IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
11. črc 2013

@go mam choppera kdybys chtela svezeme se na kafe a verim tomu ze choppera by ses nebala to je o pohode ne o rychlosti

lucavka
11. črc 2013

@janice_opice - tak sem dočetla a je mi hrozně líto že si dopadla přesně jako já v březnu ☹. Drž se...
Já dnes byla v caru. Dohodli jsme se, že příští cyklus si sama navrhnu a zkusím stimulák podle sebe a uvidíme. Když bude sliznice dobrá a nebude tam zas ta tekutina, jdeme už do dvojčátek v srpnu. Chci zkusit snížit dávky léků.
Proto bych se ráda zeptala, holky, kolik jste při stimulaci měli estrofemu?

ratatooy
12. črc 2013

@janice_opice no nevysvetlil,ja si myslim že byl ožralej, a ožralej me asi i operoval

janice_opice
12. črc 2013

@lucavka mno mně se to v březnu stalo taky jen tam nebyly ty //..... Moc ti držím palce aby ti to vyšlo!!!!!! srpen je dobrej.... já ted neplánuju nic, jdu sice na konzultaci do CAR,ale tak nějak jen zjistit možnosti.....
s tím estrofenem nevím já ho nikdy neměla......Tak tfuj tfuj hodně moc štěstí a at se zadaří 😉

pavlina1976
12. črc 2013

Dobré ráno děvčátka 😀 , hlásím tady slunečný den 😀 @janice_opice jsi zlato děkuju a pořádně si na tom tvým zlatíčku plechovým provětrej hlavu! Musí to být boží 🙂 , @martas14 když to vyjde tak si tu na vás počkám a když ne tak se k vám přidám 😀 tak se pořádně připravte a ty @jaka17 taky 😀 .Myslím na vás na všechny 😎

pavlina1976
12. črc 2013

Holky já měla taková cukání si dnes ráno udělat test 😉 , ale pak jsem si řekla, že to vydržím do toho po 😉 . Holky poraďte mi jakej si mám koupit? Ty obyč, nebo nějakej ten digi?

pidisek
12. črc 2013

@ratatooy ale kdyz nemáš vejcovody tak to nejde chápeš to??????

pidisek
12. črc 2013

@pavlina1976 ahoj ja kupovala mamatest do proudu moči...

pidisek
12. črc 2013

@ratatooy jak můžeš říct jaky si to kdo udělá.... Ja nikomu nic zlý ho neudelala a vejcovody nemám a co muzu???????? Nic jen ivf!!!!!!!!!! Copak mi dal někdo vybrat?????????????? A věřím ze všechny tady mi daji za pravdu......

janice_opice
12. črc 2013

@pidisek matko nerozčiluj se přečti si co psala ratatooy dál.....a klííd miminum to nedělá dobře !!!

janice_opice
12. črc 2013

@pavlina1976 mamtest anebo kdybys do sebe chtěla investovat tak Clear blue🙂

petulak1988
12. črc 2013

@coralin mela bych je na tri tydny.. dyz to neschvali tak pojedu jako samoplatce ale urcite by bylo uzasne kdyby to schvalili , uz jsem to dnes odnesla na pojistovnu

janice_opice
12. črc 2013

chcete něco říct??? Ttak já vám to řeknu!!!! po prázdninách zkusíme tu minimálku- ještěš tedy pokud nám to doktorka doporučí!!!!

janice_opice
12. črc 2013

@petulak1988 držím palce a do Františkových?

janice_opice
12. črc 2013

JO HOLKY PRO JISTOTU - jeslti máte nějaké nepoužité a nevyužité léky stimulační tak schovat!!! Kdyby náhodou třeba měla nějakou minimálku tak at aspon ušetřím na lécích jooooo???? Kujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

petulak1988
12. črc 2013

@janice_opice jeee krasna zprava.. 🙂 dekuji za palce... bylo by krasne kdyby to vyslo...

petulak1988
12. črc 2013

@janice_opice jj do Frantiskovych 🙂

cudkamicudka
12. črc 2013

Ahojky holky tak včera jsem měla šílené bolesti v podbřišku jak před ms a teď to docela ustálo, ale začalo mi být špatně od žaludku. Zítra ráno skusim testík. Chtěla jsem dnes ráno., ale neměla jsem odvahu. Po včerejším negativním. :'( už jsem fakt zoufalá.!

pavlina1976
12. črc 2013

@janice_opice hurááá, já věděla, že tu minimálku zkusíte 😀 , máš skvělýho chlapa, kterej tě podporuje to by bylo, aby se to nepovedlo!!!! A třeba právě ta miniálka půjde jak po másle 😀 . Má z tebe radost Janinko!

pavlina1976
12. črc 2013

@janice_opice a kolik ten clear blue stojí? Jen jestli to není zbytečný..... 😉

pavlina1976
12. črc 2013

@cudkamicudka A včera jsi byla kolikátý den po et? To, že tě bolí břicho na ms může klidně být těhu příznak, nemusí to nutně znamet nic špatnýho 😉

janice_opice
12. črc 2013

@pavlina1976 ten nedigitál asi 180 a digitál lasi 240 takže je to zbytečný, klasický do skleničky stačí 😉 hele nevím,jelsti to půjde, ale každopádně ještě možná zkusím jít znovu na imuno,jelsti zase nemám zvýšený protilátky... no uvidíme co taky řekne doktorka

pavlina1976
12. črc 2013

@pidisek tak ho taky koupím, mělas tam ty // tak třeba je to nakažlivý 😀 😀

janice_opice
12. črc 2013

@petulak1988 ty jsou skvělé tam se ti bude líbit, mně se tam líbilo moc🙂

janice_opice
12. črc 2013

@pavlina1976 té fakt, určitě ti prodaj ten s //🙂

aranel6
12. črc 2013

@janice_opice Jani, tak pokud vyrazíš za miminkem s minimálkou a budeš mít Gonal, tak tu moji krabičku 450 jednotek máš u mě připravenou-stačí říct, že ji chceš a je tvoje a nic mi za ní dávat nemusíš - mě už štěstíčko přinesl, tak třeba pomůže na svět dalšímu miminku.

petulak1988
12. črc 2013

@janice_opice nevis jestli posilaji nejdrive papir do lazni ze je to schvalene nebo me???

coralin
12. črc 2013

@petulak1988 držím pěsti, tři týdny jsou fajn, kdysi dávno jsem byla ve Františkovejch lázní na měsíc po slepáku a bylo to super

coralin
12. črc 2013

@janice_opice Jani, já jsem se taky teď domlouvala s doktorkou na kontrolní testy, zajímá mě jaký hodnoty jsou nyní, protože si myslím, že jsou nižší než v dubnu a to byly v normálu.. tak si kontrolní testy nech určitě udělat, ať víš do budoucna co a jak....🙂

petulak1988
12. črc 2013

@coralin no hlavne aby vysly... :-/

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru