IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

akdar5
28. kvě 2013

@hhani tak to je asi možný,ale tak to jsem pak ráda,že jsem ho nakonec měla 🙂

trefulka
28. kvě 2013

@janice_opice Tak to aspoň budu mít z první ruky, jak to chodí v CUBE .) Pokud to teď nevyjde, asi to zkusíme pak tam 😎

janice_opice
28. kvě 2013

@trefulka jasny zatim jsem tam mooooc spokojena.ale dooufam ze ti to vyjde ted a kdy to tak vidis na zacatek stimulace? 🙂

trefulka
28. kvě 2013

@janice_opice Pokud všechno poběží, jak má, tak bych mohla začít se stimulací příští sobotu. Čeká mě krátký protokol s merionalem 🙂 A ty?

janice_opice
28. kvě 2013

@trefulka kdyz to vsechno taky pujde jak ma tak kolem 11.6.
Mam taky kratky s antagonisty -gonal,cetrotide a asi dslsich 10 leku :D

trefulka
28. kvě 2013

@janice_opice Gonal s Cetrotide jsem měla minule 😀

janice_opice
28. kvě 2013

@trefulka ja nikdy a to je moje 7.ivf 😉 a propos ted jsem koukala kolikateho je prist sobotu a hadej 😀 koukni co mi vsechno naordinovali asi 5-10 stranek zpet jsem scanovala ten protokol :D

trefulka
28. kvě 2013

@janice_opice kdy že jsi skenovala ten protokol - ať nemusím procházet stránku po stránce 🙂

trefulka
28. kvě 2013

@janice_opice tak jsem to našla - str. 83 :P

janice_opice
28. kvě 2013

@trefulka jj taky jsem to akorat nasla tady ta diskuze jede 😀

brsh
28. kvě 2013

@zimka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
Tady máš tabulku 🙂

@trefulka - ahoj, vítej u nás a hodně štěstí do budoucna 🙂 Taky se můžeš zapsat do naší tabulky, kterou vytvořila Janička - ať máme přehled 😉

zimka
28. kvě 2013

@brsh Už jsem to našla, děkuju.

visnu
28. kvě 2013

@hhani Moc mě to mrzí. Vím dobře, jaké to je. Ale vidím, že jsi statečná..chce to trpělivost, však ono se to nakonec povede 🙂 . V září jdete do dalšího pokusu? Hezky si užiješ léto a pak hurá na věc!

jednalucka
28. kvě 2013

Ahoj holky, tak // moc moc gratuluju, @lenkafel přeju, ať to dobře dopadne 😉 @meyryen přeju, ať máš obrovský bojovníky!!! Já byla na OPU dneska, hned jak mě na sále probudili, tak jsem se ptala, jak jsme na tom 🙂 nakonec jsem si musela počkat, až za mnou přišel dr. na pokoj. Takže máme 6 oocytů, jen ještě nikdo nevěděl, jak jsou na tom. Zejtra si mám volat, jsem napnutá jak struna!!!!!

jednalucka
28. kvě 2013

@hhani Hodně sil do dalšího boje!!!!!

visnu
28. kvě 2013

@trefulka ahoj, já začnu se stimulací příští týden a je nás tu víc. Taky jdeme do 2. IVF.

brsh
28. kvě 2013

@jednalucka No vidíš, to je krásný!!! Tak držím palce, ať se všechny oplodní 😉

visnu
28. kvě 2013

@meyryen já to umím. Mám věřící babičky🙂 Pomodlím se za tebe. 🙂

janice_opice
28. kvě 2013

@jednalucka tak h9oooooooodne stesti budu mackat palcaky az do fialova a dej vedet zitra

jaka17
28. kvě 2013

@jednalucka všem vajcím mooc sil do boje, ať jsou to vlčáci a zakousnou se... 😀

lenkafel
28. kvě 2013

@jednalucka uvidim no, ve čtvrtek ráno si udělám ještě test a tak i tak se objednám do caru na krev a ultrazvuk

lenkafel
28. kvě 2013

@jednalucka přeju hodně štěstí, ať jsou všechny zdravý, silný a hodně velký bojovníci 🙂

hhani
28. kvě 2013

@visnu moc děkuju 🙂...no kdyby to šlo dřív šla bych hned i na úkor dovolené,ale musí se dodržet ty 3 měsíce a navíc náš car má laboratoř přes prázdniny omezenou ☹
@jednalucka děkuju a hooooodně štěstíčka tobě 🙂

lenkafel
28. kvě 2013

@hhani proč 3měsíce???Nemáte už žádný mrazáčky????

hhani
28. kvě 2013

@lenkafel právě,že ne měla jsem 5 vajíček z toho zbyli 4,zavedli 1 a do mrazáčku nepřežilo žádný,byli slabé hodnoty na zamražení ☹

lenkafel
28. kvě 2013

@hhani jé tak to je smůla......no my už máme v mrazáku jen dvě a vložit mi můžou jen jedno, takže taky žádná sláva ☹
ale já ještě pořád doufám, že ve čtvrtek ráno tam najdu jasné // a objednám se do caru a jen mi to potvrdí a když ne, tak půjdu na další ket, hned jak mi to dovolí

hhani
28. kvě 2013

@lenkafel určo najdeš,držim palečky 🙂...je to těžký,ale musime to zvládnout...můj chlap si to dnes nějak začal opravdu uvědomovat,že to nedopadlo a to mě uplně rozhodilo a raději jsem ho nechala jít na panáka a řekla jsem at si dá na náš příští úspěch 🙂 ..já prostě chci věřit,že to vyjde i když ne hned..

jaka17
28. kvě 2013

@hhani ahoj, přečti si blok holky pod nickem dorra a přestaneš se trápit, já jsem u toho i slzu uronila, 😔

hhani
28. kvě 2013

@jaka17 a jak ji najdu?..nebyl by odkaz?

jaka17
28. kvě 2013

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru