IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

lenkafel
24. kvě 2013

@brsh udělala a to byl tak slabej duch, že skoro nebyl vidět

janice_opice
24. kvě 2013

@lenkafel tyyy jooo ty nás napínáš a taky myslim, že na ultrazvuk je fakt dost brzo .......

janice_opice
24. kvě 2013

@lenkafel ale byl tam duch? byl tak za dva dny zase a bude sílit

brsh
24. kvě 2013

@lenkafel Leni, zkus to ještě odpoledne. Některým holčinám tady vylezl krásně až v odpoledních hodinách. A pokud tam byl dušík, tak zítra je tam duch jak Brno 😀 to bych si myslela, že jsi masochistka, kdybys čekala až do pondělí na krev 😀 😀

janice_opice
24. kvě 2013

@lenkafel no to už fakt zavání masochismem 🙂

lenkafel
24. kvě 2013

uvidíme no, snad to bude v té krvi 🙂

brsh
24. kvě 2013

Tak holky, já byla v Letňanech - koupila jsem si leginy (jediný oblečení, ve kterým teď chodim) a ještě nějaký blbosti. Zašla jsem si na pígo (zítra musím sama) a za chvíli vyrazim s mamkou na prochajdu. Vzhledem k tomu, že se předpověď nenaplnila a zatím tedy u nás neprší. A večer konečně přijede pan domácí, tak se těšim. Aspoň mi utečou další dva dny z toho úmornýho čekání 😉

malinka_02
24. kvě 2013

Holky moc dekuju! Jsem 10 den, prsa splaskli jen mam ten desny hlad furt nemuzu ani spat a pak hodne slin 😀

@lenkafel teda az v pondeli to je mazec! U nas se jde na utz az za dlouho. Duch staci!!!

janice_opice
24. kvě 2013

@malinka_02 jako, že slintáš???:D jak jste poznala, že jste těhotná? Ále hodně jsem slintala tak to tu myslim ještě nebylo 😀 😀 😀
@brsh no ty se míáááššš já se po dlouhé době těším na mrchu,ale to je ještě doba, měla by přijít až tak kolem 10.6. :(

martas14
24. kvě 2013

@malinka_02 téda to je pohled, ten se prostě neomrzí, krásný čárky jen tak dál, jen tak dál 😉

sasanka033
24. kvě 2013

@brsh ty jsi doma hodne sama?

malinka_02
24. kvě 2013

@janice_opice ja nevim jak to popsat ale proste predstav si nadhernej steak do ruzova s nadhernou oblohou vse cerstve z grilu k tomu bramburky do zlatova a palacinka s ovocem a zmrzkou a jak si predstsvis mas plnou hubu slin a to je ono 😀 furt musim polykat 😀 😀 😀

martas14
24. kvě 2013

@ratatooy u KETu tolik peněz za léky? fíha to je nějak moc né 🙂 ale jak tak sleduji, tak celkem jednotná cena ve všech CARech......nám to psali tak že 4000,- rozmrazení+výkon a 3500,- AH a jediný léky co mám jsou ty náplasti za ty jsem doplácela 80,- kč a pak určitě utroš, ale ten si ani nepamatuji jestli je s doplatkem nebo jak...

janice_opice
24. kvě 2013

@malinka_02 hele máš jediný štěstí, že jsem se před chvilkou naobědvala páč jinak by mi asi TEKLY SLINY??? 😀 😀 😀 😀

janice_opice
24. kvě 2013

Jo holky tak jak to vypadá tak léky nás vyjdou skoro na 30 tisíc, no možná 25 tisíc to je síla co? Jsem si včera platila Gonal 1 injekci a 8 tisíc to je fakt síla!

janice_opice
24. kvě 2013

@brsh hele já až budu po OPU nebo po ET tak se za tebou asi vydám na návštěvu 😀 😀 😀 jsem se hezky pozvala co? 😀

martas14
24. kvě 2013

@lucavka tak to se vám pěkně chytl čumáček, opravdu na tom něco bude, že ty co zůstanou jediní, tak si to vybojují 🙂 na podruhé to sice nevyšlo hned, ale taky se chytlo, takže myslím, že u vás budou dvojky raz dva 😉 Já ten hatching budu dávat určitě, když mi to tak i řekli, že po tom rozmrazení to velmi doporučují, přece jen tam byl ten vývoj pozastaven, tak aby zbytečně se nemuselo embryo mordovat s otevíráním v době kdy se má radši hned zakusovat....a u nás to udělají za jedny peníze rovnou na obě dvě, aspoň u IVF to tak bylo....

martas14
24. kvě 2013

@janice_opice hmmm tak ty léky jsou opravdu síla, to nás stálo celé IVF dohromady 😅 ale zas za takovou to drogovou jízdu bude sladká odměna na konci, určitě se tentokrát dočkáš, to je jisté 😉

martas14
24. kvě 2013

@lucavka jinak naše malá je taky hodná a zdravá, takže by to ohledně ní nebyl problém, ale manžel teda o dvojčatech nechce ani slyšet, říká že má jen dvě ruce z čehož jedna už je dost obsazená 😀 Já si přála dvojky hrozně při IVF a byla z toho malá a nakonec jsem byla ráda, přece jen má to i svá rizika při dvou......teď je situace jiná, chtěla bych jedno, ale trhá mi srdce, že by se to druhé kdyby se udrželo jen tak vyhodilo 😒

janice_opice
24. kvě 2013

@martas14 nás to celé bude stát tak kolem 70 tisíc..... ale jo je to poslední IVF tak věřím tomu, že to vyjde🙂

ratatooy
24. kvě 2013

@martas14 ja sem mela stimulovanej ket

jaka17
24. kvě 2013

@hhani jo, mne taky bolí kozy před každou MS, ale teď to byla hrůza, měla jsem je fakt jak před kojením...ale ten 9 den mi splaskávají a už to je normální...No, snad to dáme, ráno budu držet pěsti a možná zase testnu...

ratatooy
24. kvě 2013

@martas14 jinak u ivf léky stály 10tisic

jaka17
24. kvě 2013

@malinka_02 tak tomu se říká těhotenské chutě....hned bych si dala....pěkně papkej, budeš to potřebovat....už se těším na zítřejší čárku....

lucavka
24. kvě 2013

@lenkafel - a kolik si? Podle mě je na UTZ fakt brzo. A duch je dobrý 🙂. Pozítří už bude pořádnej a za 4 dny dálnice uvidíš 😉

lucavka
24. kvě 2013

@martas14 no mi asi zkusíme teď ty dvojčata a pořád nám zbyde jeden mrazáček. I kdyby to teď vyšlo tak si toho posledního broučka chci nechat zmrazenýho až než mi bude čtyřicet a pak se uvidí.. Třeba vyhrajeme ve sportce a budeme moc živit čtyři děti 😀.

Holky včera jsem se bavila s jednou paní od tchýně z práce. Je jí 38, nemá děti a chce zkusit přesvěčit manžela aby zkusili IVF. Do kolika let je to teď vůbec možné u nás podstoupit? Já vím že před třemi lety to bylo do 39.

janice_opice
24. kvě 2013

@lucavka Pojišťovny hradí 4 stimulované IVF cykly ukončené embryotransferem, pokud v prvních 2 cyklech bylo transferováno maximálně 1 embryo (bez ohledu na případnou změnu zdravotní pojišťovny) pacientkám ve věku od 22 – 39 let (38 let + 364 dnů), u VZP je horní věková hranice do 40 let (39 let + 364 dnů). V případě prokázané neprůchodnosti obou vejcovodů je spodní věková hranice 18 let.

Pokud není některý z těchto 4 stimulovaných IVF cyklů ukončen embryotransferem, pojišťovny přispívají u 5. cyklu jen na léky.

Ale jinak kdyby si to platila sama tak si myslím, že věk nehraje roli....

hhani
24. kvě 2013

@jaka17 no taky mi přijde,že to polevuje,ale uvidíme...zítra zkusim a jsem zvědavá jestli bude alespon dušík malinkej 😉

janice_opice
24. kvě 2013

jo a pokud bude mít pokusy s 2 embryjkama tak jí pojištovna hradí jen tři

hhani
24. kvě 2013

@brsh já byla včera..koupila si knížku něco nakoupila a tak trochu courla aby mi z toho doma tak nehrabalo... 😉 to asi nebydlíme od sebe tak daleko 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru