IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

meyryen
9. kvě 2013

@lucavka
@lucina100 To znám, u nás není vůbec žádoucí se po mateřské vracet. Takže jakmile mi vyjde IVF, tak vím, že už se sem nevrátím....Jsou to teda... 🤐

janice_opice
9. kvě 2013

Ahoj holky tak jak tu pokračujete???? Dlouho jsme tu nebyla, plně mě ted zaměstnala koupě bytu a příprava rekonstrukce chaty a další nesmysle🙂)))))) Čekám ted každou chvíli na mrchu, pak 2-5 den na odběry a na 23.5. jsme objednaní do Car a tam snad už dostanu naplánovaný protokol a léky a další mrchu začínáme🙂 vleče se to,ale taky se to blíží🙂

malinka_02
9. kvě 2013

Ahoj holky tak jseme mela meho doktora vydoloval 14 foliku a z nich 12 vajicek ale on asi všem vezme vic a nemusi byt zrala tak zitra uvidime.. Bylo nas 5 na 3 postele takze jsem pak byla na zidli. Bolesti mam ale snad to bude lepsi. Transfer asi v pondeli pry maji ted lepsi zkusenost s transfery morul nez blastocyst.. Tak nevim no.. Uvidime..
A byla tam pani co je ji 48! Ma 2 deti a chce 3 a cele to platila.

malinka_02
9. kvě 2013

@meyryen jolky u nas ted propustili 4 holky co se meli vratit z materske a vyhodili holky co byli casto doma ze budou chtit deti, nikde tomu neprejou..

jednalucka
9. kvě 2013

Ahoj @janice_opice Jsem si všimla, že nás tady zanedbáváš 🙂 To je super, že to takhle utíká, já když jsem čekala tak, jako čekáš Ty, nemohla jsem se dočkat... a teď už je ze mě ostřílení píchačka 🙂 Abys mě ještě nepředběhla s krátkým protokolem 🙂

jednalucka
9. kvě 2013

@janinafox A Ty nás tady taky zanedbáváš, vždycky sem letím, abych se koukla, jak to s Tebou vypadá a pořád ani čárka ☹ Tak doufám, že je všechno v pořádku a že se Ti jen nechce sedět u počítače....

lucavka
9. kvě 2013

@lucina100 - máme úplně to samé. Příští týden na ket a když nevyjde tak by se mi hodilo měsíc nebo dva marodit, protože máme ještě jednoho mrazáčka kterého do konce rodičáku nestihneme. Ale nevím kdo a na co by mi neschopenku napsal. Jinak dofám že to vyjde a taky budu spoléhat že než mi skončí druhý rodičák bude u nás ve firmě jiné vedení a vezmou mě zpátky.

Holky je to děs s tou prací. I mojí přímý nadřízený a kolegyňce co chce zkusit letos otěhotnět narovinu šéf řekl, že se tam nevrátí.... Fakt hrůza.

@malinka_02 teda já sice chci tři děti ale ve 48 to mi nepřijde rozumný...

coralin
9. kvě 2013

@malinka_02 nestraš, když jsem vysadila, tak to šlo, jenže zatím vysadit kortykoidy nechci, protože když to vysadím, tak už je brát nechci nikdy... protože je to pořád do kola, hubnu, tloustnu, doufám a nic... takže budu zase doufat.....

coralin
9. kvě 2013

S prací to tedy děsný je, nemůže se, člověk, dnes na nic a nikoho spolehnout

coralin
9. kvě 2013

@malinka_02 Ty jsi byla na OPU a seděla jsi tam na židli? To si nedovedu představit. A kde jsi byla v caru?
Nedovedu si to představit, protože mě bylo po OPU tak blbě, že mě brali znovu na sál a trvalo mi docela dlouho než jsem se vzpamatovala. byly jsme tam 4 a odcházela jsem poslední.Nějak jsem nečekala, že to bude mít takovej průběh, ale holka co tam byla se mnou byla naprosto v poho a nic jí nebylo.

peta2010
9. kvě 2013

@malinka_02 ty jo teda po té narkóze bejt na židli? uf odpočívej dneska 😉

jak píšete holky tady o tom,že zaměstnavatelé neberou zpět s dětima apod.. tak já se mám tady za 30dní vrátit do práce,doufám,že se konečně to povede a budeme těhutní,jinak budu bez práce,protože můj milý zaměstnavatel udělal to,že všem zkrátil úvazek na 6hod.a všem strhává každej měs.30% z platu!,že je před bankrotem a kdo ví co ještě ... takže já bych se měla vrátit zpět a vydělávat 7tis.korun.
Když spočítám soukr.školku,protože malého nevzali u nás do školky, tak to jsou 4tis.měs+dojízdné pro mě do práce -budu muset jezdit autem to jsou další 3tis. a domů budu nosti tisíc korun a to kdo ví jestli.
A zaměstnavatel ti jen řekne" nelíbí se vám to?já vás nedržím"

Jinak jsem dneska volala do Caru na embr.ze 7 vajíček -3 jsme nechali klas.cestou ,tak ty nic,4 jsme nechali ICSI a přežili jen dvě.Ty prý vypadají dobře,takže zítra v půl 12 Transfer.
Jsem taková jakási v rozpoložení,protože by mě zajímalo,proč ty vajíčka umřeli ....

meyryen
9. kvě 2013

@peta2010 Tak to budu zítra moc držet palce, aby se šikulíni pěkně zavrtali 😉
Taky jsem pátrala, ale ničeho jsem se nedopátrala...prostě to tak asi je 😖

peta2010
9. kvě 2013

@meyryen děkuji 😵
Já vím,že to nemá smysl nad tím přemýšlet,ale ... 😉 člověku to prostě nedá no..

coralin
9. kvě 2013

@peta2010 jj to jsem taky dřív řešila.... ale oni se přestanou vyvíjet..prej.... a z tý práce si nic nedělej. Já jsem na neschopence už od ledna, protože mi v prosinci skončila smlouva a věděla jsem, že půjdeme do IVF (u mě záleží na hodnotách NK buňek) a jestli teď půjdeme v červnu do ketu tak to musím ještě nějakou dobru uhrát, aby mi na PN nechali.

meyryen
9. kvě 2013

@peta2010 Jojo já vím, je to těžký nepátrat...ptala jsem se embryologa, ptala jsem se dr....prý to nemá žádný důvod, musí se s tím počítat. Ale taky to těžko chápu a smiřuju se s tím...každopádně, hlavně že zůstali ti dva 😉

janice_opice
9. kvě 2013

@jednalucka no jooooo neboj ..ted dorazila mrcha tak v pondělí jdu na krev no a pak už to snad uteče rychle.....🙂

a kdy máš plánované OPU? a jak to vypadá a uzrává?.-)

janice_opice
9. kvě 2013

Holčiny doplnujete se nově příchozí do té tabulky??.-)

malinka_02
9. kvě 2013

@lucavka me to taky neprijde normalni.. Ale co no..
U nas v praci se to vzbec nenosi.. Vse tajim ale tajit 5 transfer a vse okolo, neni to jednoduchy.. Ale z matersky se vubec nevracej a holky ve veku na deti ani neberou, ja tam jsem uz 5 let..
@coralin ja prave jen tloustnu a nehubnu.. Takze blby..
@coralin
@peta2010 ja jsem prave ten typ co to dobre nese.. U nas nedavaji narkozu ale analgosedaci, clovek zlehka citi ze se v nem stouraji ale je mu to jedno 😀 Ale hned jak odpoji kanylu tak uz kdyz vezou ze salu naprosto pri vedomi, neni pritom spatne a neni to tak narocne jak narkoza. Poprve me to vydesilo a bala sem se ale ted vi. Ze to je lepsi a setrnejsi. Po narkoze sem byla cely den nepouzitelna. Vcera na svatek tam nebyli a tak se jim to nakupilo a u nas se v 8 jde na sal a pdchazi az v 11. Sla jsem prvni a po me holce bylo hrozne zle, pak sla treti ta ok a 4 a taky celkem ok a to uz sem byla 30 mi ut zpatky a vzali posledni a nemeli prave luzko uz a rikala ze ja mela nejmene te analgosedace a vypadam v klidu tak jestli muzu na zidli takovou velkou polstrovanou ja ze ok. A pak me to rozbolelo tak prinesli druhou a na ni sem se natahla. A tu posledni privezli ze salu uz s kapackou. Slo to v pohode ALE hned sem zacla premyslet ze kdyz mi neni tak jak te druhe a dali mi mene te analgosedace tak ze asi bylo malo vajicek!! A psycho! No a nakonec ta druha co ji bylo zle mela 15 foliku a13 vajuch a ta s kapackou jen 2 a jen 1 vajicko .. Takze se to neda vubec poznat kazdy to jinak nese.. Ta treti byla nejvic v pohode a mela 22 folku a 20 vajec a necitila nic!

malinka_02
9. kvě 2013

@peta2010 tak zitra drzim palce!! No ono to je tezky zenska pry casto otehotni ale embryo to neda tak se to ani nedozvi a v te misce to proste vis tak ti to vrta hlavou..

janice_opice
9. kvě 2013

@malinka_02 5 na 3 postele? to je mazec :-O

coralin
9. kvě 2013

@malinka_02 Ty jo, 5 let, tak já tady kňučím, nad 3 lety, tedy jen IVF, děti řešíme klasicky mnohem dýl, ale předloni se mi podařilo zhubnout 5kg. Já docela chodim cvičit, když to jde, ale teď už jsem byla fakt unavená.... snad to půjde dolu..ale kdyby se uhnízdil mrazík, tak by mi to bylo možná i jedno.....
v práci nic neříkej... nikomu, nikdy.... nestojí to za to , nepochopěj to

visnu
9. kvě 2013

@lucina100 Tak to jsme na tom podobně. My se stěhujeme, tudíž končím v zaměstnání a pokud neotěhotním, pomažu na pracák. Mám ještě přes prázdniny dva měsíce dovolené, takže do konce srpna budu bojovat.
Z těch dvou nebylo nic. Pár dnů mi sílila čárka, a pak zmizela a já to dostala a rozjel se mi můj chronický zánět vejcovodu. Ten už nemám, nechala jsem si vejcovod odstranit, tak doufám, že už nám nic nebude bránit v cestě k miminku. Jiný problém nám nenašli.
A k čemu je vůbec dobré chilli?

visnu
9. kvě 2013

@malinka_02 Ve 48 se snažit o dítě, to už je celkem odvaha.

visnu
9. kvě 2013

@malinka_02 Jinak držím palce, ať vše dobře dopadne.

renca1978
9. kvě 2013

@janice_opice Ahojky Jani, ja myslela, ze ses tehu....

visnu
9. kvě 2013

@peta2010 Na počtu nezáleží. Jsou holky, které měly jen jedno zralé vajíčko a otěhotněly.

hhani
9. kvě 2013

@renca1978 Ahoj Renco 🙂 Tak v pondělí odběr vajíček tak jsem zvědavá co z toho bude 🙂 ..ještě jednou díky za povzbuzení..hodně to pomohlo 😉

renca1978
9. kvě 2013

@hhani ahoj, jeeeeee, tak to Ti preji hodne stesti, a pak pisni, jak si dopadla, moc drzim palce a nemas vubec zac dekovat 😉 Hodne stesti 🙂

visnu
9. kvě 2013

@coralin Rozhodně zapírat. Já jsem před rokem a půl řekla ředitelce u nás ve škole, když jsem musela na operaci, že to bylo kvůli mimoděložnímu a druhý vejcovod je špatný, takže budu muset na ivf. Ona děti nemá a potýkala se dřív se stejnými problémy, tak jsem si říkala, že to pochopí. Sice pochopila, ale během jednoho dne to řekla všem kolegyním a samozřejmě to jedna káča vykecala i dětem u ní ve třídě, a když jsem se pak vrátila do práce, chodily se mě děti ptát, proč nemůžu mít děti. A jiné to předaly zase maminkám dětí a ty zase dalším maminkám, takže už to tady o mně ví snad úplně všichni. Hrůza! Život na vesnici. Těším se, až se odstěhuju a už o tom neřeknu vůbec nikomu. 😎 Prostě inkognito..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru