IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

akdar5
3. čer 2013

@orin77 týýýýýýýýýýýjooooooooo, tak to je krásný 😉 málem to rozbrečelo i mě... 😉
tak ať se drží a jste oba v pořádku... 😉

coralin
3. čer 2013

@eviku52 Ahojky, to jsme na tom podobně. 3 IVF jsem měla v dubnu a teď čekám na ket..

martas14
3. čer 2013

@mispulina912 jsi hodná, tak snad si potvůrka ještě nějak šoupne, tu tvou mega duchnu sice nedoženeme, ale mě i v CARu by stačila něco přes osm 😀 tak snad se tam došoupeme.....

martas14
3. čer 2013

@akdar5
@zimka no holky tak super gratulace k druhé čárce, tak ať vám pěkně kopou zajíčci v bříšku, držím pěsti ať je vše jak má být.... 😉

orin77
3. čer 2013

@akdar5 Moc děkuji, také doufám, že budete oba v pořádku.

martas14
3. čer 2013

@hhani
@janice_opice jasný holky už nejsme za totáče, takže fronty už jsou u nás pěkně krátký 😉 září u jedné, červen u druhé ...jasně vidím jak stojíte u kasy a vyzvedáváte si testy s // 🙂

eviku52
3. čer 2013

@orin77 A počítáš i den transferu???

orin77
3. čer 2013

@eviku52 den tranferu nepočítám

martas14
3. čer 2013

@brsh tak to mě mrzí, že vás to tak postihlo, tak ať už je ta blbá voda pryč a škody co nejmenší ☹ drž se holka a hlaď bříško aby fazolka věděla, že máma je úplně v pohodě a všechno bude super......u nás taky prší, takže lepší počasí poslat nemůžu, ale snad už k vám brzy dorazí i samo

eviku52
3. čer 2013

@coralin Ahojky, tak budu držet palečky 😉 ale je to náročné. Já byla na KETv únoru a teď 3IVF, tak jsem zvědavá. Trochu mě děsí bolesti v podbřišku jako na MS, ale snad to bude vše ok....

martas14
3. čer 2013

@coralin to s tou vodou je vážně hrozný, hlavně ty škody po tom, když se přežene ☹ Je to blbý, ale tak ještě pořád je to chata, takže lepší než kdyby jste jí měli přímo doma.....to musí být úplně na palici, když máš všechno mokrý, vlhký a ještě nemáš kde bydlet....snad už to brzy skončí a pak hned vysvitne mega slunce aby vám pomohlo co nejrychleji vysušovat....
to s tím odpočinkem je taky jak na schvál, kdyby jsme tu nebyli tak zabacilovaní těma angínama, tak bych tě pozvala k nám na moravu, tady by se ti čekalo jedna báseň 😉

eviku52
3. čer 2013

@orin77 To je škoda, jinak už by to byl 10den a trochu větší naděje, že je vše ok 🙂 ale snad jo, já už fakt nevím, ale ty bolesti mě fakt docela děsí, jelikož dnes je to 28den o začátku cyklu, tak se jen modlím, ale to taky moc neumím 😀 a jak se máš ty??? Kolikátý den jsi si dělala testík???

janice_opice
3. čer 2013

@martas14 😀 😀 😀 😀

martas14
3. čer 2013

@orin77 to je tak milý jak ti chlapi to s námi prožívají a je vidět, že tvůj bude velký gurmán, když už ti vybírá porod do vody 😀 já po něm taky toužila, ale říká se že u prvního se moc nedoporučuje, protože tam jde všechno pomalejc, tak si ho radši schovejte až na druhý porod 😀

eviku52
3. čer 2013

@eviku52 Jinak ti držím palečky všechny, je skvělé mít úžasného mažela. Ten můj byl se mnou doma celý týden a staral se o mě, taky užasný, jen jsem pak vždy zničená, když vidím jak moc by chtěl mimčo a zatím se nám to nedaří... ☹

eviku52
3. čer 2013

@orin77 Já jsem blázen, omylem jsem poslala zprávu sama sobě. Jinak ti držím palečky všechny, je skvělé mít úžasného mažela. Ten můj byl se mnou doma celý týden a staral se o mě, taky užasný, jen jsem pak vždy zničená, když vidím jak moc by chtěl mimčo a zatím se nám to nedaří... emoticon

akdar5
3. čer 2013

@martas14 díky, díky,díky 😉

martas14
3. čer 2013

@eviku52 ahojky taky vítám.....a copak máte za problém, že jdete už po třetí? Tentokrát to jistě klapne, holky už tu rozjely krásnou těhu vlnu, takže už v podstatě na ní frčíš taky 😉 já se chystám na první KET, zatím jsem byla jen na kontrolním UTZ sliznice a bohužel teda nic moc, neroste potvora, takže se modlím aby to do středy vzala nějak skokem a něco tam pořádně nafoukla 🙂

orin77
3. čer 2013

@eviku52 Neboj, ty bolesti určitě budou z těch tělísek a že se embryjko zavrtává a hledá nejlepší polohu 🙂 Já si poprvé dělala test 10-tý den a byl slabě pozitivní, takže jsem se nadchla, nicméně další 2 dny to bylo horší. Je možné, že jsem ještě měla po tak dlouhé době v sobě pregnyl nebo ty testíky nebyly OK. Měla jsem koupený ten mammatest a na radu a zkušenosti jiných jsem si pak koupila testy Dr. Max. A ty jsou opravdu lepší. 14dní po transferu jsem měla oficiálně testovat. Mammatest mi ukázal nějakého slabšího ducha a ten z Dr. Maxe lepší čárku, tak jsem raději zavolala na kliniku a požádala je, aby mi udělali krevní testy. Chtěla jsem vědět na čem jsem.

eviku52
3. čer 2013

Mějte se všechny krásně, držím paleček, pevný nervy,já jdu něco poslat do bříška 😉

eviku52
3. čer 2013

@martas14 ahojky, děkuji za přivítání, už jsem byla na odchodu vařit oběd, ale 😉 manžel má pomalé spermie a málo a já mám zvýšený protlátky v těle, prý mi pracuje imunita trochu víc než by musela, jinak jiný problém není, takže se futruju Prednisonem, ale to je asi běžné a Utrogestan. Jinak na otázku proč se neuchytí mi nikdo nedokázal odpovědět... 😒 sliznici jsem měla taky slabší, ale pak říkal doktor, že to mám v bříšku jako v pokojíčku, ale až po odběru, tak to si asi nevybereš... Budu držet palečky, aby to dopadlo dobře snad ta vlna těhu bude úspěšná pro nás všechny 😉 a jinak nemáš žádný jiný problém??? Nám na zamražení nezůstalo nic, měla jsem jich teď 7zralých, z toho se 5chytlo a zůstaly 2...

eviku52
3. čer 2013

@orin77 Děkuji za podporu, doufám, že to tak bude 😉 měj se krásně, já si musím jít udělat něco k jídlu, už se hlásí žaludek i když mě včera spíš trápil... Určitě ještě písnu, drž se papa 😉

hhani
3. čer 2013

@martas14 😀 😀 ..to se ti opravdu povedlo .. DÍÍÍÍKYYYYYYYYYYYY MOCCCCC 🙂

martas14
3. čer 2013

@simka77spain ahojky moc tě vítám a vím přesně čím procházíš, my jsme na tom byli úplně stejně, takže snad ti vliji trochu naděje do žil 😉 Nám před dvěma léty zjistili též mužskou neplodnost a co mám říct byla to hrůza, nikdy žádný zdravotní problém, můj silný, zdravý chlap, vše fungovalo jak má a naráz buch nejsou spermie, smetlo nás to hodně....mě teda pravda né až tolik, pořád jsem tomu nějak nemohla uvěřit, přišlo mi že to nemůže být pravda, ale chlapi toto nesou hooodně těžce navíc když jsou to ještě takový ty rodinný typy jak můj ☹ Měli jsme tenkrát obrovské štěstí, že jsme narazili na den otevřených dveří u nás v CARu v Brně, tak jsme se šli podívat, potom byla i nezávazná konzultace s panem docentem a ten dal mojemu hodně naděje....takže jsme se do toho vrhli po hlavě, můj poběhal v rychlosti pár andrologických a urologických vyšetření, já začala stimulovat krátký protokol a pak jsme v jeden den šli na to ráno odvezli mojeho na TESE a já za hodinu po něm na OPU, nevěděli jsme co bude, byly to nejtěžší okamžiky mého života .....protože kdyby se nic nenašlo, tak moje vajíčka těžce hormonami vyhnané by se daly zničit jelikož dárce jsme též odmítli......ale naštěstí se našlo 😉 měla jsem 8 vajíček z toho 7 se oplodnilo ICSI dvě mi zavedly a tři zmrazili .....no a z těch dvou mi doma v postýlce hajá už čtrnáctiměsíční dcera, takže po tom co nám sdělili, že nikdy děti mít nebudeme....jsme to dotáhli až sem....takže se holka drž, věř a buď plná optimismu, protože i s touto diagnózou a napoprvé to jde zvládnout.....kdybys chtěla něco vědět, tak se klidně ptej
Jinak cenu máte teda šílenou nechápu za co vás tak škubou? nás IVF se vším i mražením stálo 25 000,- ale je pravda, že manželovu operaci jsme měli v rámci nějakého měsíce boje s neplodností zadarmo, jinak by stála 11 000,- ale i tak 150 tis. mi příjde nechutné....

jaka17
3. čer 2013

@eviku52 Ahoj, vítej na těhu vlně, určutě to dobře dopadne....
Jinak holky, v centru Prahy povodeň jak blázen, v Iscare tma, jediný co fungovalo byly sestry na IVF oddělení, takže krev žádná, recepty taky, jen mi naštěstí daly utroš ze zásob a jela jsem domů, všude vojáci a policajti, Vltava skoro vylitá, no hrůza...

meyryen
3. čer 2013

@eviku52 Ahoj, čeká mě na podzim to stejné, 3. IVF....dělali ti po těch 2. neúspěšných ještě nějaká další vyšetření?

simka77spain
3. čer 2013

@hhani uz jsem tu, mam to! hihihi nic jineho mi v lekarne nedoporucili, tak hned beru. ale rekla mi ze jen jednu denne. ty to beres vickrát?

simka77spain
3. čer 2013

@coralin labradorku....nase taky mimi hehehe ja jsem teda aspoñ na ni desne zatízená. je jak moje decko hihihi. adoptovali jsme ji z utulku

hhani
3. čer 2013

@simka77spain nene,jen jednu denně 🙂....

orin77
3. čer 2013

@martas14 děkuji, gurmán to je. Už když jsme se začali snažit o mimi, tak mi na rovinu řekl, že chce být u porodu. Jenže i když jsem velmi statná žena, tak jsem dole hodně úzká a má gynekoložka mi říkala, že s velkou pravděpodobností když budu těhotná, tak pak porod bude císařským řezem o čemž manžel nechce moc slyšet, protože by u toho nemohl být 🙂 No ale to je ještě hodně předčasné.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru