IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

coralin
10. čer 2013

@martas14 my jsme to říct museli, protože byl strašnej tlak ze strany rodiny. Mám starší ségru, která se strašně řešila, že je hroznej chudáček, protože nemůže mít děti a že to je vlastně celý na nás. Rodina tak prudila, až jsem jim musela říct, aby toho nechali nebo že žádný vnouče mít nebudou... no a když už to dál fakt nešlo, tak jsme jim to museli říct, protože by jinak klid nebyl nikdy. Ségra měla blbou bouračku, tak se to celý roky dávalo za vinu tomu, že jim to nejde a pak se po letech zjistilo, že má taky problém s imunologií.. ale přešlo se to, jako že je to tabu... ona prohlásila, že touhle cestou jít nechce a že dostala druhej život, tak že nemůže mít všechno...ale my to nerozebíráme, protože ty vztahy nejsou nic moc a když jsem jí chtěla poradit, tak mi odbyla s tím, že já jsem přece mladší a že jí poraděj doktoři. Tak jsem jí upozornila, že doktoři jí všechno neřeknou a že na spoustu věcí musí přijít sama. No a pak má řeči, že to přeci vůbec nic není.... chápeš to???? neprošla si tím a je chytrá...a nikdo nevidí, že ti je blbě po lécích, jak tě měněj, jak ti rostou věci, který ti nikdy před tím nenarostli.. jak zvracíš po lécích atd....

coralin
10. čer 2013

@mispulina912 no a jak jsi na tom??? se strachem to docela jde.. uvidíme co přijde.. bylo už i hůř... díky

coralin
10. čer 2013

@brsh drsný...

lenkafel
10. čer 2013

@malinka_02 jojo já se těším a hlavně tím, že vás tu je tolik těhulek, tak mi to dodává sílu se do toho pouštět znova

brsh
10. čer 2013

@kamisb je dobře, že jdete ještě na IUI - dopadne to dobře, ať tak nebo tak a příští rok si to léto vynahradíme 🙂 Já jsem opatrná, ale nenosit věci pod tři kila fakt nejde, to bych neodnesla nic. Jinak dost odpočívám - jen, když jsme na chatě a maká se, tak vaříme chlapům a mejou se hromady nádobí atd, ale z cukru nejsem 🙂 A Ty ještě někam vyrazíš na dovču?
@malinka_02 - je to hrozný to čekání, viď? Furt budeme čekat. Děláš ještě testy? Já si snad taky nějakej udělám, netestim tejden a mám z toho jen nervy 😖 😀
@sasanka033 - však víš, že prostě znamení být můžou a nemusí...prostě si počkej. Budeš testovat kdy? Škoda tý Nikoly, teď jsem to četla ☹

malinka_02
10. čer 2013

@brsh testim 😀 Ale ja mam testy doma tak je milito je vyhodit 😀 Mam nejaky 20 tkovy co byli zdarma k ovulacnim a uz i prosli tak ty zkousim ted 😀

sasanka033
10. čer 2013

@brsh testovat asi nebudu. pockam na ms a kdyz neprijde, tak ten 14.den asi. uvidim jak se budu cejtit..psychicky i fyzicky🙂

kamisb
11. čer 2013

@brsh - děkuji ono to nějak dopadne ...tak se třeba to příští léto povede no.

chtěli jsme na dovču v tom červenci, ale zase nechci prošvihnout ten jeden pokus IUI, takže jsme se nakonec dohodli, že si v červenci uděláme jen nějaký prodloužený víkend někde na kolech a pak větší dovču až na konci září.

a s tím testováním, ono to teď už moc smysl nemá, jestli jsi už měla dálnici tak tam bude furt. I kdyby se něco dělo špatně, tak tam bude ...takže se nenervuj a hezky si počkej na ultrazvuk ...

a s tím taháním ..ono můžeš věci nosit, ale bacha na zvedání ...aby jsi to netahala břišníma svalama ...jinak je to celkem jedno ...a nějaký natahování se nahoru je taky blbý, takže tak 🙂

měj se krásně a opatruj se 🙂

brsh
11. čer 2013

@malinka_02 - Tak to je škoda je vyhodit do koše, když můžeš mít sbírku, viď? 😀 Já jsem měla už jen jeden, ten digitální, tak jsem do něj dneska šla - pro klid duše...a je to tam +3, což je víc jak pět neděl, tak jsem ráda, že hcg roste. Už se těším toho 18týho. V kolik jdeš? Já až odpo nějak 😀
@sasanka033 - vydržaj, tavaryš! Všechno bude a pozitivní test to nastartuje 🙂
@kamisb - tak to máte krásný plány! Já bych jela kamkoliv, ale příroda si s náma pohrála a musím pomoct těm vytopeným našim, takže budu s dětma u nás na chatě a s tetou, aby z nich nebyly chudáci (celý prázdniny v Praze u babičky). Ale taky máme nějaký plány, že pojedeme na týden do Krkonoš na takovou chalupu a pak máme zaplacený týden s kamarádkama na jedný chalupě v Jánských lázních. To teda nevim, jestli přežiju - asi 14 ženských a 12 dětí 😀 A takhle to nějak popytlíkuju. Pokud bude vše ok, jela bych klidně v září na týden k moři, ale uvidíme, co dr 🙂

orin77
11. čer 2013

Přeji všem krásné ráno i když prší a prší.

brsh
11. čer 2013

@orin77 dobré ránko 🙂 Na Proseku svítí slunce jak o život 😉

Děkuji moc za srdíčko!!!!!!

orin77
11. čer 2013

@brsh Tak jsem četla, že jdeš 18-tého na UTZ 🙂 No mě to čeká tento pátek, tak uvidíme.

brsh
11. čer 2013

@orin77 jj, příští týden. Já se na ten první nedostala, kvůli total ucpané Praze. Ale snad tam mímo je 😀 a srdíčko taky!!! A jdeš do CARu nebo už ke svýmu gyn?

orin77
11. čer 2013

@brsh No já jdu na UTZ poprvé, byla jsem jen na krvi, ale zatím nic jiného. Takže jdu ještě do CAR

absti
11. čer 2013

ahojky, je tu někdo po OPU?
já byla včera na OPU. Bylo mi odebráno 8 vajíček. Dnes mi volali, že z těch 8 bylo zralých 5 kousků, ale oplodnily se 4 kousky 😵 ze začátku jsem byla z toho výsledku smutná, ale teď si myslím, že výsledek = 4 kousky je taky krásný 😵 😵
Jak jste na tom vy?

brsh
11. čer 2013

@orin77 - moje dr z CARu je na dovče, tak už jdu rovnou na gyn. Se těšim a bojim, viď?! to máme asi stejný 😀

@absti - no to je krásný!!! My měli jedno vajíčko, oplodnilo se a lebedí si v bříšku 😉 držím palce! kdy jdeš na transfer?

orin77
11. čer 2013

@absti No to je nádhera, moc gratuluji. Úžasné zprávičky v tomto nevlídném počasí 🙂

orin77
11. čer 2013

@brsh Přesně tak, už to chci mít za sebou, ale na druhou stranu se obávám aby vše dobře dopadlo. Proto také pořád posunuji čas, kdy to řekneme rodině. Kromě mamky a manžela o tom nikdo neví. Asi počkám až po tom UZT ve 21 týdnu, jestli bude vše OK 😉

kamisb
11. čer 2013

@brsh - zak určitě někam vypadnout by bylo fajn, a k moři proč by ne. Kamarádka byla kolem 10-12tt v chorvatsku ...a bylo to v pohodě, ale je pravda, že ona chodila do práce asi do 18tt, pak už byla doma, ale spíš že je v práci stres než by těžká práce.

tak chatu zvládni s prckama ale stejně na sebe dávej pozor !!!

kamisb
11. čer 2013

@absti - jj je to krása, mě doktorka říkala, že oni považují a úspěch 60% oplodněných a ještě se to má počítat ze zrakých vajíček, takže ty to máš skoro dokonalý 🙂

tak ať se krásně to vyvíjí i dál 🙂

zimka
11. čer 2013

Tak dneska k nám dorazily vaše pražský deště! 🙂

absti
11. čer 2013

@brsh
@orin77
Je tak to jste mě holky potěšily. Já z toho počtu byla nejdříve smutná, ale vím, že je to dobré 🙂 a tím, že jste mi to i napsaly, tak se cítím ještě lepe.. děkuji 🙂
Na transfer bych měla jít v sobotu, tedy pokud to mý čtyři kousci zvládnou. Kdyby jim to moc nešlo, tak by prý mohl být transfer už ve čtvrtek.

zimka
11. čer 2013

@malinka_02 Prošlý testy jsou šťastný testy! 😉

absti
11. čer 2013

@kamisb
tak to jsi hodná, že to píšeš!!!! 😉 Děkuji 😵
Mě jen doktorka říkala, že je dobré, když žena při OPU má tak těch 6-10 vajíček. 6e pak je to kvantita na úrovni kvality.

brsh
11. čer 2013

@orin77 - tak to se máš, u nás to věděli všichni, že jdeme na IVF. Ale je to daný i tím, že nechodím do práce. Ale do 21 týdne bych to stejně nevydržela 😀 A já mám už teď hroznej pupek, takže by mě prozradilo břicho, kdyby ne moje pusa 🙂

@kamisb - no uvidíme - jako když nepojedu, nic se nestane 🙂 doufám, že si uděláme v sobotu výlet aspoň na Stafbull show mezi hlídáním. Máme stafíka, tak nás ty bull sporty baví.

@absti - vidíš, přesně tak....mě ho dávali dvoudenní - ve čtvrtek punkce, v sobotu transfer a zahryznul se 😀 Bude to dobrý, pěkně odpočívej a nenervuj se!

absti
11. čer 2013

@brsh
děkuji mooc!!! a v kolikátém tt jsi?

orin77
11. čer 2013

@brsh No já mám tu "nevýhodu" že mám velkou nadváhu, takže na mě nic poznat nepůjde. Jen si budou všichni myslet, že jsem zase přibrala ☹ . Já bych to vydržela, jen mám obavu co manžel. Jestli se pak z radosti neprokecne

jaka17
11. čer 2013

Dobré v Praze slunečné ránko,
nebojte, sluníčko k vám míří 😀 😀
@absti krásný počet, my to měli stejně a nakonec zbyly2 ukázkové blastocysty a jednu mám zaháklou v bříšku, druhá je u ledu...
@brsh @zimka @orin77 no holky, já čekám taky na 18.6. UTZ jako na smilování , snad to bude u všech OK 😀 orin, hned napiš, jak bylo...
@kamisb@lenkafel @sasanka033 tak holky, vám už se to taky krátí, nebojte... 😀 😀 bude pěkné léto, doufám a plodné...

absti
11. čer 2013

@orin77
ty máš velkou nadváhu? podle profilové fotky jsi ale krásná holka!!!!!!

Já jsem teď během stimulace s dlouhým protokolem přibrala skoro 3 kila 😖

absti
11. čer 2013

@jaka17

jo??? tak to jsem ráda, že 4 kousky je krásný počet 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru