IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

meyryen
17. dub 2013

@janice_opice Stimulovat začnu už v květnu, ale spíš ke konci. S ms to vypadá tak kolem 20.5. Po prvním IVF se mi cyklus hrozně prodloužil :(. Ale testovat budu každopádně v červnu, dvě čárky by byly hezký narozeninový dárek 🙂

brsh
17. dub 2013

Holky, jste hodný 🙂 Já byla venku s kamarádkama a jejich dětma + jedním v bříšku. Všichni v mým okolí mají děti na první dobrou 😎 Tak jsem to tak propočítávala a když to dobře dopadne, začnu se stimulku někdy kolem 7. května. Jedna ta moje nejbližší kamarádka jde asi 8. na císaře. To bude veselý týden 🙂
Děkuju za podporu @meyryen @janice_opice a @jednalucka

brsh
17. dub 2013

@janice_opice Červen bude úplně nejlepší 😉

meyryen
17. dub 2013

@brsh Tak to už je coby dup. To budeš znás první 🙂

meyryen
17. dub 2013

Píšu jak prase, zřejmě přepracovanost 🙄

brsh
17. dub 2013

@meyryen Kéž by 😉 Stejně je to opruz, jak je to všechno dlouhý... aby ses nepřešlechtila z tý práce, pozor 😀

baby1984
autor
18. dub 2013

Ahoj holky moje zlatý 😀 nemyslete si,že sem na vás zanevřela tak to vůbec není,ale jak je takhle nádherně vemńku tak ráno vypadnem a večer se vracíme 🙂 no moje hlava to myslí dobře musim vše stihnout na zahrádce udělat ted než se začne něco dít,pak budu mít pohodičku lehárko.Jinak MS skončila a já doufám že cysta zmizela taky no uvidíme co se dozvíme na KO.Tak se mějte zase moc krásně a snad nám to sluníčko přinese to co si tady všichni tak moc přejem. 🙂

malinka_02
18. dub 2013

@meyryen na ja volala vylozene 2x do trombocentra VFN k docentu Kvasnickovi a tam mi to 2x rekli ze tuhle mutaci ma hodne lidi a uz se neresi..tak co vic delat..
@jednalucka no ja prave nikdy ani neotehotnim..
@brsh ono zakezi jakou mas tu mutaci hodne..me rekli ze tohle nemusim redit ani pri letani v letadle kde sou rizika ohrozujici zivot..

malinka_02
18. dub 2013

@janice_opice pokud by nevyslo 2 ivf tak bych chtela asi Apolinare nebo tu studii v cube zkusit prave..
@jednalucka pokud jsi na zacatku tak dej jen 1 embryo abys neprisla o 4. Pokus, ja bych taky chtela dvojcatka ale kdyz vidim ze se nedari budu rada ze sem o 4 ivf neprisla.
@brsh vyjde dalsi mesic! My ted taky musime cekat kvuli mrse cyste :-\

mavo
18. dub 2013

ahoj holky, tak se k vám přidávám, jdeme v půlce května na 2.IVF...
Nevíte některá jak to je na dlouhém protokolu? Jak to funguje? Bojim se, že nestihnu píchat injekce. Na krátkém protokolu se píchají 2.DC, na dlouhém ne? Protože mám dostat MS asi teď o víkendu, ale na ultrazvuk a pro rozpis léků si jdu až o týden později... a to už bych přece byla nějaký 8.DC ... ???

meyryen
18. dub 2013

@mavo Ahoj, dlouhý protokol se začíná cca 2 týdny před ms.

mavo
18. dub 2013

@meyryen Díky za odpověď.. tak to tomu moc nerozumím.... takže teď 22.DC mi píchli zolatex, nebo jak se to jmenuje, za 14 dní jdu na utz, to už budu asi týden po MS a hormony si budu píchat až cca 14 dní před další MS? Řekli mi, že odběr vajíček bude cca kolem 12.5. :-/ Tak fakt nevim... budu muset asi vyčkat...

brsh
18. dub 2013

@baby1984 - vůbec se Ti nedivím, taky se snažím být co nejvíc venku. Dneska si dám dopoledne doma pohodu, něco ukuchtim a pak půjdeme s hafákem a kamarádkou na prochajdu. Alespoň člověk myslí na něco jinýho 🙂
@jednalucka - malinka má v tomhle pravdu, ale je to na každým z nás. Já bych do dvojek šla 🙂
@malinka_02 - já to právě vím. O to víc je mi líto, že musím mít tu bodavou verzi a píchat. Kéž by to šlo jen s anopirinem
@mavo - ahoj, vítej! Na stránkách Gestu je to hezky popsaný - posílám link. Jinak buď v klidu, takových případů řeší X denně, podle mě Ti to vychází dobře 🙂 http://www.gest.cz/cz/crm_ivf_ivf.php?pg=4

Holky, tak dneska poslední sluníčko před víkendem ☹ Snad se brzo zase udělá pěkně, tyhle dny mě doslova nakopávají 😎 Ještě jsem si navíc těsně před stimulkou vymyslela výlet se ségrou - pojedeme na pár dní pryč, tak se těším.

meyryen
18. dub 2013

@brsh Tak to je super, já mám naplánovaný každý víkend do stimulace a na každý se hrozně těším 😎 Když nám to v lednu nevyšlo, tak jsem si řekla, že se na ten květen pořádně připravím abych byla pro miminko hezká a odpočatá. Trochu jsem zhubla, začala jsem zase pravidelně chodit na kosmetiku, ke kadeřnici a nakoupila si spoustu nových šatů.

mavo
18. dub 2013

@brsh Ahoj, díky za přivítání, i za obrázek.. já jsem na něj koukla právě včera, ale nejsem z toho moc moudrá... podle toho obrázku to totiž vypadá na hormony od 1.DC, ale to já nestíhám....

jednalucka
18. dub 2013

@janice_opice JASNÝ, 2013 je prostě super 🙂 😎

brsh
18. dub 2013

@meyryen Tak to jsi to krásně vymyslela 🙂 Já brala ten Vissane a na tom jsem přibrala nějakých pět kilo, takže nejkrásnější zrovna nejsem 😀 ale u kadeřníka jsem bya minulý týden a výlet do Holandska mi určitě taky prospěje 🙂 Pokud vše půjde dobře, mám už před sebou jen tři víkendy do stimulace. To by mohlo utéct jako voda 😎

brsh
18. dub 2013

@mavo s dlouhým protokolem bys ale měla fakt začít stimulovat před MS. Zbytečně se nestresuj, stimulka Ti určitě neuteče 😉 A kam vůbec chodíš do CARu? A byla jsi na KETu předtím nebo nebyli žádný mrazáčci?

jednalucka
18. dub 2013

Ahoj @mavo já Ti asi moc neporadím, jsem v tomhle nováček 🙂 Všechno mě teprve čeká, já začnu stimulovat 30.4., u mě je to 18. DC, což mi tady holky vysvětlily, že mě čeká dlouhý protokol...

Takže už jen 12 dní a jedu do CAR a tam si mě vezmou do parády... z toho přibírání mám trošku strach, už takhle nejsem úplně modelka (psáno s nadsázkou 🙂 )- ale pokud by to bylo jen o tom tloustnutí, tak to vem čert 🙂

jednalucka
18. dub 2013

@brsh musíme se tu držet nad vodou a prostě věřit tomu, že // se v brzké době každé z nás objeví.... Neskutečně teď dobíjím baterky tím sluníčkem, oprášila jsem kolo, prostě parádička 🙂

meyryen
18. dub 2013

@brsh Já přibrala za poslední dva roky hrozně moc, do toho mi po prednisonu ještě otekl obličej a bradu jsem měla plnou beďaru. No prostě krasavice největší 😀 Já 4 víkendy a začínám...sice je to ještě za dlouho, ale pomalu se mi to krátí.

meyryen
18. dub 2013

@jednalucka Já jsem celý dny zavřená v práci, to sluníčko závidím.

brsh
18. dub 2013

@meyryen No to jsem měla přesně po tom Vissane - takový pupínky jsme neměla ani v pubertě 😀 Bolavý zavodněný věci 😀 Musím říct, že vysazení hormonů mi hrozně pomohlo a ani nepřibírám ani nemám obličej samej pupen... ale asi to moc dlouho nevydrží, hehe. 4 víkendy utečou jako voda!!! Tenhle už je skoro za námi a pak už jen tři 😉

jednalucka
18. dub 2013

@meyryen Já jsem v práci do čtyř, ale ty večery jsou prostě parádní 🙂

brsh
18. dub 2013

@jednalucka Já teď nepracuju - což je na jednu stranu na prd, ale na druhou - zrovna teď mám krásný dny venku v parku, na procházkách a výletech 😉 Ještě, že už je takhle dlouho světlo, že z toho mají něco i pracanti 😉

janice_opice
18. dub 2013

@malinka_02 ono vyjde neboj🙂)) ale v Cube si mi moc líbilo🙂

mavo
18. dub 2013

@jednalucka já po prvních hormonech byla úplně v pohodě, ale je fakt, že každé tělo na to reaguje jinak...

mavo
18. dub 2013

@brsh chodím k Apolináři, 1.IVF jsme měli v únoru, ale vajíčka se dostatečně nevyvinula, takže nedošlo ani k transferu... a to jsem byla na krátkým protokolu...

jednalucka
18. dub 2013

@brsh Dneska se na večer moc těším, manžel mi odjel včera na ryby, dneska se za ním pojedu podívat, tak už se hrozně těším, až mi opeče buřtík na ohni 😉 A to potom i v práci líp utíká....

brsh
18. dub 2013

@mavo - u Apolináře si všichni hrozně chválí přístup, že jsou tam moc milý 🙂 Tak snad tentokrát 😉 Dobře to dopadne, neboj!

@jednalucka - hehe, tak to chápu - představa na buřtík určitě zpříjemní poslední minuty v práci 😀 Já peču krůtí roládu a ještě se vrhnu na nějaký koláč nebo buchtu. Pan domácí přijede po týdnu z práce, tak ať tu má něco na zub.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru