IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

lucavka
24. čer 2013

@pavlina1976 jsem terpv šestý po KET. Zkusím i jiné značky, to určitě. Je divný že ta kontrolní čárka tak dlouho nenaběhla.... Uvidíme...

meyryen
24. čer 2013

@lucavka 6 den se teprve pomalu zabydlujou, natož aby vytvářeli čárky. To bych byla ještě naprosto v klidu 😉

lucavka
24. čer 2013

@meyryen - jj, ale nedalo mi to 🙂 ... Snad to bude dobrý...

meyryen
24. čer 2013

@lucavka Je to dlouhé, to čekání, co 😖

lucavka
24. čer 2013

@meyryen - jojo, dlouhý... U prvního prcka jsem měla ducha ještě o dva dny dřív než jsem teď. Ale je ještě čas a ten test taky asi nebyl OK... Koupíme i jiné značky a uvidíme za pár dní.

visnu
24. čer 2013

@lucavka A mela jsi prodlouzenou kultivaci? To uz by treba 8.den mohlo byt neco videt. Ja jsem mela PK 5 dnu a uvazuju, ze bych zkusila orientacne testnout 7. den - ve ctvrtek.

lucavka
24. čer 2013

@visnu - jojo, prodlouženou. Ale teď Ket. Když sem měla před třemi lety ET tak to bylo vidět hodně brzo... No hlavně zkusím i jiné značky testů.

margitam
24. čer 2013

Holky, prosím, mám dotaz......měl jsem mít první IVF, ale mám cystu na vaječníku...nemůžeme stimulovat ☹ prosím brala jste některá před IVF antikoncepci? a kolikátý den?

lolinek
24. čer 2013

@brsh
@jaka17 Ahojki holky,mám špatné zpravy.Od včera slabounce špiním a testíky stále negativní.Asi je to v háji!Dnes jsem 12 den po ET,ve středu jdu na test.Furt si dávám malou naději,že by to špinění mohlo být odumření druhého embryjka.Naděje umírá poslední.Tak dnes myslím na tu Naši Janičku aby jí to vyšlo!!!

meyryen
24. čer 2013

@lucavka Říká se, že po KETU jsou embryjka pomalejší, tak bych mu určitě dala čas, 6 den je hodně brzy. Zatím bych nakoupila hromadu testů 🙂

lucavka
24. čer 2013

@meyryen. Ještě se určitě nevzdávám 🙂. Ale zvědavá už sem bylo nooo....

jaka17
24. čer 2013

Dobré ránko, holky..
@lolinek Ahoj, naděje umírá poslední, já taky špinila a bylo to v pořádku..tedy do toho 8 tt, ale to s tím nesouviselo...
@lucavka to je brzo, zatím bych z toho nic neusuzovala..

lolinek
24. čer 2013

@jaka17 raději to pomalu začínám vstřebávat a nic si nenamlouvat.Řekli jsme si manžou,že když to nevyjde,tak v září pojedem někam do teploučka k moři.Pořádně si odpočinout,zalenošit a načerpat síly.Tak už začínám pokukovat po netu kam pak se vydat.

malinka_02
24. čer 2013

@brsh ja nesmuzu spat uz mesic asi je to tehotenstvim vzbudim se vzdy 2 hodky pred budikem..
@visnu no kam tam cerveny pupinek zatim..

malinka_02
24. čer 2013

@lucavka a jaky mas test? Ja treba na nekterych mela i 11 den sotva dusika..
@lolinek jen koukej kdyz tak si aspon spravis chut!

pavlina1976
24. čer 2013

@lucavka Buď úplně v klidu, 6tý den je fakt ještě moc brzo, to bude OK, uvidíš za pár dní 😀

lucavka
24. čer 2013

@malinka_02 - mě zbyl ještě z minula mama test. Ale říkám, i kontrolní čárce to trvalo, tak nevím jestli byl v pořádku.

ninahlav
24. čer 2013

@janice_opice Ahoj, dnes tě mooooc držím palečky 😉

pavlina1976
24. čer 2013

@lolinek jj, uvidíš ve středu, a slabé špinění nic nemusí znamenat, držím ti palečky, aby bylo vše OK a koukala jsi na dovči jen přes net 😉

pavlina1976
24. čer 2013

Ahoj holky, tak jsem po utz, vajuch mám 9, ale rostou pomaleji než by měly, takže ještě dva dny mi přidali menopur a gonal, ve středu další utz a pak se rozhodne zda opu v pátek nebo v sobotu, ach jo myslela jsem, že už budou 15 - 17mm, a jsou 14-15mm. Dr říkal že je to ok, jen že reaguju pomaleji.... 😒 , tak doufám, že ve středu se polepší a že budou krásně veliký, hrozně bych si přála, aby nám zbylo aspoň jedno na zamražení 🙂 .

kamisb
24. čer 2013

@margitam - jj já ji taky na cystu dostala. Ona se líp vztřebá a doktroka říkala, že se aspoň v těle srovnají hormony a nebude pak ta stimulace takový šok pro tělo

danielapro
24. čer 2013

Ahojte holky!
Mohu se k vám přidat??? Od 16.6. stimuluji vaječníky na IVF.

kamisb
24. čer 2013

@kamisb - a začala jsem ji brát myslím 4den - prý se může začít snad do 5dne ...pak je důležitá kontrola v den +/- kdy ji budeš dobírat jestli to na ní zabrala ...někdy to tý potvoře může trvat dýl než se vztřebá

pavlina1976
24. čer 2013

@danielapro Ahoj tak tě tady vítám 😉 , jdeš prvně?

danielapro
24. čer 2013

@pavlina1976 Stimulují mě podruhé. Poprvé jsem měla jen jedno vajíčko, tak jsem šla na IUI, teď bohužel ještě žádná reakce vaječníků. V úterý jdu na kontrolu,tak uvidím. Nevíš jestli tady taky někdo měl nulovou reakci na léky???

kamisb
24. čer 2013

@danielapro - Zdravím ...
a jakou máš zasobu vajíček? Dělali Ti test ?

danielapro
24. čer 2013

@kamisb Dělali, mám malou zásobu, ale měli už případ,že paní měla nižší AHM než já a podařilo se...

margitam
24. čer 2013

@kamisb děkuju......moje mudr je pryč, jinej mudr mi chtěl dělat punkci........ale rekla jsem si o antiko.......jeste ze se clovek sam pta tak snad to přisti mesic uz pujde stimulovat

pavlina1976
24. čer 2013

@danielapro to nevím, ale určitě ti tady dají spoustu užitečných rad a povzbuzení, já tuto zkušenost nemám, ale taky mi rostou pomaleji, takže také ve st utz před opu, doufám, že to doženou 🙂 . 🙂 A ten test to je to jak ti dělají z krve před stimulací? Kolik jsi měla?

kamisb
24. čer 2013

@danielapro -ono je to někdy i o změně léku nebo o přidání nějakého během stimulace. A někdy ptostě jen rostou pomaleji než by měly no :(

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru