalepený na lednici a tak syn aspoň teď tolik nežere... 😀 😀

jaka17
30. kvě 2013

@janinafox Jo, člověk se musí furt snažit nezkysnout...

jaka17
30. kvě 2013

@zimka tak jak v procesu 😀 😀

jaka17
30. kvě 2013

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At... ahoj, vkládám odkaz na tabulku, už mne nebaví furt klikat na str.51

zimka
30. kvě 2013

@jaka17 Ale jo, dá se, naštěstí tu mám šikovnou praktikantku, takže za mě učí hodinu dvě denně, tak se můžu trochu poflákat. No myšlenkama jsem někde jinde.... 🙂 Testovat chci až v pondělí, tak počítám dny... 🙂

zimka
30. kvě 2013

Jo, a to je sranda s těma chlapama - dnešní debata ráno (a já si myslím, jaká jsem hrdinka, že chci vydržet až do 12 dne.. 😀) "Proč proboha nemůžeš počkat až do toho dne, co ti řekli, že se máš testovat?????"

jaka17
30. kvě 2013

@zimka normálka.....jim se ten život zase tak moc nezmění...tak se šetři a dej vědět, držím palce..

hhani
30. kvě 2013

ahoj holky..dneska je tam fakt hnusně,brrr...Tak jsem volala do caru..Samozřejmě naše laboratoř je omezená tudíž 2.pokus bude v září s tim,že začnu stimulovat v srpnu.Takže tam začátkem srpna budu volat na objednání....Jinak všem kdo jsou v očekávání přeju at to dopadne s krásným výsledkem // 🙂 ..akorát je mi divný,že ta mrcha se mi nerozjela uplněa naopak se zastavila,ale to bude asi tim vysazenim utroše.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru