IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

meyryen
28. kvě 2013

@brsh To mi říkala dr včera, hlavně ať se zdržíme pohlavní aktivity, že by mi hrozilo vícečetné těhotenství, když mi plave v břiše 13zralých folikulů.......

malinka_02
28. kvě 2013

@meyryen super! Drzim moc palce dal!

Holky ja se tu modlim a cekam na vysledky krve..

brsh
28. kvě 2013

@meyryen Já už ani nevim, co je sex.... pořád se musíme zdržovat všeho - tj furt nějaká operace, šestinedělí po ope, OPU, ET........hrůza 😀 Tak já myslim, že to pár dní bez sexu zvládnete - i pár měsíců, když bude třeba 😉

brsh
28. kvě 2013

@malinka_02 Modlíme se s Tebou, volej 🙂

meyryen
28. kvě 2013

@brsh Klidně až do konce života pokud to vyjde 😀

meyryen
28. kvě 2013

@malinka_02 Držím palce!

hhani
28. kvě 2013

Ahoj holky..dnes test negativní 12dpo...tak jsem volala do caru,protože mi dochází utroš..mám dobrat co mi zbývá a bohužel se smířit s tim,že nám to poprvé nevyšlo ☹ ..Všem přeju at dopadnou líp a pěkně těhulíte 🙂..my se budeme připravovat na září..

meyryen
28. kvě 2013

@hhani To je mi moc líto ☹

hhani
28. kvě 2013

@malinka_02 hodněěě štěstíčka...to vyjde uvidíš 🙂

hhani
28. kvě 2013

@meyryen věřim,že jednou se to povede i když je tohle takový ten pomyslný pád,ale musime se vzchopit a jít si za tim ...

meyryen
28. kvě 2013

@hhani Přesně tak, já jsem teď taky momentálně dost na dně, ale aspoň mám ještě malinkatou naději hraničící se zázrakem, ale doufám....

brsh
28. kvě 2013

@hhani Achjo, Haňule ☹ to mě moc mrzí!!! Třeba budu plakat za pár dní s Tebou a mám takový pocit, že to tak dopadne. Tak hlavu vzhůru, pěkně zrelaxuj hlavu a nech odpočinout tělo - léto je před náma (snad!) a v září v plný síle znovu do boje 😉

hhani
28. kvě 2013

@meyryen to bude dobrý ..já asi nejsem moc dobrý příklad taky nám zbyl jen jeden a k zamražení nic,ale pořád si myslim,že mín je někdy víc a pokud je jich málo o to jsou silnější a bojují...oni si to vybojují,uvidíš 😉

lenkafel
28. kvě 2013

@hhani to je mi líto, ale myslim, že dopadnu stejně :(, tak snad to vyjde při dalším pokusu

hhani
28. kvě 2013

@brsh
@lenkafel
holky,ale no tak trochu optimismu..musíte věřit..ještě neházejte emryjko do žita,to mi tady někdo nedávno napsal 😀 ...beru to tak,že pokud to ted nevyšlo mělo to tak být něco prostě bylo špatně..jediný co vim,že příště doma zůstanu jen týden a pujdu do práce aby se tim člověk tolik nezabýval a zaměstnal se jinak..pokud se má uchytit tak se uchytne...nechce se mi věřit,že ta naše parta tady by byla v takové nepodařené vlně..však my ji přelstíme 🙂

janice_opice
28. kvě 2013

@meyryen tak mooooc drzim pesti tfuj tfuj

lenkafel
28. kvě 2013

@hhani něco pravdy na tom bude 🙂 , snad to příště dopadne pozitivně pro nás všechny tady

hhani
28. kvě 2013

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/1982... tohle fakt nechápu..proč jen jim to ten osud dopřeje když se chovají jak hyeny..udělat jim to samé a nechat je tam..s...ě 😠

hhani
28. kvě 2013

@lenkafel určitě jo..věřim tomu

lenkafel
28. kvě 2013

@hhani no to je hnus, co my tady bychom za to dali co,mít miminko a otěhotnět normálně.....ten nahoře je opravdu nespravedlivej ☹

adrialee
28. kvě 2013

tak dneska jsem 5.den po ET..
a ráno se u mě objevilo slabé špinění..ani ne krev,jako spíš takový nahnědlý hlen..
máte někdo s tím zkušenost?
na MS je ještě brzo..ale četla jsem na pár diskuzích,že to může znamenat,že se uhnizďuje embryjko nebo tím,že je tělo v hormonální smršti....
tak doufám,že je to ten případ uhnizďování.. 😉
měla jste to taky některá z vás?
trochu mě to vyděsilo..ale snažím se myslet pozitivně.. 🙂

janice_opice
28. kvě 2013

@hhani chudak malej :'(

brsh
28. kvě 2013

@hhani Ale vždyť jo 🙂 Já tu rozhodně nebulim, spíš ta intuice mě děsí. No když to nevyjde teď, vyjde to příště 😉

brsh
28. kvě 2013

@adrialee Já s tím zkušenost nemám, ale prý je to celkem běžný.... na ms je ještě brzo, takže to určitě je zahnizďování. V dubnovkách je holčina, co špinila celou dobu a je těhule 🙂

hhani
28. kvě 2013

@brsh to je dobře 🙂..a jak ti jinak je,co teplota?

brsh
28. kvě 2013

@hhani - no myslím, že nemám. Už jsem se neměřila. Včera jsem měla odpo už jen 36,9, takže jsem to neřešila. Teď jsem si dávala kafe, měla jsem na něj vyloženě chuť a tu trubičku hříchu alá cigárko, takže se cítím fajn 😉 Počkej, nahraju Ti příčinu Lefťánova zvracení a průjmu. Já bych ho přizabila. Jednou se otráví, tele, nebo se mu zamotají střeva ☹

brsh
28. kvě 2013

Takže toto, milé dámy, vyzvrátil můj poklad. On je fakt padlej na hlavu 😒

lucavka
28. kvě 2013

Holky držte se!!! Tak u mě to vypadá že se rozjede mrcha a zítra budu moct začít stimulovat na Ketík. Takže transfer by vycházel na sobotu 15,6, Tchýně navíc asi zůstane ještě marodit takže bych měla hlídání pro prcka a o víkend by mě mohl odvést tchán když manžel pořád maká. Tak snad to tak klapne. Teď se budu modlit abych měla pěknou sliznici, aby se mi sněhuláčci v pořádku rozmrazili a líbilo se jim u mě...
Jinak ten hroznej příběh z číny sem taky viděla na videu na facebooku. Je do děs 😠

hhani
28. kvě 2013

@brsh já vydržela týden bez té trubičky hříchu,ale pak jsem to vzdala..kazdopadně s tim stejne seknu at se do září trochu vyčistim pro mimiska 🙂..No nahrávej to jsem zvědavá 🙂

hhani
28. kvě 2013

@brsh prosim tě co to je? 😕

brsh
28. kvě 2013

@hhani - tak to je, má milá, šlupka od salámu nějakýho - je to tlustý jak igelitka. No neni to dement? Já tady vyšiluju, že má virozku a ten můj blb se málem sám zabije... řikám, jelito.
S tím kouřením je to těžký, měla jsem přestat už předtím. Teď, když mám nervy, mi to fakt nejde... ale i můj dr, silnej antikuřák, mi říká, ať raději kouřím, než abych se nervila... Takže do těch pěti to držím.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru