IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

mavo
18. dub 2013

@brsh a kam chodíš ty? Přístup je fajn, akorát musíš mít vyhlídnutý doktory ale sestřičky jsou všechny moc milý 🙂

brsh
18. dub 2013

@mavo Já jsem byla u Apolináře asi před 4 lety, když mi nějak blbnul cyklus - u dr Fanty a ten byl moc fajn...jinak to tam neznám... já chodím do ordinace dr. Turkový - na Lužiny do Medivy a na OPU a ET jdu do Iscare. Dělá i tam. Moc nerozumím tomu, že se tam včera hroutila nad těma folíkama. Mám čtyři vpravo a jeden vlevo a říkala, že je to dost málo, ale koukám různě na diskuzích, že mají holky po stimulce třeba osm folíků, tak mi to nepřijde tak strašný, když žádnou stimulaci já ještě nemám... Nemáš s tím zkušenost, jakej je optimální počet folikulů u nestimulovaný ženy? Nebo i vy holky ostatní...já to nikde nenašla 😠

mavo
18. dub 2013

@brsh u nestimulovaný prý jsou fajn i dva, nebo jeden... já nastimulovaná měla 6-8 na každý straně a nakonec mi odebrali jen 6 vajíček a z toho byly dobrý jen 2 (v únoru na krátký protokol) takže nevim, proč se hroutila, podle mě to je dobrý, na to že nejsi nastimulovaná!

brsh
18. dub 2013

@mavo Tak to jsi mě uklidnila... když se podívala do papírů, jak mi vyšel hormonální profil, tak fakt vykulila oči nad tím FSH hormonem... ale když do mě rvali půl roku Vissane, který funguje jako přechod, tak se ani nedivím, že jsou vaječníky líný. Sedm měsíců jsem ani nemenstruovala. Jé, tak hurá. Hned je mi líp 😉 To je pech, viď, že Ti to neklalo... člověk by se rozdal a ani chemie mu nepomůže. Já myslim, že každá, která musí na IVF by si zasloužila automaticky otěhotnět. Jako bychom už takhle nemusely řešit dost problémů. Kde je spravedlnost ☹

jednalucka
18. dub 2013

@brsh jéé tak to se pan domácí bude mít. Až mi přijede vyhladovělej rybář, tak se taky budu muset s něčím vyšvihnout 😀

jednalucka
18. dub 2013

Já jsem si teď našla papír z mého 1. vyšetření v CARu a měla jjsem pravý vaječník s 5 folikly do 8mm a levý vaječník s foliklem 10mm a 6 folikly do 6mm. A jestli si to dobře pamatuju, tak říkal, že normální počet je 5-7.... A vím, že říkal, že je spíš problém, když je jich víc. A asi záleží i na velikosti, ale úplně tomu nerozumím ☹

malinka_02
18. dub 2013

@brsh ja bych do dvojek taky sla, al mam za sebou ivf a 3 kety a nezadarilo se ani naznakem tak sem rada ze sme nedali pri ivf 2 , protoze misto 1 transferu budu mit z celeho ivf treba 4 dalsi zase..
@meyryen ja tak pribrala ze si radsi nic nekupuju jen kalhoty furt vetsi 😲 Ale byli sme v tom Rime 😀
@jednalucka to je romantika 😀

brsh
18. dub 2013

Holky, tak já dneska vydrhla koupelnu a záchod, vyluxovala, utřela prach, uvařila, upekla, došla třikrát se psem a mám dost 😀 ale zase jsem měla co dělat a nepřemejšlela nad blbostma 😉 Tady zatím neprší, ale co jsem mluvila s tátou a přítelem (oba mimo Prahu), tak u nich už se čerti žení 😒 To je opruz takhle na víkend...

jednalucka
19. dub 2013

Je škoda, že se sluníčko schovalo zrovna na víkend, ale zase je lepší, když prší než kdyby sněžilo 🙂 ale hlavně, že je pátek, šup hop tu bude ten další a už to u nás pomalu vypukne 🙂 už bych si přála to mít všechno za sebou se zdárným koncem 🙂 a v noci vstávat a bejt nevyspalá 🙂

brsh
19. dub 2013

@malinka_02 - četla jsem v dubnovkách dobrou zprávu, tak gratuluju 😉 Jak to teď máš dál? Bude krátkej/dlouhej protokol?

@jednalucka - zase vyleze 🙂 a my už budeme mít jen sluncem zalité zítřky počínaje květnem a červnem 😀 Mně se dneska zdálo, že jsem uplatila CAR, abychom měli holčičku. Takový kraviny se mi zdají, to je hrozný 😀 A to jsem si myslela, že taky přemýšlím nad něčím jiným než nad miminem 😎

malinka_02
19. dub 2013

@brsh akorat sem to chtela napsat 😀 mam kratky. Dnes sem 20 dc tak cekam na MS myslim tak ct- ne a zacinam gonalem. Skoro dvojnasobek co minule..

brsh
19. dub 2013

@malinka_02 Už jsem si to mezitím přečetla, já nedočkavka 😀 No to je super!!! Tak až ty budeš mít pozitivní test, já budu čekat 😀 Já taky dostanu koňskou dávku, už mi to tam čmárala do počítače, takže taky Gonal a předpokládám 300. Co máš ještě za dobroty? Nebo jen G? Tak šupšup, ať už mrcha přijde. Jak by se nám každá "normální" ženská smála, kdyby viděla, jak se třeseme na menses 😀

malinka_02
19. dub 2013

@brsh ja mela gonal i minule 150 jen 6 vajuch ale zas kvalitni gsechny foliky plne a vsechny do blasticek, tak doufam ze to ted nebude kvantita na ukor kvality..

brsh
19. dub 2013

@malinka_02 Neboj, bude dobře 🙂

janice_opice
19. dub 2013

Ahoj holky tak jak válčíte??? já mám radost, že už se něco pomalu začíná dít, ted ještě přečkat jednu mrchu,k dojít na druhou konzultaci na domluvení protokolu a v červnu jupí...Ale zítra si jedu pro novou motorku tak to mám taky radost..🙂)))))) teda není nová, je ojetá,ale pro mě je nová🙂) tak si zatím budu užívat a doufám, že mi to rychle uteče
@jednalucka užij si to na rybách🙂 já chodila jako těhotná kdysi🙂
@brsh no tak doufám, že mě navnadíš🙂 a brzo tu přečtu //
@malinka_02 pro tebe to platí taky - než začnu se stimulkou chci tu vidět //

brsh
19. dub 2013

@janice_opice ano šéfová 😀 I když si budeš muset ještě měsíc a něco počkat, ale pak snad poslušně nahlásím // 🙂 Muž mojí sestřenice je motorkář, dokonce seržant v MC. Na čem svištíš? Já se toho bojim jak čert kříže, i když se mi motorky líbí 😎

janice_opice
19. dub 2013

@brsh no proto říkám já teprve za měsíc a půl začnu stimulku tak u tebe chci vidět už ty //! :D
fakt jo a v jakém MC??? No já mám choppera - od zítra Hondu Shadow VT 600, vloni jsem měla teprve 250 choppera na pořádný vyježdění a ted už jdu aspon do 600, ale tak uvidím co příští rok??:D 😀 ne pro mě je to 600 kilo tak akorát🙂

malinka_02
19. dub 2013

@brsh musim doufat! 😉
@janice_opice dekuji! Kamaradi sou vsichninmotorkari, vzdy delali suer dovoleny ale predloni se kamarad na jedne takove zabil, strasne nestastna nahoda, jinej by si zlomil ruku , on neprezil.. Tak ja se toho bojim!

brsh
19. dub 2013

@janice_opice On je od Neratovic, takže tam ve Full of energy. Dělají spoustu mejdánků a srazů, je to fajn - občas taky někam vyrazím. 600 - to je krásný už 😀 a co manžel, ten taky řádí?

brsh
19. dub 2013

Holky, teď ty zprávy? Bože můj - matka odloží svoje dvě hodiny staré miminko na hazjl v tašce a jde pryč. Ach jo, tohle není možný 😢 Nás to stojí tolik úsilí, zdraví a peněz a takový hyeny si rodí o stošest.

janice_opice
19. dub 2013

@malinka_02 no já bych třeba nevlezla na silniční, jsme rockeři, chopper, harley je pohodička, zážitek z jízdy, miluju to🙂 taky mám pár kamarádů mrtvých anebo přišli o ruku nebo tak:( ten jeden za t bohužel mohl sám, jezdil jako blázen:(
@brsh Jooooo FOE tam jezdíme na srazíky v červnu🙂Jasně manžel je jedinej chlap,kterej mě podporuje v ježdění a taky mě naučil jezdit🙂 Jinak já jsem chopperama postižená od mala🙂

No v Liťáku kráva jedna a to tam je babybox:( chudák chlapeček naštěstí měl nakonec štěstí, že ho našli:(

brsh
19. dub 2013

@janice_opice v tom případě se potkáme v červnu 😀 Já mám chatu v Mlékojedech, hned vedle Neratovic, takže na sraz chodím pěšky 😉 To jsou milý náhody!

janice_opice
19. dub 2013

@brsh 🙂))))))))))) to jooooooooo tak se pak musíme domluvit🙂

brsh
19. dub 2013

@janice_opice no jo, děvče, ale ty budeš v procesu asi letos, ne? 🙂 V "nejhorším" se pak sejdeme v nejlepším s bříškama třeba v Lužanech 😉

malinka_02
20. dub 2013

@brsh taky si vzdy rikam jak je to hrozny co bych za to miminko dala!!

malinka_02
21. dub 2013

Holky tady to nejak upada 😀

malinka_02
21. dub 2013

Dneska jsme byli v pruhonickem parku a bylo tommoc pekny 😉

brsh
21. dub 2013

@malinka_02 Ono je tu ještě málo holek 🙂 Pak se přidají a bude se diskutovat jedna báseň 🙂 Já jsem byla včera lehce popít s kamarády, neplánovaná akce, takže jsem dneska lehce malátná 😀 Ale předtím jsme byli s přítelem v Ambiente na jídle a to bylo parádní, akorát jsem se přecpala jak blázen. Dneska krásně svítilo sluníčko, už aby se zase oteplilo. Zítra musím na pracák a pojedu asi do úterka na chatu 😎

malinka_02
21. dub 2013

@brsh my vcera taky popili a kamarad mi otevrel dalsi lahve vina a dal mi doleval a ja si nevsimla tak sem taky jeste do obeda mela dost 😀 Ambiente miluju!!! A kde jste byli? Ja miluju brasileiro u radnice 😵

brsh
22. dub 2013

@malinka_02 Tam jsme přesně byli 😀

Dneska jedu na chatu, děvčátka, tak tady pěkně diskutujte, ať mám co dočítat 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru