IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

tygrisek09
3. črc 2013

Andepresivní díra, to zní dobře. Začnu u našich na zahradě hledat vodu, vyběhám formality, zahájím výkop vyhlásím nábor na výkopovou četu

janice_opice
3. črc 2013

@martas14 hele ještě je tam potřeba udělat díru kolem toho pažení asi metr do nezámrzný hloubky a osadit skruže, máš šanci 😀 😀 😀
@petulak1988 no dneska je to teda děs to ti povim, snad bude fakt dobře
@pavlina1976 tay mě to napadlo, že třeba budu blinkat:D

janice_opice
3. črc 2013

@tygrisek09 formality se vyběhávaj až poté co je poveden vrt.-) udělaj ti hydroprojekt a pak běháš 😀 takže klído se může začít s tim kopánim ale možná to chce proutkaře,abychom nerozkopaly celou zahradu 😀 😀 😀

tygrisek09
3. črc 2013

@martas14 proč bych nevěřila. Lepší těhotná než zánět ledvin.

martas14
3. črc 2013

@pavlina1976 no podívej to klidně zajet můžem, ale teda koukat jak vy dvě těhulky tam ležíte s pupkama na lehátkách a já skáču po balvanech, to by musel být pohled pro bohy.....no úplně to vidím ...Hej Marťas, tam zasaď to, jo a ještě holka přesuň ten třicetikilovej kámen víc do leva, aby si na něm Viking nerozbil hned kokosek 😀 😀

martas14
3. črc 2013

@tygrisek09 😀 😀 jo to je fakt, tenhle výběr ti schvaluji holka 😀 😀

tygrisek09
3. črc 2013

@janice_opice super, hlásíš se jako stavební dozor? 😀 a pak bĕhám? Děkuju, dneska jsem se nacpala melounem a během na malou i tak dost 😉

martas14
3. črc 2013

@janice_opice no už to tady vidím, vy všechny za vodou s banckama a já můžu seknout s mateřskou a povýšit do výkopové čety 😀 😀

tygrisek09
3. črc 2013

@martas14 myslím, ze bych se nad výbĕrem nerozmýšlela

janice_opice
3. črc 2013

@martas14 😀 😀 kdepááákkkk Viking s narodí hned s helmou s rohama a s Thorovym kladivem v ruce ten rovnou na tu skalku co vyleze půjde ty kameny lámat 😀 😀 takže martas dostane do ruky šnaps a kameny přikryjeme molitanem páč až se zežere tak aby ji to neebolelo 😀

janice_opice
3. črc 2013

@tygrisek09 tak to možná proutkaře nebudeme potřebovat, stačí meloun koukám 😀 😀

tygrisek09
3. črc 2013

Tak děvčata, loučíme se s vámi ( já, mrňousek a dva Utrogestany) a zítra naviděnou. Dobrou noc

janice_opice
3. črc 2013

@tygrisek09 Hezky se vyspěte ty,mrňousek a dva Utrogetany 😉 😉 😉

janice_opice
3. črc 2013

jjá kouká ted na partičku 😀 😀 😀 o jsou blbci fakt 😀

martas14
3. črc 2013

@coralin no to víš, že by mě to rozptýlilo, ale je fakt, že dnes další blbá zpráva, že můj nebude doma ani ve svátek, ale už to nějak líp beru 😅 asi mě z toho už hráblo a je vymalováno 😀
Hody jsou bezva, já teda osobně v kroji nikdy nechodila, narozdíl od všech mých sestřenic a bratranců, takže černá ovce rodiny 😀 ale mám to ráda, po vánocích to byla vždy druhá nej věc na kterou jsem se těšila, vždycky se sjede rodina a kámoši, pak sice na večeři příjde dvacet lidí a ty skáčeš jak najatá, ale patří to k tomu a miluju, jak se vždycky potkáš s lidma, který přes rok nemáš šanci nikde potkat....tady je to takové rozházené, takže v dědinkách kolem už různě hodují, ale my si ještě počkáme....
a ještě jak jsi se ptala, tak máme dcerku patnáct měsíců, je to kouzelný věk....je hrozně důležitá jak umí chodit, tak už musíme chodit ven jen bez kočárku, protože chce ťapat...už umí kolem dvaceti slov většinou ty dvojslabičné bota, auto, pták, Dudu (to je náš pes) a začala se pouštět i do větších akcí jako papuče, hotovo 😀 a celkově je to bezva, takže o takovou zábavu taky nesmíš přijít....ta minimálka zní dobře, to by určitě za zkoušku stálo.....a za jak dlouho se ti to po těch lécích sníží ty hodnoty? že když si dáš ten oddech a pak by bylo potřeba něco zase nasadit? a nejsou i jiné léky na to než ten metypred, který ti tak nesedí?

janice_opice
3. črc 2013

@martas14 jo prej DUdu pes to vidí u maminky 😀 😀 😀

martas14
3. črc 2013

@janice_opice no tak to jsi hodná, že na mě tak myslíš s tím molitanem😀 😀
jinak to máš holka dobře vymyšlené s Vikingama, není nad to kdyby se děti rodili hned s helmičkama to by bylo ušetřených nervů........no ale povím ti, tu rohatou helmu ještě rozmysli, bo rodit další šestikilové miminka a ještě s rohama, to teda nebude žádnej med, aby tě pak nemuseli zašívat až po paty 😝 😀 😀

martas14
3. črc 2013

@janice_opice no je fakt, že jedničky zrovna nemám, takže by to i sedlo 😀 😀 ale né hafina se jmenuje Alered z Leského mlýna, tudíž zkráceně Reda, domácky Dudýna a říkáme ji Dudu 😀 😀

janice_opice
3. črc 2013

@martas14 😀 😀 😀 uděláme sraz Dudyn? 😀

janice_opice
3. črc 2013

@martas14 co je to za lejdynu? myslím rasu🙂

janice_opice
3. črc 2013

Tak já jdu taky do hajan, ještě nakrmit a podjit krávy, poklidit pole, očesat jablka a dát mlít mouku 😀

martas14
3. črc 2013

@janice_opice žádná královská rasa to není 😀 je to bílá boxérka, ale úúúúžasná jako plemeno doporučuji, kdybys potřebovala k rybičkám, papagájům, kočkám, psovi a určitě jsem ještě něco zapomněla pro pořádnýho Vikinga by se hodil 😉

martas14
3. črc 2013

@janice_opice jo jo jen běž, práce šlechtí 😀 😀

pavlina1976
3. črc 2013

@martas14 jeeee boxerka 😀 , to musí být fakt kus 😉 . Taky se loučím děvčátka 😉

janice_opice
3. črc 2013

@martas14 nestrááááššššš bydlíme v bytě žádný zvíře už!!!!!! 😀 😀 ale věřím, že je to zlato!!!! dobrou noc Martí 😉

martas14
3. črc 2013

@pavlina1976 to si piš, že je jí kus ....dokonce třicetitříkilovej kus 😀 😀
já teda po boxérovi zrovna netoužila, ale ten bílý to je úplně jinej čumec a takové krásné blatníky úplně k muckání 😀 😀
dobrou, taky na to půjdu

martas14
3. črc 2013

@janice_opice ale prd dobrých duší se vejde i do bytu 😉 ale chápu, že na motorce je místo omezené 😀 tak dobrou Jani ať se zítra vzbudíš do růžového dne

pidisek
4. črc 2013

Dobre rano holcicky 🙂 tak začíná 8.den....zatím žádná změna, prsa boli, briško taky... Ja uz chci být těhu!!!! Tohle čekání je fakt šílený.....co vy a pidískové? 😀

absti
4. črc 2013

@pidisek
a ty jsi 8 den po embryotrasferu?

janice_opice
4. črc 2013

Dobre rano....ja 7.den a bolesti na mrchu furt vetsi,uz se s tim pomalu smiruju...nicmene je l3psi den nez vcera.jedu do Car dneska pro ukonceni neschopenky a pak Kubikovi pro dort s nejakou knizku o zahrade a celej den budu cucet na ty letenky.vcersa to pomohlo.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru