IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

pavlina1976
29. čer 2013

@lucavka fakt si myslím, že to bude dobrý 😉 😉 , každý těhu je prostě jiný, to bude určitě holka, ta se musí nachystat i na ty// na testíku. Ještě vydrž!!!!!

lucavka
29. čer 2013

@pavlina1976 tak holkou jsem se utěšovala v březnu při biochemickým těhu. To se mi objevil devátý den dušík, a 13. pak zase místo sílení zmizel... Teď už se bojím utěšovat, ale zase kdybych měla věřit svýmu tělu, tak bych byla v klidu... Uvidíme, ale to čekání a nejistota je děs... S malým sem si fakt byla jistá od začátku i podle testíků i podle těla...

lucavka
29. čer 2013

@visnu dušík na maxovi je dobrej, 😉 . Budu držet palečky....

pavlina1976
29. čer 2013

@janice_opice jj nervy to jsou od začátku až dokonce. Ani žádný příznaky mít nemůžeš, vždyť se chudáci teprve vrtají a mají dost práce sami se sebou natož ti něco dávat ještě najevo 😀 . Když ženská otěhotní normálně, tak to vlastně 3 týdny vůbec netuší, možná dýl......Tohle je pro nás ještě daleko horší, neb mi se pozorujeme prostě od začátku. To je na tom vlastně to nejhorší, aspoň pro mě no 🤐

pavlina1976
29. čer 2013

@lucavka ty nervy jsou na tom prostě to nejhorší!!!! Tohle máme fakt těžký!!! Úplně tě chápu a přeji moooooc krásný a silný // na tom dalším testu 😉

visnu
29. čer 2013

holky, jste hodne, ze mi dodavate nadeji, ale mam strach, ze je konec. Zkusim test za par dnu, pokud neprijde MS.
Mrzi me, ze to mnohym z nas zatim nevychazi, ale na druhou stranu, je tu spousta tech, ktere teprve ceka testeni, tak snad se to uz konecne rozjede a obrati k lepsimu. 🙂
Tak ja jeste nebudu hazet flintu do zita, ale radeji se pomalu smiruji s neuspechem.

visnu
29. čer 2013

@lucavka nestihla jsem docist, jak to ted probiha u tebe, ale mela jsi, tusim, sesty den ducha, ne?

janice_opice
29. čer 2013

@visnu tak se mi to libi presne nehazej flintu a nakonec budes jeste prijemne prekvapena.@lucavka a ty taky jeste vydrz!!!!!!
@pavlina1976 to je jasny,mame to tsk vsechny furt se sledujeme a srovnavame s ostatnimi ale stejnak jsme kazda jina a mame to jinak.🙂 holt musime bojovat.

lucavka
29. čer 2013

@visnu no něco tam bylo, ale to byl ještě nějaký úplně jiný test... Proto sem si říkal a že dnes by něco mělo být i na mama testu. Zítra zkusím digitální clearblue a uvidíme co bude... Už aby bylo úterý a krev...

janice_opice
29. čer 2013

@lucavka zkus test, ktery ukazuje uz od 10 jednotek v krvi....

trefulka
29. čer 2013

Holky, co mám dělat s tím utrošem, pokud se to rozjede?

lucavka
29. čer 2013

@janice_opice - jj, ty kupujem. Jen v centru nám dali od 20 jednotek. Uvidím ráno... Doufám že u tebe se pěkně zahnízďuje 😀 .

janice_opice
29. čer 2013

@lucavka zkus test, ktery ukazuje uz od 10 jednotek v krvi....

janice_opice
29. čer 2013

Jeeeeee3 @lucavka mi to pise vicekrat tak asi vedi,ze 14.den 20 jednotek uz muze byt a ty jsi 9.

janice_opice
29. čer 2013

@lucavka tezko rict ja nemam vubec zadne priznaky a ani pocity krome toho,ze jsem furt ospala a boli me od OPU prsa

pavlina1976
29. čer 2013

@trefulka nerozjede, a jestli rozjede, tak ho spolkni. A v po zavolej do caru. ale nebudeš to potřebovat, nerozjede!

lucavka
29. čer 2013

@trefulka já si taky myslím že nerozjede. 😉

janice_opice
29. čer 2013

@trefulka taky myslim,ze nerozjede 🙂

janice_opice
29. čer 2013

Teda stejne je to zmena nemit utrouš 🙂

petulak1988
29. čer 2013

@visnu ahojky a nemohla ta minula carka byt pregnyl??Nevim jestli jsi ho pichala a treba uz ted je z tela venku a ukaze se tak za 2dny druha carecka a uz tehulkovska..nehazej flintu do zita 9den po je brzy...

petulak1988
29. čer 2013

@janice_opice jak se citis?? 🙂

malinka_02
29. čer 2013

@janice_opice ja jsem z Prahy 10.

trefulka
29. čer 2013

@pavlina1976 @lucavka @janice_opice

Kéž by to tak dopadlo! Uvidím, jak to bude vypadat ráno.

petulak1988
29. čer 2013

@janice_opice to nemit utros ti zavidim...nesnasim jak vyteka ven ☹ i na noc muset mi t kalhotky.. ☹ radsi spim jen v krataskovem pyzamu nebo kosili

janice_opice
29. čer 2013

@petulak1988 no nijak zvlast nic mi neni jen ta prsa furt od OPU boli.no jo takhle je to super nic nevyteka vse zustane uvniyr ale zase je to vykoupeno necim jinym tak to si nevyberes.

janice_opice
29. čer 2013

@martas14 tak còooooooo co dneska lemtas??? 🙂 dej si cerveny at se dobre pripravujes na mrazacky 🙂

malinka_02
29. čer 2013

@visnu ach jo ☹ ale mamatesty byli dobre driv ted uz asi pul roku sou na nic..koukni ke me do alba dr max super a mamatest sotva videt..
@trefulka nevysazuj nic nekdo ma i MS v tehotenstvi..

jaka17
29. čer 2013

@malinka_02 ahoj,tojsem ráda,že jsi dneslka ok, nechtěla jsem vás vyděsit.
já vás všechny dneska zapiju a budete růst a vzkvetat...jdeme si otevřít druhý červený na zdraví všech budoucích těhulek.MAZEJTE SPINKAT...všecko bude ok 😔 😔

malinka_02
29. čer 2013

@petulak1988 jo holka utros je vecny pritel ja ho beru ted uz 8 tydnu.

malinka_02
29. čer 2013

@jaka17 no od rana me fest boli nebo spis dloube v podbrisku tak uplne ne ale snazim se byt v klidu..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru