IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

coralin
19. čer 2013

@martas14 Ahojky, jj přesně tak, nemám tolik času s ní o tom přemýšlet. Pořád něco vyvádí..za piškot udělá cokoliv. Koupili jsme jí neslazený psí sušenky, které jsou moc hezky tvarovaný do podob zvířátek, chodíme na procházky, byli jsme na chatě pomáhat, měla jsem tu neteř na hlídání, dneska kamarádku s roční holčičkou takže zatím je pořád co dělat, mezi tím odpočívám...jsem trochu unavená... ale jinak to jde, až na dnešní noc.... a co ty?

brsh
19. čer 2013

@jaka17 - no presne, zlata nevedomost 😉 kdybysme nemusely vsechny na ovf, tak si usetrime tolik starosti. Ja se jdu zase svalit, v tomhle nejde existovat. Uz aby byl.taky bazen napustenej. Ted se sprchuju se psem hadici 😀

martas14
19. čer 2013

@coralin tak to je bezva, že vám to tak krásně utíká a máte samou návštěvičku....já jsem hotová z toho vedra, jak už jsem tu psala miluju grilování se na slunku, což bych teď neměla, tak mě to víc zmáhá 😝 ale můj nám dnes veze nový bazének na terasu pro malou, tak si budu aspoň chladit nohy s ní 😅 a jsme tam pod velkým deštníkem
taky jsem dnes měla jít na sraz z bývalé práce, ale v tomto horku odmítám třepat se přes půl hodiny v rozpáleným autě....navíc mamka má dovolenou, tak je co chvíli u nás a já mám aspoň šábes 😀 😀
jinak se cítím dobře, nic mě nebolí ani žádné jiné věci jako prsa nebo tak.....a ty něco cítíš nebo tak?

pavlina1976
19. čer 2013

Tak teď jsem uklidila celou garáž, makala jsem na tom 3 hodiny, takovej bordel to jste neviděly 😒 😒 . Dělali jsme vjezd, takže všechno se pěkně hodilo do garáže......Jsem KO 😀 . Tak doufám, že když vajca vidí jak maminka maká, tak že hezky rostou, že se neflákají 😀 . Přehodili mi v caru kontrolu na pátek, neb prý v sobotu nebudou mít žádné zákroky, tak doufám, že to není moc brzo, že už budou vidět nějaký pěkný vajca.

alba1
19. čer 2013

Ahoj holky nám 1.IVF v dubnu nedopadlo....ted jsem od soboty po KETu tak uvidíme příští pátek...tak nějak nic necítím...ivf jsem prožívala víc....stejně to výsledek neovlivní...ale to čekání je dlouhé...no alespon jsem doma a nemusím trčet v práci....držím vám všem pěsti...

pavlina1976
19. čer 2013

@brsh jj, to je fakt, při prvním těhotenství - přirozeně jsem tohle vůbec neřešila, vůbec mě nenapadlo nervovat se jestli bude srdíčko atd. Prostě to tak bylo......Tohle je děsný 😉

pavlina1976
19. čer 2013

@alba1 Ahoj, tak to je hezké, že už máš mimi u sebe 😉 , je fajn, že jste měli mrazáčky, já bohužel neměla, takže absolvuji vše znovu 😒 , v po jsem začala stimulovat, v pátek jdu na první kontrolu. Tak hezky odpočívej, ať se hezky zahnízdí 😀 . Nechala jsi si dát jedno?

jaka17
19. čer 2013

@brsh
@pavlina1976 holky, odpočívejte, já se jdu taky chvilku válet, než se dám do další práce...
@alba1 ahoj, tak to budeme držet palce

martas14
19. čer 2013

@pavlina1976 ty jsi blázínek v takovém pařáku dělat úklid!!!! tak maximálně na dně bazénu 😀 😀
tak snad si tě vajucha vezmou aspoň za příklad a taky ten růst vezmou od podlahy 😉
@alba1 vítej, taky jsme po KETu a čekám na ortel.....tak držím palec ať se bublinka zahryzla a nepustí

martas14
19. čer 2013

@jaka17 ty tvoje první UTZ mě fakt dostaly, jeden před porodem a druhý až jsi sehnala hlídání 😀 😀 to nemá chybu.....za to teď budeš mít foteček že s nima budeš moct hrát i maryáš ......My s brokoličkama čekáme až se nám vzbudí sestřička nahoře a půjdem se povalovat na dvorek, doufám, že se moc nepřehřejem, musím hodit mokrej ručník přes břuch....už aby nám táta dovezl ten slibovanej bazén......

alba1
19. čer 2013

@pavlina1976 jojo... můj muž absovoval tesa-mese a ještě 3 prcky nám zamrazili...tak jeden mrazáček je u mě...tak sna ty dva už potřebovat nebudeme...necháváme si dávat po jednom... 🙂
@jaka17 děkuju...to štěstí bychom potřebovaly všechny 🙂
@martas14 a kdy jdeš na krev?

martas14
19. čer 2013

@akdar5 s těma fotečkama máš pravdu, vše je v komplíku.....ale toto je potřeba, hlavně když táta nemohl být osobně přítomen, tak aby z nich mohl vykoumat na koho z vás je embroušek podobný 😀 😀 😀

martas14
19. čer 2013

@alba1 teď v sobotu, takže nervíky už stoupají jak teplota venku 😀 ty budeš kdy testovat?
a tvůj byl na TESE z jakého důvodu? Léčil se před tím nějak?

janice_opice
19. čer 2013

@pavlina1976 ty jsi cvok v takovým pažáááku uklízet garáž, bych se na to vyprdla teda🙂 hele tak to jdme na kontrolu stejně v kolik jdeš?

janice_opice
19. čer 2013

@martas14 čau vařbuchto tak v sobotu joooo tady budeš hlásit //?🙂

jaka17
19. čer 2013

@martas14
@janice_opice a všechny ostatní, hlavně se nepřehřejte 😀 😀 😀 já jdu něco dělat v práci, furt jen sedím u kompu a čumím na miminčí věci nebo datluju s Vámi...

janice_opice
19. čer 2013

@jaka17 hele jen si to užívej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! taky bych čuměla na miminčí věci🙂
mě tak strašně začaly bolet vaječníky, že si myslim, že mi vyletí do povětří...snad to ení nic špatnýho--do toho jsem blbě šlápla a nějak jsem si vyhodioa koleno nebo co tak kulhám a bolí to jako prase a ne a ne to tam zacvaknout zpátky

alba1
19. čer 2013

@martas14 můj muž už má dvě děti z předchozího manželství, tak je po vasektomii, takže normální cestou to nejde...takže jsi byla na KETu jako já 🙂 mně řekli, že testovat nedřžíve příští středu, čtvrtek...a v pátek jdu stejně na krev....

coralin
19. čer 2013

Holky, bojím se těch veder..... aby nunáčkovi nedělali zle....

janice_opice
19. čer 2013

@coralin nebooojjjjj hlavně hodně odpočívej v chládku a bude to OK, nunáček něco vydrží přeci!!!!!! 😉 😉 😉

brsh
19. čer 2013

@alba1 - ahoj, ja si Te pamatuju z dubnovek 😉 drzim moc palce, at se mimous zavrta!!! Ja jsem.byla doma taky a vyslo to 🙂

brsh
19. čer 2013

@coralin odpocivej a pij a vse bude ok. My s Leftym.porad spime 😉

pavlina1976
19. čer 2013

@janice_opice Taky jsem se teď válela na kanapi a teď jdu s holkou skočit do bazénku, chlap říkal, že se k nám přidá až dorazí u práce. v pátek jdu v 9:40, ty až odpol? To budeme hlásit obě určitě krásný zprávy.....A ty už v po na OPU viď 😉 a pak už budeš mít mimi u sebe 😀 , to nám to tu pěkně jde 😀

pavlina1976
19. čer 2013

@jaka17 jen se kochej a vybírej 😀 , já jsem schovala věci do krabic na půdu, to jsem si myslela, že za pět let bude další mimi 😉 😉 , no tak to tam je už 14 let, to budou asi objevy 😵 , to se budou v charitě mít 😀

janice_opice
19. čer 2013

@pavlina1976 kdepak já to mám v pátek v 9.00 🙂 no OPU a doufám, že se nam oplodní a to mimino nebo mimina budu mít u sebe.. tak v pátek hlásíme dobré zprávy tedy jsem se rozhodla🙂

coralin
19. čer 2013

@brsh taky jsem si schrupla dneska na hodinku, ale teď jsme byli na 15 min. s Duffy a Péťou venku a je to fakt hrozný, tak se bojím, aby to vedro neudělalo zle.....no vidíš, už o sobě mluvím v mn.č. jako že jsme 2.🙂

coralin
19. čer 2013

@janice_opice díky Jani, moc si to přeji a doufám, že bude v pohodě🙂

janice_opice
19. čer 2013

já ten cetrotide fakt nesnáším...opravdu se poslední dva dny musím přemáhat,abych si ho píchla

lolinek
19. čer 2013

@janice_opice holka to dáš,pátek už je na dosah!!! 🙂

visnu
19. čer 2013

Ahoj holky. Umírám, to vedro je příšerné. Ve škole jsme dnes měli snad 50 stupňů. V tom se vůbec nedá učit. Hlava mi jede jen na setrvačnost. 😝
Jinak dnes máme čtyři morulky - 3 za 1 a jedna malinko pomalejší. Zítra by měl být transfer. Jsem včera psala doktorce, že jdu na transfer už dnes, protože mám strach, že pátý den nebude co zavádět. A ona mi dnes ráno zavolala, že transfer bude zítra, protože embryjka jsou krásná a den už vydrží, že pro mě všichni dělají jen to nejlepší a myslí to se mnou dobře a ať jim důvěřuju. Si tam musí říkat, co je to za psychopatku. 😀
@alba1
To je dobře, že jsi v klidu. Tohle už člověk opravdu neovlivní. Když se má prcek k světu, tak bojuje ze všech sil, aby se udržel. Držím palce, ať se drží devět měsíců. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru