IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

petulak1988
8. črc 2013

@janice_opice ja se netyram....🙂 jen to proste vim....

janice_opice
8. črc 2013

@petulak1988 no delej jak myslis

petulak1988
8. črc 2013

@janice_opice sladka je nevedomost...vis z vlastni zkusenosti ze citis kdyz to nevyslo ...vis??

pidisek
8. črc 2013

Holky se zblázním ja jsem úplne mimo.... Po 6ti letech... Jsou to dílny várky vyšly hned po minutě... Jak sem Dalmácie fotku??????

go
8. črc 2013

@petulak1988 to jo, ale co to ma za vyznam, efekt , myslet , ze nejsem tehu, ale chovat se jako tehu a pak opravdu nakonec byt tehu. Promin, snazim se te chapat, kazda jsme jina, respektuji te, ale me to moc hlava nebere. Taky premyslim co na to tvuj pritel? Muj manzel je zvedavy a nemuze se dockat vysledku, tohle by asi nepochopil.

petulak1988
8. črc 2013

@go muj pritel che abych testovala az v nedeli ten 17den co mi rekli v caru....muzu ti pripadat jako blazen...kazdy ma svuj nazor...

janice_opice
8. črc 2013

@petulak1988 rikam delej jak myslis ja jsem v tomhle jina.mam rada jasno.navic az do soboty jsem byla presvedcena ze to nevyslo a tahala jsem od ctvrtka s sebou vlozky. 😉

go
8. črc 2013

@pidisek hlavne si tu radost uzivej a uz nestresuj 😉 🙂 Mimiskove chteji opecovavani a klidek 🙂

janice_opice
8. črc 2013

Normos dolr pid prispevkem je pridej fotku vpravo zeleny plus 🙂

petulak1988
8. črc 2013

@janice_opice jj delam...ja se popravde asi desne bojim a nechci si to priznat... jsem fakt trapna ..

go
8. črc 2013

@petulak1988 je, ne, blazen urcite ne. Ja jsem jen asi po tom vsem realistka a nechci se chovat tehotne a pak nebyt a naopak nebo netehotne a pak byt. Samozdrejme chovat se tehotne do testu, ale kdyz uz vim , ze neni nutne se jen nejak tvarit, tak nevidim duvod.... ☹ V kazdem pripade to urcite udelej po svem , jak to citis a ja ti moc, moc drzim pesti 🙂

petulak1988
8. črc 2013

@go v caru rekli 17den tak to asi dodrzim...stejne me driv nevemou na konzultaci..

pidisek
8. črc 2013

@petulak1988 ty jo holka ja se klepala jak osika normálně mi zdrevenely nohy... Ale ted jsem rada ze jsem testla, říkala jsem si ze kdyz bude bílo otevřou to šaňo v Lednici a koupím si letenku k moři.... Myslím na tebe....moc...

pidisek
8. črc 2013
go
8. črc 2013

@pidisek to jsou dalnice, jeste jednou gratulace velika 🙂

pidisek
8. črc 2013

@go děkuju....co ty??? Jak je?

petulak1988
8. črc 2013

@pidisek teda nadhera... krasny dalnicky...me ted pritel byl koupit testy..koupil digitalni clear blue a do proudu moci mamatest

petulak1988
8. črc 2013

@pidisek dekuji jsi hodna

pidisek
8. črc 2013

@petulak1988 ja měla ten mamatest do proudu...

pidisek
8. črc 2013

@petulak1988 držím vse co jde......

petulak1988
8. črc 2013

@pidisek jj ten mam take uz ted doma plus ten clear... dekuji jsi zlata....

pidisek
8. črc 2013

@petulak1988 a jdeš na to?

petulak1988
8. črc 2013

@pidisek az rano...asi

petulak1988
8. črc 2013

@pidisek jsem srab... ikdyz vim asi vysledek jsem ke konci desny srab¨

pidisek
8. črc 2013

@petulak1988 ja byla větší...nájem jsem uz v ty lékárně hodila držku....🙂)))))

petulak1988
8. črc 2013

@pidisek jakto??? me tam dosel nastesti pritel...byl nakoupit tak jsem mu volala jestli by nekoupipl testiky...

pavlina1976
8. črc 2013

@pidisek No vidíš 😉 😉 moc moc gratuluju 😀

brsh
8. črc 2013

@pidisek - to bylo strachu 😉 krasny, moc.gratuluju a ted pekne odpocivej! Jwnina rozjela.novou tsunami vlnu // !!!
@hhani - Hanci, dyk.to tak.bude. Presne, uzivej leta, protoze za rok uz budes maminka a to nebude zadny vinecko 😀 ja jsem ve stinu docela rada, slunicko.mi nedela moc dobre ted, tak jsem zalezla a vecer makam.nazahradce. Krasny den!
@petulak1988 - hodne stesti! Budou tam, uvidis, ze sis mohla usetrit ten strach!
@trefulka - to.me mrzi, kocko - verila.jsem, ze to dobre dopadne ☹ co mas ted v planu?

petulak1988
8. črc 2013

@brsh no dekuji za drzeni palecku uvidime...

lussyy23
8. črc 2013

@pidisek moc gratuluji ke dvoum // 🙂 , musí to být krásný pocit 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru