IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

amadores
16. kvě 2013

@hhani tak to buď ráda, za tak osvíceného gynekologa😉

lenkafel
16. kvě 2013

@jednalucka jsem asi taky naivka, ale mám stejný názor jako vy.....a je pravda, že když jsem byla na prvním pokusu, tak to hned vyšlo a byla jsem těhotná...ale bohužel mi praskla děložní stěna a to byl pak masakr....ale pořád věřím, teď jsem týden po ketu a už se nemůžu dočkat, až si pak udělám test a doufám, že tam budou dvě čárky 🙂

jednalucka
16. kvě 2013

@lenkafel Tak to je mi moc líto, že sis musela prožít to, co sis zažila.... Ale uvidíš, teď to bude všechno v pohodě. To asi nebudou dvojčátka, když sis zažila to, co sis zažila, viď?

jednalucka
16. kvě 2013

@hhani Na každého z nás se to štěstí prostě MUSÍ usmát 😉

lenkafel
16. kvě 2013

@jednalucka no doktor mi povolil vložit jen jedno embryo, tak už je to rok zpět, co jsem přežila vlastní smrt a jen díky doktorům, tak doufám, že až si za 14 dní budu dělat test, tak to bude pozitivní a bude to jen dobrý.... 🙂

lucavka
16. kvě 2013

Ahoj holky. Tak na ultrazvuku mi zjistili, že tekutina sice zmizela, ale bohužel i se sliznicí. Takže KET se odkládá. Příští čtvrtek se jdu ještě přesně domluvit. Nejspíš bych mohla jít hned s příštím cyklem takže za měsíc. Ale kvůli konci rodičáku a vyhazovu z práce se chci domluvit s gyndařkou a poprosit ji o neschopenku. Teoreticky bych v tu dobu až mi rodičák končí měla mít týden před Ketem takže by mi jí napsali i v caru, jenže to bych musela složitě cestovat pro lístky na peníze. Další menší zádrhel je, že zrovna v dobu se manžel nemůže opravdu nemůže uvolnit z práce. Myslíte že by vadilo kdybych se na Ketík dopravila sama autobusem? Nebo že bychom to mohli odložit až na červenec - ale potřebuju tu neschopenku ☹. Musíme to nějak domyslet a zabojovat.
Jdu si vás dočíst 🙂

lenkafel
16. kvě 2013

@lucavka myslím, že bus není dobrý nápad už jen kvůli těm otřesům a tak, ale jestli nemáte jinou možnost, tak bych to raději asi odložila, ale zase chápu že jste natěšená asi jako každá z nás tady

hhani
16. kvě 2013

@brsh už v sobotu...neni to nějak brzy?A jak jsi to jinak zvladla? 🙂

brsh
16. kvě 2013

@meyryen - to mi přijde taky divný, jak to počítá 😝 Ale asi ví...mně počítají všichni 1 DC podle dne, kdy mám ms už od rána... budu Ti moc držet palce!
@hhani - pěkný a pohodový zavrtávání 🙂

Jinak děkuju ostatním za podporu, už jsem si pořvala a zítra odpo uvidíme 😉

brsh
16. kvě 2013

@hhani řekli mi, že s tím jedním oocytem nemá smysl dělat PK, takže už v sobotu. No naděje umírá poslední, ale moc tomu nevěřím...Jinak to byla pohoda, mám za sebou velkou laparoskopickou operaci a hysterku, takže tohle bylo jak nic 🙂

meyryen
16. kvě 2013

@brsh Když je málo vajíček, tak ani PK nedělají a šoupnou je po 3 dnech přímo k majitelce, je tam o trochu větší šance, že se budou vyvíjet lépe než ve zkumavce 😉
Však, víš co tu holky udělaly s jedním embryjkem parády, z některého jsou i dvojčátka, to já jich sice měla 15, ale nebylo to k ničemu. Stačí jedno dobré a je skoro vyhráno 😉

amadores
16. kvě 2013

@brsh na slzy dost času,teď musíš věřit i tomu jenomu bojvníčkovi, jinak to nemá cenu...
zrovna včera jsem tu či na emiminu někde narazila na holčinu, co měla při OPU 6 folíků a z toho bylo jen jedno vajíčko na oplodnění.no a je těhule,takže stačí i to jedno, pravé

hhani
16. kvě 2013

@brsh děkuju moc 🙂...jenže taky se z něj může vyklubat i pěkný silný bojovníček aby se všichni ještě nedivili 😉...neházej flintu do žita,třeba to zrovna vyjde a jemu se nebude chtít jinam a pořádně se ti tam zavrtá a nepustí ....držim moc palce 🙂

jaka17
16. kvě 2013

@hhani Ahoj, já byla včera, tj. 15.5. tak to si budeme psát, co se děje.Byla jsem dnes nakoupit-autem, nic netahala, nechám to v autě na odnesení chlapům, jen pár drobností do lednice jsem vzala...

Nemám vůbec hlad, a pak najednou bych snědla vola...břicho mi trochu splasklo, ale až si vezmu Utrouš, asi se mi zas naduje...
Jak se daří tobě???Zdravím

coralin
16. kvě 2013

Ahojky, to jsi hodná, to jsi na tom dost podobně jako já, ale kleslo ti to víc. Já měla alfu 67,8 a kleslo mi to na 41,5 a říkala, že to je v normě, jen mi to trvalo krapet dýt. Tak to je dobrý vědět, že po těch imunoglobulínech to jde dolu takhle dobře.

coralin
16. kvě 2013

amadores to bylo pro tebe, nějak jsem to tam zadala blbě a napsala jsem si to sobě.

hhani
16. kvě 2013

@jaka17 ja mám uplně strach něco dělat a jsem ráda,že můžu být celou dobu doma🙂..břicho mám pořád jak balon tak snad alespon trochu splaskne...Jinak zatim dobrý,ale asi jen do doby než mi z toho čekání začne hrabat 😀 Utrouš beru od včera a zatim žádné vedlejší účinky,co jsem tady četla,nejsou,uffffff...a u tebe?

coralin
16. kvě 2013

@jednalucka no vždyť si psala, že pícháš puregon, ne? ten nesmrdí, přišlo mi, že gonal cítit je .... holky to tu psaly... já u toho nebrečela, se mnou dřív mával prednison, tak to mi lítaly nálady a poplakávala jsem si. Držím palečky, co máš za psa?

coralin
16. kvě 2013

@amadores tak držím palce...už jsi začala?

coralin
16. kvě 2013

@lucavka a jak daleko jezdíš?

coralin
16. kvě 2013

@brsh musíš tomu věřit, jinak si přitáhneš to negativní a nevyjde to. Takže odedneška, bude vše v pořádku a ten jeden bojovník to vyhraje..... jasný?🙂

brsh
16. kvě 2013

@meyryen - tak budu teda doufat, že se tam miminko zabydlí i takhle brzo. Vím to s jedním embryjkem, ale když to čteš, je to lepší, viď, než když to pak řešíš 🙂
@amadores - vím, na špatný zprávy je vždycky dost času. Nehroutím se, ale po tý narkoze mi ukápla slzička, když přišla doktorka. Tyhle včechny příběhy mi samozřejmě pomáhají
@hhani . děkuju, já Tobě taky!

A samozřejmě všem nám tady, holčičky, to je jasný - jednou to dopadne. Už tím, že jsme v týhle diskuzi, dokazujeme, že tu cestu máme prostě trnitější...ale určitě s dobrým koncem pro všechny 😉

peta2010
16. kvě 2013

holky začínám panikařit ☹
Jsem 24DC,6den po ET,12den po pregnylu ...na testu nic není. ☹
Bolí mě záda,začínám opět zase cítit břicho jako při MS, a předevčírem jsem šla spát se zimnicí 😢 ...vím,že to dostanu ,prostě to na sobě cítím....

brsh
16. kvě 2013

@coralin já vím, ty moje psychologická poradno 😀 Děkuju!

Holky, někdo mi poslal srdíčko - děkuju moc!!!

lucavka
16. kvě 2013

@lenkafel - snad to nějak půjde
@coralin - já jezdí asi tak hoďku a čtvrt autobusem a půl hoďky metrem.
- holky mě jde čistě o to kdybychom to nechali na ten červenec jestli by mi byli ochotni napsat tu neschopenku abych neměla problémy s prací.

brsh
16. kvě 2013

@peta2010 Neblázni, u každýho je to jinak a počkej si klidně ještě den dva na test a pak především na krev! Hlavně, hodně holek tady píše, že má příznaky jako na ms a za chvíli se chlubí //...takže klid, nohy do teplíčka, hezkej film a čaj se sůšou a pěkně odpočívej 😉

jaka17
16. kvě 2013

@hhani Já brala už před ET, tak je to asi už víc znát, je to asi individuální 😉 Buď ráda, já bych pořád spala...nejlepší je to navečer, to nic necítíš...nejlepší by bylo, mít už za sebou aspoň těch 10 dní, pak už nevydržím a zkusím test, tedy pokud nedostanu MS.
Tak se šetři a zas napíšem...

jaka17
16. kvě 2013

@peta2010 Nevzdávej to, určitě to dopadne... 😀 ono se to hezky řekne, ale chápu, že se budu taky strašně bát v tyhle dny...ufff

lucavka
16. kvě 2013

Holky je nějaký rozdíl mezi ET a KET? Já zatím Ket neznám.

brsh
16. kvě 2013

@lucavka KET je kryoET, ve zkratce, prostě ET s mrazáčkem 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru