IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

lucavka
28. kvě 2013

Holky co se kouření týče - já nikdy nebyla velkej kuřák, při prvním těhu mi to přestalo chutnat, ale i mě doktoři říkali že je hlavní psychika. Radši jedno cigárko než nervi...

hhani
28. kvě 2013

@brsh ..a to jsi včera psala,že měl ještě nějaký alobal 😀 ...chtěl prostě s tebou držet basu 😀 😀 😀 ..jo to taky dělám,ale furt si řikám,že lepší je přestat tak to musim dát..

brsh
28. kvě 2013

@lucavka No to je paráda, tak ať už je tady, viď? 😀 Je super, že máš hlídání, určitě to mimina ocení 😉 S tím kouřením máš pravdu. Taky nejsem velký kuřák, ale letitý už jo a teď si to odepřít prostě neumim... moje sestřenice kouřila celý těhotenství a bylo hrozný se na to koukat - ale obě holky měly přes čtyři kg a byly zdravé. Neříkám, že je to správný, ale určitě je lepší si zapálit než bejt v nervu

brsh
28. kvě 2013

@hhani To mi hlásila máma, že prej viděla nějaký celofán. Tak jsem jí dneska vyslala s pytlíkem, ať dojde na místo činu a přinese to - že to projistim 😀 Tak poslušně naklusala a výsledek bylo tohle. Je to prostě blb no.

jaka17
28. kvě 2013

@meyryen no vidíš, moc gratuluju a ať rostou... 😀

lucavka
28. kvě 2013

@brsh no už se nemůžu dočkat. Snad to takhle klapne. A jestli pak budeme moct společně oslavit synáčkovo narozeniny, tátovo dokončenou školu a // tak to bude ten nejlepší začátek léta 😉 . Musím věřit že to bude všechno v pohodě...

jaka17
28. kvě 2013

@malinka_02 držím palce, musím to tu dočíst, co se stalo a tak, jdeš na kontrolu???

jaka17
28. kvě 2013

@hhani škoda, tak nás neopouštěj, třeba se eště něco vykulí...ony ty dvě// taky nejsou nic jistýho, jsem v nervu dál, jestli to bude ok, bude to mít všechny nohy a srdíčko a nevím co...a jestli tam vůbec je... 😀 😀 já vím, že bych měla být v klidu, no ale známe se...

jaka17
28. kvě 2013

@brsh no, náš pes sežral celou tu kouli na krmení ptáčků i s tou umělou sítí....tu jsem mu tahala z p...takže hlad je nejlepší kuchař...

brsh
28. kvě 2013

@lucavka - jen věř, psychika je mocná čarodějka a není důvod nevěřit 🙂
@jaka17 - jo, kdyby trpěl hlady 😀 ale to fakt netrpí. No je to zmeťour, já už tahala ze zadku igelitek. Snad mu koupim košík, chudákovi...

jaka17
28. kvě 2013

@brsh no, ta naše mrcha chodila s košíkem a stejně si to tam tou dírou snažila nacpat....jsem zvědavá jak dopadnme s čubinou na sonu v pondělí, jestli je těhu,,, 😕

hhani
28. kvě 2013

@jaka17 tak to určitě neopustím...chci vědět jak se vám daří dál a kdo na tom jak bude..třeba s někym v srpnu začnu stimulku,ale tim samozřejmě myslim aby nás bylo co nejméně a pokud možno nikdo,protože budete těhulky 🙂..všechno bude v pořádku 🙂

hhani
28. kvě 2013

@brsh to víš nejlíp jim chutná to co je nepoživatelné 😀

brsh
28. kvě 2013

@jaka17 - jsou to fakt zmeťouři 😀 No hele, počkej, Ty budeš mít dětí jak smetí - to svoje a ještě chlupáče 😀

malinka_02
28. kvě 2013

Holky hcg je 485 🙂
Utz mel byt 7.6.ale jdem na svatbu tak rikala at prijdu 6.6. Ze budu klidnejsi a ze vyska hcg vypada ze by to melo byt ok.. Nevim jak to tedy pozna ale snad jo 😀

A teda mamatest mi s 485 ukazuje sotva slabou carku!

lucavka
28. kvě 2013

@malinka_02 no vidíš!!!!!! Sem ti říkala že si jasná těhule 😀 Moooc gratuluju. Hele klidně si pro klid zajdi na krev potřetí. Hlavně ať ti prcek krásně roste. Určitě ho bude holka když tě tak napíná 😀 .

malinka_02
28. kvě 2013

@hhani to me mrzi!
@lucavka tak to mas ketik za chvilku!
@brsh teda to je pako..hlavne ze uz je lepsi!
@jaka17 a co test??

hhani
28. kvě 2013

@malinka_02 skvělýýý tak ted už jen at pěkně roste 🙂

malinka_02
28. kvě 2013

@lucavka 😀 ja bych chtela holcicku 😀 ale budu rada i za klucika!

jaka17
28. kvě 2013

@malinka_02 jupííííí, tak velká gratulace a snad to už nezakřikneme....no test zase lepší,musím si ho poslat na profil....zítra mám volat do CARu, tak uvidím, jestli mne pozvou na krev, na jednu stranu se bojím...

brsh
28. kvě 2013

@malinka_02 - boží!!!!!!! Tak to mám největší radost a trošku slzim radostí 😀 ty hormony jsou šílený. Juchůůůůů, Laura bude máma!!! 😉 😀 co manžel? 😀

orin77
28. kvě 2013

Ahoj holky, omlouvám se, že Vám zase po nějaké době vpadám do diskuse. Mohly byste mi prosím poradit? Už jsem z toho zoufalá. Prodělávám první IVF. 15/5 jsem měla ET. Testovat bych měla správně až zítra 29/5. Nicméně jsem to samozřejmě nevydržela a zkoušela jsem to poprvé po 10-ti dne v sobotu 25/5. Docela rychle se objevily //, takže jsem byla šťastná jak blecha. Nicméně když jsem test opakovala v neděli a včera, tak čárka slábne a včera odpoledne tam už byl jen nepatrný dušík a to po limitu 5-ti minut. Mám z toho zítřka docela obavy a už se vyrovnávám s tím, že to neklaplo. Navíc od neděle nepociťuji žádné příznaky jako citlivá prsa, tlak v podbříšku. Dá se říct, že fyzicky jem OK, ale psychicky nic moc.
Malinka, před časem jsi psala, že Ti druhý den čárka slábla, následující dny to však bylo OK?
Moc děkuji za radu.

orin77
28. kvě 2013

@malinka_02 MOC TI GRATULUJI K MIMÍSKU A PŘEJI AŤ VŠE POKRAČUJE ZDÁRNĚ AŽ DO PORODU 🙂

lenkafel
28. kvě 2013

@malinka_02 gratuluji a hlavně hodně zdravíčka

kamisb
28. kvě 2013

@malinka_02 - jé tak super 😀 a ty už jsi si chtěla jedno dobu zoufat. prostě musíme věřit 😉

brsh
28. kvě 2013

@orin77 Ahoj, holky tady psala, že jsou špatný mamatesty. Jakýma testíš ty? Určitě bych nepropadala panice. Malinka zkoušela pak jinou značku 🙂

kamisb
28. kvě 2013

@brsh - tak já jsem zpátky od doktorky, prý to ještě nemám vzdávat. Zvedla dávky utragestanu. Sice furt špiním, ale prý to nemusí nic znamenat.
Vzaly mi krev a zítra budou volat jak to vypadá, ale prý tam taky ještě nic být nemusí, že 10den je brzo. Ale ráno na testu byl malinkatej dušík ...což jsem asi neměla vubec zkoušet,jestli se mi to krvácení rozjede tak to asi bude ještě horší :(

do kdy vydržíš netestovat,zkusíš zítra jak jsme si původně psaly nebo raději počkáš ještě?

orin77
28. kvě 2013

No je fakt, že také použímám mamatest. Zkoušela jsem si včera v lékárně koupit ten clear blue, ale mají ho jen na objednávku. Přemýšlím, že zítra půjdu z práce dřív a skočím si na kliniku na krev. 😒

jaka17
28. kvě 2013

@kamisb tak to je dobrá zpráva... 😀

hhani
28. kvě 2013

@orin77 zkus i testy dr.max prý jsou taky dobrý a nebo tady jedna holčina psala pregnant 10,ale ten u nás v lékarně byl na objednávku..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru