IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
20. čer 2013

@jaka17 😀 😀 😀 😀 😀 jojo já jsem vybírala pro synátora dort páč nebudu schopná mu dost upéct - teda jo jako dort upeču ale rozhodně ne ve tvaru pyramiídy anebo s angry birds tak jsem čuměla po dortech a koukala jsem na mušketýry. Navíc mě bolelo to koleno jak sviň tak mi to muž mazal voltarenem a obvázal tak jsem sebou plácla na postel a jen se válela🙂At ti dnes dopadne dobře tláča na UTZ 🙂
@pavlina1976 holka i když si člověk říká, že má dítě a že ho ty další pokusy nerozhodí, tak to vůbec není pravda......prožíváš to úplně stejně, jen je pak lepší, že se podíváš na to zlato, co máš doma a tak to není až tak strašný psycho jako pro holčiny, které doma zatím nemají potomka.....Já to ted prožívám hlavně proto, že bych přála mému mužovi,aby měl svoje vlastní a taky proto, že je to nejlepší chlap a táta na světe, kterýho jsem kdy potkala a mít s ním miminko by bylo naprosto úžasné a mooooc bych si to přála🙂)) (Teda včera mě štvali doma oba dva grrrr no chlapi)ale jinak jsem ráda, že je mám🙂
@visnu tak myslím na tebe!!!!!!! drž se!!!
@brsh holka ten tvůj kulíšek o sobě dává pořádně vědět co??? Tak hlavně hodně tekutin a dávej na Vás pozor!!!! A at je ti líp
@trefulka tak at to dobře dopadne!
@martas14 tssssss o d tý doby co jsem jeden velkej chodící hormon tak po chlapech nečumi - no dobře tak jen velmi vyjímečně, když to stojí za to 😀 😀 😀 hééle a kdy ty teda budeš testit?respektive kdy bude utz nebo tak prostě kedy budeš vědět?

coralin
20. čer 2013

holky, tak mám rudej krk a pěknou rýmu.. nechci strašit, ale vypadá to, že jsem z těch veder dostala angínu a začínám se bát

orin77
20. čer 2013

@coralin tak pěkně buď doma, papej vitamíny ve formě ovoce a pěkně v klidu

coralin
20. čer 2013

@orin77 dala jsem si jeden strepsils, pustím si nějakej film a budeme s Duffy lenošit.. je vedro už teď. Mužík jel pomáhat našim na chatu, tak jsme bohužel sami doma ☹

janice_opice
20. čer 2013

@coralin no halvně ve stínu a hodně píít a spinkat toje nejlepší lék....a bude to dobrý

coralin
20. čer 2013

@janice_opice
jsem s Duffinkou doma, ale čeká nás procházka... lenošit budeme.... včera jsem si na hodinku pěkně schrupla.. a dneska asi taky.. čteme si a pustíme si něco hezkého...

martas14
20. čer 2013

Holky tak je to v tahu na testu bílo 😔 dnes desátý den, to už by něco slabého bylo, v sobotu na krev a pak už nic ...
doufám, že těm co byly dnes na utz dopadly dobře a stimulantkám na zítra držím moc palce ať je vajíček plná ošatka

orin77
20. čer 2013

@martas14 Neházej flintu do žita, já měla desátý den jen nějakou šmouhu a jedenáctý den bílo. Opravdu se vyplatí testovat až ten 14-tý den ja doporučují.

lucavka
20. čer 2013

Ahoj holky. Nejste uvařený? Já se druhý den válím s prckem v příšku a poctivě odpočívám. Synátora si bere teda a babička ať mám klid.Přemýšlím jak douho vydržím netestit 😀.
Držím všem palečky...

kamisb
20. čer 2013

@martas14 - jsem se koukala do Tvého profilu a posledně jsi měla // 12den tak ještě počkej. A při KETu to je myslím i trošku později ...musíš počkat až trochu roztají ;) ..ještě vydrž

janice_opice
20. čer 2013

@martas14 téé nějak brzo ne na testování??? bych počkala do neděle nebo pondělí - a víš to sama dokud není MS tak jsi těhu!! 😉 😉 😉 😉 jakej test jsi měla? já být tebou tak počkám fakt...a u KETU kor.. věřím, že tam ta brokolička je🙂

janice_opice
20. čer 2013

@kamisb tak tfuj tfuj , držím palečky at se ti tam pořádně zavrtá!!! 🙂

kamisb
20. čer 2013

@janice_opice - mě se nemá co zavrtávat ;)

janice_opice
20. čer 2013

Mě tak strašně začaly bolet vaječníky tak doufám, že to není nic špatnýho a že to snad znamená, že se folíci probrali a rostou............včera jsem fakt už bojovali s tím si píchnout ten hnusnej cetrotide, to jsem zvědavá co dneska...... snad zítra na utz budou nějaké lepší zprávy jinak nevím 😒 😒

janice_opice
20. čer 2013

@lucavka
@kamisb jasnééé promin jsem se uklikla to mělo být na lucavky příspěvek nad tebou🙂

kamisb
20. čer 2013

@janice_opice - mě když před měsícem rostly, tak spíš než že by mě bolely vaječníky tak jsem měla pocit, že mě chytaj ledviny a bylo to ono (takže to vlastně vaječníky byly 😀 ) ...uvidíš budou, jen chtějí prostě jen víc času

kamisb
20. čer 2013

@janice_opice - jsem si říkala, že jsi to psala asi jinam 😀

janice_opice
20. čer 2013

@kamisb no máš pravdu, že to je jako ledviny spíš tak jako, jde mi to až do zad i🙂 tak třeba se fakt vzpamatovali---jsem jim včera domlouvala a říkala jsem mužovi, že teda jsou zpomalený po něm 😀 😀 😀

janice_opice
20. čer 2013

@kamisb a co ty jinak jak se vlastně máš?? 🙂

kamisb
20. čer 2013

@janice_opice - já to citila hlavně vpravo a pak se to i potvrdilo, na pravo bylo 10folikulů a vlevo 4. NO nakonec žádný vítěz nebyl no. Ale co jsem celkem v pohodě a už se těším na srpen na 2IVF. Snad budeme úspěšnější. Ted plánujeme nějaký kola na červenec..takový jen prodloužený víkend, ale snad to klapne a bude to fajn.

A doma si teď trochu užívám jiných radostí ...sice teda pak zůstane jen jedno, ale zatím si aspoň chovám tyhlety no ;)

orin77
20. čer 2013

@kamisb No ty jsou úžasný, takoví bobíčci, hned bych se s něma pomuchlala a omuckala je

kamisb
20. čer 2013

@orin77 - teď v neděli jim budou 4 týdny...tohle je z min.neděle ..kdy jsme je poprvé začali přikrmovat.

janice_opice
20. čer 2013

@kamisb no jo mě zase bolí na levé straně...já jeslti to ted nevyjde tak už žádné IVF právě nebude ☹ ☹ ☹ ☹
jinak štěňátka jsou úžasná - to je ohař??? Kolegyně z práce má ted první vrh rhodeského ridgebacka a maj 13 štěnat to je mazec jako!!! 😀 😀 😀

kamisb
20. čer 2013

@janice_opice - ale vyjde neboj, já měla první pokus - říkám si, že takový zkušební aby se vědělo.

Ale u Tebe už vědí, ikdyž jsi šla jinam, hold to jen dýl trvá ..aspoň krásně vajucha dozrají.

ano je to ohař - německý krátkosrstý ...ale ono každý štěňátko je k sežrání ..hlavně nekterý naprosto úžasně koukají. Už máme doma dvě fenky, ale tchán by ještě chtěl pejska ...takže pak budou tři. Teda pokud jich nezbde nakonec víc vůbec netuším kolik jich má zamluvených. To by pak bylo asi zase rodeo ...

janice_opice
20. čer 2013

@kamisb no uvidíme zítra ráno co mi pěkného řeknou.......

ohaře miluju jsou krásní a jestli máte baráček se zahradou tak to je pro pejsky super ne?

malinka_02
20. čer 2013

Holky tak srdicko mame 🙂 podle opu sem 8+0 podle ms a utz 7+6 takze to je stejny zhruba. V Podoli si me nechaji coz sem rada! Utz za 2 tydny a hned me poslali na screening se objednat tsk jdu 8.7. na krev (jeste k tomu i na krev z endokrinologie a upsala sem se k nejake studii takze asi 10 zkumavek!) a 25.7. screening.

kamisb
20. čer 2013

@janice_opice - jj máme ...a tchýně je už i dávno v důchodu tak chodí i ven ..a tím, že jsou lovecký a táta myslivec tak je to super do lesa za barák ...jdeš si na procházku a ony lítaj kolem jak šílený, protože nemusí být na vodítku ..což je super.

určitě se dozvíš jen samý super zprávičky.

janice_opice
20. čer 2013

@malinka_02 kráása moooc gratuluju 😉 😉 😉

janice_opice
20. čer 2013

@kamisb no snad máš pravdu, uvidíme.....🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru