IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

lucavka
7. čer 2013

Holky teď mě napadlo kolik berete toho estrofemu? Jestli ho náhodou opravdu nemám moc a nemám tu tekutinu z toho jak říkal doktor?

lucavka
7. čer 2013

Jinak synátor má dnesk druhý narozeniny tak sme si udělali krásný dopolko ve městě po hernách a teď se jdem naobědvat a spinkat. Sem se aspoň po tom hrozným včerejšku trochu vzpamatovala... Chtěla jsem si zajít i na pracák, ale u nás dnes nefungujou, tak až v pondělí...

janice_opice
7. čer 2013

Sakra tak ta sestřička furt nevolá...tak bud maj transfery anebo nevim

janice_opice
7. čer 2013

@lucavka správně!!! tak to má být!!! Jo a úřady v pátek?? Neblázni!!!

aranel6
7. čer 2013

@jaka17 Mocinky gratuluju těhulko - tak ať fazolka roste jako z vody a srdíčko krásně tluče

zimka
7. čer 2013

Jojo, dvě. To bude na tom ultrazvuku vidět,kolik jich tam je, vid? 🙂
Byla by to sranda, máme skoro třináctiletou tichou nenáročnou holčičku, a přibyli by 2 křiklouni. 🙂

jaka17
7. čer 2013

@araneldíky moc....tobě taky...
@zimka no tak to bude zajímavý obrázek, to se těším..jestli jsou dvě, to snad poznají...a ještě by to měli být dva kluci.. 😀 😀

aranel6
7. čer 2013

@malinka_02 Gratuluju k bublince a s tím srdíčkem si vůbec nedělej hlavu - prostě někomu vidět je dřív a někomu později-ono taky prý záleží na citlivosti UTZ. Já taky počítala s tím,že srdíčko nebude a i mi to Dr. při příchodu říkala,že se většinou dělají návštěvy dvě. 6+0 je fakt na hraně aby srdíčko mohlo být vidět.

aranel6
7. čer 2013

@orin77 Mě Dr. na UTZ řekla, že se to i při IVF může brát dle posledních měsíčků (já byla v út 5+5-poslední MS 25.4.) a nebo dle OPU-tedy dle stáří embríska a to jsem byla 6+0 (OPU 6.5) a miminko odpovídalo dle velikosti 6+1,takže bylo ukázkově dle OPU 😀.
Takže ty by jsi dnes byla dle MS 5+4 a v den UTZ budeš 6+4 a to už bude srdíčko natuty 🙂-ještě si to můžeš přepočítat dle OPU - kdy den po OPU je 2+0.

aranel6
7. čer 2013

@eviku52 Tak zatím potichoučku - GRATULACE!!!! 😵

aranel6
7. čer 2013

@janice_opice Taky mi zbylo jedno nepoužitý Gonalový pero,takže taky klidně přenechám.

aranel6
7. čer 2013

@zimka Já teda estrofen neberu, jen utroš 2+0+2 a prednisone 1/2-0-0 a při UTZ mi Dr. řekla,že obojí budu brát dál do konce 10.tého týdne. A tak to i napsala mému gynekologovi.

janice_opice
7. čer 2013

@aranel6 holky jste zlatééé díky moc,určo dám vědět a cenu tam máš jakou?🙂

aranel6
7. čer 2013

A jinak všem čekatelkám dvojčárkovkovkám, čekatelkám transferovkám, stimulantkám, i čekatelkám na stimulku přeju krásné páteční odpoledne 🙂

aranel6
7. čer 2013

@janice_opice Já jsem myslím doplácela 812Kč za tu jednu krabku-protože za 5 jsem platila něco přes 4000. Mrknu přesně doma v lednici. 🙂

orin77
7. čer 2013

@aranel6 Děkuji moc za vysvětlení, sice mě matematika bavila, ale tyhle přepočty jsou podle nějaké Bulharské konstanty. 🙂

aranel6
7. čer 2013

Nemáš zač-já jsem s vysokoškolským titulem taky musela doktorku požádat dvakrát aby mi to vysvětlila jak to počítá 🙂 - to víš ono už na nás taky začala působit těhu demence 😀.
Když jsem volala ke svému Dr.,že jsem těhotná, tak sestra to vyšvihla do 2 vteřin - jasně vy jste dle poslední MS 5+5, tak jsem připadala jako cvok,že tak pomalu chápu, když ostatním to je hned jasný 😀

janice_opice
7. čer 2013

@aranel6 já četla simulantkám:D 😀 a kolikátku máš Gonal? Já bych ti dala vědět jo?? od zítra píchám a příští čtvrtek jdu na UTZ tak se snad dozvím víc, doufám, že folíky porostou...snad nebudu zklamaná.

aranel6
7. čer 2013

@janice_opice No píchala jsem si to perko na dvakrát a píchala jsem 225j tak snad Gonal 450,doufám-musím mrknout doma do té lednice. Věřím,že folíky porostou jak zběsilí a vajuška v nich pěkně budou zrát. Jasně-ber to jako rezervu,kdyby jsi potřebovala 🙂.

janice_opice
7. čer 2013

@aranel6 děkuju moc! musím věřit, že to tentokrát už konečně fakt dopadne!!!!!

aranel6
7. čer 2013

@janice_opice To víš že to dopadne-u tebe prostě nepřipadá nic jiného v úvahu 🙂

orin77
7. čer 2013

@janice_opice Určo to dopadne k Tvé radosti a spokojenosti. Je příznivá konstalace hvězd 🙂

janice_opice
7. čer 2013

@orin77 joooo?????? vyznáš se v tom? 😉
@aranel6 kujuuuuu já si taky říkám, že přeci ten mimísek musí vědět, že přijde do velké milující rodiny - sice trošku bláznivá rodina,ale milující 🙂

malinka_02
7. čer 2013

@jaka17 koukala sem v hm a na www.mamitati tam meli pekny ceny..

malinka_02
7. čer 2013

@zimka nam v praci nejezdi vytah a chodim do 4. patra furt po schodech..
No muj to samy je to v poradku tak je..a ze neni srdicko neresi..
@coralin Malickova telefon nezveda, posli ji email.

visnu
7. čer 2013

@jaka17 Díky, zatím to vypadá dobře, stimuluju čtvrtý den a už bylo vidět devět rostoucích folíků. A jak se vede tobě? Určitě si to užíváš, co? Jsi hodná, že tady šíříš naději a doborou náladu. 🙂

visnu
7. čer 2013

@meyryen Budu na tebe myslet, ať to dobře dopadne! 🙂

visnu
7. čer 2013

@coralin Je mi jasné, že to dělá ta mrcha prednison. Mudr. mi dnes sama snížila dávku na polovinu, tak snad se to nějak pozitivně projeví na mé psychice. Jinak kontrola dobadla v rámci možností dobře. Folíky rostou, našla jich zatím devět, ale i přesto mi ještě zvýšila dávku fostimonu. Aspoň bude řádná úroda! 🙂 Krvácení ustalo, ale pro jistotu mi vzali krev, jestli nemám zánět a kdyby jo, nasadím antibiotika, které už mám doma. Dnes jsem podstatně klidnější.
A jak se daří? KET už je za dveřmi, co? 🙂

janice_opice
7. čer 2013

@visnu ahoooj tak to jsou same dobre zpravy 😉😉😉😉tak at rostou!!!!

coralin
7. čer 2013

@janice_opice myslíš ty NK buňky???

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru