IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

lucavka
23. čer 2013

@malinka_02 tak to je na jednu stranu lepší než u nás. Když něco, tak nemluvíme a trvá to dlouho 😒

janice_opice
23. čer 2013

@coralin no jasný už máme složenou zálohu na Krétu a ještě už od zimy naplánovanej prodlouženej víkend ve |Stockholmu a okolí🙂)))

coralin
23. čer 2013

@janice_opice tak to bude fajn..tam je prej hezky... v loni jsme vybírali na poslední chvíli a to byli samé hnusy tak jsme řekli, že za tohle platit nebudeme.. překvapilo mě jak byli last minute probraný a nebylo nic zajíímavýho...my jsme nemohli plánovat..

janice_opice
23. čer 2013

@coralin jasný my dlouho asi 6 let nikde s Kubou nebyli kvůli financím tak jsme v únoru dali Mexico a řed vánocema amstr a londýn a právě jsem sehnala super letenky do Stockholmu a ubytování na lodi tak se těšíme..... Krétu jsem vyhrabala místo kde jsem byla s Kubou asi 3 x když byl malej a naučil se tam plavat, tak se tam mooooc těším🙂)))) taková záplata na to miminko.... 😉 Je to blízko Chanie a to doporučuju!!!

jaka17
23. čer 2013

@coralin no my to zkouseli rok normálně,ale můj gynekolog mi od začátku tvrdil, ze po 45 už jsou vajícka natvrdlý a spermie se do nich dostane jen pomoci ICSI.Tedy pokud vúbec nejaký jsou. No takže jsme vyhledali pomoc, byla jsem na nativu a nakonec to vyšlo, ale zase odeslo.. 😔
Jinak mrcha dorazila jak hrom, tak se snad vyhnu kyretáži.
Zdravím všechný a přeju úspěšné pondéli'

janice_opice
23. čer 2013

@jaka17 hmmmmm chjoooo tak se alespon vyčistíš přirozeně a nepůjdeš na kyretáž..ach joooo...doufám, že jsi si aspon užila oslavu u kámošky!!!

jaka17
23. čer 2013

@janice_opice No na oslavé jsem tomu asi pomohla vinkem, jsem ráda,že se to snad vyřešilo.
@martas14 škoda, tak snad to hrášci daji přiště..

kamisb
23. čer 2013

@jaka17 - moje tělo to taky v prosinci zvládlo samo. Ale já měla MS jen takovou slabou a stačilo to.
Jinak mě doktor říkal, že kdybych krvácela moc a dýl než tak 3 dny, že mám zavolat a jít na kontrolu. Že prý se to taky musí hlídat. Tak Ti přeji v té smůle, aby to dál už proběhlo v pořádku. A jestli jdeš do dalšího pokusu tak pak hoooodně moc štěstí.
A měla by se pak vzít pro jistotu krev tak za 3-4týdny, aby byla jistota že HCG je z těla pryč.

visnu
23. čer 2013

@coralin Já budu mít tento týden program jen v pondělí a v pátek půjdu do školy předat vysvědčení a vyzvednout si pugéty 🙂 . To vždycky doma vypadá jako v květinářství. Ale jinak mě nečeká nic, tak doufám, že mi nehrábne. Test zkusím asi už 7. den od ET. a kdy budeš testovat ty?

visnu
23. čer 2013

@malinka_02 Asi to bude tím, že chrním přes den. Zdají se mi v posledních dnech jakési děsivé sny, tak doufám, že to není zlé znamení. A jak se vede tobě? Jak se cítíš? Už jsi v 9. týdnu, to letí. Někde v textu jsem zahlídla, že ses pohádala s tátou. To mě mrzí, snad se to brzy urovná.

visnu
23. čer 2013

@jaka17 Dnes neodpočívám vůbec, až jsem na sebe naštvaná. Jsem dodělávala nějakou práci do školy celé dopoledne, pak jsme byli nakoupit, na procházce se psem a teď jdu vařit. Přes den jsem očičko nezamhouřila.
A jak je? Chystáš se brzy na KET?

visnu
23. čer 2013

@janice_opice Taky držím palce, ať dobře dopadne zítřejší OPU.

jaka17
23. čer 2013

@kamisb Díky, je fajn, že mi tu má kdo poradit, dr z toho byla tak vyplesklá, že mi vlastně skoro nic neřekla, takže super rady...
@visnu no chtěla bych KET hned jak mi to dovolí...pokud možno ještě o prázdninách...znáš to...moooc držím palečky, at´se zadaří...

kamisb
23. čer 2013

@jaka17 - nemáš zač 🙂 uvidíš jak budeš KET stíhat, ono je důležitý aby přišla pak nák další MS. Mě přišla asi po 5týdnech a něco. Taky klidně může přitít dýl nebo dřív, doktorka říkala mezi 4-8 týdny. Mě se to stalo po IUI a chtěli jsme pak co nejdřív zkusit ještě jedno, ale nakonec se objevila cysta a protáhlo se to na 2 měsíce tak jsme nakonec šli rovnou do IVF. V srpnu jdeme na další pokus.

malinka_02
23. čer 2013

@lucavka no jak se to vezme, tohle zase strašný nervy!!
@visnu no bohužel, ted dobry jeli sme domu, my sme taková Itálie odjakživa, jenže pro mě to ted dobré není, manžel mi ještě pak vynadal že takhle se nemužu nervovat, klepala sem se jak ratlík!
A doma sem našla klíště, takže ted taky nervy aby nebyloi infikované, sem neměla žádné 5 let a zrovna ted! A to sem seděla na chatě jen na betonu a na zahradu nešla ani.. Blbej den!
@jaka17 dobře že odejde sama a nebudeš muset na kyretáž!

martas14
23. čer 2013

@jaka17 děkuju holka, no doufám, že čerství hrášci si pak ze mě udělají devíti měsíční lusk 😀 😉
tak to je fajn, že ms přišla, já na ni taky čekám, břicho na ni pobolívá už od pátku, ale kde nic tu nic....u mě když se embroušci nechytili, tak tam asi ta kyretáž nehrozí, nevíš? No podporuji to taky hojně červeným, ale zatím z něj mám tak akorát lišu 😅 Nanuček bude taky velký bojovníček, když je z jednoho vrhu s tlačenkou ale tentokrát už to určitě dotáhne až do konce 😉

martas14
23. čer 2013

@malinka_02 jejda to byl teda chutný den 😠 tak hlavně že už je s tátou klídek a to klíště darebné, to by teda zasloužilo ztrestat pinzetou a přetrhnout vejpůl 😀 no ale není se mu co divit, když máš teď tak dobrounkou krev plnou hcg 😉
tak teď si udělej klídek a pohodu holka, aby se mimísek mohl pěkně vyvalit s tebou...

malinka_02
23. čer 2013

@martas14 jo už se vyvaluju a dala sem si zmrzku pak se divím že sem jak v 5 měsíci!

martas14
23. čer 2013

@janice_opice mě hrášci taky medí, miluji je od dětství, navíc jsem jich dnes snědla plnou misku a moje bříško vrnělo slastí, takže jsem si říkala, že to je jasné, že to prostě budou v zimě hrášci 😉
Zítra budu mít sice hodně zařizování, ale neboj budu na tebe myslet celou dobu, takže hodně štěstí u OPU jinak je dobře, že sis vybrala tu anestezii, protože zaživa to podle mě musí být pěkné maso, tak tfuj tfuj a ať tam zítra vykouzlí pěkného vikingového macka......večer před spaním mysli pěkně jen na tu super dovolenou kam pojedete, abys pěkně usnula a byla na zítra plná síly 😉

martas14
23. čer 2013

@malinka_02 hmm tak to je dobrá náplast na blbý den 😀 😀 a na břicho se vyprdni jen ať všichni vidí jak se bude mít tvoje miminko dobře, když bude mít takový bytelný domeček

jaka17
23. čer 2013

@kamisb no tak to budeme mozná čekat spolu 😀
@martas14 já myslim, že to je ve tvým připadě jako normální ms, já začala krvácet dnes ráno a hormony neberu od čtvrtka poledne..
@malinka_02 koukej se na všechný problémy vykašlat a nenech se vytočit, ať bublinka prospívá..
@janice_opice zítra tfuj,tfuj,tfuj, drzim palce i na nohou a drž se...téším, až napíšeš..že je vše hotovo a v poho 😀

martas14
23. čer 2013

@jaka17 tak to jo, tož to mám ještě do úterý čas ......no radši ať už taky příjde a mám to za sebou.....
se máte holky, že na to můžete jít už v srpnu, nebo září 😒 si nedovedu představit, jak vydržím až do ledna ach jo 😔

malinka_02
23. čer 2013

@martas14 akorat mi za mesic vyskakala celulitida neskutecna a nechci skoncit jak metracek 😀
@jaka17 ja prave se snazila ale kdyz uz to bylo ve vysokych otackach tak sem nevydrzela !!

pavlina1976
24. čer 2013

@martas14 Ahoj Marti, vydržíš 😉 , právě, že bude ten správnej a nejlepší čas pro mimi! 😉 . Jdu na kontrolu na utz, tak jsem zvědavá, už dnes by mi měli říct termín opu. tak doufám, že vajucha narostla a budou kvalitní 😉 😀

pavlina1976
24. čer 2013

@janice_opice mooooc na tebe myslím! A těším se na samé skvělé zprávy! 😉

brsh
24. čer 2013

@janice_opice
- Jani, moc drzim palce, at OPU klapne nejlip, jak muze - tzn, ze uz se tam.vratis jen.jednou a to pro mimouse. Opatruj se a dej vedet 😉
Jinak preju vsem.krasny pondeli - akorar.jdu s Leftym.ven. Moc.jsem.toho.nenaspala, ptacci si.delaji.hnizdo.primo.nad.mym.oknem.do.loznice 😀

visnu
24. čer 2013

@malinka_02 Tak mimčo určitě něco vydrží, neboj. Po takové průpravě až přijde na svět, bude určitě nenávidět hádky a bude všechno řešit diplomaticky. 🙂 Ale určitě je lepší být v klidu. Pokud jsi to klíště brzy našla, tak by se nemělo nic stát, i kdyby bylo infikované. Prý čím dýl je přisáté, tím je větší riziko nákazy. Radši si sleduj to místo, kde bylo přisáté, a kdyby vypadalo divně, zajdi se poradit s doktorem. Pupínek nebo zarudnutí je normální. Nesmí to být červený flek s bílým středem.

visnu
24. čer 2013

@jaka17 Je skvělé, že máte ještě mrazáčka. Držím palce, ať se ho dočkáš co nejdříve a ať je to silák! Nám kdyby nevyšel tento pokus, musíme to celé absolvovat znovu i se stimulací. 😒 Asi bych šla taky spíš do nativu.

lucavka
24. čer 2013

Tak pěkně držíme palce @janice_opice.
Holky nevydržela jsem a zkusila mama test co mi tu zbyl. Nic tam není, ale i kontrtolní čárce trvalo hrozně dlouho než najela, přitom vždycky u všech testů jsem jí měla hned... Tak nevím...

pavlina1976
24. čer 2013

@lucavka ahoj a kolikátý jsi den po et? A víš co tady holky píšou, že nejlepší ja dr. max 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru