IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

pavlina1976
28. čer 2013

Ahoj děvčátka, tak jsme z Prahy doma....ale žádná sláva ☹ , z 9ti folikulů, jen dvě vajucha, teda krásný, zralý, ale dvě ☹ . Tak mě to docela sebralo, nějak jsem počítala, že jich tam bude minimálně 5. Tak v teď už je to na nich, tak se snad budou dobře vyvíjet a dotáhneme to do ET. V neděli budu ráno volat, tak dám zprávy 🙂 , A večer se připojím, jsem po tý narkoze nějaká ospalá, tak si jdu na chvilku lehnout 😉

orin77
28. čer 2013

@pavlina1976 Ahoj neboj to bude dobré, 2 ale silné zdravé a dravé. Pěkně si odpočiň a naber síly na ET 🙂

jaka17
28. čer 2013

@orin77 Promiń, Orinko moje, to si tak nesmíš brát, ty jsi úplně v pořádku a v pohodě i s miminkem..Doktorka sama říkala, že se srdeční akcí by už to mělo být jasný, ale prostě nechápe...Promiń, že to tady pitváme, asi bych měla založit nový téma MA, ale tam bych fakt moc naděje nenačerpala...už budu jen fandit a těhulovatět, promiňte, nechcem vás strašit...
@janice_opice spláchni to podmáslím a Vikingové budou zocelený... 😀 😀
@petulak1988 Hezky vrtejte a vrtejte, nic jinýho nepřipadá v úvahu...
@martas14 Dej si nějaký to vínko jako narkozu a ono to bude co by dup...
@pavlina 1986 musí to být bojovníci, jedeme teď na kvalitu...

janice_opice
28. čer 2013

@pavlina1976 dve jsou krasna prece budeme mit dvojky spolu jupiiiiuuu hezky odpocivej.@martas to utece jako voooda kor s ti malym zlatem co mas doma.Ja myslela,ze me trefi slak kdyz jsme dojeli na chatu.takovej bordel pi tom vrtani ty studny.ot v haji.pivonky v haji vsude bahno no cesta rozbagrovana.ale coooo mame vodu a pry je tam vody dost@! Tak ja jdu varit a muz zacal s obnovou.

petulak1988
28. čer 2013

@jaka17 moooc dekuji 🙂 doted jsem spala od pul 2 :-/ sileny ted se cpu margotkou 🙂 a pak ze pribiram jen z hormonu 😀

tygrisek09
28. čer 2013

My už také jednoho mrňouska z Ivf máme. Tak by mohlo vyjít i druhé 🙂

visnu
28. čer 2013

@janice_opice uplne te chapu.. Taky jsem na pn a jsem za to rada. Hlavne prvni dny po ET jsem byla dost unavena. 🙂 I kdyz nekolikrat jsem byla v praci. Dnes jsem rozdala vysvedceni, posbirala pugety, dodelala resty, a pak jsme sly s kolegynemi na obed, rida nas pozvala. Celkem fajn den. Jeste ted doma funim, jak jsem se precpala.
Tak se hezky opecovavej a odpocivej. 🙂

tygrisek09
28. čer 2013

@pavlina1976 já jsem na první stimulaci reagovala minimálnĕ. Měli jsme pouze 5 vajíček, 3 se podařilo oplodnit, 2 se vložila při ETu a zamrazilo se jedno. Po ETu se ujalo 1 a z něj máme malého. Teď jsme měli na Ket jen 1, tak uvidíme. Není to o množství, ale o kvalitě.

visnu
28. čer 2013

@petulak1988 tak mne treba rekli jenom, ze mam prvni tri dny po ET odpocivat. Ale na prochazky chodim kazdy den uz od zacatku. Jinak jsem polehavala, ale od 4. dne uz celkem normalka, jednodussi domaci prace a vareni zvladam v pohode. Hlavne nezvedej nic tezkeho a moc se nenamahej.

jaka17
28. čer 2013

@visnu a kdy že budeš testovat??, já už mám taky práci z krku, děti na prázdninách, ale musím sedět v práci, neb jsem si vybrala hodně dovolený na prcka.. 😝 😝 .ještě že mi dovolí chodit do práce i teď a dodělávat administrativu...doufám, že tobě to všecko dopadne 😀 😀

petulak1988
28. čer 2013

@visnu jj presne tak..lezeni m nebavi ikdyz vcera i dnes jsem byla tak unavena ze jsem skoro cely den prospala 😀 no uz se musim jit vyvetrat...

visnu
28. čer 2013

@jaka17 presne, clovek chce zapomenout a potrebuje spis povzbuzeni, nez litost. Nam kdyz to poprve nevyslo, doktorka rekla, jedeme dal, nevzdavame se, vyjde to priste. A tim mi dodala chut do dalsiho boje. A az se to po tech nasich utrapach podari, to bude panecku euforie. 🙂

visnu
28. čer 2013

@jaka17 no uz jsem to prave zkousela.. Chtela jsem to zatim zamlcet, doufala jsem, ze se nikdo nezepta. Jsem desna - zkusila jsem test 6. den vecer a byla slaba carecka, ale dalsi den rano -tedy vcera- uz skoro zadna, takze jsem vysilovala, ze se embryjka pustila a smirovala se s neuspechem, ale dnes rano uz je zase viditelnejsi. Ale je to opravdu jen slaby dousek, uvidime, jestli bude silit. Doufam...

janice_opice
28. čer 2013

@visnu ty potvoro ty nam tajis carecky!! 😀 😀

visnu
28. čer 2013

@janice_opice 🙂 Jsem chtela pockat, az bude silnejsi. A nechtela jsem to zakriknout.

akdar5
28. čer 2013

@hhani tak já už sem to neřešila,když jsem věděla ,že už budu od nich - jinak bych si to líbit nenechala...:D

janice_opice
28. čer 2013

@visnu tomu rozumim delam si srandu abych to odlehcila 🙂 😉

akdar5
28. čer 2013

@petulak1988 my měli snad všechno vyšetření....mě neprobíhala ovulace,tak jak měla a manžel měl i špatný spermie..... 17.6 mi zaváděli pidimidi 🙂 a myslím,že Ty jsi taky psala ,že jsi měla ten OHHS ( nebo jak se to píše) ,tak já jsem ho měla taky a od té doby jsem na neschopence.....řekla bych,že už je to na palici,ale zase udělám všechno,aby to dobře dopadlo - i kdybych měla celou dobu ležet 🙂 sice nevím,zda to přežiju ve zdraví já...:D
takže určitě Ti to dobře dopadne - myslím na Tebe....🙂

petulak1988
28. čer 2013

@akdar5 no ja mam PCO syndrom takze bez ovulace a pritel spatne spermio ☹ ale nedelali nam genetiku a imunologii to je divny kdyz vam jo..no skoda ale i tak verim ze mi to vyjde... :-
)

akdar5
28. čer 2013

tak genetiku nám určitě dělali a tu imunologii ani nevím...:(
nějak nestíhám dočítat - v jaké fázi jste?

malinka_02
28. čer 2013

@go pred ET se koupat normalne muzes..
@brsh ahojky jak je? Me dneska boli tak divne bricho..ty intervaly mezi kontrolama sou nekonecny%

malinka_02
28. čer 2013

@orin77 prave me taky holky vystresly a uz tyden hrozne plasim jestli je vse v poradku :'( prsa klesli, hlad presel dnes bricho poboliva tak jinak..do ctvrtka daleko!

malinka_02
28. čer 2013

@visnu je tak to je super a kde mame fotecky??
@pavlina1976 2 bojovnici sou super!!

malinka_02
28. čer 2013

@jaka17 jej to oni maji naucene postupy a zrovna ty ses jina no .. Me taky po kazdem neuspechu rikali jeee..a ja nevedela co na to rict..

brsh
28. čer 2013

@malinka_02 - ahojky, no taky.nic.moc. Poboliva me podbrisek. Co tu plasis s kontrolou, co.mam.rikat ja, kdyz jdu az 29/7?! Tyden utece jak voda...taky.se bojim toho.zamlklyho, jsou to.nervy, jak se fur sleduju ☹
@pavlina1976 - dve zraly jsou.krasny!!! Ted se pekne oplodni a sup k mamince 😉
Holky, ja.odpocivala po ETu furt, obcas prochajda, ale ani jsem.nemyla nadobi 🙂 a to mi teda fakt nechybelo 😀

janice_opice
28. čer 2013

Holky to je krasne nachystala jsem na gril tak jdeme bastit venku.asi akorat usnu jak kdyz me do vody hodi

petulak1988
28. čer 2013

@akdar5 jsem po ET vcera jsem mela jedno embryo a jinak je to druhe IVF pri prvnim byl ten hyperstimulak a ET a pak KET jednoho zmrazeneho ☹ neuspesne

petulak1988
28. čer 2013

@janice_opice juuu tise zavidim take koukame po nejake chaloupce anebo obytnem aute to pritel mel ale prodal..koukame po novejsim abychom zase mohli jezdit...

akdar5
28. čer 2013

@petulak1988 tak změnila jsi prostředí a jsi tam spokojená - neboj, teď to určitě vyjde....🙂

malinka_02
28. čer 2013

@brsh ja vim..pak jdu taky az 25.7.prave se taky furt pozoruju, ted najednou mame i strach to zase nekde rikat.. Tak asi zas po kontrole..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru