IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

pidisek
29. čer 2013

@petulak1988 fakt jsi statecná...vůbec nemám právo brecet...🙂

petulak1988
29. čer 2013

@pidisek proc brecet...koukej myslet pozitivne...tobe se stalo neco spatneho???Musime pro mimi vsechno vydrzet 🙂 neboj ted to vyjde.. 🙂

pidisek
29. čer 2013

@petulak1988 ne to ne, jen uz mi je dost a bez prcka je to smutný .../ jinak asi ne úplne neobvyklý příběh: mimodelozni, pak ivf v 2008 et a 3xket, manžel si uz během levný našel milenku a odfrcel....pak 6 let nic a ted to zkousím znovu....

lucavka
29. čer 2013

@pidisek - já měla KET s pětidenní embryjkem. První embryjko na ET skončilo v březnu jako biochemický těhu. Ještě máme zmrazený dvojčátka.

petulak1988
29. čer 2013

@pidisek taky pekny ja mela jeste dve IUI pred timhle vsim ale v jinym caru a s byvalym pritelem a ted musim rist ze jsem rada ze to nevyslo....mam ted uzasneho pritele,ktery miminko moc chce a proziva vse se mnou 🙂 tak to uz konecne musi vyjit..ja vzdy chtela miminko do 25let a to uz take nestihnnu..uz brzy 26 a uz ikdyz to stale neni 30let mi je smutno ze nemam mimiska...

petulak1988
29. čer 2013

@lucavka treba jeste neni nic ztraceny... hlavu vzhuru 🙂

pidisek
29. čer 2013

@petulak1988 tak to jsem o deset let starší....

petulak1988
29. čer 2013

@pidisek tak to drzim palecky..neboj urcite to vyjde...

martas14
29. čer 2013

@petulak1988
@pidisek tak to jste si taky užily své holky 😖 ale teď už to musí klapnou s těma novýma polovičkama, kteří si to zaslouží to teď půjde jedna báseň 😉

martas14
29. čer 2013

@lucavka tak to mě mrzí, vím jak ti je.. byla jsem před týdnem v úplně stejné situaci 😒 ....třeba ještě není nic ztraceno a v úterý na krvi překvapí....malinkej určitě maminku potěší brouček a půjde se zkoušet dál 😉

martas14
29. čer 2013

@janice_opice hele né že tam nahrabeš mohylu míru, nebo vysadíš menší les!!!! Ještě je brzo začít Vikingy učit, že práce šlechtí 😝 😝 tak opatrně a váááááááálet jasný

martas14
29. čer 2013

@pavlina1976 přesně tak tvůj je pašák, že dal svou mamku tak pěkně do hromady.....možnost to zkusit ještě je takže by ti to mělo dodat klidu, ale určitě to nebude potřeba, když kvalitňáci to teď nabuší při PK a nakonec to ještě i pěkně výjde jedno zavést a jedno na KET.....no já tam teda vidím samé pozitiva stejně jsi pět dětí nechtěla, takže tyto dvě budou přímo eňo ňuno jak se říká 😉

martas14
29. čer 2013

@visnu víš co ono to magoření k tomu stejně patří 😅 člověk se neubrání pozorovat, zkoumat, přehánět a spekulovat...takže s tím stejně nic nenaděláš holka, hlavní je že tam je aspoň dušík......to už je prostě paráda a na dobré cestě, teď už budeme držet palce aby se // udržely a to je určitě lehčejší úkol než když se tam mají objevit 😉 😉

pavlina1976
29. čer 2013

@janice_opice Janinko, v ne budu volat, zda se oplodnily a větví se 😀 , když bude vse ok, tak pojedu v utery nebo ve st.

janice_opice
29. čer 2013

@pidisek hele koukej na to tak ja mam ted 7 ivf.msm za sebou nechutny rozvod kdy jsem zustala tehu sama.rakovinu a pak jsem potkala svyho bajecnyho muze a kdybychom nebylili limitovani penezi,zkousela bych to co to da.takze hlavu vzhuru avono to vyjde!!!

janice_opice
29. čer 2013

@lucavka to je mi mooooc lito ; ((((dnes same spatne zpravy.Ale treba ta krev bude jeste prekvapko.

pavlina1976
29. čer 2013

@lučavka, moc mě to mrzí ☹ , ale jak říkají holky, ještě ta krev, třeba fakt mile překvapí 😉

janice_opice
29. čer 2013

@msrtas14 hele prdlacky nakonec me to tsk zmohlo,ze zadna mohyla.Chrapala jsem doted to ten zdravej vzduch 🙂))))

pavlina1976
29. čer 2013

@martas14 jj, Marti, taky si říkám, že pět je mrhání....co bych se všema dělala viď? Jedno krásný ke mě a jedno do mrazáčku 😉 . Tak zítra doufám, že mi řeknou že jsou krásní a větví se 😉 .

pavlina1976
29. čer 2013

Holky jen dotázek, včera jak mi dělali opu, tak dnes ještě trošku špiním, minule jsem to neměla, máte s tím některá zkušenost? Mám se bát, nebo je to v pohodě?

janice_opice
29. čer 2013

Holky Coralin taky psala,ze je negativni :(((((( ach jo!@!
@visnu je ti jasne,ze ty ted startujes //vlnu!😉

janice_opice
29. čer 2013

@pavlina1976 ja s tim zkusenost nemam,ale hodne to tu holky psaly.Kdyby to trvslo nejak drle nebo hodne radsi bolej do Car,ale melo by to byt Ok.no teda za par dni si pro ne jdes.tsk zitra dej vedet jsk na tom jste.

pavlina1976
29. čer 2013

@janice_opice jj jasně, věřím jim 😀 , doufám, že už maj větve metr dlouhý 😀 . Špiním fakt jen malilinko, tak to bude určo OK. Díky a užívej si na chatě a odpočívej!

pavlina1976
29. čer 2013

@janice_opice Ach jo, to mi je Coralin moc líto, to jsou tak hnusný situace.......Bolí to moc vždycky ☹ ☹

malinka_02
29. čer 2013

@brsh jasny na to se vylozene tesim :D
@kamisb diky mrknu tam!
@janice_opice tak tam maj ty saty :D
@lucavka to me moc mrzi ☹

janice_opice
29. čer 2013

@pavlina1976 prave clovek muze by silny jak chce a stejne ho to vzdycky sebere az v nejhlubsim nitru.Me akorat sere,ze nemam nejmensi sanci to zkouset prirozene jinsk bych se v mezicase snazila.
Ale my jsme holky statecne tak to nevzdame prece!!!!!

janice_opice
29. čer 2013

@malinka_02 tak dobry vedet kam nelezt pripadne a ty jsi z ktere Prahy? 😉

malinka_02
29. čer 2013

Jezis holky vy mate taky pribehy ☹ jednou to klapnout musi a dobre ze se spravnyma chlapama a ne blbeckama!

martas14
29. čer 2013

@janice_opice no už je to tady hraje na nás pracovitou holku z města a buch chrní si tam za kamny jako belina 😀 😀 Ale spánek je na zavrtávání super co tak čtu, tak spící princezna je nejlepší těhu příznak 😉

martas14
29. čer 2013

@pavlina1976 jasný zakládat školky je v dnešní době moc finančně náročné 😀 😀 takže jim doporučuji, aby měli zítra takový větviska, že by jim stoletý duby mohly závidět, jinak dojede teta Marťa a došlápne si na ně 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru