IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

amadores
14. kvě 2013

@nellalucia jj,Prednison ten oni dávaj rádi...Mně ho cpali též,ale pak jsem naštěstí našla doktorku, co místo něj píchá na imunitu imunoglobulíny,který jsou tělu vlastní a ne tohle.Ale jedna injekce stojí ppjišťovnu1200kč a píchá se každý týden...tak to pak chápu, že běžně to doktoři člověku nařeknou,holt jde o peníze, jako ve všem...

hhani
14. kvě 2013

@amadores tak to držim palce 🙂... a necháte si dát dvě nebo jedno?

nellalucia
14. kvě 2013

@amadores Asi tak...je to smutný....

amadores
14. kvě 2013

@hhani my už jsme na 3.IVF a tudíž posledním, tak pokud přežijou, tak obě

amadores
14. kvě 2013

@nellalucia jj, to je

coralin
14. kvě 2013

@sasanka033 tak to je dobrý, tys to taky studovala? Dneska jsem dala právo..to bylo docela dobrý, němčina byla drsná, ale snad jí taky budu mít

coralin
14. kvě 2013

@jednalucka injekce se píchaj jen do opu...
Já jsem na to zvědavá, už přemejšlím nad tématama a nějak si nemůžu vybrat, říkala jsem, že bych si něco připravila dopředu, abych pak toho měla míň 🙂 ale teď jak začalo zkouškový tak je to docela mazec, tak až potom. Tak to je zajímavý téma.

coralin
14. kvě 2013

@amadores Ahojky, a jak ti ty imunoglobulíny zabíraj? Nechodíš na Karlák? a jestli se můžu zeptat jak vysoký máš hodnoty?

coralin
14. kvě 2013

@nellalucia to jsme na tom, holka, úplně stejně:(

coralin
14. kvě 2013

@malinka_02 tak to je super, tak odpočívej, nepřemejšlej o tom .... a držíme palečky

nellalucia
14. kvě 2013

@coralin to je mi líto..ale my to zvládnem... 🙂

hhani
14. kvě 2013

@amadores moc držim palce at se všechny dočkáme 🙂

visnu
14. kvě 2013

Ahoj holky. Dva dny jsem tu nebyla a zírám, kolik jste toho nakecaly! 😀 Pěkně se nám to tady rozjíždí..
@janinafox moc ti gratuluju. a teď už jen čekat.. Držím palce, ať to dobře dopadne!

malinka_02
14. kvě 2013

@coralin dekuju!

lenkafel
14. kvě 2013

@malinka_02 tak přeji hodně štěstí, já jsem byla na transferu minulý čtvrtek.....kdy máte v plánu dělat test???

visnu
14. kvě 2013

@malinka_02 Jé, to je paráda, že už to máš za sebou. Jenom odpočívej a mysli pozitivně! 🙂

brsh
14. kvě 2013

@amadores ahoj 🙂 to je, jdu do Iscare. Tak budu držet palce!
@malinka_02 - odpočívej pěkně a těš se na ET 😉

amadores
14. kvě 2013

@coralin jj,chodím.Zabraly mi skvěle, po 6 injekcích veškeré hodnoty, co jsem měla vysoké mám v normálu, takže spokojenost velká...Když nic,tak budu mít alespoň pocit, že jsem pro poslední pokus udělala maximum 🙂

peta2010
14. kvě 2013

@malinka_02 tfuj tfuj tfuj 🙂

Holky, tak jak jsem byla připravená,že prostě na toho doktora vlítnu,tak on mi řekl,že mi dá jako do odběru krve heparin a já mu říkám,že mě bolí noha od prvního píchání injekcí a on na mě ,že to je jiná, že teda když chtěj,abych to měla,tak mi je dá skrz tu nohu a i do foroty .
Čučela jsem na něho jak tele,protože nohy mi otíkají normálně každý den!,ale ,že bych te´d mohla bejt těhotná, tak by to mohl bejt problém... úplně stejný problémy byli v prvním těhu a najednou on něco omívá..jako čekat na sam.potrat vážně nebudu, a nevím o co tomu doktorovi jde, když on napíše pouze recept!

janice_opice
14. kvě 2013

@lucavka ted chodim do IVF CUBE a chodila jsem do iscaru a gyncentra

malinka_02
14. kvě 2013

@lenkafel ja pockam, chtela bych za 10 dni nejdriv tak doufam ze to vydrzim!
@brsh ja byla dneska na ETu.
@peta2010 to je teda docela husty..

coralin
14. kvě 2013

@nellalucia to je jasny..... 🙂

janice_opice
14. kvě 2013

@malinka_02 jo citim se tam dobre.jsou tam fajn 😉

coralin
14. kvě 2013

@amadores můžu se zeptat jaký ty hodnoty teď máš?

amadores
14. kvě 2013

@coralin musela bych to zítra pohledat, z hlavy to fakt nevím...třetinový, než jsem měla.Vše v normálních mezích 🙂

coralin
14. kvě 2013

jestli by ti nevadilo poslat mi čísla ? Prostřední Alfy? klidně interní poštou....
Jestli chodíš k paní doktorce Maličkový, tak to nám asi dělá stejný testy.. já měla dost vysoký hodnoty, a teď mi říkali, že je mám taky v normě, tak proto by mě to zajímalo. Moc díky
A dělali ti něco ty imunoglobulíny? Jak jsi na ně reagovala? Mně je taky nabízela, ale bála jsem se, že to je z krve cizích lidí. Proto by mi i zajímalo jak moc se ti to pohnulo a z jakejch původních hodnot a za jak dlouhou dobu. Čekala jsem rok, než se mi snížily....

coralin
14. kvě 2013

@amadores prosím tě ten text pro coralin o těch hodnotách je pro tebe.

amadores
14. kvě 2013

@coralin určitě, zítra se po těch papírech podívám, teda pokud jsem je nenechala v práci, už mám od zítra týden dovču.
Upozorňovala mě na možnou únavu,ale nic takového jsem nepozorovala.To sice ano ,ale jsou to narozdíl od Prednisonu tělu vlastní látky s minimem vedlejších účínků oproti němu...Do normálu se mi dostaly za 5 týdnů.Říkala mi, že 75% pacientek reaguje výborně, 5% pomaleji a 20% bohužel vůbec a neví se proč.Ona sama byla z mé reakce na ně nadšená, vůbe to až tak nečekala.Zítra to pohledám...

visnu
14. kvě 2013

Holky, jakou dávku prednisonu máte? Netušila jsem, že má tolik negativních vedlejších účinků. Minule jsem si libovala, jak stimulaci výborně snáším, to jsem prednison neužívala. Takže říkáte, připravit se na nejhorší, jo? 😒 Kulatá hlava je jako oteklá?

malinka_02
14. kvě 2013

@visnu ja o nem ani nevim..zato po utrogestanu sem jak zfetovana..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru