IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

barakara
11. čer 2013

@brsh Dekuju! To by bylo super 🙂

sasanka033
11. čer 2013

@barakara testovat nebudu, jsem poucena z dubna, kdy jsem po ET dvou dvoudennich embryii 9.den nasla snehobilo a probrecela a nervovala se zbytecne celej tejden, nez bylo rozhodnuto, ze z toho opravdu nic nebude. takze ted cekam esli dorazi ms, kera ale muze dorazit v rozpeti od ted az do nedele, pac mam diky hormonum uplne rozhozeny cykly 😀 takze az tak nak po nedeli bych se mohla zacit radovat a premejslet o testovani, ktery ma podle caru probehnout ve stredu🙂
tak drzim palce, at se ti embrya hezky vyviji!🙂

sasanka033
11. čer 2013

@lolinek on je ET podle poctu embryi a vyvoje...kdyz jich mas min, tak si nikdo nelajsne PK a radsi je soupnou k mamince rovnou🙂 AH ted si nejsem jista, ale nedela se to az na blastocystach?

lolinek
11. čer 2013

@sasanka033 jezdím do Zlína.Zatím velká spokojenost.Bylo mi zjištěno vysoké FSH a nizke AMH,tak že doporučeno co nejrychleji otěhotnět.Jinak se snažíme přes rok a pul.

janice_opice
11. čer 2013

@sasanka033
@martas14 😀 vy jste prdlé 😀

barakara
11. čer 2013

@lolinek no oni to meni asi podle toho jak se vyviji. A asi nejlip se vyviji v deloze, nez v Petriho misce 🙂
Je to tvoje prvni IVF?

@sasanka033 no to chapu.
Ja jsem v tomhle trochu maniak a desne netrpeliva...zkoumani a nataceni testu u okna je moje domena 😀 Zatim jsem tam teda jeste nikdy nic nevykoukala....
Taky drzim palce at ms neprijde!

sasanka033
11. čer 2013

@lolinek a kolik mas hodnotu FSH? jinac esli bys tu s nama chtela nako vic pobejt, tak se zapis do tabulky, at vime🙂
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...

sasanka033
11. čer 2013

@janice_opice no holcicko, vono to v jedny diskusi s tebou je dost nakazlivy, vime? 😀

janice_opice
11. čer 2013

@visnu jasne ja piju hodne moc i normalne.ale ted uz je mi lip mozna blbej tlak byl.vajecniky me furt dloubu ale jinak ok 😉

lolinek
11. čer 2013

@sasanka033 bylo řečeno,že když dojde em.do blahoysty tak neni ah nutné,že obal už je dost tenky a nemá problém se zahnízdit.

janice_opice
11. čer 2013

@aranel6 diky mc a radu koupim si ho do zasobyy,ale uz je mi mnobem lil.

sasanka033
11. čer 2013

@lolinek jasny, no tak jedine dobre, pokud to jde udelat i na mladsim embryu. ja si nechala AH ted na KET udelat taky, ale meli jsme zamrazenou blastocystu.

jaka17
11. čer 2013

Ahoj všechny... 😀
no teda, co vy jste toho tady zajímavýho nakecaly 🙂 musím si dočíst 4 stránky... vítám nové kvočny
@lolinek taky vítej do diskuse, tady z tebe chmury spadnou, ať už se zadaří , nebo ne...ale máme tu teď dobrou vlnu //...
@janice_opice ahoj, tlačenka byla relaxovat na sluníčku a snad je spokojená
@sasanka033 no já to vidím v barvách, jak se ty tvý brokolice těšej na mamku...

sasanka033
11. čer 2013

@janice_opice takze uz je ti lip? dovolala ses tam? nebo nekam jinam?

lolinek
11. čer 2013

@barakara ano mé první.25.3 byla první kozultace,je to docela rychlovka.

janice_opice
11. čer 2013

@lolinek ahoj drzim palecky!

sasanka033
11. čer 2013

holky, mam lehce zvysenou teplotu, to je asi z nervu. se z toho picnu, dneska jsem rikala, ze mi to probiha uplne jinak nez u et, ale to jsem mela taky teplotu celou dobu.

lolinek
11. čer 2013

@sasanka033 hodnotu HSH mam pocit 17 a AMH 0.65

sasanka033
11. čer 2013

@lolinek kolik mas prosimte to FSH? ja ho mela v lednu hranicni, 10,9.

kamisb
11. čer 2013

@sasanka03- MS by prý měla dorazit po 14 dnech od ET(KET). (Já si teda vždycky myslela, že od ovulace..ale asi to je při těhlech trnsferech jinak no.

sasanka033
11. čer 2013

@lolinek aha, tak to je super, ze do toho sli!!! jsou cary, kde ti nad 12 ivf ani neudelaji a ty jsi jeste mela 4 vajicka a dve jsou oplodnena, takze to se raduj dvojnasob, protoze jsou kvalitni!!! to je super vysledek!🙂

lolinek
11. čer 2013

@jaka17 díky za uvítaní.Koncem července oslavím třicátiny,tak tvrdím,že to dostanu jako dárek k narozkám.

sasanka033
11. čer 2013

@kamisb aha a jakto? nemam pocitat s tim, ze budu mit jakoby normalni cyklus? pac KET je pozdeji nez byva ET, tak bych cekala, ze je to jakoby milosrdnejsi v tom cekani - ze tim padem neni tak dlouho do eventuelni ms.

sasanka033
11. čer 2013

@lolinek jasna vec, vybrala sis dobrou diskusi, tady ty dve // litaj🙂

sasanka033
11. čer 2013

@jaka17 😀 jaky brokolice? 😀

sasanka033
11. čer 2013

@jaka17 nemas zvysenou teplotu? abych mela nakej priznak, vis 😀

kamisb
11. čer 2013

@sasanka033 - neboj zvýšená teplota lehce nevadí ...@brsh ji měla taky a vidíš jak jí to hezky vyvíjí 🙂

brsh
11. čer 2013

@sasanka033 - pamatuješ, jak jsem tu já vyšilovala s vyšší teplotou - to je zavrtááááááááááááávááááááánííííííí 😀 Tak se uklidni, hoď nohy do vzduchu a čekej na testování 😉

lolinek
11. čer 2013

@sasanka033 tak to musí přiletět i k nám!

kamisb
11. čer 2013

@sasanka033 - tak ono by se to mělo sladit s ovulací ne? myslím KET a tolik dní jak bylo embryjko starý tak tolik dní po ovulaci asi...tak v to případě bych počítala od ovulky. A neda od KET.

Ale při klasickým ET mi doktorka řekla, že MS 14 dní po ETu.., ale dorazila 14 po OPU 😠 ...tak si vyber

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru