IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

jaka17
17. čer 2013

@orin77 Já jdu ve čtvrtek.Pak už snad budu chodit k mému gynekologovi.Tak to by ti konečně mohli dát obrázek, aby se s tláčou seznámili. 😀

martas14
17. čer 2013

@sasanka033 no tak to je děs, musíš pořídit nějakého cvičeného sokola na terasu 😀DD
já nic, už mě nic nebolí a celkově vše v starých kolejích, takže už jsme bez příznaků dvě 😉 najela jsem už i normální stav, protože jsem sama doma, takže musím zvedat malou 😕 snažím se co nejmíň, ale ono by už stejně mělo být rozhodnu to.....
jinak myslím, že z toho máš opravdu dost nerva, ty fáze panika 😀 takže já být tebou tak si udělám fakt ten test, podle mě jsi jasná // a ten den navíc ti už ničemu nepomůže ...u nás v CARu se testuje dvanáctý den normálně, takže to už by mělo být vidět jasný verdikt, takže výmluva, že by ses pak musela ještě stresovat jestli to bude nebo nebude je zbytečné....dokonce co jsem tak i vypozorovala, tak kolikrát odpolední testy (když moc nečůráš, aby nebyla zředěná moč) jsou daleko víc vybarvenější a jasnější 😉 😉 😉

lolinek
17. čer 2013

@jaka17 tak dokud nevylezem ráno z postele tak jsou zavrtaní v pelechu a večer udeří devátá a automaticky si zalezou.

martas14
17. čer 2013

@janice_opice to víš, že ti na ně dávám pozor.....starám se o ně skoro jak o vlastní 😀 😀 😀 😀
takže tady bude mít někdo novou studni, pak chatu a dvě mimina k tomu....no holka ty máš prostě zlomový rok 😉

sasanka033
17. čer 2013

@martas14 dala jsem si tady dotaz, zda kombinace estros a utros drzi ms a vsichni pisou ze jo. takze je mi jasny, jak ten test bude vypadat:( mas mozna pravdu, ze o ten den uz je to jedno. tak uvidim rano, esli se na to budu cejtit, ted zadnej test nemam a ja hodne piju a tim padem hodne curam, takze v praci to delat nechci.
a ty neblbni, uz jsou zavrtany, tak co by ted zlobili?

martas14
17. čer 2013

@sasanka033 no to je fakt, že tam zas ty mzdy jsou o něčem jiném, ale já to spíš brala, že bych nemohla dát takové peníze za byt, kde je člověk zavřený, když tady je za to dům se zahradou.....ale jo každý má rád to svoje a tak to má být, aspoň jsme pak takový multikulturní 😉

jaka17
17. čer 2013

@lolinek tak to jsou zlatý, my máme štěkalky..
@martas14 tak brokolice již zdomácnély a lebedí si. kdy maš testovat ty? 😵

sasanka033
17. čer 2013

@martas14 jo tak, no tak to ja bych zas barak nechtela, pac jsi k tomu privazana🙂 musis se o to dost starat. a ja chci na vikendy kam se mi zachce a nic neresit🙂 me pozadavek na to, bejt doma a pritom venku, plni terasa🙂

martas14
17. čer 2013

@sasanka033 ale prd zlato, ty už hledáš jen věci, které by tě měli udržet v panice, že ty to nakonec cíleně vyhledáváš a budeš na sado maso 😀 😀 😀
MS ti drží tak akorát mimís, protože si říká, mámina necítila moje kopání, tak jí aspoň uklidním tímto a ona potvora né a né tomu věřit,aby si malej mohl v klídku klimbat..... 😉

sasanka033
17. čer 2013

@martas14 jsi zlato🙂

martas14
17. čer 2013

@jaka17 no doufám, že už si přímo zapíchaly kolíky od stanu a budou byvakovat dlouho 😀 😀 Jinak v sobotu mám jít do CARu na krev to by měl být dvanáctý den, takže testování asi čtvrtek, pátek.....

martas14
17. čer 2013

@sasanka033 no je pravda, že trochu starost to dá, ale tak na to máme ty chlapy 😀 😀 😀 jinak doma jsem na ultra modernu, takže žádný nábytek tak není z čeho utírat prach, vysavač vysává sám a akorát sem tam vymopovat a to se hecnu 😀 😀 😀 O víkendu jsme taky většinou v luftu a v tom mi baračisko nebrání......ale neboj holka tobě už to taky brzo skončí a budeš o víkendu mít spousty jiné zábavy s plínkama, než někde poletovat 😉

martas14
17. čer 2013

@janice_opice Jinak já měla tenkrát ET 2.7. a porod byl v půl března, takže máš doma jasnou rybu, maximálně brzkého berana děvčičko 😉 😉

martas14
17. čer 2013

@malinka_02 Dobrá takže až si to tu odrodíme a odkojíme, tak nám najdeš hotel někde poblíž, zabookuješ mi ho a poletíme na vlastní pěst na druhým křídle letadla s váma 😀 😀

orin77
17. čer 2013

@jaka17 máš recht. Manžel půjde se mnou a ten si o fotečku určitě řekne 🙂

martas14
17. čer 2013

@akdar5 já si myslím, že ten utroš je takovej sichr a za mě teda dobrej, zavádí se přímo, takže plní hned účinek jak má a nezatěžuje ti nijak organismus, tak proč ho nebrat, ale vím, že mi to posledně taky napočítávali přesně než mě předají, že na tom CARu tam je třeba omezení v počtu na pojišťovnu, ale gyndařka mi to pak psala už v pohodě ....i .mě sestřičky říkaly, že by si měl člověk dát pozor, aby to bral jak má, že pak tam vzniká nerovnováha a mohlo by právě dojít k nějakému tomu špatnému fungování té stěny nebo co .......ale každý to bere podle sebe, jak mu to poradí v Caru a ti snad vidí co se v nás děje 😅 ......no v každém případě v tobě se to děje na jedničku s hvězdičkou, když je i srdíčko, takže na dalším UTZ budou zas už jen lepší a lepší zprávy 😉

orin77
17. čer 2013

Holky dneska je děsný den. I když máme v kanclu klimu, tak mi před chvílí z toho čučení do monitoru klimbla hlava. 😒

malinka_02
17. čer 2013

Cau holky! Ja trpim v praci je mi vedro jako prase! No aspon to snad do ctv utece!
@visnu krasny ze se drzej budes jeste vybirat!
@orin77 to uz nam snad utece do toho ctv a patku..

janice_opice
17. čer 2013

@martas14 😀 😀 😀 estli ovšem dozrajou ty folíky...🙂 snad jooo. Jinak na studnu se těším strašně moc, bez té tekoucí vody je to takový na prd! a ty se cítíš v pohodě?
@sasanka033 hele já ti fakt asi dám na prdel!!!!! 😀 😀 😀

akorát na zítra nemám v protokolu napsaný žádný píchání tak jsem tam volala, jelsti si mám píchnout ten Gonal,když tam není napsanej a sestra říkala, že mi to kdyžtak dopíchnou tam dle UTZ.....hele a já tam jdu až v 15.00 a jinak si píchám ráno a prý to nevadí...tak to mě překvapili, myslíte, že to fakt neva?

martas14
17. čer 2013

@visnu tak to jsou super zprávy, takových každý den do ETu několik 😀 😀

malinka_02
17. čer 2013

@martas14 no myalim ze pak spis Italie s detma 😀
@sasanka033 hele ty ses presne ten typ ze si mela jit do prace jinak ti doma fakt z toho jebne a to neni dobre!

orin77
17. čer 2013

@janice_opice Myslím že to nevadí. Já jsem taky jeden den dobrala Menopur a druhý šla na UTZ, tam zjistili, že by bylo dobré ještě 2 dny píchat a tak mi to píchli sami a druhý den zas my. Mě manžel ty injekce píchal než jsme šli do práce, takže cca v 5 hodin ráno a u doktora mě píchi až po poledni.

sasanka033
17. čer 2013

@orin77 ja se dneska s novou klimou ucim zachazet - bych tady zdechla, mam okna na zapad. takze zkousim co je moc a co zas malo. mam kancl jen pro sebe a nechala jsem si tu jednotku dat co nejdal od stolu, ja klimu nesnasim🙂) ale ted bych to proste nedala, slunce sem pari naplno.

sasanka033
17. čer 2013

@janice_opice no mozna ani to by nezabralo🙂 hele do dvou dnu je ode me klid, slibuju🙂

@malinka_02 ale ja jsem v praci 😀 😀 😀

martas14
17. čer 2013

@janice_opice jak už to tu někdo psal, neboj oni dorostou jsou tak nastavený 😀 😉 Já bych řekla, že ten čas tam pro jednou nehraje takovou roli, když už jsi v tom procesu, takže určitě ví co dělají .......dneska vajucha zabojují a zítra na UTZ překvapí 😉 a už ti určitě řeknou i termín OPU
NO bez vody je to určitě děs, to věřím ta je potřeba furt na něco a nějaké to čachtání je potřeba....
já se cítím klasicky nikde nic, tak snad je vše ok akorát jsem už sama doma, takže mám na starost malou, snažím se ji zdvihat co nejmíň, ale někdy není zbytí, tak snad jsou pořádně kouslé broklinky aby jim to nějak nevadilo 🙄

martas14
17. čer 2013

@malinka_02 jo jo to jsem tak měla v plánu letos, ale pak jsme se rozhodli pro KET, takže bude tak válenka na dvoře a moře povinností 😀 😀

martas14
17. čer 2013

@sasanka033 prý do dvou dnů!!!!! to určitě, mi zkus nakukat, že od pozítří až do srdíčka nervit nebudeš 😀 😀 😀 😀

janice_opice
17. čer 2013

@martas14
@sasanka033 přesnéééééé kecy prdy beďary - do srdíčka minimálně budeš vyšilovat 😀 😀 😀 takže to povídej šemíkový babičce 😀 😀 😀 Hele,ale v poho, příští a přespříští týden tady doufám budu šílet já 😀

sasanka033
17. čer 2013

@martas14
@janice_opice
ja jsem nikdy tehotna nebyla, takze nevim holky🙂 ale az vam tady budu brecet, ze tehotna nejsem, tak co budete se mnou delat? vono je to prast jako uhod - bud sileny zklamani nebo nervy z cekani na srdicko 😀

orin77
17. čer 2013

@sasanka033 tím to neskončí, pak nervy jak dopadne první ultrazvu, druhý a tak dále až do porodu.....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru