IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

jednalucka
17. kvě 2013

@coralin Štěňátko je skvělej nápad!!!! do toho běžte, krásně se rozptýlíš 🙂 a je to fakt nádherný, když si na to vzpomenu, jaký to bylo úžasný, tak strašně jsem se těšila domů, za pejskovým miminkem, nádhera!!! 😀

jednalucka
17. kvě 2013

@lenkafel koneckonců, proč by nemělo 🙂 já se strašně těším!!!!!!!!! s každým dalším píchnutím víc a víc 🙂

lenkafel
17. kvě 2013

@jednalucka jojo já se taky těšim, manžel vždycky přijde domů a řiká, tak co ty moje těhulko,,,,a mě to vždycky tak potěší 😉

jednalucka
17. kvě 2013

@lenkafel Jéé tak na to se strašně těším 🙂 a jak na mě budou všichni hodní a budou mi se vším pomáhat 😀 A prostě na všechno. Včera jsem byla u kamarádky, ta má skoro 3letýho kloučka- pěkně jsem se s ním vyřádila..... Četla jsem nějakej článek, o tom, jak se lidskej život skládá z čekání- a je to asi pravda.. Člověk čeká na štěňátko, na to až dodělá domeček, až dostuduje, na svatbu, na těhotenství, na miminko, na dovolenou .......... 😀

lenkafel
17. kvě 2013

jo to máte pravdu, my máme doma skoro 5ti letýho syna a ten je teď na mě strašně opatrnej, když jdem třeba na zahradu a chce si sebou vzít nějaký autíčko, tak mi řiká, mami ty mi vezmi autíčko, to uneseš a já si vezmu flašku s pitím jo, to už ty nemůžeš nosit, aby to nevadilo tomu miminku 🙂 a to mě tak dojímá, až mi skoro tečou slzy....je pravda, že jsou na mě teď všichni tak nějak hodnější......a nejvíc se asi těším, až budem chodit na ultrazvuk a uvidíme tam to malé a až budu mít pořádný bříško a budu chodit v úzkém tričku, aby ho všichni viděli 😀

lenkafel
17. kvě 2013

@jednalucka ta předešlá zprává je pro vás

lenkafel
17. kvě 2013

ženský chci se zeptat, vy co jste po ketu, je taky některá z vás tak nafouklá???Já mám jako obří břicho, nezapnu ani džíny

malinka_02
17. kvě 2013

@brsh tam není rozdíl jestli je PK nebo není že bys měla zalehnout.. nejduležitější jsou v obou případech ty první dny ale není to že by bez PK měl byt duležitý týden..
@lucavka mezi ETem a KETem není žádný rodíl v zákroku, jen tělo nění tolik nastimulované...

malinka_02
17. kvě 2013

@lenkafel jé to je krásný.. já se taky těšila jak budu břicho všude vystrkovat 😀 😀 😀 😀 já jsem po Et a jsem trašně nafouklá, je to utrošem..

lenkafel
17. kvě 2013

@malinka_02 to jo no,ten utroš mi dává zabrat, ale nejhorší je, když potřebuju do města mezi lidi a stojim hodinu u skříně a přemýšlim, co si vzít na sebe, aby mě to netlačilo do břicha a abych nevypadala jako špekáček s tím nafouklým břichem 🙂

malinka_02
17. kvě 2013

@lenkafel já se taky do ničeho nenarvu, vtipný že vypadám už ted jako těhotná a mám strach by mě nakonec nevyhodili z práce i když ani těhotá nebudu ..

janinafox
17. kvě 2013

@brsh děkuju, je to hrozný to čekání 😀

@jednalucka tak to je dobře že vše ok - ono tohle je kupodivu ta nejlehčí fáze... mně se to teď hrozně vleče ten čas, nemám to čekání ráda ☹
když si zvykneš teď pít trochu víc, tak to aspoň pak budeš mít jednodušší, to moc chválím 🙂
jinak testík jsem ještě nezkoušela, dneska je to 6. den tak se mi to zdá brzo a bojím se toho že budu koukat na sněhobílej test... ale trošku jsem přemýšlela že bych zkusila třeba v pondělí nebo v úterý ráno (to jdu zrovna k obvoďačce s ukončením neschopenky) 🙂 jinak co CARu mám výsledek testu volat až 27.5., tak je ještě víc než týden čas...
necháš si pak napsat neschopenku a na kancl budeš moct pěkně kašlat 😀 já jsem teď ráda že jsem v klídku doma ale v práci už trochu vrčí a ještě ten telefonát od šéfa na začátku marodění - takže radši půjdu. Říkala jsem si sice že bych šla na kontrolu už dneska a od pondělka do práce, ale v pondělí ještě přijede zedník přebourávat sloupky od plotu, tak budu doma a na kontrolu až v to úterý - aspoň budu mít první pracovní týden krátký - jen 3 dny 😀

@malinka_02 i to je možný že "nemají místo", zdůvodnili to tím že holt nedošli do tý fáze co měli, tak si říkám že jsem ráda za 4 mrazáčky, radši neřeším 😅 a teda doufám že mrazáčky nebudeme potřebovat - max. kdyby jsme chtěli druhý mimčo 😀 😀 jsem optimistka, že 😀

jaka17
17. kvě 2013

@malinka_02 Ahoj nejen Malinko, ale všechny nafouklé skoro těhulky....jsem taky nafouklá, 2 den po ET asi není zatím co řešit, jen čekat a čekat....
Mám naštěstí doma dvě fenečky a u jedné jsem naplánovali připuštění, kdybych byla doma, aby se to sfouklo najednou...jí jsme připouštěli 10.5., tak jsme možná v naději obě...Pejsci všeobecně jsou velká psychická vzpruha...když jsem na brek, koukne na mě vždycky těma rozumnejma vočima a já se trochu uklidním...
Tak se opatrujte a noste volný trička...Zdar

malinka_02
17. kvě 2013

@janinafox optimismus ti moc závidím, já to moc neumím, ale ted se snžám věřit..aspon do pondělka 😀 já si to taky říkala a jak jsme dopadli i s mrazáčkama, tak ž mrazáčkum ani moc nevěřím.. spíš stimulaci.
Já měla et v uterý a dnes si jedu ted ukončit neschopenku at mužu o víkendu ven aspon a v pondělí do práce. I když ted mi to začlo šrotovat jestli je to dobrý nápad.ale víkedn uteče to se budu šetřit doma bych stejně nebyla, spíš nějaký výlet s manželem a vv pondělí už bych se nervovala jestli to dopadlo, takhle už pujdu do práce a nebdu se tak pozrovat a v pondělí už bude stejně rozhodnuto..
@jaka17 no ani 3 den 😀 proto v pondělí kdy už bude jdu radši do práce at doma nezmagořím 😀

janinafox
17. kvě 2013

@malinka_02 no ale upřímně řečeno - ne vždy se ten optimusmus daří 😒 zas když ti to ukončí dneska, tak už nemáš víkend placený, ne? já jsem právě trošku lenoch teď, tak si říkám abych ten první týden po neschopence měla kratší, že půjdu k obvoďačce až v to úterý jak mam od ní i napsaný a ve středu do práce 🙂
Kdy tiřekli že máš testovat? Mně se to u mě zdá hrozně dlouho že mam volat až toho 27.5. (ET bylo 11.5.)

jaka17
17. kvě 2013

@malinka_02 Já už taky v pondělí vyrazím, jinak bych se zbláznila 😝 Cítím se úplně normálně, i ty příznaky po Utrouši pomalu vymizely...

jaka17
17. kvě 2013

@janinafox Já si myslím, že to stejně nevydržím a testnu dřív, tak ten 10 den.Ale nejspolehlivější je stejně jít na krev....Tak to snad nějak přežijeme.. 😀

lenkafel
17. kvě 2013

@malinka_02 jojo já si zase řikám, že mě te´d lidi vidí s takovým břichem a pak kdyby náhodou nerostlo, tak si budou myslet, že jsem tlustá jako prase

janinafox
17. kvě 2013

@jaka17 ono nám nic jinýho nezbývá 😀

lucavka
17. kvě 2013

Holky jak já vám závidím že už třeba máte po Ketu nebo ET. Strašně sem se těšila že si zítra pojedem pro dvojčátka... Snad to už příští měsíc bude dobrý a nebude tekuna ale pěkná sliznice pro prťata.
Přeju ať vám čekání na testománii utíká a moc držím drobečkům palečky.

jednalucka
17. kvě 2013

@janinafox Já s tou neschopenkou ještě nevím, zatím jsem v pohodě, ani nejsem nafouklá, jen si tak občas pobrečím 🙂 a teda večer padám únavou do postele a usínám pomalu ještě dřív, než přes sebe stihnu hodit peřinu 🙂 Uvidím, jak to půjde, co mi doporučí v CARu... mám právě maličko obavu z toho, že bych se moc sledovala... ještě tomu nechám volný průběh...... I když teď mě teda vytočil šéf, mám chuť tu s tím břinknout a jít na neschopenku už teď 😠
To Ti příští týden pěkně uteče 🙂 I když mně asi taky, čeká mě "výlet" do CAR i v úterý i v pátek, takže budu taky jen 3dny v práci 🙂
Holky, já jsem tak ráda, že je víkend před námi, už mě to v práci dneska fakt nebaví...

lenkafel
17. kvě 2013

@lucavka určitě se taky dočkáte a bude to dobrý....

janinafox
17. kvě 2013

@jednalucka v caru ti ji dají od punkce - mně to tedy tak říkali, ale zašla jsem si už pár dní před pro neschopenku k obvoďačce 😉 jé, tak to se taky těšíš na jen 3 dny v práci jao já, viď? 😀
jinak s tou neschopenkou - myslím že od punkce do ET ti to uteče rychle a budeš ráda že jsi doma, no a pak je to na tobě a na tom co ti řeknou doktoři - mě by už pomalu i posílali do práce ale říkala jsem si že využiju neschopenku od obvoďačky, když už ji mám... jsem teď ráda že mám klid,ale je fakt že v té práci to bude pak asi rychleji utíkat... no to si povíme příští týden 😀
máš aspoň nějaké pěkné plány na víkend? já akorát grilování s kamarádama zítra, jinak lenošeníčko a váleníčko - jak jinak 😀

jednalucka
17. kvě 2013

@janinafox Plán žádnej nemám- jen takovou klasiku- poklidit, uvařit a tak 🙂 chtěla vyrazit na nějakou delší procházku s pejskem, poslední dobou to vždycky vezmu šmahem nějakou krátkou procházkou, teda jestli nám to počasí dovolí :-/ Dneska možná pojedeme navštívit švagra, je na rybách, tak ho zkontrolovat, jak mu to jde 🙂 Ale těším se na tu pohodičku, klídek a lehárko 🙂
Jen mě trápí ten vítr, poláme mi všechny kytičky ☹ člověk se s tím sází a bude to k ničemu....
Neschopenku dávají automaticky po OPU,jo? to jsou věci.. já abych na to mohla připravit kolegyně 🙂 budou muset pracovat i za mě 😀 No pomalu se tu vzdávám funkce a vysvětluju co a jak :D

janinafox
17. kvě 2013

@jednalucka tak kytičky mě ještě netrápí, to až příští rok, teď nás teprve čekají terénní úpravy - chodníčky a tak...
no takhle mi to říkali v CARu - ono je fakt že když jsi v narkóze tak do práce nemůžeš 😀 ale sami od sebe neříkali nic, jsem se právě ptala no a pak jsem si zašla k obvoďačce - aby to bylo neprůhledný v práci

aranel6
17. kvě 2013

Ahojky,
mohla bych se k vám přidat? Jsem 6.den po ET (11.5.) a už z toho čekání začínám magořit. Je to naše první IVF.
Do OPU jsem byla v pohodě a těšila se, jak se furt něco dělo, ale teď už nervíky pracujou.

meyryen
17. kvě 2013

@jednalucka Mně teda nikdo neschopenku ani nenabídnul. Asi se řídí tím, jak náročnou máš práci....já druhý den po OPU šupajdila do práce a na OPU jsem měla dovču.... 😒

peta2010
17. kvě 2013

@janinafox já jdu 22.5 na krev ,to bude 12den od ET ,takže to nemáš dlouho 😉

aranel6
17. kvě 2013

Mě po OPU neschopenku taky nenabízeli-to až po transferu,ale já ji nechtěla-odpočívala jsem v so a ne a pondělí šla normálně do práce-doma bych byla ještě víc nervózní

peta2010
17. kvě 2013

@aranel6 vítej v klubu,jsme na tom asi stejně... já měla et 10.5 a vážně magořím ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru