IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

petulak1988
1. črc 2013

@pidisek jj to nezbavi.... 🙂 tak to tak proste beru a jsem ve vetsim klidku verim prdolovi a bude to tak 🙂

petulak1988
1. črc 2013

@go z Prahy do Brna??? neni to trochu z ruky?? 🙂

pidisek
1. črc 2013

@janice_opice takhle nesmíš přemýšlet...vyjde to!!!! Ja vím ze to zní blbe, ale ja bych si vzala další pokusy i na leasing!!!!!! Ja taky mám jeste třetí a pak uz z vlastního....

pidisek
1. črc 2013

@petulak1988 ja jim taky věřím hrozne moc.. :-*

petulak1988
1. črc 2013

@pidisek ja mam jeste dva holky nevite kdyz pokazde zavadim jedno embryo tak mam narok na 4placene ze?? a mam dotazik... kdyz si dal v Ketu dve tak uz mas narok jen na tri?? a pak jeste kdyz 3pokusy zavadim jedno muzu ten 4pokus zavest dve??

go
1. črc 2013

@petulak1988 je to z ruky, ale reference a pece za to stoji. Je to neuspesnejsi a dle vsech laickych i odbornych recenzi nejzkusenejsi Car v CR. Tak jsem se rozhodla, ze to cestovani za to bude stat 🙂

petulak1988
1. črc 2013

@pidisek tak to je mooooc super...chce to optimismus a dobrou naladu...kdyz se budu silene bat a kontrolovat tak to stejne nemusi vyjit...tak si ted ten pocit aspon uzivam... 🙂 vis jak to myslim??

petulak1988
1. črc 2013

@go tyyy jo to pak jedes dve hodinky domu?? 🙂 ja jsem zatim mooooc spokojena tady .-)

pidisek
1. črc 2013

@petulak1988 tam pry záleží na prvním - kdyz das 1 tak pak mas 4 a můžeš si dělat co chces a kolik chces... A kety se nepočítají prý... Ale najdu ti to jeste...

janice_opice
1. črc 2013

@pidisek jj jjá počítám, že to vyjde ted, ale ono po 7. pokusech se ti to fakt na zdraví podepíše, tedy aspon mně... navíc už taky nejsem nejmladší a platím již 4. pokus a jeden nás vždy vyšel cca 60-70. tisíc tak to by bylo úvěrů a úvěrů, že?..

go
1. črc 2013

@pidisek presne, uz treti pokus platime cely a taky bych se radeji zadluzila pokud bych nemela a jela dal 🙂 Blbe je to huntovani zdravi, ale ta minimalka je setrnejsi, levnejsi a ja z nim mam stejne vajicek jako z IVF, coz nechapu 🙂

petulak1988
1. črc 2013

@janice_opice tyyy jo taak jeste ze jste meli nasetreno 🙂

petulak1988
1. črc 2013

@pidisek juuu to by bylo super kdyby zalezelo na prvnim to bych priste zavedla 2,aleeeeee co to mluvim....zadne priste nebude 😀

janice_opice
1. črc 2013

@go 4.x 65.000,- už velkej dluh...ne? to neni žádná sranda - já nevím kolik která a muž vydělává,ale pro nás až tak ne...

janice_opice
1. črc 2013

@petulak1988 právě...

petulak1988
1. črc 2013

@janice_opice hele jakto ze to vyjde na tolik ☹

janice_opice
1. črc 2013

@petulak1988 V Iscare IVF + ICSI a PK 48.000,- + léky kolem 25-30.000,- dle toho kolik jich potřebuješ....tak si to spočti

go
1. črc 2013

@petulak1988 jjj, dve hodky domu. Ted treba byl ET v nedeli , tak manzel objednal nocleh v penzionu na Morave , kde to je neuveritelne. Tak krasna sobota s uzasnym jidlem a pitim a v nedeli sup na transfer, 20 min. od ubytovani. Bohuzel po ET dve hodky cesta domu, ale bylo to v pohode. 🙂 Ja jsem silene narocna na peci, po tom vsem. Chci pouze lekare, primare , chlapa a musim chodit jen k nemu. Neverim, kdyz by me delal ET nebo Opu nekdo kdo me treba v zivote nevidel 😒

pidisek
1. črc 2013

@petulak1988 Zákon z 1.4.2012 rozšiřuje počet hrazených cyklů na čtyři, přičemž v prvních dvou musí být zavedeno jen jedno embryo...

janice_opice
1. črc 2013

@petulak1988 je to holt business no...ještě, že jsme ted ušetřili při tomhle a kdyžtak můžeme tedy zkusit ten v září🙂

petulak1988
1. črc 2013

@go jj tak to je jasne to te chapu.. 🙂 Moravu zboznuji... take tam jezdime na vikendy.. 🙂 no ja jsem tady nejvice spokojena s docecntem a jednou doktorkou ale prijemni jsou vsichni a vsichni me znaji 🙂

petulak1988
1. črc 2013

@janice_opice 30000 za leky???

go
1. črc 2013

@janice_opice je to silene, at vydelavas jakoukoliv castku, ale zase ten cil ma smysl. Ja ted platila minimalku 32, coz uz je lepsi cislo nez predeslych 3x cca 75t. plus jeste dalsi leky. Mame spocitano , ze za ty 3 roky zhruba 270t..Nelituji, verim, ze prijde zaslouzena odmena 🙂

pidisek
1. črc 2013

@janice_opice ale pojišťovna ti ma hradit tri pokusy... Proc třetí platíš???? Jako te kvůli veku?? Tak to jo... Achjo to je legislativa....☹

petulak1988
1. črc 2013

@pidisek jeee to je super....ja mam ted druhe a pokazde zavedeno jen jedno tak to pokud by byla potreba jako ze nebude 😀 zavedu dve moooc ti dekuji...

orin77
1. črc 2013

@janice_opice Ohledně Pregnylu mě sestra v Caru říkala, že 10 dní

pidisek
1. črc 2013

@petulak1988 jinak ja ted u druhého platila navíc 45tis...ale to bylo za nadstandard....za léky jen asi 2tis...

go
1. črc 2013

@janice_opice ale ty uz zadny pokus nebudes potrebovat. Ted jsi na rade s // 🙂

janice_opice
1. črc 2013

@petulak1988 no jasně...25.800,- při tom minulém pokusu----ted jsem trochu ušetřila páč jsem si je posháněla přes holky...... jedno pero GOnalu 900IUI stojí kolem 10.000,- já schválně někde vyhrabu ty účtenky a rozpisy z minule,ale nevím,jelsti je ještě mám , ale pamatuju si , že Puregon a cetrotide a Pregnyl mě vyšlo na těch 25.800,- Kč hustý prostě no..

go
1. črc 2013

@petulak1988 ja platila za leky 32t. - 35t. , pokazde ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru