IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

petulak1988
2. črc 2013

@pidisek koukej ted nic netahat a nedelat ... ☹ tak to mame stejne..

eviku52
2. črc 2013

@go To bude dorbý, druhý den je podle mě strašně brzy... Každá to má jinak, někdo ty bolesti má a někdo ne, hlavně žádné černé myšlenky 😉 myslím, že válení ve stínu ti nemůže ublížit, stejně si teď asi půjdeš lehout na gauč či do postele, ne? 😉 já taky kolem 13.30hod. vyrazím se psem a dekou k vodě se válet, doma už mi trochu hrabe a potřebuju na vzduch 😀 jsem ráda, že se nám chytla obě, jelikož věk na první mimčo už docela klepal na dveře 😀 ale jak tady čtu tak zatím nemáme vyhráno a strach ze zamlklého těhotenství je stále dost velký 😒

petulak1988
2. črc 2013

@malinka_02 pak nechapu proc to nerikaji...my teda jeste nic nedelali..nebo me se nic nedelalo 😀 ale mela jsem chute tak jsem se radsi zeptala..me bylo receno ze jen 5dni bez sexu a u sexu byva i orgasmus

martas14
2. črc 2013

holky tady to sviští jak na pískovišti, ještě že sem tam napíšete v jaké jste fázi a co máte za sebou, že se člověk pak chytne aby věděl co a jak....v každém případě moc všem držím palečky a už se těším na tu vlnu co tu musí klapnout 😉
věřím, že to pozorování je hrozné ale ona má každá něco, nebo taky nic a stejně to k ničemu nevede 😀 takže určitě je dobré znamení cokoliv co bolí i nebolí...stejně se prd ví co se kterému embrýskovi líbí 😉 😉 tak se držte holky a doufám, že už brzy za to hrozné čekání budete odměněny krásnýma //

@janice_opice no tady si to někdo užívá plnými doušky holka!!! já nestačím mrkat na drát 😀 😀 ale to je fakt... spokojená mamča = spokojený zavrtaný viking, nebo-li dva spokojení vikingové
@pavlina1976 a co ty Páji, jaké máme dneska novinky, jak se mají drobečkové na misečce, co už dělají rozlučkový mejdan, bo zítra půjdou zpátky do teploučka....

eviku52
2. črc 2013

@petulak1988 Jo taky jsem ráda, že už do Prahy nemusím, je to tam dost neosobní a jak na běžícím pásu. V Č.B. je to jak kdybych šla za kamarádkou, takové rodinné a hlavně tam s tbou mluví, musím j pochválit. Já po těch hormonech už při stimulaci přibrala 2,5kg., teď asi jen 0,5kg, ale s tím břichem jsem na tom stejně a dost se mi točí hlava, nevím jestli je to utrogestanem nebo mám nízký tlak, ale občas si připadám jak sjetá... drž se, nevzdávej to bez boje 😉 já tomu teď vůbec nevěřila a klaplo to i když nemáme zatím vyhráno, strach budeme mít asi do samého konce... a jestli u mě vydrží obě tak si vůbec nedovedu představit jak budu vypadat když už teď mám pocit, že jsem ve čtvrtém měsíci 😀 😀

petulak1988
2. črc 2013

@eviku52 j v Praze to je silene... u Apolinare je to presne jao v Budejovicich u tebe 🙂 jsem spokojena ted me desne pichlo na vajecniku tak lezim 🙂 tak uvidime zda se druhe zadari 🙂 neboj u tebe bude vse v poradku... my nemame ani mrazacka

martas14
2. črc 2013

@coralin ahoj holka, máš pravdu trochu si odpočineš a ještě něco s manžílkem vymyslíte.....ještě nejsi na konci cesty, něco hezkého vás určitě čeká .....jen je potřeba trochu se oklepat a nemyslet, jen jak to udělat viď ☹ kór jak říkáš všude tolik těhulek a kočárků to nikomu nepřidá.....ale jak se od tohoto procesu trochu oprostíš, tak už to člověk zase nebude tak moc vnímat.....ale bude líp holka zabojujeme a třeba ten příští rok s tou 14 na konci bude ten nejšťastnější pro nás obě 😉 😉

eviku52
2. črc 2013

@petulak1988 Nám taky z toho 3IVF nezůstalo nic na zamražení, taky mě to mrzelo, ale co se dá dělat, že?? určitě odpočívej a neztrácej hlavu, vím, že je to dost těžké, ale ženy zvládnou vše 😉 taky mi doma hrabalo, prvních 14ní je brutálních, ale tak to prostě je a je třeba se tomu postavit čelem a být statečné 😉 ono nám stejně nic jiného nezbývá...

go
2. črc 2013

@eviku52 priznavam se, ze ja moc nelezim, spis posedavam a cpu se 🙂 . K veceru se pujdu s manzelem projit a na zitrek planuji i nejaky obed s kamoskama. Uzivej slunicko u vody a hlaaavne se opatruj 😉

eviku52
2. črc 2013

@go to je jasný, ono se moc dlouho ležet nedá, to chápu, já taky dost posedávala 😉 procházku určitě doporučuji a oběd s kámoškama je k nezaplacení 😀 taky dělám výlety, protože jen doma a pořád s manželem to prostě nejde 😀 😀 😀 i když je zlatíčko 😉

martas14
2. črc 2013

@jaka17 ahoj holka ještě něco doděláváš nebo už oficiko prázdninuješ? Já mám nechutný kopr a celkově bych tak nějak potřebovala vypadnout, já bych dala moře až bych brečela, ale můj to má letos nahouby s tou dovolenou, takže se nikam nedostaneme, všechno mi nějak jebe mozek ach jo...
jinak dneska máš oddech, držím já 😉

janice_opice
2. črc 2013

@eviku52 dneska pátý den po ET, mám u sebe dva - jednu osmibunku a jednu skoro morulku když mi je teda dávali....ted doufám, že už se zavrtávaj nějak jako že užb snad skoro jsou🙂) mě bolí brsa od OPU strašně moc. Břicho mě bolí taky - mám to dostat 6, což je ted v sobotu tak uvidíme no.. jsem ráda, že u tebe je vše OK🙂)) moc ti to přeju 😉

go
2. črc 2013

@eviku52 presne tak, chce to pohodove aktivity, jinak se clovek zblazni 😉

petulak1988
2. črc 2013

@eviku52 jo tak to mas ve vsem pravdu 🙂 dekuji za podporu...ted me tam tak dloublo.... des...tak hajam nez dam pect stehna pak prijde pritelova mamka

janice_opice
2. črc 2013

@martas14ahoooooooooooooooooooooooojjjj mnooooo začal mě nějak přepadávat splín, že to je zae v kelu holka tak se musím nějak zabavit, jen ty rybičky to lochtalojak sviň🙂 Jinak Pavlí si jela ted někdy asi pro morulku- nakonec jí zůstala jen ta jedna,ale za to morulka takže bude mít krásné bejbynko🙂 co ty jak to dáváš?

eviku52
2. črc 2013

Holky držte se, užívejte sluníčka, já se jdu napapat a hurá k vodě, na zítra už zase straší s bouřkama tak toho musím ještě dnes využít 😀

eviku52
2. črc 2013

@go drž se, jdu k té vodě a pak jdu za kámoškou na nealko pivčo, takže zítra pa a jen samé pěkné myšlenky 😉 😀

eviku52
2. črc 2013

@petulak1988 drž se, odpočívej a s tím vařením to nepřeháněj 😉 razím k té vodě a pak za kámoškou nna pivčo tak se přihlásím asi až zítra, zatím se měj a hlavu vzhůru, papa 😉

kamisb
2. črc 2013

@eviku52 - no hlavně bacha na tu vodu !!! do veřejných bazénů či ryblíku bych rozhodně nelezla a se sluníčkem to moc nepřeháněj ...ale jinak si to užij ..venku je krásně. My tu jsme v budově s klimatizací, která zrovna moc dobře nefunguje :(

janice_opice
2. črc 2013

@eviku52 užij si to a opatrně!!

eviku52
2. črc 2013

@janice_opice budu držet palečky, aby se ti o víkendu MS vyhla obloukem, měj se krásně, drž se a užívej 😉 a děkujeme taky ti to přeji, protože vím jaký to je boj 😉

go
2. črc 2013

@eviku52 dekuji moc, uzivej i za nas 🙂

martas14
2. črc 2013

@janice_opice čáááááááááááááuky no jakýpak splín Jani!!!!!!! Vždyť máme novej CAR a šťastnou sedmičku, takže né že věříme, že to výjde, ale my to přece víme!!!!!!!! No ty rybičky bych teda chtěla vidět, já si nedokážu přestavit, že bych to dala, bych se snad i bála i když samozřejmě že není čeho, ale nějak si to nedovedu přestavit 😀 😀
Jejda tak to s Pájou jsem nevěděla, nějak jste toho teď hodně napletkaly, tak to nešlo ani dočíst, ale to je dobře jen ať se tu hezky podporuje....no škoda, že zbylo jenom jedno, ale určitě to svou houževnatostí dožene a udělá mamce radost pořádným zákusem ......
no jinak já nic moc holka, pořád se nemůžu nějak oklepat, je to prostě blok v hlavě a taková ta pitomá nálada, to že můj nedostane přes léto dovču, aby jsme někam vypadli tomu taky moc nepřidá, takže fakt je to takové dojebkané....asi se ti nenápadně přibalím do kufru na Krétu 😀 😀

eviku52
2. črc 2013

@kamisb neboj, ležím ve stínu, samé stromy a do Lipna bych teď stejně nevlezla, je dost studené a hlavně se bojím, ale hafanovi to vyhovuje a já se aspoň bavím jak se potapí a hrabe kameny a sem tam plave pro míček 😉 no my ani klimatizaci v práci nemáme a určitě do budoucna ani nebude 😀 😀 drž se a ať ti to v práci rychle uteče 🙂

janice_opice
2. črc 2013

@martas14 hmhm, ale máš doma to prtě přece a to samo o sobě je odbourávač stresu tímto směrem a ani prodlouženej víkend nehrozí??? to občas fakt stačí!!!
já holka jsem dostala děsný křeče fakt jako na ms když má dorazit tak snad máš fakt pravdu....jak ten čšas ubíhá tak dostávám strach...víš co furt hrdinka a tudle...pregnyl už v moči nemám, tak doufám, že až budu testovat naostro tak tam budou!!!

martas14
2. črc 2013

@janice_opice jo jo malá je úžasná, bez ní bych už dávno bila hlavou do zdi úplně 😀 ale víš jak to je zklamání, je vždycky zahlodaný tam někde dole a než to přejde, tak je všechno špatně a nejde z toho začrovanýho kruhu vylézt, ale jo bude líp....no právě, že asi ani ten prodloužený víkend, ale neklapne, ale třeba jo ....kdo ví, navíc se mi vdává za necelý měsíc super kámoška, tak pořád něco řešit na svatbu, protože chce všechno tip top, je taky dost náročné a nejhorší je vymyslet něco vtipného pro ni na pobavení na svatbu, když máš celkově náladu na prdlačku, fakt mi to vůbec nemyslí....nemáš nějaký nápad 😉 😀
no jasný strach ten hold nejde odbourat, ten je taky pěkně zahlodaný, ale bolesti nikdy nevíš jestli jsou dobré nebo špatné znamení, takže na to nehleď ......moc na tebe myslím holka a musí to klapnout, určitě jo ....zasloužíš si to zlatíčko, nějaký ten rok se nevyspat a čuchat malé bobíky 😀 😀

janice_opice
2. črc 2013

@martas14 😀 😀 😀 😀 😀 prej čuchat malé bobky 😀 😀 😀 já se z tebe picnu ..ty rozhodně nemáš problém vymyslet něco kámošce na svatbu........... 😀 😀 😀 😀 mno jo já mám ožrané ted nožičky od rybiček a jdu se natáhnout, nějak mě to břicho bere - kolikátý den mám teda testovat?

janice_opice
2. črc 2013

@jaka17 hele za mě to máš s mrazáčkem na 100 prdo 😀

martas14
2. črc 2013

@janice_opice no rozhodně se natáhni, to je vždycky dobrý plán 😉 břušek hold dostal zabrat tolika pigárama, tak je z toho celej radostí na křivo 😅 tak hlavně ať se ti uleví a je vše pro dobro věci .....a s tím testováním já mám názor, že když je to zdárné těhu, tak prostě by tam desátý den ten duch měl být, max je u mě dvanáctý den, navíc u ETu určitě víc než když při KETu se potřebují ještě trochu rozkoukat 😅 a já radši vím na čem jsem než žít jen v takovém tom přeludu, že dokud si neudělám test tak jsem prostě těhotná....hold štěstí ani bolesti člověk neuteče.......sice věřím, že by mi někdo oponoval, že se to může ukázat i později a stát se zázrak, ale tak to nepočítám 😀 😀
ty máš v úmyslu na to jít kdy?

janice_opice
2. črc 2013

@martas14 tak ten 10.11.den pokud teda nepřijde mrcha, dneska je pátej to je brzo, když nebyly blastocysty 😀 😀 😀 tak tak v neděli nebo v ponděklí

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru