IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

sasanka033
12. čer 2013

@zimka krindy pindy!!! ☹ tak drzim palce, to druhy se urcite nepusti!

janice_opice
12. čer 2013

@zimka : hmmmmm...ale héle to bude dobrý, to druhý je tam zakouslé jako klíště!!!! hlavně odpočívej lež a nohy nahoře prý pomáhajíiíi??? A co ti k tomu řekli?

zimka
12. čer 2013

No, řekli, že druhý vypadá tak velký jak by mělo být (víc se nepozná). A že to nemusí nic znamenat, že se to stává když to 1 odejde (což se myslím stalo, byl tam i takovej černej cucíček). Od té doby zatím vůbec nekrvácím, i ten doktor říkal, že tam nic (asi jako krev) není.
Tak to jedno asi zatím dobrý. Jsem tu obložená sladkostma, protože jsem z toho docela rozhozená - jak je to všechno křehký, nevíme prostě dne ani minuty. ☹

jaka17
12. čer 2013

Takže si pišu: tlač enka,jelítko,jitrnice! Dále brokolice,noček a koblížci u lolinka. Posílám embryoložce,at dodá... 😀 "'

sasanka033
12. čer 2013

@zimka myslime na tebe, urcite to bude dobry, to jedno to uz nevzda, odpocivej a naber sily, musi to bejt sok:(

zimka
12. čer 2013

@sasanka033 Snad to dá. A co ty? Jak jsi na tom?

sasanka033
12. čer 2013

@zimka aaale, jsem v prdeli, co ti budu povidat🙂 zadny priznaky, tehotne se teda fakt necejtim, takze nalada pod psa. dneska jsem si i rano porvala.

visnu
12. čer 2013

Ahoj holky, jsem tu jen na skok, mame v praci akci a za chvili musim bezet. Mam za sebou posleni kontrolu pred OPU, ktere probehne v sobotu. Zatim to dle utz vypada na 12 vajec poradnych a spoustu mensich. Mam radost. 🙂
Zatim se tu mejte. Pa

zimka
12. čer 2013

@sasanka033 Na příznaky kašli, to bude v pohodě. Ještě budeš mít příznaků až tě to bude mrzet. 🙂

sasanka033
12. čer 2013

@zimka kdybych naky mela, tak jsem aspon klidnejsi, i kdyz to nemusi dopadnout. no stoji to za starou backoru.

jaka17
12. čer 2013

@zimka šmankote já tu kecám kraviny a tohle.... 😨 hlavné,že tam to jedno je, ono si asi délalo prostor, bude to malej sólista.Už jdu radši z toho sluníčka, abych to nepřehnala..

zimka
12. čer 2013

@jaka17 🙂 Asi už toho jednoho štvalo, že na ně pořád mluvím jako na dva, tak si zařídil ultrazvuk, ať vidím, že je tam jen 1.

jaka17
12. čer 2013

@visnu skvelá uroda, ztoho bude vajec...

janice_opice
12. čer 2013

@visnu jééé gratuluju kéééž bych se zítra také radovala!!!!! bojim bojim!!! 😉 😉 😉

kamisb
12. čer 2013

@zimka - jéé tak to mě mrzí a zároveň doufám, že aspoň ten jeden bojovníček se bude držet pevně dál ...

sasanka033
12. čer 2013

holky, to je krasny:
Dobří rodiče dávají svým dětem kořeny a křídla. Kořeny proto, aby věděly, kde jsou doma a křídla proto, aby mohly odletět a vyzkoušet si to, co se naučily.

sasanka033
12. čer 2013

@janice_opice ja tady uplne usinam, mam v kanclu vedro a okna na zapad a odmitam este porad pustit klimu🙂 za chvili to zabalim a pujdu balit domu, pacto zejtra odjezd na ten teambuilding a to bude zkouska nervu i proto, ze budu dva dny bez konika!🙂

zimka
12. čer 2013

@kamisb dík, snad jo.

janice_opice
12. čer 2013

@sasanka033 hele aspon přijdeš na jiný myšlenky na teambuildingu🙂 Hlavně ofafrně- já odplouvám v 17. jdu s epsem a Kubíkem rovnou na procházku a až se vyspím zítra tak na UTZ🙂

sasanka033
12. čer 2013

@janice_opice jojo, ja se tam tesim🙂 tak zejtra bejbyno zpravy z utz!🙂 podle me ti nebude stacit monitor, kolik jich bude🙂

jaka17
12. čer 2013

@janice_opice taky drzim palecis tláčou. 😀

janice_opice
12. čer 2013

@sasanka033 no holka nevím nevím, uvidíme ale halvně,aby k něčemu byly a nebyly zase nezralý://///
@jaka17 no tláča si bude muset ještě nějakej pátek počkat, nejdřív musím snést a pak to stlačíme s těma ploutvonožcema dohromady a budou z toho snad jelítka!! 😀 ale děkuju 🙂

akdar5
12. čer 2013

@zimka tak to je smutná zpráva,ale zase vždycky je jedno silnější a to ti tam právě zůstalo. asi ví, že by tam pak museli být hodně na děsno 😉 to bude určitě bojovník a nedá se 😉 tak držím palečky bojovníkovi 😉 no, a tolik sladkostí - komu by se tam nelíbilo... 🙂

pavlina1976
12. čer 2013

Ahoj holky, tak po dvou letech se opět připojuji. Přesně před dvěma lety jsem byla na prvním IVF-povedlo se, ale bohužel 8tt potrat☹. Žádný mrazáčky jsme neměli, tak jsem to nějak odsunula, vůbec se mi do toho nechtělo a uteklo to a najednou jsou to dva roky. Pořád nic, takže začínám zase stimulovat. Chodím do Pronatalu, tak už tam ty tváře znám. Všem držím palečky a budu ráda, když budu s vámi v partě🙂

akdar5
12. čer 2013

@pavlina1976 tak tě tu pěkně vítáme a určitě to letos vyjde... 😉 tak hodně štěstíčka přeji 😉

janice_opice
12. čer 2013

@pavlina1976 Ahooj vítej a hodně štěstí - prosím dopiš se nám do tabulečky,kterou ti sem hned pošlu🙂))

pavlina1976
12. čer 2013

@akdar5 jj 🙂 , dnes jsme byli na kontrole před stimulací, tak muže chválili za čiperné bičíkovce a mě za to, že mám snaživé vaječníky jak dvacítka🙂, také dr říkal, že mi dají teď krátký protokol, minule jsem měla dlouhý, tak úplně nevím co to znamená....Nemáš s tím zkušenosti? Dr říkal, že se jim ověřila lepší reakce u žen nad 35 let 😉

janice_opice
12. čer 2013
janice_opice
12. čer 2013

@pavlina1976 Mají pravdu, ženám nad 35 se dává většinou krátky protokol, mám ho taktéž 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru