IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

martas14
14. čer 2013

@janice_opice no taky doufám, že výkopové práce už jsme zdárně dokončili a už se budeme věnovat jen nějakému tapetování 😀 😀 aby si brokoličky zkrátili dlouhou chvíli, než se mi doufám zdárně vybarví příští týden na testu 😉
hm tak zítra bude grilovačka paráda, my si taky včera zarožnili ......není nad to když už se dá sedět večer venku a oddávat se grilóznímu obžerství, na to se vždycky těším celou zimu a pak hlavně na klááááásky ty mám na grilu s másličkem nejradši... no super, takže už mám zase hlad, ale to určitě broklíci něco chtěj 😀

ninahlav
14. čer 2013

@martas14 Právě, to si taky říkám, ať radši máme všechno a je větší šance na úspěch 😉 Ještě kdyby šla zařídit ta holčička, když mám doma 4 chlapy 😀

janice_opice
14. čer 2013

@ninahlav 5.7. mu bude 12, ale byla jsem s ním asi 4 roky sama, když byl malej a moc dobře vím, jaký to je řešit kam s ním o prázdninách 🙂

ninahlav
14. čer 2013

@janice_opice No o tom mi povídej, manžel se na nás vykašlal, když jsem byla ještě těhotná, byla jsem s nima taky sama, 3 roky, pak jsem se seznámila s nynějším přítelem, nejmladšímu už je 5 a půl, stejně ho obdivuju, že se dal na takovou smečku 😀 On žádný děti nemá, už jen kvůli tomu si moc přeju aby to vyšlo 😎

janice_opice
14. čer 2013

@ninahlav přesně já bych chtěla,aby můj muž taky věděl zač je toho loket a fakt bych mu navíc přála holčičku 😀 😀 😀 páč ta by s ním mávala 😀

janice_opice
14. čer 2013

@martas14 hele tapetovat metro???? já bych řekla, že si to vystlali senem a už tam pěkně odpočívají a rostou.. Jojo žravost v tom případě jsem těhotná celej život 😀

ninahlav
14. čer 2013

@janice_opice Jo to si taky myslím 😀

martas14
14. čer 2013

@janice_opice no podivej musím to hrát na to že, to nejsem já rozežranec starý, ale že je to nějaký jiná vyšší moc 😀 😀 😀 .....no copak já vím jak vypadá metro??? tak dobrá tapety tam asi nebudou, ale že by zrovna seno 😀D

jinak ženský si píšu dvakrát holka, případně janice_opice dvě ať toho má plný brejle 😀 😀 😀 posílám rovnou rekomande nahoru objednávku.....

janice_opice
14. čer 2013

@martas14 :D hele on by byl úplně úžasnej tatulda🙂)) ale do 30 let by je nechtěol nikam pouštět a když by se objevil nějakej potencionální zeťák(rozuměj nepřítel :D 😀 tak brokovnice a prásk prásk

jaka17
14. čer 2013

@martas14 No, tlačenka je taky pro tapetování v metru, hned by to bylo útulnější...dá si s brokolicema nějaký papání, má taky furt hládek..
@ninahlav
@janice_opice no vidím, že tu děláme radost chlapům kde kdo, já jsem taky po druhé vdaná a chci manželovi dopřát tu rozkoš zařvat si na svoje dítě...

pavlina1976
14. čer 2013

Ahoj holky, tak jsem si byla pro léky a nestačila jsem zírat 😕 , teď mám krátký protokol, ale těch injekcí a prášků je tam víc, než před tím 😨 Tak jsem zvědavá....mám gonal, menopur, synarekl, prednison a fraxiparin...takže sice nedostanu embolku, ale vykrvácím 😀 😀 . Z jedný strany se hrozně těším a z druhý jsem už na nervy 😵

pavlina1976
14. čer 2013

jj, moje řeč o řvaním na vlastní děti, jsem na tom stejně 🙂 , první dcera 14 let a můj přítel žádnýho potomka 😒 . Myslím, že brzo poleví se svých nynějších výchovných ideálů 😉 . Je zlatej, ale občas má úplně telecí názory na přísnost...

jaka17
14. čer 2013

@pavlina1976 jo jo, pochopitelně to zase bude na nás, ale já vlastně ráda...hlasitěji upozorńuji ...naše děti, než je z toho nějakej větší průšvih...

pavlina1976
14. čer 2013

Všichni sedíte u ohýnku a grilujete? Chlap jde do práce, tak si užiju čtecí večer 😉 . Máte někdo zkušenost s tím menopurem? Myslíte, že mi to zvládne píchnout manžel? 😀

malinka_02
14. čer 2013

@ninahlav me genetika trvala 6 tydnu..
@janice_opice my si nakoupili masicko a rybicky ted a jdem grilovat i vecu, uz sme na chate..

Ja mam pekny strach na ten utz ..ale mam furt hrozny hlad tak snad to je dobre znameni!! Je mi z hladu uplne zle..

visnu
14. čer 2013

@janice_opice Jo, uz zacinam byt nervozni. Drzim palce, at dobre dopadne zitrejsi UTZ.

jaka17
14. čer 2013

@malinka_02 neboj, bude tam, nikam neuteče... 😀 já zrovna s prominutím žeru chleba s lososem a okurkou a předtím jsem měla v hospůdce u rybníčka utopence...mńam...to jsem prase...

visnu
14. čer 2013

@janice_opice Zrovna resime, co v nedeli na obed. Grilovani je dobry napad, zitra nakoupim maso. My jedeme zitra po OPU do Dobrichovic na Food fest a tam se za odmenu radne nadlabnem. 🙂

lucavka
14. čer 2013

Ahoj holky, Nestíhám vás pořádně dočítat. Včera jsem nasadila Utroš a vůbec nejsem schopná udržet se vzhůru 😖 . Sem jak chodící mrtvola. Doufám že to aspoň k něčemu bude a mimískovi se u mě bude líbit.
Držím všem palečky.

janice_opice
14. čer 2013

@visnu
@malinka_02
NO JÁ AKORÁT NALOŽILA MASÍČKO, ZÍTRA NA 9.30 NA utZ A HURÁ NA CHAJDU🙂 omlouvám se za caps lock
Visnu držím ti moc palečky at máš zítra na OPU hodně zralých vajec🙂
Malinko závidím ti🙂
@jaka17 přesně co mám řvát furt jen já 😀

visnu
14. čer 2013

@pavlina1976 Menopur jsem mela pri prvnim IVF a pritel to zvladal, i kdyz nerad. A proc mas i Gonal i Menopur?

lucavka
14. čer 2013

Jo a navíc sem si myslela že když sme nakopci a voda celkem daleko, tak se nás povodně netýkají, ale ty kroupy a déšť nám v neděli zničili kompletně zahradu, zaplavili pole a babičky kotelnu a barák se zachránil jen díky čerpradlům ☹. Budem muset někdě shánět jídlo pro zvířata i na zimu...

jaka17
14. čer 2013

@visnu tak přeju hojnou snůšku ... 😀
@janice_opice no a tobě taky a pěkný relax na chatě, připravuj se na jitrničky...hezky ustlat, vytapetovat...

pavlina1976
14. čer 2013

@visnu no to nevím, druhý den začínám gonalem a pátý den začínám k tomu menopur.....Je to maso co? Snad vědí co dělaj, byla jsem na ivf před dvěma lety, tak snad si to prostudovali 😒

pavlina1976
14. čer 2013

@janice_opice zítra ti držím palce, ať je jich hoooodně a samý krásný 😀

janice_opice
14. čer 2013

@lucavka ahoj, tak hlavně at se ti tam pořádně uhnízdí🙂)))) a s tou vodou to mě mrzí :////

janice_opice
14. čer 2013

@jaka17
@pavlina1976 holky děkuju moc, mám docela dost nějak z práce. Dneska jsem si píchla Cetrotide ve 20,00 a nějak mi to místo opuchlo a arudlo jako alergie..... ale už se to pomalu vstřebává už takhle mám pupek ja chlap a ještě na tom opuchlý boule 😀 😀 😀 to by byla hrůůza

malinka_02
14. čer 2013

@pavlina1976 jo jo ja sedim u griliku 😉
@jaka17 hele ja rano vstanu uz s krecema hlady, dam si letrox na stitku a na nej nesmim hodku jist, to uz trpim jak zvire a zapijim to cajem a dzusem, v 8,30 snidane, uz v 10 hlad jak blazen, sezeru jabko, ve 12 hlad jako blazensezeru pizzzu, za hodinu hlad jako blazen, hroznivy vino, za hodinu redkvicky, pak sem si dala banany, ted mam v sobe salat, bageti, obrovskyho cokoladovyho nanuka a griluje se mi maso a furt hlad!! A to nesmim zapomenout podotknout ze ovoce a zeleninu zeru jen protoze sem se orvni dva dny snazila jist normalňi veci na ten hlad a tak sem pribrala ze bych byla jak becka!! Tak ted to prokladam!

malinka_02
14. čer 2013

@jaka17 ja se bojim aby bylo srdicko ale snad tem hlad nych nemela kdyby to nebylo dobry.. Ono je to takovy hlad ze je mi z toho strasne zle!

malinka_02
14. čer 2013

@janice_opice my nakoupili masiko i rybicky a grilovat hodlam cely vikend!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru