IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
7. črc 2013

@tygrisek09 ono totiz na te krabicce to uvedeno neni.slecna v lekarne mi tvrdila,ze je to 10,ale v pribslovym letaku to pudou,ze je to 25.

hhani
7. črc 2013

@janice_opice zatim jen hooodne potichu... jupííí 🙂 ..tolik ti preju at to vyjde 😉

janice_opice
7. črc 2013

@hhani joooo zatim psssss ale dekuju.🙂))))))bojim se abych nemela smulu na vadnej test.asi si radsi udelam jeste jeden az se mi bude chtit curat.🙂

hhani
7. črc 2013

@janice_opice jj to jasny psssss 😉 ....zkus i ty dr.max jsou taky dobry a celkem levny tak můžeš čůrat celééé dny 😀

tygrisek09
7. črc 2013

Já to myslím zcela vážně, takhle brzo, takové množství hcg hormonu můžou produkovat snad jen dvě embrya

pidisek
7. črc 2013

@janice_opice strašně moc gratulujuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 ☹

brsh
7. črc 2013

@janice_opice no.vidis, Jani!!! To bude vsechno dobry, neboj 😉 a ja Ti gratuluju normalne nahlas - Nikola z dubnovek.mela test pozitivni paty den po ketu... Ted uz bude jen dobre 😉

pidisek
7. črc 2013

@janice_opice ty jo holka taky si to sakra zasloužis !!!!!!! 🙂 😀 jupiiiiiiíííí!!!!!!! úplne jsi me rozplakala...je to krásnýýýý..!!!!!! :-*

aranel6
7. črc 2013

@janice_opice Potichoučká, ale obrovská gratulace - nádhera, tak ať čárečka sílí a Vikingové rostou 🙂

pidisek
7. črc 2013

Jinak ja po včerejších nervech uz nedoufám... Boli to na fest na mrchu a pocit je hodně spatny...jsem prostě kráva......

janice_opice
7. črc 2013

Holky tak jsem si pro jistotu delala jeste jeden test a jo je tam🙂 snad tam vydrzi a fakt to neni biochem.🙂po tolika letech je to fakt neuveritelny. A uz ted vim,ze ten prestup do noveho CAR bylo to nejlepsi co jsem mohla udelat.

janice_opice
7. črc 2013

Hele neblbni kdy mrcha mela doraxzit?me na ni boli furt!!!!!!!! Ja doufala,ze vas to tu naopak prave povzbudi!!!me fakt bere bricho a zada jako pred MS. Nenervuj se!!!

aranel6
7. črc 2013

@pidisek Já probulila 8-9.den po ET s děsnými mrchovskými křečemi a dnes těm křečím už běží 11.týden, tak to nevzdávej

trefulka
7. črc 2013

@janice_opice Jani taky gratulíruju 😎 Kdy máš jít na krev?

janice_opice
7. črc 2013

@trefulka v pátek mám ofiko testovat a volat do CAR ráno a tam mi řeknou, ale stejně tam musím páč mi dochází Agolutin a Fraxiparin

janice_opice
7. črc 2013

Holky tak snad jsem to tu odstartovala - tady vidíte, že i ztracený případy mají šanci...já bycch chtěla být tak moooc štastná, ale já nemůžu já s furt bojím!!!!že je to nějaká mejlka

go
7. črc 2013

@janice_opice veliika , ale tichoucka gratulace. Moc Ti to preji a dekuji za povzbuzujici zpravy po ranu. Krasne, uzasne. Po tom vsem si to fakt zaslouzis a vypada to, ze hned 2x🙂)

trefulka
7. črc 2013

@janice_opice A kolikátý jsi den po ET? Ať už je pátek ;)

aranel6
7. črc 2013

@janice_opice To už bude řádná tlustice pro hlášení 😀

janice_opice
7. črc 2013

@go moc děkuju mně se chce normálně řvát strašně, ale jak píšu ještě se bojím fakt po takový době je to až moc neuvěřitelný..pěkně to se mnou zamávalo.....
@trefulka 10.den po ET osmibunky a skoromorulky
@aranel6 já v to strašně moc doufám!!

janice_opice
7. črc 2013

Holky já to sem dám,ale možná nic neuvidíte ...na oko je to vidět fakt pěkně...ten modrý je ten CB 25mui,který jsem dělala brzo ráno🙂 a to druhý je dr.Max..ono pod tím sklíčkem se to blbe fotí🙂

aranel6
7. črc 2013

@janice_opice Tak to jsou fakt krásně viditelní duši 🙂

lenkafel
7. črc 2013

@janice_opice krása, tak hlavně na sebe dávej pozor, ať je všechno v pořádku 🙂

pidisek
7. črc 2013

@janice_opice juuuu hehe ja ti závidím !!! Pro me by to byl taky zázrak, dvě jsem viděla jednou v zivote pred peti lety a pak to skončilo špatně a uz nikdy to nebylo dobry........ Ja vůbec nevím co ta mrcha... Minulá byla 12.6. Dnes je to 16 dni od opu a 11dni od et dvou blastocyst po 120 hodinové kultivaci......

pidisek
7. črc 2013

tak aby toho nebylo málo, hlásím rozchod..bylo to složitý uz od zacatku a ted, zrovna ted...uz druhej chlap kvůli ivf..holky fakt jsou to pitomci nekteri chlapi, bože to nechápu......takže kdyz se povede, budu na to sama....ale i kdyz tohle je hrozny, ja bych to zvládla...hlavne se musím udržet v klidu ....Ježíš ale jak???

go
7. črc 2013

@pidisek zlato, koukej se na chlapa vykaslat a soustredit se pouze na sebe a mimi. Vim, ze se to lehce napise, ale ty to zvladnes, za mimi to stoji 🙂 Moc se opatruj , myslim na tebe a drzim pesti co to da 🙂

janice_opice
7. črc 2013

@pidisek já něco takového viděla naposledy před 13 lety a dopadlo z toho to pubertální stvoření co tu sdí u PC

S tím rozchodem to myslíš fakt???????? Proč jako kvli IVF? vždyt do toho šel ne? Udrž se v klidu tím, že si řekneš, že chlap přijde jinej,ale dítě ti zůstane!!!! a pro něj vydržíš všechno, věř mi, že vím o čem mluvím. Dlouho jsm s Kubou byla sama!!!a nechceš taky otestit??

pidisek
7. črc 2013

@go děkuju musím jinak to nejde....

go
7. črc 2013

@pidisek chlap prijde, odejde, ale mimi ti zustane, tak bojuj do konce. Chlep , ktery utece pri problemech stejne nini dobry tata ani manzel. Moc se opatruj.

pidisek
7. črc 2013

Neni to jeho....Ja měla dárce.. z různých duvodů...a on to nezvladl... Vím ze mi za to takový chlap nestojí, ani za slzu, ale je mi smutno strašně smutno....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru