IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
13. čer 2013

@kamisb jasně já ho dodělám🙂 ale musím načnout další, ze kterýho mi zbyte určitě🙂) ale nebudu to pokoušet, zůstanu u toho co je a jak to je.-)
@meyryen máš pravdu!! 😉

martas14
13. čer 2013

@janice_opice no tady je fakt vidět zájem, když chtějí vidět i jiné postupy, co už všechno člověk přeskákal, tak aby se radši vyvarovali nějakého přešlapu a zbytečností.......jinde bývají zaslepení a namachrovaní, takže je jiné výsledky CARu nezajímají, protože oni mají přece to největší a ví všechno na světě!!! takže přístup super i vajucha budou super

jaka17
13. čer 2013

@kamisb díky moooc
@zimka já si myslím,že to musí vyjít,už tam má místo ,tak si lebedil
@martas14
@orin77y tlačenka taky zdraví

janice_opice
13. čer 2013

@martas14 no já totiž byla celou dobu na všech pokusech v Iscare a az na ten poslední sjem se nechala přemluvit, že budu stimulovata v Gyncentru a na OPU a Et půjdu do Iscare a to byla špatná volba celkově..Ale je fakt, že doktor v gyncentru vůbec nechtěl vidět ty předchozí protokoly a rovnou mi nasadil protokol - i když zase ne úplně špatně, protože jsem reagovala jen mě ta doktorka poslala o dva dny dřív na OPu a tak nebyly zralé.(

orin77
13. čer 2013

@jaka17 Já taky zdravím tlačenku a marně čekám na aktuální foto v Tvém fotoblogu 🙂

lolinek
13. čer 2013

@janice_opice to měli při čtvrteční kontrole a v pondělí bylo opu.To už mi utz nedělali.

janice_opice
13. čer 2013

@lolinek tak děkuju, mně totiž posledně poslali o dva dny dřív na OPU protože doktorka folíky blbě změřila:(( takže ani vlastně nevím jakou hodnotu měly, protože doktorka po OPU mi řekla, že vůbec nechápe kdo měřil ty hodnoty,které byly uvedené v protokolu a kde je vzal...tak uvidíme zítra, třeba ještě poporostou

brsh
13. čer 2013

@janice_opice - prosim Tebe, nevěš hlavu, to je náhodou paráda! 100 jednotek bych si určitě nepíchala, to zase neblázni. Dobře vědí co a jak dělat....a sama jsem nejlepším příkladem toho, že je důležitá kvalita 🙂
@jaka17 - skvělý, gratuluju!!! doufám, že Tě budeme brzo následovat a bude nám to všem bít do stejnýho rytmu 😀

Holky, mně je dneska teda blbě, doufám, že to nebude až do porodu. Jdu si koupit těhu lízátka!

akdar5
13. čer 2013

@jaka17 tak to je úžasný... 🙂 srdíčko 🙂 snad to u nás dopadne také tak 😉 tak ať vám to buší... 😉

janice_opice
13. čer 2013

@brsh paráda jo? 😀 😀 😀 Tak jooooo tak teda je to paráda - určitě se tam kluve neějakej bojovníček jelítkový,který se potká s tatínkovýma ploutvonožcema a za měsíc budou //

malinka_02
13. čer 2013

@zimka no holka nevim akorat furt zeru!
@brsh kdyby mi bylo soufl tak bych aspon vedela ze je to ok.. Ty do utery ale me do ctvrtka trefi to je tyden!!

malinka_02
13. čer 2013

@janice_opice to je super pocet, lepsi mene kvalitnich..ja poprve 6 a 6 vajicek a ted 14 bolesti a nakonec 8.. Zas nezrala a prazdna..

janice_opice
13. čer 2013

@malinka_02 no právě se bojím,aby byla zralá ne jako posledně a těch á jsi měla zralých?

malinka_02
13. čer 2013

@janice_opice ze 14 byli 4 prazdny a 2 nezraly..

Jinak v tom peru sem mela navic 62 jednotek tak sem to pichala ale v ramci davky ale abych to nevyhodila..

janice_opice
13. čer 2013

@malinka_02 tak to jsi měla těch 8 nakonec krásný počet, já bych právě chtěla,aby bylo i na mrazáčky, kdyby ET nevyšel páč ET je to poslední,ale KET bychom snad ještě zvládli 🙂

malinka_02
13. čer 2013

@janice_opice to jo ale na to ze sem pichala vic a bolesti vetsi to bylo skoro jak predtim..
@jaka17 jeee kraaasny!!!Pod do diskuse TP unor a ostatni taky 😉

janice_opice
13. čer 2013

@malinka_02 hele tak hlavně, že se zadařilo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉 😉 😉

jaka17
13. čer 2013

@orin77 Už je tam, tlačenice, je tam vidět stejně prd, nejhezčí je, jak se to naživo fakt hýbe na obrazovce... 😅
@brsh
@akdar5
@malinka_02 jo, holky, já tomu taky furt nevěřila a je tam, takže uff a můžu se stresovat zas na další kontrolu 😀 😀 😀
nebojte, máte je tam taky... 😀 😀

visnu
13. čer 2013

@janice_opice Co blbneš? 14 folíků? To je málo? Já mám 12 a jsem šťastná jak blecha. I doktorka říkala, že je nadmíru spokojená. Prý ideální počet je kolem deseti vajec. Navíc pro tělo je to záhul i tak, mám na každé straně 6 a dva dny před odběrem mě bolí břicho jako blázen. Bych asi zešílela mít třeba třicet vajec.
A už máš předběžný termín OPU? Já jdu za chvíli píchat ovitrelle a v sobotu ráno se jde na věc! 🙂

visnu
13. čer 2013

@jaka17 To je báječná zpráva! Gratuluji. 🙂

visnu
13. čer 2013

@janice_opice Já bych rozhodně poslouchala lékaře a nic nedopíchávala.

coralin
13. čer 2013

@malinka_02 díky 🙂

coralin
13. čer 2013

@janice_opice doufám, na zejtřek se těším🙂

visnu
13. čer 2013

@coralin Ahoj, zítra jdeš na KET?

coralin
13. čer 2013

@orin77 moc díky🙂 ani nevíš jak jsem ráda, že už to mám z krku🙂

coralin
13. čer 2013

@visnu Ahojky, zítra ráno volám v 7:00 a jdu na ket, těším se🙂 a co ty???

coralin
13. čer 2013

@janice_opice 14 folíků je super, já měla 11 🙂)))

trefulka
13. čer 2013

Hlásím termín OPU tohle pondělí a zároveň posledni 2 dny stimulace, kterou končím v sobotu ;)

coralin
13. čer 2013

@trefulka tak to je fajn, ničeho se neboj.. folíci určitě rostou jako z vody🙂

trefulka
13. čer 2013

@coralin No, není jich taková úrodička jako u většiny tady, ale hlavně že jich je víc než 1 :D

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru