IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
18. čer 2013

@pavlina1976 aby mi nedali rovnou hotové miminko nakonec 😀 😀 😀 strašně si přeju,aby to aspon 4 ještě dohnali........ a ty v sobotu UTZ? já ještě večer připichuju ten cetrotide a ten fakt nesnáším, štípe mě a pak mám flekance jako blázen jako kopřivku!!!🙂

visnu
18. čer 2013

@janice_opice Celý den jsem na tebe myslela. No tak ideální to asi není, ale rozhodně není nic ztraceno. Některé folikly přeci vyrostly a když jim dáš ještě pár dnů, tak to snad doženou. Já jsem asi už na palici, ale celou stimulaci jsem se svými vejci mluvila a vysvětlovala jim, co se s nimi bude dít a co mají dělat. Musíš jim domluvit.
Doufám, že to dobře dopadne.

janice_opice
18. čer 2013

@visnu no já jim taky vysvětluju, že musí dozrát a že v nich budou vajíčka a z těch miminka, ale je fakt, že tohle byl vždycky asi u mě problém - kor minule takže ono to trochu protáhnout asi neuškodí jen jak říkám je to dost finančně náročný

brsh
18. čer 2013

@janice_opice - prosim tě, ten můj jeden jedinej měl 16mm - buď v klidu, prosím, a vše bude dobrý!!! Ještě je čas! 😉

Holky, hlásím buch buch - je tam 😀 ale mimouš je nalepenej na stěně a nešel moc změřit. To, co šlo, odpovídá 6+4 - ofiko jsem 6+2 - takže jdu na krev 17/7 a pak o týden později na utz. Tak snad už to dá, když e to takovej bojovník. Dočtu vás na chatě, prchám z Prahy nebo s hafanem umřeme na vedro 😝 Páááá

janice_opice
18. čer 2013

@brsh jůůůůůůůůůůůůůů gratulujuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!moooooocccccccccccccc 🙂
no jo vždyt jsem to nevzdala!!!!!!já jen chtěla mít ještě mrazáčky třeba, když je to naposled!

brsh
18. čer 2013

@janice_opice všechno bude, neboj se nic 🙂

pavlina1976
18. čer 2013

@janice_opice určitě to doženou min. čtyři, cetrotide to už si ani nepamatuju, možná že tohle nemám.....teď mi chlap píchl fraxiparin, ten taky štípe a vždycky tam mám flek 😖 . Jj v sobotu po deváté mám kontrolu, tak uvidíme jestli mám také lenochy 😀

lucavka
18. čer 2013

Ahojky holky. @janice_opice budu moc držet palečky ať se ti pořádně zadaří.
Jinak mě utz dopad ráno dobře a už sme dovezli domu v bříšku miminko 🙂. Snad se u mě bude broučkovi líbit a nevzdá to.. Mám strach. Ráno sem vstávala v půl pátý takže se jdu najíst a jdeme pořádně odpočívat. Synátora sem nechala přespat u babičky.

janice_opice
18. čer 2013

@pavlina1976 ty budeš mít trochu jinej protokol...jede mi domů muž z práce tak snad mě trošku potěší
@brsh no uvidíme, mrzelo by mě to kdyby to takhle naposled skončilo beze všeho
@lucavka děkuju a drržím ti palce at se tam mimískovi líbí!!!

janice_opice
18. čer 2013

Je-li třeba, aby Vaše tělo vytvořilo několik vajíček k odběru před zákrokem asistované
reprodukce
• Obvyklá počáteční dávka přípravku GONAL-f je 150 až 225 IU (0,24 až 0,36 ml) denně
počínaje 2. nebo 3. dnem léčebného cyklu.
• Dávku přípravku GONAL-f je možné podle Vaší odpovědi zvyšovat. Maximální denní dávka je
450 IU (0,72 ml).
• V léčbě se pokračuje, dokud se vajíčka nevyvinou do požadovaného stadia. Obvykle to trvá asi
10 dnů, ale může to trvat od 5 do 20 dnů. Ke zjištění, kdy požadované stadium nastane, použije
Váš lékař krevní testy a případně vyšetření ultrazvukem.
• Až budou vajíčka připravená, dostanete jednu injekci 250 mikrogramů tzv. rekombinantního
hCG (r-hCG, tedy hCG získaného v laboratoři pomocí speciální metody rekombinace DNA)
nebo 5 000 až 10 000 IU hCG, a to v době 24 až 48 hodin po poslední injekci přípravku
GONAL-f. Vajíčka pak budou připravena k odebrání.

TAK TADY TO I PÍŠOU, ŽE to může být až 20 dní tak dobrý, už je mi líp

akdar5
18. čer 2013

@martas14 tak už máme druhý obrázek 😉 zatím vše dobrý,jen jsme asi o týden pozadu,ale doktorka řekla,že to nic není 🙂 utroš můžu brát,ale že to není nic proti ničemu,že by mě to stejně nespasilo . takže to balení doberu a pak se uvidí.. 🙂

akdar5
18. čer 2013

@brsh tak to je paráda,že vám to taky buší... 😉 jen tak dále 😉 jen ty nevolnosti - to ti teda nezávidím.. 😒

akdar5
18. čer 2013

@sasanka033 teď to čtu a je mi to vážně moc líto.. ☹ ani nevím,co na to napsat, tak jsem na tebe myslela 😒 drž se

kamisb
18. čer 2013

@pavlina1976 - ten fraxiparin pomalinku vstřikovat ne všechno hned po vpíchnutí, ale fakt pomalu a pakj je to v pohodě.

kamisb
18. čer 2013

@brsh 🙂 🙂 🙂 super ...gratuluji...

akdar5
18. čer 2013

@janice_opice já co tady čtu - ty jsi naprosto úžasný člověk!!!!!!!!!!!! bojuješ, dodáváš tady ostatním nejvíc energie a odvahy bojovat dál, je s tebou sranda a to nepíšu ,když si dáš lahvinku...:D :D máš můj obdiv a respekt!!!!!! teď nevím,jestli mě dojalo to pidimidi u mě a nebo to,že takový člověk existuje :D hrozně ti fandím - teda všem tady samozřejmě taky...!!!!
tak teď nevím,zda to odeslat,aby ti to nestouplo do hlavy...:D :D ale jo - zasloužíš si to...!!!

lolinek
18. čer 2013

@brsh velká ale opravdu velká gratulace.Já budu asi testovat o víkendu,to bude 10_11dní od ET dvoudenních čtyřbuněčných kulíšků 🙂

janice_opice
18. čer 2013

@akdar5 😀 😀 děkuju to mě moc těší, že mě někdo takto vnímá!!!Život je holt boj, ale stojí za to ho žít na plno!! A kdo nic nezkusí, nic nezíská 😀
Tééé jasný, že jsi dojatá z miminečka. Moc ti to přeju a koukej tady plivat na všechny těhu bacily at se nám ostatním taky zadaří 🙂
Hele přece to nevzdám ted, když už jsem zjistila, že mám štítnou žlázu, přešla do novýho CAR a 11 dní si píchám, kor kdy dotorka říkala, že opravdu u někoho to prostě trvá třeba i 20 dní a v tom letáku to taky píšou🙂 takže bud se mi to sakra vyplatí to vydržet o pár dnů déle anebo holt jich bude málo no, ale to se nedozvím,když to nezkusím 🙂 navíc tu druhou možnost, že jich bude málo si vůbec nepřipouštím, ted dostávaj koňskou dávku tak hergot ... 😀

janice_opice
18. čer 2013

@lolinek mooooc ti držím palce at najdeš pořádné // dálnice 😉 😉 😉

jaka17
18. čer 2013

@janice_opice Tláča zdraví budoucí jelítka a trochu jim domluví, ať neblbnou a rostou, budou z nich fakt drahé déti 😀
@akdar5
@brsh gratuluju, holky, tak už je další strach za námi, tak ať to roste i dál, koupilas ty kraťasy??
@lucavka miminko ať hezky hnízdí, pékné ho hýčkej.. 😀

martas14
18. čer 2013

@akdar5
@brsh aspoň nějaké krásné zprávy dneska, super holky moc vám to přejeme a jsme rádi s váma, že to tak pěkně šlape, jen tak dál....

@jaka17 a co ty holka, jak první den v práci 😉 a co kluk jak se mu dnes zadařilo je spokojený? 😀

martas14
18. čer 2013

@lolinek taky další testovatelka, tak na víkend tfuj tfuj ať je to tam 😉 😉

brsh
18. čer 2013

@lolinek - dekuju! A ty testni. Ja to.mela ten 11ty den, ctyrbunecnyho dvoudenaka 😉 @janice_opice - vim, ze jsou to bojovnici a nanucky budou...i kdyz je nebudes potrebovat 😉 @jaka17 dekuju! Mam je a jsou bozi!!! @malinka_02 - nebudu je strihat, pas se da super ohrnout. Vzala jsem sedivy a jsem.nadsena 😉 @akdar5 - tak. Moc.gratuluju 😉 ja jsem.bez fotky, ale nevadi. Bude ve 12tt. Jdu az 17/7 na krev. Kdy Ty? Jinak TP fakt 9/2. To bude.mit.moje segra tricetiny 😉

martas14
18. čer 2013

@lucavka ať se krásně zavrtává bobánek, když už je zpátky u mamky 😉

brsh
18. čer 2013

@martas14 dekuju pekne. Jsme tu super parta, nikdy bych neverila, jak bezvadny zensky tady najdu 😉

martas14
18. čer 2013

@janice_opice tééda holka, to jsou malí kulatí lumpové, umačkala jsem palce a oni si tak dávají na čas 🙄 , ale vzhledem k tomu jaké máš doma rybičky a papagáje, tak je jasné, že už se ti v bříšku formuje jasná trojka v řadě na prdelky 😀 😀 😀 Doktorka je moc hodná, že s tebou tak pěkně mluvila a určitě to dobře vykoumáte a lumpící správně dorostou, akorát teda ty léky 😖 no však neboj pak dáš malému, nebo malé účet a hold z něj bude muset být nový Jágr, nebo Kvitová, aby ti to na staré kolena mohli vynahradit 😀 😀

martas14
18. čer 2013

@brsh taky si myslím, že jsme se tu našly bezvadné babenky v tom našem trápení 😉 Já nikdy u sebe nečekala, že mě dítě tak vezme, ale je to opravdu nejúžasnější věc co může ženskou potkat a my máme oproti přirozenému těhu ještě pár týdnu navíc, protože ho milujeme už od embrya 😀 😀

lolinek
18. čer 2013

@brsh
@martas14
@janice_opice co se má stát stane se.Ode dneška jsem v práci a jsem ráda,jinak by mě z toho hráblo.Ještě,že nemám doma testy,už bych na ně určitě čůrala. 😀

martas14
18. čer 2013

@akdar5 druhá fotka, to ale bude za devět měsíců tučné fotoalbum 😉 úplně vidím jak jí tajně pusénkuješ a kukáš, kukáš......no a počkej tu 3D z té se zblázníš, protože tam je tak pěkně vidět to miménko jaké bude ve finále 😉 😉

martas14
18. čer 2013

@lolinek já ty svoje taky radši hodně zahrabala aby to člověka nesvádělo, navíc jsem už předem počůraná strachy 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru