IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

brsh
15. kvě 2013

@janinafox vydrž 🙂 dobře to dopadne. Pěkně odpočívej! 😉

jednalucka
15. kvě 2013

@janinafox Já dneska začala s puregonem, takže jsem si včera dvakrát přečetla návod na to pero 🙂 a dobrý, zvládla jsem to 🙂 Teď do sebe hrnu 2. litr tekutin, snažím se dávat si bílkoviny- nerada bych něco podcenila ....
Teď je to čekání asi nejdelší, viď? Když si máš každej den něco píchnout, tak to jakoby odpočítáváš, takhle když jen čekáš.... ale zase na to máš krásný počasí, můžeš chodit po vycházkách.... já jsem zavřená v kanclu, pfff, jsem otrávená. I když samozřejmě jsem ráda, že mám práci, ale víš jak 😀
To je dobře, že to nebolí, docela jste mě tu potěšili 🙂 A už jsi zkoušela testík? Nebo čekáš? A do kdy budeš čekat? Dneska mi psala známá, byli na IVF cca před 3 týdny, že krev jim vyšla dobře, takže paráda 🙂
Už se na to strašně těším!!!!!!

jednalucka
15. kvě 2013

@misulaf Já jedu na kontrolní UTZ příští týden, dneska jsem začala píchat puregon, to jsem zvědavá, jak mi ty folíky narostou....

misulaf
15. kvě 2013

@jednalucka Ahaa...určitě porostou uvidíš. Já se bála abych na ty léky vůbec reagovala, protože to by mě asi švihlo, ale nakonec všechno v pohodě...vždycky večer si připadám hrozně nafouknutá 🙄

jednalucka
15. kvě 2013

@misulaf Jenom večer nebo třeba i přes den? Já jen abych věděla, co mě v nejbližších dnech čeká 🙂

misulaf
15. kvě 2013

@jednalucka Právě že přes den to docela jde, i když teda upnutý trička teď zrovna nenosím, protože i když to třeba ostatní nevidí, tak já to cítím 😀 ale vždycky okolo osmý jsem nafouknutá a to si píchám vždycky okolo devátý večer, ale doktor říkal, že je to normální...takže počítám, že až si dneska píchnu ten Orgalutran, že budu jak bublina 😀

jednalucka
15. kvě 2013

@misulaf Takže když píchám ráno, tak mě to čeká ráno, jo? Jinak zrovna mi tu vyskočila reklama na Fitness program ploché bříško 🙂 haha to se sem hodí 😀

sasanka033
15. kvě 2013

@misulaf ne, ja jsem v dubnu podstoupila prvni ivf,dve embrya, neuspesne. mame jeste jednoho nanucka na ket, ale na ten jsem nemohla hned, protoze mam celej vnitrek tou stimulaci rozhozenej, takze ted zas cekam na dalsi cyklus, kterej bude s hormonama a jdeme do ketu...no je to votravny🙂 tak drzim palce na zejtra, neco na tom bude - ta kvantita versus kvalita🙂

coralin
15. kvě 2013

@amadores to bys byla moc hodná, taky mi je nabízela, ale hodnoty se dostaly do normálu po tom Metypredu, ale z toho teda unvavená jsem a taky obří🙂 ale co bych pro miminko neudělala🙂 zajímalo by mě, kolik jsou teď. Zkoušela jsem jí dnes několikrát volat, ale nepodařilo se mi to a pak jsem musela do caru. Všichni mi to, ale schválili, že v normě jsou🙂 ale stejně by mi to zajímalo, protože mi to trvalo snížit rozhodně dýl než je 5 týdnů🙂 a je fajn, že ti po tom nebylo ani nijak blbě.

coralin
15. kvě 2013

@jednalucka to mě teda pobavilo 😀

coralin
15. kvě 2013

@sasanka033 tak to tedy u nás ne, a back office je u nás taky něco jiného🙂 ale každá firma to má asi trochu jinak🙂 tak to je super, tak kdyby něco dám vědět. A na jaký téma jsi psala práci? Každopádně díky za nabídku.

coralin
15. kvě 2013

@sasanka033 já jdu v červnu na ket, dnes jsme se domluvily v caru. tak jsem zvědavá jak dopadne🙂 ale věřím mu

sasanka033
15. kvě 2013

@coralin a co je teda pro vas personalistika? psala jsem stres jako psychologicky problem pri odchodu ze zamestnani. jdes v cervnu? takze se mnou?🙂 na kdy ti to cca vychazi?

malinka_02
15. kvě 2013

@brsh ježiš tak to máš zážitek, takže zítra OPU? Odlakovat nehty, šperky ne i piercingy a nenalíčená. Já se holim jako vždycky. Jinak pantofle a košile. Pak mam vždy velký hlad a žízen..jinak nic.Nebrat radši léky předtím.
@amadores já právě taky vždy byla v pohdoě a ted jak zfetovaná..
@peta2010 tak před ET sem polykala aby to tam nebylo..
@lenkafel ted jak zavadim tak je to už dobrý.
@janinafox v mem caru včera řikali že mají tak moc embryi že je ž ení kam davat tak sem přemyšlela že je třeba mrazí mín proto..

malinka_02
15. kvě 2013

@misulaf ja byla nafoukla taky a po ovitrellu už strašný a od opu do et sem nemohla ani spát v noci..
11 je krásný počet.

amadores
15. kvě 2013

@coralin nedovoláš se, ona v ordinaci tento týden není...

Dnes jsem byla na ET,mám zavedeny 2 kousky,tak uvidíme...snad se jim bude u mě líbit. 🙂

coralin
15. kvě 2013

určitě, držím palce, kam chodíš do car? tak díky za info, říkala jsem si jestli nemá dovču, ale měla tam dnes dopo obsazeno.... a před tím to normálně vyzvánělo...třeba duch.... příští týden je taky čas.. posílala jsem jí i mail a ket mám naplánovanej na červen, což je vlastně za chviličku🙂

coralin
15. kvě 2013

@malinka_02 11 jsem měla taky🙂

coralin
15. kvě 2013

@sasanka033 ty to máš taky na červen?a Kdy??? 😉Mně to vychází na začátek června, dostanu od 22 května pilulky, na ms a pak podle toho jak přijde.... jsem zvědavá. dneska bylo nádherně, tak přemejšlím kam vyjedeme...komunikovala jsem o neschopence a dá se i převést na jinou adresu. O stresu taky přemejšlím, ale bojím se abych se do toho nějak nezamotala, výhoda je, že se tam toho dá hodně napsat o relaxačních technikách. Jinak u nás je personalistika klasicky v HR oddělelní, nábory, selekce životopisů, odchody, nábor nových zaměstnanců, podpora HR - různá oddělení, dokonce k nám chodila zástupkyně HR na porady a řešili jsme stav oddělení . A back office měl na starosti hodně zákazníky a komunikaci s nima, různá nastavení a papírování.Výhodou pro mě bylo i to, že když jsem šla v loni na zkoušku tak jsem se učila různý věci a pak jsem si vytáhla hodnocení zaměstnanců a to jsem celý znala z práce a vůbec jsem se na to neučila. Dneska dodělávám seminárku z Ergonomie....

coralin
15. kvě 2013

@jednalucka no vidíš, šikulka, nic to není a puregon alespoň tak nesmrdí jako gonal 🙂

malinka_02
15. kvě 2013

@amadores je tak super at se zakousnou!

malinka_02
15. kvě 2013

Holky koukám doma na tv a normálně brečím skoro u všeho 😀 po těch hormonech normální hysterka 😀 😀

visnu
15. kvě 2013

@peta2010 Zatím ne, ale čeká mě to a zkušenost s ním mám nemilou.

lenkafel
15. kvě 2013

@malinka_02 já zavádim celou dobu, doktor mi to doporučil hned, že u utroše jsou ty vedlejší účinky skoro vždycky, tak řikal, ať zavádim hned, ale stejně se cítim tak nějak jinak

sasanka033
15. kvě 2013

@coralin no neke! ja to mam kolem 22.5. dostat a od 2DC mam zacit brat estrofem a jdeme na to🙂 takze asi budeme mit KET hodne podobne🙂 jak mas stare embryo? ja nevim, jak se to pocita, protoze ja mela OPU ve stredu a jedno embryo bylo na PK az do utery. to by znamenalo, ze je sedmidenni?
jinak ja to s tou personalistikou myslela spis prenesene - kdyz hledas pozici s nazvem personalista, je to back officova pozice, takze administrativa, priprava smluv, zadavani dat do systemu, podpora naboru, nekde to znamena i priprava podkladu ke mzdam. kazdopadne drzim palce

amadores
15. kvě 2013

@coralin chodím do Iscaru.Má na dveřích ceduli, že tento týden neordinuje,ale třeba tam někdy dochází,ale nepracuje s pacientama, tak to kdyžtak zkus ještě zavolat.Nebo pokud nespěcháš,tak vydrž do pondělka.

@malinka_02 díky, doufám...

hhani
15. kvě 2013

@brsh Ahoj..tak s holenim nevim to asi záleží na tobě.Jinak určo noční košilku,župan,přezůvky a něco k pití a nějakou svačinku 🙂 ..to zvládneš bud v pohodě..fakt to nic neni..my se tam pobavili 🙂

hhani
15. kvě 2013

Holky dnes zavádim poprvé utrogestan..to je fakt tak nesnesitelný jak tady píšete?To mám všechno očekávat? ☹

coralin
15. kvě 2013

@amadores do pondělka se to nezblázní, ale díky za info 🙂 . Tak to chodíme stejně, ke komu chodíš?)

amadores
15. kvě 2013

@coralin dříve k Turkový či Mrázkovi,pak 1,5roku pauza a teď k Jaržembovský či Musilový

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru