IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

zimka
23. kvě 2013

A jste doma nebo po KET chodíte do práce? Já jsem si vzala 2 dny + víkend, pak už jdu, říkala jsem si, že mi to bude lip utíkat.

kamisb
23. kvě 2013

@brsh hihi, no vidiš to je kousek ...i když kousek asi 8 km 😀 ale jestli to klapne tak proč ne

jj hezky se uklidnit a bude fajn, mě jen teda furt nák hučí v jednom uchu a na kapkách píší, že se nesmí v těhotenství tak to nechci pokoušet 😎

kamisb
23. kvě 2013

@zimka to já jsem doma. Normálně totiž vstávám v půl 6 a tak mi to přišlo moc brzo. Pak jedu ještě hodinu do práce, tak jsem si říkala, že doma bude 14 dní líp 🙂

janice_opice
23. kvě 2013

@lenkafel teda to vypadá dobře !!!!

lenkafel
23. kvě 2013

@janice_opice uvidíme 😉

janice_opice
23. kvě 2013

@brsh Hele to je na tom to nejhorší, že ty příznaky máme každá jinak a adle nich nemůžeš nic soudit, ale moc moc ti přeju,aby to dobře dopadlo!! Odpoledne se přihlásím to se neboj🙂

zimka
23. kvě 2013

Aha, já to mám docela v pohodě, když jsem byla na IVF tak jsem taky 14 dní byla doma, teď jsem to vykoumala takhle, tak uvidím. Ale doufám, že jsem nad tím přemýšlela naposled. 🙂

janice_opice
23. kvě 2013

@lenkafel já doufám, že uvidíme // 😉

janice_opice
23. kvě 2013

@zimka já jsem vždycky chodila do práce,ale tentokrát už jen z toho důvodu, že jdeme na poslední pokus (teda to jsem říkala už u toho minulého) jsem si řekla, že si od OPU vezmu asi nemocenskou až do ET(pokud bude) a pak ještě pár dní....

lenkafel
23. kvě 2013

@janice_opice to já taky doufám 🙂

brsh
23. kvě 2013

@kamisb jj, já vím. Trávila jsem tam až do puberty každý léto, takže to mám projetý na kole křížem krážem. Byli jsme tam partička několika mlaďochů a jezdili na jezero, do kina a jen tak na flákačku do Sadský pořád 🙂 S kapičkama nepoukoušej, raději hučení 😀

brsh
23. kvě 2013

@janice_opice vždyť já vim...to je ta pychika 🙂 budeme tady jásat brzo všechny 😉

barakara
23. kvě 2013

Ahoj holky psala jsem sem asi pred 14dny, kdyz jsem zacala dlouhy protokol. Jak vsechny valcite?
Ja cekam na ms, abych mohla zacit se stimulaci akorat uz ted mam bricho samou modrinu a bouli a nevim kam budu pichat 😒 😒

jaka17
23. kvě 2013

@lenkafel tak to zní nádherně..držím palce i na nohou 😀

brsh
23. kvě 2013

@barakara Ahoj a z čeho máš modřiny? Pícháš něco na ředění? Neboj, místa určitě najdeš 🙂 Tak ať dorazí mrcha co nejdřív 😉

barakara
23. kvě 2013

@brsh Ahoj, dekuju. No ja mam takovej divnej protokol 🙂 Brala jsem prasky Norethisterone do nedele a do toho picham Buserelin, ten je na sliznici. Ma to tenouky jehlicky, ale stejne mam modriny....no co se de delat ze jo 🙂
A co ty? V jake jses fazi?

janice_opice
23. kvě 2013

@brsh holka já se těším na jásání🙂)) ještě 2,5 hodiny a vyrážím z práce a jsem fakt zvědavá jak opice🙂

brsh
23. kvě 2013

@barakara - ten Norethisterone je na oddálení menses, ne? Myslím, že jo 😉 Já jsem při stimulce modřinky neměla, až úplně poslední den mi udělal modřinu Gonal (což nechápu, protože tj pero a fakt pidi jehličky) a tu mám do dnešního dne 😝 Já čekám na testování, v sobotu jsem byla na transferu. Měli jsme jen jedno vajíčko a naštěstí se podařilo oplodnit. Takže teď bych nejradši usnula a vzbudila se za tejden 😀 Ale nejsem tu jediná, kdo čeká na test 🙂

@janice_opice - děláš čest svému nicku 😀 Já ještě hodinu a jdu na pigáro...to jsou vyhlídky, teda 😀 😀

meyryen
23. kvě 2013

@janice_opice To tvoje nadšení znám, nikdy bych nevěřila že se vždycky tak budu těšit na gynekologický křeslo 😀 Držím palce, ať jsou zprávy pozitivní a můžeš začít stimulovat.

jaka17
23. kvě 2013

@janice_opice Tak držím pěsti a napiš, já se dneska neudržela a testovala, 8 den, bílo 😕

barakara
23. kvě 2013

@brsh no ten je na oddaleni a taky ho pouzivaji aby mohli prave kontrolovat prichod ms, takze v nedeli jsem ho dobrala a dneska by mela prijit, ale nejak to nevypada. Uvidime.
Ja vzdycky neco napichnu a zacne tect krev.....musim asi vic opatrne.

Vsimla jsem si, ze je tady vas vic na testovani...tak at je to pozitivni vlna. Drzim moc palce, to cekani je na tom asi to nejhorsi vid.
Je to prvni IVF?

kamisb
23. kvě 2013

@barakara asi vždycky napíchneš žilku, musíš opatrně já bych neřekla kolik jich na břiše je.
Mě vytekla max kapička ...teď už to dávám v pohodě. Furt píchám ten ošklivý fraxiparín :(

meyryen
23. kvě 2013

@kamisb Fraxiparin mi taky vadí ze všeho nejvíc a dělá mi modřiny. Někdy se nám to podaří píchnout ok a někdy to přítel zvrtá a trochu to bolí ☹

brsh
23. kvě 2013

@jaka17 - tak to určitě značí, že jsi bez Pregynulu v těle 🙂 teď vydrž a testni třeba za 3-7 dny!

@baraka - já jsem taky čekala na ms jak na výhru v loterii 😀 a vždycky je mi hrozně blbě a tentokrát nic. Tak jsem byla celá nesvá a pak přišla na den přesně, čůza 😀 Drž faldík na vpich a pak ho pust při aplikaci. Tak to dělám já a modřinky nemám. Jen když mě ďobe někdo jinej... Jinak jo, jsem po prvním IVF - no nejhorší pro mě byly injekce, ale já je opravdu bytostně nesnášim 🙂 Teď už je to jenom divný, jak se pořád pozoruju...

brsh
23. kvě 2013

@kamisb @meyryen - holky, zkoušely jste to píchnout do nohy? Já se ještě neodvážila 😒

janice_opice
23. kvě 2013

@jaka17 hele to ještě nic neznamená, nadarmo neříkají, že se má testovat 11-12. den od ET tak ješě vydrž taky záleží na kvalitě embroušů a vůbec každá jsme jiná 😉

janice_opice
23. kvě 2013

@brsh jak jako do nohy? co do nohy? jako do stehna? 😕 😕 😕 😕 🤐 🤐 🤐

meyryen
23. kvě 2013

@brsh Nezkoušela, ale s větším bříškem už to asi do břicha nedám 😒

amadores
23. kvě 2013

@jaka17 já mám od noci už děsný křeče na MS,nemohla jsem jít ani do práce,tak jsem si taky udělala test a taky nic.volala jsem do Caru,mám počkat do zítra a pokud se to nezlepší,tak přijet..

brsh
23. kvě 2013

@janice_opice - no do stehýnka 😀 No taky si to neumím představit. Břicho mi přišlo nejdřív děsný, ale teď nějak lepší, čoveče 😀

@meyryen - no Dáda z dubnovek právě říkala, že od 6týho měsíce fakt nebylo kam, takže přišly na řadu nohy. No já se taky bojim 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru