IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
22. kvě 2013

@sasanka033
@renca1978 holky jestli můžu tak mám kolem sebe pár známých a jedna neměla // na testu vůbec a těhotná byla a jedné se objevily až 18. den a to už věděla z krve, že je těhu......

renca1978
22. kvě 2013

@janice_opice .......ale to je jedno, kazda jsme jina.............myslim, ze tady neni zadna holka, ktera by cekala s testovanim 18 dni..........

janice_opice
22. kvě 2013

@renca1978 no to souhlas!!! já bych to nevydržela ani náhodou - ale tam to bylo tak, že testovala a nic se jí neobjevilo tak šla zklamaná na krev a hop a byla těhu.) ale máš pravdu, většinou jsou to vyjímky, já tim chtěla říct, že každá máme šanci a že všechno nevypadá tak jak opravdu je.-)

brsh
22. kvě 2013

Hlavně se nám tu nehandrkujte 😀 Je vidět, že máme opravdu všechny nervy na pochodu... Já jsem dneska nějak moc v klidu. Si říkám, že už je mimouš buď zavrtanej nebo ne a příští týden se ukáže. Koukám na 2 broke girls a u toho se tlemim jak blázen. Mamka i pejsek chrápou 😀 a já mám svatej klid, hehe. Dneska tu bude spát ségra, tak se těším, že pokecáme.

janice_opice
22. kvě 2013

@brsh hele jak já ti závidíímmm ja jsem fakt napnutá a do zítra nevydržím:DDD no jsem zvědavá prostě jak to bude tady jiný?:DD
Akorát jsem se dneska těšila na kufr koženej zadní na mašinu a měl přijít a pak mi poslala poště sms, že bohužel z technických důvodů mi zásilku nedoručí.Ale byla jsem si pro oběd a měli buchtičky se šodó mňááámm to sjem si pošmákla🙂

brsh
22. kvě 2013

@janice_opice Jako, že bych byla v naprostý pohodě, tak to taky nejsem - ale už aspoň nemám od rána do noci pocit, jako kdybych měla jít na trhání osmiček 😀 Kufr žádnej další rok potřebovat nebudeš, raději koukej po kočáru 😝 Já teď vůbec nemám chuť na sladký... ale jako chutě mám zvláští, to je asi taky tim Utroušem, jinak si to neumim vysvětlit. Dělala jsem kamamelový latté a do toho užírala rajčatovej salát, no trošku na hlavu 😀 😀 😀

jednalucka
22. kvě 2013

@janice_opice achtááák 🙂 já jsem to teda blbě pochopila a myslela jsem, že už to dobře dopadlo.. tak zítra hodně štěstí!!!! 😉

janice_opice
22. kvě 2013

@brsh no bud je to utroušem - já měla zase strašně chut na sladký což nemívám normálně anebo jsi těhule🙂)) a to je spíš pravděpodobný!! 😉 jo kočár to je ještě tak daleko.......jeslti to vůbec někde v dohlednu je....🙂 mňam karamelový latíčko bych si taky dala

@jednalucka no moc díky já v to doufám, protože dalších x měsíců se léčit to je otrava:D

lenkafel
22. kvě 2013

@renca1978 já jsem dneska 13 den po ketu a ještě jsem test nedělala, takhle totiž žiju v naději, že se ten malej mimisek pěkně zakořenil u mě v bříšku, ale ani neodsuzuji , když se někdo testuje 5 nebo 6 den

renca1978
22. kvě 2013

@lenkafel tak jsem to prave myslela, ze kdyz ma nekdo potrebu testovat brzy, at si testuje.................a hlavne stejne to vysledek neovlivni, bud to tam je, nebo ne...........a s tim nikdo nic neudela...........a zklamani je podle mne vzdycky velike, at je to 9 nebo 18 den.....................

amadores
22. kvě 2013

@aranel6 játo měla s utrošem podobně.Po 1.IVF jsem to dostala až 4.den po jeho vysazení,takže nějaký 18.den po ET
a při 2.IVF jsem to dostala už 7.den po ET i přes utroš,takže těžko říct, z tohohle těžko cokoliv vyvodit..asi fakt jak u koho a jak kdy

amadores
22. kvě 2013

myslím, že kdo se na to cítí a chce si dělat test už po pár dnech po ET,tak se dobře zná a ví, že je to pro něj lepší takhle¨)a maximálně být pak v pozitivním pozdějším dni příjemně překvapena) než čekat třeba těch 14 dní a stále doufat...každá jsme jiná

hhani
22. kvě 2013

@sasanka033 to máš určitě pravdu,ale myslim,že je to na každé z nás kdy začneme..Ono koneckonců je uplně jedno jestli toho bělocha uvidim ted nebo později,ten vysledek je nakonec stejný a nebo může přijít moment krásného překvapení..ono všechno má své 😉

sasanka033
22. kvě 2013

ja jen rikam, ze jsem si taky myslela, ze je dobry testovat driv a uz si myslim pravej opak - jak rika lussi: do testu je kazda tehotna. a o to mi slo - garantuju vam, ze pokud najdete bilej test, zhrouti se vam svet a bude vas to tak bolet, ze se budete bat doufat, ze tam jeste ty // najdete, abyste nebyly zklamany i dalsi den, dalsi....proto si myslim ze to zklamani v tomto pripade neni nutny zazit a testovat co nejpozdeji. pokud nejste tehu, jasne, bila tam proste bude furt.
a uz me nechte, myslela jsem to dobre 😀

brsh
22. kvě 2013

@sasanka033 Jsem stejnýho názoru a to jsem po prvním transferu. Rozhodně nechci testovat dřív jak po 12ti dnech, abych se přesně vyhla tomu: dneska to tam není, zítra bude 🙂 ale je to fakt věc názoru. Hawk!

Dneska mě furt bolí podbřišek - vždycky dopoledne to šlo, ale dnes celý den, už mi z toho asi švihne. Placebo je hrozná věc 😉 a nebo, že by....?! Doufám 😉
To počasí je hrozný - potřebovala jsem zasadit sazenice a v tomhle o vkdn budu tak v posteli....

sasanka033
22. kvě 2013

@brsh ja jsem ted z prace tak vystavena, ze jsem poprosila pritele, aby pro me prijel a vymluvila se na otevreny boty a absenci destniku, pac tady teda chcije a chcije🙂
a jinak: ano, doufej a ver!🙂 to vis, ze to muze bejt miminko🙂 drzim palce 🙂

brsh
22. kvě 2013

@sasanka033 ještě, že není na Koníkovi 😀 ten by Ti dal, hehe. A díky 😉

sasanka033
22. kvě 2013

@brsh ja myslim, ze chlapi tenhle zpusob sdileni informaci a hlavne tak intimniho razu a navic v podstate v anonymni skupine naprosto nepobiraj🙂 co tobe na to rika? mne akorat obcas koukne pres rameno a zakrouti hlavou🙂 ale jako byla jsem schopna mu vysvetlit, ze to pro me je obrovska pomoc, at uz jsou dobry nebo spatny zpravy, takze to respektuje. ale myslim, ze chlapi by takovy forum nevytvorili🙂

kamisb
22. kvě 2013

ten můj taky ze začátku nechápal proč si furt něco na netu čtu. Ale taky jsem mu to vysvětlila. Prostě to pomáhá, včera se jen culil,když jsem mu řekla, že jsem se už i přihlasila.

brsh
22. kvě 2013

@sasanka033 no přesně 🙂 Můj přítel hraje na internetu poker a sází Fortunu (fotbal, hokej) a pak se rozčiluje, když mu nevychází zápasy 😀 Možná taky očumuje nějaký jiný stránky, ale po tom nepátrám 😀 😀 😀 Co se týká Koníka, tak taky ví, že si tu píšu. Je to stejný jako u vás - pochopil, že je to pro mě pomoc. Poté, co jsem řešila několik problémů v CARu a dostala odpověď až tady, definitivně pochopil, jak moc důležitá 😉 Ale on je od pondělí do pátku s prací pryč, takže zase takovej přehled nemá 😉

janice_opice
22. kvě 2013

@sasanka033 naprostej souhlas.chlapi to berou jinak

jaka17
22. kvě 2013

@sasanka033 ahoj, máš asi pravdu,celý den jsem někde lítala a teď jsem tak vyřízená, že na žádný testy nejsem zvědavá...uvidím ráno, to budu třeba nabuzená 😀

lenkafel
22. kvě 2013

@renca1978 tak tak, vždycky to zamrzí a zabolí, protože si myslim, že všechny z nás tady mají pak ty // na testíku vymodlené

lenkafel
22. kvě 2013

@kamisb manžel nejdřív taky nechápal a pak mi řekl, že jestli mi pomáhá si tady psát a nebo číst o stejných problémech, tak ať si u toho sedim třeba celý den 🙂

kamisb
22. kvě 2013

@lenkafel ..jj nejdřív byl takový divný, že jako proč a tak ...ale teď je v pohodě...teda aspoň se tak tváří 😉
Ale musím říct, že za ty roky co se stalo jsem zjistila, že někdy to nese ještě hůř než já, jen o tom nemluví.

lenkafel
22. kvě 2013

jojo já bych řekla, že v tomhle jsou všichni chlapi stejný....nic neřeknou a přitom se trápí...můj chlap teda po loňském průšvihu( jen abych vysvětlila, byli jsme na prvním pokusu, hned se to povedlo a byla jsem těhotná, ale asi 7 týdnu mi praskla děložní stěna, takže to byl průšvich, dostala jsem 3,5litrů krve a přežila jsem to jen tak tak) má o mě hrozný strach, takže mě teď nenechá nic dělat

kamisb
22. kvě 2013

@lenkafel ...když koukneš do mýho profilu tak uvidíš, že to taky neměl jednoduchý..taky jsem málem zůstala na sále :( někdy je život docela krutej :( ale přežili jsme to a máme snad ještě dost síly ...doufám.

jaka17
22. kvě 2013

@lenkafel Jak se to může stát tak brzo???setkala jsem se s tím v porodnici u paní, co se mnou ležela na pokoji, ale to bylo v 38 tt před porodem...no a byl to fičák, taky jí jen tak tak zachránili, to seš tedy odvážná...snad to už budeš mít v pohodě...

lenkafel
22. kvě 2013

@kamisb taky mi trvalo skoro rok odvážit se k doktorovi a ptát se, jestli se můžem pokoušet o další miminko

lenkafel
22. kvě 2013

@jaka17 no při odběru vajíček mě někde ve vnitř tekla trošku krev, tak mi tam udělali doktoři dva stehy a pak když jsem byla na na vložení, tak se to embryo přichytilo na to místo kde byli dva stehy, někde na tepnu a vyživovalo se to v podstatě přímo z tepny, bylo to v jakoby v tom děložním rohu a jak to trošku narostlo, tak to prasklo, aspoň tak mi to bylo vysvětleno.....jako jednoduchý to nebylo, ležela jsem pak na aru a manželovi rovnou řekli, že nemám moc šancí na přežití.....když mě pak propouštěli domů, tak mi řekli, že kdyby mi bylo tak kolem 35let, že by mě ani neotvírali....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru