IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

jaka17
16. kvě 2013

@jednalucka Radši jen jedno, ale budeme mít zamraženo na další, pokud by to nevyšlo...což je asi dost normální to zkoušet víckrát...ale je dost i těch ,co to vyjde na poprvé, tak pochopitelně doufám a snažím se krotit, protože doma je to jak v chlívku a já mám jen relaxovat, což asi mytí oken nnee...

jaka17
16. kvě 2013

@jednalucka Vůbec to nebolí, je to jako vyšetření...fakt

jaka17
16. kvě 2013

Ahoj,
všechny zákroky jsou nic proti tomu čekání pak...fakt se to dá vydržet, sice si člověk trochu pobrečí po hormonech , ale to se dá vydržet..

meyryen
16. kvě 2013

@jaka17 To je pravda, čekání je nekonečný a člověk se extrémně pozoruje 😖

jaka17
16. kvě 2013

Hlavně řeším, jestli nejít normálně do práce, nedělám nic stresujícího a líp by mi to uteklo, ALE ZASE BYCH SI PAK MOHLA VYČÍTAT, ŽE JSEM MĚLA LEŽET...No, dost se říká, že to svojí činností neovlivníš, buď se uhnízdí a drží se, nebo je to na nic....

meyryen
16. kvě 2013

@jaka17 Já jsem zůstala doma v den transferu a druhý den a pak jsem šupajdila do práce. Nedělám nic náročného a teď to mám v plánu stejně, ale pokud bych začala špinit nebo by se něco dělo, tak zůstávám ihned doma

jaka17
16. kvě 2013

Jasně, taky asi v pondělí vyrazím do procesu...doma bych se unudila, číst mi nejde, jen nějaké časopisy a koniny...Tak hlavně všem dobré nervy a nějak to přežijeme..

jednalucka
16. kvě 2013

@meyryen @jaka17 Jste hodný, děkuju za povzbuzení 🙂 Mně zkoušeli v CARu průchodnost děložního hrdla a to bolelo jako prase, tak jsem si říkala, že to je asi nic, proti tomu, co mě ještě čeká... Tak to snad bylo to nejhorší 🙂
Já teda předpokládám, že nám to vyjde napoprvé a budou z toho dvojčátka. A fakt se na to strašně těším, takže prostě není jiná možnost, než že to vyjde 🙂 Možná jsem naivka, ale prostě se na ně těším 😀
Já bych asi chtěla jít do práce- pokud mi nebude nějak ouvej. ET mi vychází na neděli, tak třeba bych si max v pondělí vzala dovču a šup do práce. Sedím v kanclu, nic tu netahám a dokonce jak začíná bejt venku teplo, tak i v kanclu přestáváme mrznout 🙂

malinka_02
16. kvě 2013

@peta2010 no spíš podle toho pregnylu jesli si aspo 12 den.
@jaka17 ahoj, mě prsa bolí už od OPU je to tí utrogestanem, má jak o 2 čísla víc, až je to nepříjemný, ale teda nafouklá sem taky jak balon!!!
@meyryen jak je to možný že je rozdíl 3 dc?

malinka_02
16. kvě 2013

@jaka17 já poprvé bya doma 2 dny dovči + víkend, pak po ketech 2-3 dny a ted sem si poprvé řekla že budu celý týden a nakonec byl ET až v uterý ta pujdu v pondělí do práce, to už bude stejně rozhodnuto..A to teda ndělám taky v kanclu.
@jednalucka já to psala.. no prsa mě bolí od opu a brečím i při večerníču, to ty hormony 😀 😀 😀 😀 hele pro mě opu uplně v klidu, spíš ten stres jestli tam budou vajíčka..ET tam mi vadí že mi tlačí utz na břicho když mám být npitá s plným močákem, mám vždy strach že se počutram 😀 ale teda tentokrt do mě nemohla nacpat zrdcadlo a roztrha mě tak sem si říkala jak bych zvládla porod 😀 😀
A ty si tedy nechš dát 2 a tím píjdeš o zen 4.pokus??

hhani
16. kvě 2013

tak já mám holky dnes po ET ..bylo to v pohodě jen to trochu štíplo a zalechtalo,ale tak minimálně,že opravdu o nic nejde.Zůstanu doma celých 14 dnů tak snad se nezbláznim 😀 ..je tady někdo ted po ET?

jednalucka
16. kvě 2013

@malinka_02 Já jsem prostě připravená na to, že to vyjde. A pro strýčka příhodu zrovna CAR UNICA v Brně, kam chodím, nabízí 4. IVF zdarma http://www.unica.cz/cs/vysledky-lecby.html 🙂 A i kdybych tak měla přijít o ten jeden pokus (kterej snad nebudeme potřebovat), tak si dvojčátka moc přeju... když se tady na koníkovi dívám na ty fotoblogy, tak fotečky, kde jsou dvojčátka mě úplně dojímají 🙂 ale možná je to těma hormonama 😀

jednalucka
16. kvě 2013

@hhani vím, že @janinafox 🙂 a @jaka17

amadores
16. kvě 2013

@hhani tak držím palce...já si vzala 2 dny do konce týdne dovču,pak mažu do práce, bude mi tam psychicky lépe..doma bych se jen pozorovala a akorát kmitala po zahradě a to nechci..

hhani
16. kvě 2013

@amadores i já tobě a hodně štěstí 🙂...Mám pitomou práci tak chci být v klidu a naštěstí to šlo takhle udělat.Tak doufám,že budeme psát samé pozitivní zprávy a všichni ostatní taky 🙂

meyryen
16. kvě 2013

@malinka_02 no sama jsem se divila, jako první den cyklu bere až jasně červenou krev 🙄

amadores
16. kvě 2013

@hhani já mám práci v pohodě.takřka bez stresu 😀
no, u nás se hlavně veškerá dlouhodobá dovolená n celý rok musela nahlásit už v únoru,tak už bych se teď ani nechytala..
co vůbec mrazáčci, máte nějaké?

hhani
16. kvě 2013

@amadores tak to já bohužel ne..ale bude to takhle lepší.Sice dlouhý volno,ale hlavně v klidu 😉 Mrazáček bude asi jen jeden,ale máme tam v pondělí ještě volat,tak uvidíme.A co ty?

hhani
16. kvě 2013

@meyryen To jako fakt??????????...to je nějaký divný,ne...Všude píšou i řikaj 2dc,ale 5dc to tedy fakt nechápu,zvláštní metody má pan doktor 😖

meyryen
16. kvě 2013

@hhani Já právě dostala ms o 6 dní dřív, než bylo naplánované. Takže jsem 2dc naběhla k dr, ona mě vyšetřila, koukla na sliznici a říkala, že je to ještě brzy, že počkáme až se pořádně rozjede..a to bylo tedy včera, takže to ona bere za 1dc, takže začínám píchat dnes. No taky jsem na to koukala zvláštně, ale zase si říkám, když mě vyšetřila utz, tak snad to rozhodla dobře 😕

amadores
16. kvě 2013

@hhani nám zbylo jedno,ale bylo pomalé,tak asi na mražení nebude,mám si zavolat zítra,jestli jo, nebo ne.no, upřímně, když vezmu, kolik to mražení a pak následný KET stojí,tak si myslím, že to u jednoho nemá ani cenu.to bych šla radši už za ty pníze na nativ,či minimálku 🙂

hhani
16. kvě 2013

@meyryen je to sice zvláštní,ale oni snad vědí co dělat .....a my jim bezmezně věříme 😉

hhani
16. kvě 2013

@amadores tak to moc nedokážu posoudit,ale zato jedno vajíčko chtějí 2800,- coz docela jde,ale určo je lepší když je opravdu dobrý.Ty máš taky 1 IVF?

amadores
16. kvě 2013

@hhani já jsem sama ve zdravotnictví,takže jim radši bezmezně nevěřím a někdy radši použiju selský rozum..😀

amadores
16. kvě 2013

@hhani u nás chtějí 3500 za mrazáčka a pak 7500Kč za KET myslím, ale to si nejsem úplně jistá...ale nedávno byla holčina na něm a říkala, že celkově přes 10tis.dali, tak to by odpovídalo...
Náš je to poslední,3.pokus,už na ten jsem sama sebe musela hodně přemlouvat a dohnal mě jen věk, kdy mám poslední 2 měsíce placený pokus od pojišťovny, jinak bych asi nešla

hhani
16. kvě 2013

@amadores ježiši to raději ani neřikej nebo mě z toho klepne 😅 ...my co se v tom nepohybujeme jsme odkázáni je na ně...ale najdou se i výjímky,vid? 😕

hhani
16. kvě 2013

@amadores o to větší je šance když se ti do toho ted nechtělo..vyjde to uvidíš 😉 ..

amadores
16. kvě 2013

@hhani já jsem bohužel v tomto skeptik, kolem IVF čtu a pohybuju se 5.rokem a to,co kolikrát vidím, slyším,tak to je děs,např.jak nevyšetřené holčiny kolikrát nacpou na pokus a řešit to začnou,až když 1. a 2.IVF nevýjdou,tak je mi z toho pak úzko, smutno......stačí si načíst tu, na emiminu příběhy,komenty,příspěvky...

hhani
16. kvě 2013

@amadores je pravda,že jsem si sama o tom hodně přečetla a šla do toho alespon s něčim,Ale taky je pravda,že veškerá vyšetření mi dělal můj gynekolog a poslal mě do caru až ve chvíli kdy už on věděl,že jinak než umělě to nepujde..Tak to bylo takovy snažší.Musime věřit,že nám všem to vyjde přece ten nahoře nemůže být tak nespravedlivý... 😢

amadores
16. kvě 2013

@coralin tak jsem to našla:
Annexin-75,po 5.injekci 26
IFN-42,pak 24
TNF ALFA- 68,pak 34
Interleukin 2-35,pak 24
Interleukin 4- 15,pak 9

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru