IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
5. črc 2013

@martas14 no jo co se dá dělat, hele uvidíme jak to všechno dopadne---ty se halvně drž a nestresuj se!!! Ten tvůj zmrzlej hrášek to ví!!!!!🙂 já dneska jedu pro Kubu k autobusu, přijede od babičky a od dědy, tak se stavim v lékárně koupit si test, ale dneska jsem se vzbudila ve 3 ráno a bolesti na mrchu fakt šílený, přijde mi, že to brzdí ten agolutin....strašně jsem se ted upnula na tu dovču a buduhodně pracovat(což stejně dělám) a dle toho jak na tom budu zdravotně tak možná na podzim někdy zkusíme ještě jeden poslední. Pak už nebudou prachy....

pidisek
5. črc 2013

@go neeee ja se taky dohaduju každy den v práci úplne mi vždycky busí srdíčko jak se vynervuju....podle me kdyz uz se chytne tak drží.... Myslím ze stres je problém hlavne pri snažení, ale na druhou stranu... Těhotněly holky i v koncentráku....smutné ale ano...kdoví o čem to všechno je.....me boli od rana na mrchu...navíc mám zacpu ☹

janice_opice
5. črc 2013

@biolage veliká gratulace!!!!!!! kolik embryek jsi měla, jak byly staré a kolikátý den jsi testila??!!!!! Tak at hlavně vše klape tak jak má a na konci at je krásné a zdravé miminko!!!

janice_opice
5. črc 2013

@pidisek zácpa je prý dobré znamení!

akdar5
5. črc 2013

holky, pomoooooooooooooccccccccccccc.... ☹ už třetí den mě trápí migréna.. 😒 v lékárně mi nechtěli nic dát...:( nevíte, někdo ,co bych si mohla vzít ,aby to neuškodilo miminku? díky moc za všechny rady - tenhle den už to fakt nedám... ☹

Jinak všem přeju hodně štestíčka 😉 a držím vám palečky 😉

biolage
5. črc 2013

@janice_opice děkuji :D zaváděli mi dvě embrya tak snad tam budeme mít obě 🙂 chycený. a byly 4 denní. Já si test nedělala, měla jsem dorazit 14 den od ET na krev. A tam mi to potvrdili. Jinak jak se bavíte holky o příznacích...já měla zácpu a to na ní nijak netrpim- vlastně jsem to do teď neznala+plynatost, pálila mě žáha a výrazné žíly na prsouch. Taky se mi ty prsa zakulatily.

janice_opice
5. črc 2013

@akdar5 tý jo to je dost těžký ani bylinky ted pořádně nejdou to je hrlza holka, snad to brzo přejde...třeba ti pomůže tohle - v tom článku to je, ale lepší konzultace s lékařřem to tam taky píšou http://www.mojebetynka.cz/tehotenstvi-a-porod/t...

janice_opice
5. črc 2013

@biolage téééédaaa to tě obdivuju, že si vydržela netestit!!to klobouk dolůůů...

biolage
5. črc 2013

@janice_opice no spíš už jsem byla otupělá ohledně testování a nechtěla jsem zbytečně koukat na / těch už jsem viděla hodně a vnitřně jsem cítila, že to vyšlo a ta / kdybych testila moc brzo by mě akorát rozhodila. Včera jsem si, ale chtěla udělat testík, aby jsme měli na památku, ale ráno jsem nenašla doma žádnej a to jsem si byla jistá že ho doma mám, tak dnes musim do lékárny... kdy ty se máš dozvědět výsledky?

akdar5
5. črc 2013

@janice_opice Jani , díky.... 🙂 snad to brzo přejde a já se v úterý poradím s doktorem - pokud to přežiju.... ☹ 😀 a co ty? ty už brzo budeš věděti,že? neboj, všechno kontroluju , i když je to těžký vás dočítat 🙂 a k tomu ty migrény - to mi nedovolí se na ten monitor ani podívat...

absti
5. črc 2013

@pidisek
mě taky, ale u mě to tak asi fakt je 😵

janice_opice
5. črc 2013

@biolage holka měla bych testovat správně ve čtvrtek, ale obávám se, že chci mít jasno asi dřív. Tentokrát jsem tomu moc věřila, ale obávám se, že to opět nevyšlo:(

janice_opice
5. črc 2013

@akdar5 no asi zkusím v neděli nebo v pondělí testnout, pokud teda nepřijde mrcha, která by měla dorazit dnes nebo zítra....... bohužel mám všechny příznaky, že dorazí....

akdar5
5. črc 2013

@janice_opice jo, holka, to já jsem měla taky a dopadlo to dobře...🙂 neboj, vyjde to... 😉
tak tchyně mi poradila,že si mám brambory nakrájet na kolečka, dát na čelo a zavázat,že by to mělo pomoci...tak tu sedím s bramborou na hlavě 😀

go
5. črc 2013

@pidisek presna mam stejny nazor, pokud se chytne, jen tak se nepusti. Kdyz se ma chytnout a chce, tak to tak dopadne. Muj doktor rika , delat vse jako normalne , jen mezi tim odpocivat a ja se podle toho uz take ridim 😉 .
Uzasna zprava, kdyz jsem byla tu chvilku tehu take jsem mela po uspesnem ET zacu, migrenu a bolesti na mrchu. Tak u Tebe mame jasno...// 🙂 Me bohuzel nic neni, jen jsem takova otekla, bricho jak ve tretim.

go
5. črc 2013

@janice_opice uzij si krasny den s oslavencem, pridavam veeeeelke gratulace 🙂 Jak pises, zacpa je dobre znameni 😉

go
5. črc 2013

@akdar5 ja dostala od doktora nasledujici radu, kdyz jsem byla chvilku tehu. Paralen a zapit kavou nebo jen kava s citronem. Na chvilku to polevilo a to mam fakt tezke migreny. ☹

akdar5
5. črc 2013

@go tak já jsem kávu uplně přestala pít , ani na ní nemám chuť.... a káva s citronem? to mi nejde ani dohromady....
já mám teď bramboru rozkrájenou na čele a zatím je to dobrý.... 😉 tak uvidíme,jak ten hokus pokus dopadne....
ale díky za radu 😉

go
5. črc 2013

@akdar5 studene na celo zabere vzdy, dava se jen studeny obklad nebo s okurkou 🙂 . Ja prave pila 1 kavu denne i v tehu, prave kvuli migrenam me to doktor doporucil, pak take zarucene na chvilku zabere Coca-cola studena po mensich davkach. Proste trocha kofeinu 🙂 Jinak kava s citronem to je hnus, ale ja mam ty migreny takove, ze udelam cokoliv, hlavne ze mam chvilicku ulevu 🙂 . Drzim palce at to brzo prejde 🙂

malinka_02
5. črc 2013

@janice_opice tak všechno nejlepší synkovi 😉
@akdar5 mužeš si dát na migrenu paralen ten se v těhu muže! Já mám zase bolesti krční páteře které mi vystřelují do hlavy takže 2 dny taky migrena a to mám týdenní dovolenou! 😠

malinka_02
5. črc 2013

Holky opravdu bolesti na MS jsou normální!

akdar5
5. črc 2013

@go tak to je mi líto,že tak trpíš....určitě tvé rady vyzkouším 🙂 teda já doufám,že to brzo přejde a bude klid...jsem naivka...:D

@malinka_02 no, nejhorší je,že doma ani ten blbej paralen nemám,ale ibalgin to můžu prodávat...:D když to nepřejde ,budu muset vyrazit do lékárny....

tygrisek09
5. črc 2013

Zdravím, děvčata, u mě stále bolesti hlavy, občas prsou, dnes v obchodě se mi udělalo špatně (naštěstí s námi byl manžel) ! Občas cítím podbřišek. Ale nejhorší je ta hlava.

coralin
5. črc 2013

@absti Ahoj, jsou zajímavý ty vitamíny..já brala jen listovku, profitar a magnesium. Ale mám problém dlouhodobej a vysoký hodnoty.. teď půjdu na kontrolní testy a jsem zvědavá jak ty hodnoty jsou vysoké... prednison mi teď už vůbec nezabíral a nesnižovalo se to, a pokud bych měla léky jen při stimulaci tak jsou hodnoty tak vysoké, že imunoložka říkala, že vůbec nemá smysl IVF podstupovat, protože už dopředu věděla, že by to s těma číslama nevyšlo:( je to boj
První rok jsem měla taky prednison, to ještě fungoval, ale teď už se to s ním ani nehlo a navíc po něm mám strašný změny nálad, když ho beru dýl. Já ho měla třeba 3 měsíce...

brsh
5. črc 2013

Ahoj holky, přesně jak píše @malinka_02 - bolesti na ms jsou normální, já je mám do dneška! Plus ta zácpa - taky jsem na to nikdy netrpěla a teď se fakt přemlouvám dva dny, abych už mohla na záchod, tj děs 😒 😉
@akdar5 - Ráďo, zeptej se dr a na lékárnu se vyprdni. Když je nejhůř, nasazují i antibiotika, takže paralen Ti určitě neuškodí. Normálně zavolej na gyn.
@biolage - gratuluju k miminkům 😉
@janice_opice - hele, matko, nemaluj čerta na zeď - držím palce 😉
@pavlina1976 - nestíhám vás dočítat, kočky - jak jsi na tom a kdy testíš? Taky držím palec!!! 😎

coralin
5. črc 2013

@martas14 ona mi to doktorka vysvětlovala, že kdybych dostala rakovinu tak to moje tělo by ten zárodek zabilo.. a bylo by to v pohodě, ale zároveň tak přistupuje i k embrijkám...:( taky jsem tomu nechtěla uvěřit, když mi to ještě dřív říkal léčitel.. přišlo mi to jako nesmysl.. s těma náladama tě chápu...je to pak hrozný, když mají ty lidi řeči a netrefjej se zrovna do tématu.. tahle já mám souseda, mladej, prima kluk a když se pak potkáme tak začne mít blbý poznámky, kdy bude nějaká rodina a děti.. to bych ho zabila, nebo sousedka, kámoška.. když mi vykládá... " a proč se nesnažíte??? Míša by měl kamaráda"? má akorát čerstvé mimino...no to bych jí dala ťafku....... vždycky si pak říkám jak ty lidi nepřemejšlej.... a nemůžeš jí nic říct... nechci, aby se pak tady po baráku něco řešilo.......
no jasně, to jeď.. alespoň se rozptýlíš. Bylo to moc fajn, užila jsem si to tenkrát opravdu s celkovou přípravou. Mám tyhle akce ráda..

coralin
5. črc 2013

@janice_opice Jani ještě to nevzdávej, uvidíš co test..Ms jsi zatím nedostala tak to je dobrý a bolesti k tomu patřej. Drž se holka.. my už taky uvažujeme, že bysme zkusili ještě minimálku... ale zatím je to o diskuzích.. a dovča bude super. Já teď koukala taky na zájezdy, ale s tou malou to letos asi nevyjde.. nebo pak později, třeba v září.... je děsná psí závislačka🙂

kyvetka
5. črc 2013

Ahojte damy, chcem sa o pytat ci nemate niektora skusenost s mojim stavom. Som v priprave na ivf, vybrala som proveru, uz 2 tyzden picham decapeptyl a menzes stale nikde,pritom mi je tak strasne,co citim,ze tie kramy uz idu. Som z toho absolutne na nervy.

kyvetka
5. črc 2013

@akdar5 mne vzdy na migrenu ked uz nepomahaju lieky pomohol lad. Oblozila som si pomaly celu hlavu a ono to preslo.

hhani
5. črc 2013

@akdar5 ...teda Ráďo to tě opravdu lituju ☹ ..
kamaradka si na migrenu nasypala sůl do pytliku,dala ohřát do milrovlnky a potom si to dala na zatylek..tak to kdyžtak zkus..ať to brzy přejde ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru