IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

pidisek
1. črc 2013

@malinka_02 ja jsem OSVČ takže pracuju furt 🙂 to je v poho....příště se to musí vydržet a hotovo...😀

orin77
2. črc 2013

Přeji krásné slunečné úterní ráno všem. 😎

orin77
2. črc 2013

@malinka_02 Přes den to ani tak nevnímá, jen mě štve, že chodím i v noci cca 2x za noc. Dneska to byl rekord, musela jsem vstávat 4x, jenže já trubka si dala večer pořádnou porci melounu, tak se pak nemám divit. Mě ty kontroly připadají né moc časté. Já bych nejraději chodila na UTZ každý týden abych měla klid, jestli je vše v pořádku. Budu na Tebe ve čtvrtek myslet. Já jdu až příští týden 11/7 a 23/7 na ten screening.

jaka17
2. črc 2013

Dobré ráno, myslím na vás, holky moje,Včera jsem si udélala ten test pravdépodobnosti Ivf, tak mi vyšel 30,8%.To je docela dobrý 😀 Tak teď čekám samý hezký zprávy.
😀

jaka17
2. črc 2013

@orin77 já chodila taky furt, budu drzet všem palce, za chvili už budete mít ten nejhorší strach z krku a mimčo na obzoru...

orin77
2. črc 2013

@jaka17 Děkuji a taky přeji krásný den. Já se přiznám, že poslední týden se musím nutit do pití a to jsem s tím neměla dřív problém vypít 2-3 l neslazeného ovocného čaje. Teď to musím trochu šidit polévkami a tím melounem. A kávu taky nemusím řešit, vůbec na ni nemám chuť. Je to však problém v práci, jelikož jsem s kolegyní 2x denně chodila na sekretariát na kávičku, teď si musím pořád něco vymýšlet proč si nedám. Jako, že je horko, nebo, že jsem si dala ráno někdy řeknu, že nemám chuť a to hned spustí svoje teorie, že když ona neměla naposledy chuť na kávu, tak byla těhotná. Tak jsem jí řekla, že je hotový Andersen s těmi jejími pohádkami. V nejhorší případě si ji udělám a pak potajmu vyleju. 😒

orin77
2. črc 2013

@jaka17 Máš už domluvený nějaký termín na vyzvednutí nanučka?

go
2. črc 2013

Dobre ranko, jak se vsem dari? Nejake dobre zpravy? 🙂 😉

pidisek
2. črc 2013

@go dobré ranko 🙂 ja bez bolesti, rano pálení záhy 🙂 ale po tom, co jsem večer sezrala, se nedivím 🙂 🙂

pavlina1976
2. črc 2013

Ahoj děvčátka, tam mam do caru volat v půl desátý, dr to ještě prý nemá zpracované výsledky za včerejšek. Jedno je trochu pomalejší, tak nevím, zda se nemám sebrat a jet už dnes, budou 4 den, včera měly 6 a 7 buněk - což je průměr na třetí den. Embrioložka mi sice tvrdí, že ne, že to mám nechat až nazítra, ale jsem z toho na nervy, jak jsou jen dva broučkové 😉 . Tak co myslíte děvčátka? Ještě potom zavolám do caru v Budějovicích na konzultaci až budu vědět jak to po včerejšku je 😉

janice_opice
2. črc 2013

@pavlina1976 to je dost těžké rozhodnutí - mně dávali ve čtvrtek jednu osmibunku a jednu skoro morulku a kddydž jsem se ptala , jelsti je tam ještě nenechat tak prý ne... když je jich tak málo, že někdy je jim líp v děloze.... ale tak snad zase doufám, že by ti neudělali nic špatně proboha ne?? Když ví, že máš jen dvě!!!! V tomhle těžko radit bohužel!!! tady musíme věřit embryologům, že ví co dělají!!! Moc mačkám palce at to vyjde!!!

janice_opice
2. črc 2013

@orin77 😀 😀 😀 😀 té dobrý s tim kafem:DDD ty jsi agent 😀

pidisek
2. črc 2013

@pavlina1976 ja bych věřila doktorům....oni uz těch embryjek viděli dost a snad vědí.... Mas na ne kontinuální monitoring?

pavlina1976
2. črc 2013

@pidisek nevím, neptala jsem se 😒

pavlina1976
2. črc 2013

@janice_opice jj máš pravdu, to za mě nikdo nerozhodne, ale já nevím, mám takový pnutí 😀 . počkám co mi teď reknou jak na tom jsou bobešové 😉

pidisek
2. črc 2013

@pavlina1976 to bys věděla, to je nadstandard asi za 5 tis...ale není to tak úplne dulezity, oni vedi co dělají at uz na ne koukají jakkoli, neboj se....budou krásný určitě.....

janice_opice
2. črc 2013

@pavlina1976 jj to je jasný jsou to strašný nervy!!!! Jdu ted na kosmetiku tak doufám, že až dorazím tak budou dobrý zprávy tfuj tfuj!!

meyryen
2. črc 2013

@jaka17 Test pravděpodobnosti IVF? Co to je? Já chci taky 🙂

janice_opice
2. črc 2013

@meyryen davala sem odkaz hhani vcera nekdy a mne vysel na 17 % :(

go
2. črc 2013

@pidisek super, paleni zahy je priznak tehu 🙂

janice_opice
2. črc 2013

@meyren nebo nekdo jinej kazdopadne psala to mne.

meyryen
2. črc 2013

@janice_opice A nemáš odkaz na ten test? Ráda bych ho taky zkusila.díky

janice_opice
2. črc 2013

@meyren tim jsem jako myslela aby se ti to lip hledalo 😀 pac ja jsem na mobilu tak se to blbe hleda 😀

janice_opice
2. črc 2013

@meyren strana 270 a psala to hhani

pavlina1976
2. črc 2013

@janice_opice tak Janinko, tak mi zbyl jeden a domluvili jsme se že jedu dnes 😉 , je to morulka krásná 😀 . Co myslíš to je dobrý ne?

janice_opice
2. črc 2013

@pavlina1976 to vis,ze jo morulky jsou krasne a hlavne odolne oproti bladtocystam.morulky pry vydrzi nejvic!!! Tak supajdi.....

janice_opice
2. črc 2013

@meyryen a ted jsem to delals znovu a vyslo mi to na 23.9 %

janice_opice
2. črc 2013

Pisu jak tatar ale z mobilu je to tezke

go
2. črc 2013

@pavlina1976 morulka je super, hned si dej bojovnika k sobe 🙂 . Moc drzim pesti 🙂

pidisek
2. črc 2013

@go juuu zlato kéž by jsi měla pravdu 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru