IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
3. čer 2013

@trefulka vid já se tím také uklidnuju - hned jak pojedu do práce tak tam vylezu - jenom se modlim,aby Karlín nebyl zatopenej

trefulka
3. čer 2013

@janice_opice z toho bych měla větší obavu, Vltava v Pze má teprve zítra kulminovat.

janice_opice
3. čer 2013

@trefulka no já vím a taky tam hrozí dost kanalizace a spodní voda hlavně

janice_opice
3. čer 2013

@trefulka v roce 2002 byl Karlín nejvíc postižená část Prahy ☹

trefulka
3. čer 2013

@janice_opice Kdo by čekal, že vyzvednutí léků bude skoro stejný horor jaké celý proces IVF 😀

janice_opice
3. čer 2013

@trefulka no holka jako já byla tak štastná, že jsem posháněla léky od holčin,které je bud dávají za doplatek nebo za polovic anebo za poštovné, že ušetříme a ted tohle...... a to jsem tady ještě dneska psala, že mrcha je na spadnutí a manželovy výsledky z genetiky nikde.....tak teda to jsem zvědavá jak to dopadne celé

sasanka033
3. čer 2013

@janice_opice nooo, mas dobry drama teda:/ ale to dobre dopadne, nezapomen na svuj povestnej optimismus, bejbyno🙂

janice_opice
3. čer 2013

@sasanka033 však neboj !!!!!!!!!!!!!!!! ten mě neopouští kdyžtak si nafouknu dětskej člun a dojedu si pro to 🙂

jaka17
3. čer 2013

@janice_opice Já tedy bych zkusila na tu poštu zavolat a domluvit se...třeba by ti to doručili někam jinam...tedy pokud by bylo zatopeno...

sasanka033
3. čer 2013

@janice_opice ja bych se v tvym pripade vubec nedivila 😀 uz vidim tu titulku na idnesu: blazniva matka ukradla nafukovaci clun a neohrozene se vrhla po vltave pro leky 😀 😀

janice_opice
3. čer 2013

@jaka17 jojo to je můj krizuovej plán zítra ráno,když by pošta aspon fungovala
@sasanka033 tak to máš pravdu to by na mě sedělo 😀 jsem jak Babica - když to nejde na motorce, postačí nám člun. 😀 😀 😀

sasanka033
3. čer 2013

@janice_opice tak drzim palce, at ti mrcha odjede co nejdal a leky neodplavou a hlavne at ti nekdo zejtra vezme telefon...obavam se, ze pokud probehne evakuace...no uvidis. to je teda boj.

kamisb
3. čer 2013

@janice_opice a ona už ho měla načatý? myslím, že tam je napsáno, že od otevření to může být 28 skldováno do teploty 25°C ...myslím ..takže neboj ...jednu noc to vydrží

janice_opice
3. čer 2013

@sasanka033 no už Praha 8 zvažuje povinnou evakuaci Karlína a Libně takže jsem v pr.... asi nejspíš
@kamisb kdepak neměla ho načatý, zbylo jí celé plné pero - tak do 25 stupnu super!!!díííkyyy

kamisb
3. čer 2013

@janice_opice - no kolegyně tam bydlí a už jsou zbalený ...taky záleží kde v karlíně to máš ...on je to široký pojem ..ale jestli nebyl načatý tak neboj nemusí to být uplně v chladnu.
takže by to mělo vydržet i pár dní ..ale i tak si tam zkus ráno zaviolat ...

adrialee
3. čer 2013

tak dneska 11. den po ET sem objevila na testu // 🙂
ještě mě čeká ve čtvrtek krev,ale doufám,že to je skutečnost 🙂

janice_opice
3. čer 2013

@kamisb no v Pernerový v roce 2002 byla vytopená...Kjarlín je placka tak si myslím, že Karlín půjde celůej

kamisb
3. čer 2013

@adrialee - tak to je super,potichoučku gratutuji a držím palečky ať jde vše dál, jak má 😉

lenkafel
3. čer 2013

@janice_opice prosím prosím tu tabulku, ať jí můžu vypnit, jinak jak jste na tom v práci???my máme zatím krámek bez vody, ale zítra v noci by to mělo přijít, tak uvidíme

lenkafel
3. čer 2013

@adrialee gratulace a hlavně zdravíčko

lenkafel
3. čer 2013

@sasanka033 děkuju

janice_opice
3. čer 2013

@lenkafel sasanka je rychláí jako vítr 🙂))))) no hele asi budou celý Karlín evakuovat - zrovna jsem tu řešila, že mám na poště v Karlíně léky - Gonal tak jsem z tohotaková přešla,jeslti se pro ně zítra dostanui

janice_opice
3. čer 2013

@adrialee paráda, tak potichounku gratrulace. a at se daří! 😉

lenkafel
3. čer 2013

@janice_opice tak už jsem to vyplnila, no tak to je mi líto, snad se nějak dostanete

malinka_02
3. čer 2013

@janice_opice ja myslim ze ta patercata nejsou prirozene, ze si pani nekde tady na Mk koupila clostik a sama to blbe odhadla..
@mispulina912 tak to je super ze mas tak hezkou sliznici..
@akdar5 jeee krasny!!! Ja nemam ani ted 20 dni pi carku stejne tlustou! Uz v patek na utz? To ti zavidim! Ja mam jit ve ctv ale obavam se ze se do pdoli diky vode nedostanu..

My mame v praci zatopeny vytah tak musim chodit furt po schodech 4 patra tak sem z toho dost nervozni..hlavne nemam uz leky.. Utros atd..
Mame zatopenou garaz v chate a manzel dela na druhy strane tak doufam ze i zitra se domu dostane..

malinka_02
3. čer 2013

@simka77spain presne jak pisou holky pocet vajicek je od stimulace a 3 embrya ti podle me ani nedaji poprve ale hlavne 3 neznamenaji ze to klapne, muze byt spatna sliznice, nekdy je lepsi to roezdelit na 3 pokusy zvlast..
Dulezite mit hotovou imunologii a genetiku na zaklade toho mi dali dalsi leky na srazlivost krve a na alergie na spermie.

malinka_02
3. čer 2013

@jaka17 jeee a kde je iscare? Ja potrebuju vedet jetli se dostanu do podoli ale nikde to nemuzu dohledat..

martas14
3. čer 2013

@adrialee super gratuluju není nad to vidět dvojmo viď 😀

holky nemáte tak někdo od oka přehled, kolik už tady těch pozitivních břišních tanečnic je? a kolik z toho je IVF a kdo KET?

martas14
3. čer 2013

@janice_opice no to je teda nemilé děvče, tak snad zítra s tím kajakem rozrazíš dveře a léky budou tvoje 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru