IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
24. čer 2013

@martas14 🙂)) hele ty křoví to je jasné aspon budeš naladěna na další zimní pokus, taky doufám, že ze mě vymačkali to nejlepší jinak fakt už nevím, jsem zvědavá,jestli vůbec dneska usnu..... tak to cena 5.tisíc je super teda taky jsem si to říkala!!!! a PK je v cene toho nativu jakoby a AH taky automaticky...Kdybych platila celý pokus IVF tak je to 35.000 ale je v tom AH, PK a ICSI což mi tedy přijde dobrý, když minule chtěli 48. 000... fakt super ceny, super prostředí a nejlepší MUDr. Višňová na světě!!! ale taky jsem právě psala, že můj mohl za mnou po OPU na pokoj a být tam se mnou - sice tam usnul v křesle 😀 😀 😀 a já byla nejčilejší s kapačkou v žíle:DDDD ale to je věc druhá a právě prý asi smí k transferu!!! taky simyslím, že to má něco do sebe!!

brsh
24. čer 2013

@eviku52 no tak napínavý jako Ty to teda nemám 😀 a doufám, že to tak i vydrží. Jen je mi furt blbě a špatně spím, ale co se dá dělat. Jdu na utz až na konci července, to je hrůza, to vydržet, čekání furt 🙂 Bohužel mám břicho jak v pátým měsíci, i přesto, že na kg jsem nepřibrala v těhu nic, takže se to nedá zapřít. Co jsem měla tak trošku v plánu alespoň do screeningu. Uvidíme 😉

janice_opice
24. čer 2013

@coralin hele myslím, že jsi stála ve frontě přede mnou, viděla jsem tě!!!! a jestě @visnu taky teda kam jsem dohlídla!!! a šly jste holky na tu správnou bubnovací stranu🙂)) 😉 😉 😉
to mi připomíná, že si jdu píchnout ten Fraxiparin nebo kýho výra..🙂

martas14
24. čer 2013

@coralin @visnu holky čekatelky, další den za váma, toto pěkně běží......i když věřím, že vám to tak nepřipadne 😅
takže coralka si dvojky prohlídne v pátek a nedočkavka visnilka už možná o den dřív no toto 😀 ale já bych se taky přikláněla k tomu desátému dnu nejdřív, to je takový pěkný kompromis tam už by mělo být vidět každopádně......já teda nejsem ani proti, každý ať si testuje jak chce, někoho to např. uklidňuje 😀DD

coralin
24. čer 2013

@martas14 myslíš??? a není to jen taková ta představa a tělo je stejně pořád pak vnitřně v napětí... ? manža přijede v pátek, tak pokud se nestane nic zásadního tak budeme testovat spolu🙂no jsem na to moc zvědavá.... smíšený pocity.. velmi

martas14
24. čer 2013

@janice_opice no to víš, že to má něco do sebe, prostě nejbližší podpora přímo v rámci děje je bomba 😉 a ET ti bude dělat ta tvoje doktorka? Mám radost, že se ti tam tak líbí, to je určitě super znamení....Já taky to tak cítila, že jsme tam jak doma, když jsme šli na ET......jinak můj byl po OPU taky u mě na pokoji a přímo na manželské posteli 😀 😀 , my měli v ceně nadstandart, protože nám dělali odběry oboum, takže já jsem mu tam pak dělala přes noc jako dozor, kdyby mu něco bylo.....jinak ty ceny tam máš dobré skoro lidové tak říkajíc 😀 😀

pavlina1976
24. čer 2013

@brsh Tak to jsem na tom skoro stejně, já 12tis, škoda, že jsem to nevěděla, tak snad už pro nějakou jinou 😉 , snad to bude ve st OK a také už ho nikdy potřebovat nebudu 😉

martas14
24. čer 2013

@coralin no nevím, ale četla jsem to u hodně holek 🙂 někoho to tak možná má.... já u prvního neměla o testování ani zájem a teď mě to svádělo hodně.....a jak to bude příště jestli se do té fáze dostaneme to si už vůbec nedovedu představit 😝
ale já jsem spíš ten typ radši to vědět i když je to špatné.....mě nejistota stresuje snad ještě víc než ten bílý test, to se jsem se pak uklidnila a čekala prostě jen na ortel do krve....

janice_opice
24. čer 2013

@martas14 hele asi se vydám do Brna na výlet 🙂když nebudu moct chlastat tak si dám nealko pivo a když jooo tak se s´polu ožereme co ty na to? A budeme si vzájemně dělat dozor!! 😀 Nic jdu si dát malé pívo k večeři🙂to snad můžu🙂

martas14
24. čer 2013

@pavlina1976 teda to jsou ale truhlíci, oni si snad užívaly toho vedra a zapomněly, že mají růst 😀 ale neboj oni to teď vezmou šupem, co taky v těch deštích by měly lepšího na práci 😉 a neboj ty peníze navíc za ten menopur jim pak jednou dáš k proplacení 😀 😀
No já už to vidím jak to odsýpá úspěšné OPU, pak PK na krásný mnohobuňkový zázraky a protože šest ti jich nemůžou transferovat, tak se hold bude muset i mrazit 😀 😀

martas14
24. čer 2013

@janice_opice jasný to by byl dozor jak malovaný, úplně nás vidím 😀 😀 ale vzhledem k tomu, že ty už jsi jednou nohou těhu, by tě pohled na mě nacuclou jak houbu červeným vínem, mohl zabít 😀 😀

eviku52
24. čer 2013

@brsh To uteče uvidíš, taky špatně spím, ale vem to čert, hlavně, že e vše ok 🙂

brsh
24. čer 2013

@pavlina1976 - podívám se na trvanlivost, třeba ho použiju na sourozence 😀 mám endometriozu, tak bych chtěla zkusit dalšího prcka hned, jak to půjde... 🙂
@eviku52 - spánek je mi fuk - nechodím do práce 😀 Jen by mi nemuselo být pořád blbě, ale co........když to nebude trvat celou dobu, tak to vydržím 😉

malinka_02
24. čer 2013

@brsh no ja prave problemy nemela naopak vedro sem nesl dobre spat se mi nechtelo a chodim spat o pulnoci ale dnes sem uplne mimo spis je to tim tlakem a nebo co hur asi sem nemocna.. Bolelo ke rano v krku pak dobry a odpoledne zase a sem uplne kozena .. Ale bojim se ze je to od toho krku..

eviku52
24. čer 2013

@martas14 no tak to nevím jestli omládnu, ale jen doufám, že už mě nebudou dá takhle zlobit 🙂 držím palce, aby se ti v zimě zadařilo 😉

eviku52
24. čer 2013

@brsh pravdu máš, vydržet se dá téměř vše 😉

malinka_02
24. čer 2013

@eviku52 To je super a dokonce dve miminka 😵
@orin77 brzo neni me objednali uz minuly tyden rovnou me tam z caru poslali- jdu na krev 8 a pak 25 na utz a dohromady je to NT sceening.

eviku52
24. čer 2013

Holky, mějte se krásně, jdu s hafanem ven a pak se natáhnout. Zítra čau 😉

malinka_02
24. čer 2013

@brsh no ja na kg pribrala jen 1 kg a to jen myslim preziranim se o vikendu- byli sme an veceri a to myslim zase do zitra klesne ale presne brichomjak v 5 mesici asi je to hormonama a potrebuju to v praci utajit!

brsh
24. čer 2013

@malinka_02 to je tím počasím, není to normální - buď povodně nebo tropy pak zase déšť. Tak zázvor a zalez a válej se v posteli, když nejsi v práci. Nebo se zkus poradit, co můžeš, aby se ti to nerozjelo.... břicho bych teda neutajila 😀 Proč se mi tu neukazuje ta věta: čeká miminko?! Konečně jsem se odvážila a nevidím to. Ty jo u mě?

eviku52
24. čer 2013

@malinka_02 skvělé to je, ale zatím mě docela trápí 🙂 ale už jsem jim domluvila 😉

malinka_02
24. čer 2013

@brsh gonal vydrzi necely rok, me zbylo 600 jednotek z prvniho pera z ivf v cervenci a pouzila jsem je ted v kvetnu a mel expiraci prave v kvetnu..

malinka_02
24. čer 2013

@brsh ja sem v praci ☹ sla sem dneska driv v 5 a ted si davam caj s medem a dzus a udelal mi manzilek priesnic. Musis si to nastavit, ten program neni jasnovidnej 😀 Musis v nastaveni dat ze cekas miminko a termin porodu pak se ti ukazuje i tyden 😉

malinka_02
24. čer 2013

@eviku52 oni se umoudri 😉

jaka17
24. čer 2013

@brsh ahoj, musíš si zménit údaje vprofilu...na čekáme miminko.v údajích o tehotenství.tak do toho... 😀

brsh
24. čer 2013

@malinka_02 @jaka17 - holky, já si teda připadám tupě, ale zase tak fakt ne 😀 to jsem samozřejmě udělala, ale pořád nic...tak nevím, kde je zakopanej pes, hehe.
@malinka_02 - já vím, že makáš, ale tak aspoň teď - resp po práci a do rána to kusit vyležet a fakt ty ovocný šťávy jsou super. Já jsem si koupila na chatu odš´tavovač, tak tam pořád něco drtim 🙂

martas14
24. čer 2013

@eviku52 děkuji, budem se snažit 🙂 tak fazolky ať nezlobí a pěkně si u tebe hoví...

malinka_02
24. čer 2013

@brsh aha! No takto je divny! Tak to zkus jeste zkontolovat jestli to mas ulozeny a pak jedine zkusit treba adminy no..

brsh
24. čer 2013

@malinka_02 už vím, měla jsem to vše nastavený jen pro přátelé a ne pro přihlášený uživatele - tak už je to tu ofiko 😀

malinka_02
24. čer 2013

@brsh aha! Tak to te nemam v pratelich??

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru