IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

aranel6
17. kvě 2013

@peta2010 Já si furt říkala-to bude v pohodě-magořit začnu až po těch 8 dnech, kdy mi Dr. řekla,že pokud to nevyjde může už dorazit MS, ale začla jsem vyšilovat už včera

aranel6
17. kvě 2013

@peta2010 Budeš testovat až podle plánu? Nebo to zkusíš dřív? Mě se zdá čekání do 28.5 fakt nekonečný.

jednalucka
17. kvě 2013

@janinafox Terénní úpravy jsme dělali vloni, ještě mi do toho zahradničil právě pejsek, bylo to super 🙂 letos jsme nakoupili truhlíky na okna a nevypadá, že by se jim na větrné hůrce líbilo 😠 ale třeba to ustane a nakonec se rozrostou....
Ahoj aranel6 🙂

Já vám tak závidím, že už jste po ET, já se asi nedočkám.... Včera vyrazil manža na hokej do hospůdky, tak jsem mu nakazovala, aby moc nepil, že za necelých 14dní má odevzdat ze sebe to nejlepší 🙂 někdy ty dny tak letí a někdy se tak vlečou.... ☹ 😉

jednalucka
17. kvě 2013

Mně v CARu říkali hned na první konzultaci, že lze na testu něco vidět po 10ti dnech.... tak doufám, že to vydržím, až přijde ten čas 🙂

aranel6
17. kvě 2013

@jednalucka Díky za přívítání-ty máš dlouhý protokol? Já měla krátký, takže jsem si nestihla ani všimnout až už jsem frčela na OPU-zato pak přišlo psycho-za dva dny jsme si měli volat-nejprve nám vůbec nechtěli nic říct, že prý jen pokračují v kultivaci a že máme volat za další 3 dny ráno-teprve při druhém telefonu nás přepojili na embryoložku a tam řekla,že máme tři bojovníčky. A v sobotu ráno se opakovalo to samé-paní nám řekla jen přijeďte ve dvanáct a já čtyři hodiny stresovala kolik tam těch embrijek je. Takže tuhle první klidnou fázi IVF ti zpětně skoro závidím.

aranel6
17. kvě 2013

@jednalucka Já si taky říkám,že aspoň do toho 10.tého dne vydržím,ale nevím 🙂

jednalucka
17. kvě 2013

@aranel6 Já mám dlouhý, takže mi to přijde nekonečný :-/ Už píchám 3. týden, mazec 🙂 ale odměna bude víc než sladká, takže to píchání klidně vydržím 🙂
Nejhorší je to čekání..... prvně na konzultaci, pak MZ kvůli hormonálnímu profilu, antikoncepce, zase MZ a další schůzka v CAR, začátek píchání, pak přidání dalšího píchání a teď jsem ve fázi čekání na kontrolu, jak mi puregon zabírá... a pak další čekání na kontrolu, čekání na OPU a pořád jen čekání.... a kolik dní máš za sebou po ET? Ale teda ti embryologové si dávají na čas, viď? ale hlavně, že to je všechno v pořádku 😉

peta2010
17. kvě 2013

@aranel6 já testovala včera..bylo to 6 dní od ET, test byl prázdnej.Do toho jsem začala špinit,po vyčůrání a utření do toal.papíru jasná krev ,začalo mi bolet břicho ,pořád jsem nafouknutá jak balon z utrošu... a tak,že je to negat.,tak šílím.každej říká,že je brzo,tak snad je mi to malou útěchou....

lucavka
17. kvě 2013

Holky držte se... To čekání je hrůza.
JInak byla jsem teď na utz u jiné doktorky. Můj měl volno. K němu půjdu na konzultačku ve čtvrtek. Tak doktorka říkala jestli pan doktor nebude chtít teď na KET zkusit "natální" cyklus nebo tak nějak. Víte o co jde?
Další věc o které jsem přemýšlela byl asistovaný hatching. Nezkoušeli jste takhle pomoct prďolkum k zahnízdění?

aranel6
17. kvě 2013

@jednalucka To máš pravdu-je to hlavně o čekání-držím pěstičky,ať puregon funguje jak má a po OPU máš důvod k radosti 🙂
Já mám za sebou dnes 6.tý den, takže se taky ještě načekám. Byla jsem moc ráda, že to ti naši bojovníčci vybojovali do transferu. 😵

@peta2010 myslím,že 6 den je fakt moooc brzo-přeci jen se mimísek musí nejprve zahnízdit a teprve pak začne produkovat hcg a pak ještě chvilku než se ti to dostane do krve a moči-takže aspoň ducha bych dřív než po 9-10 dnech nečekala
A i na MS mě to přijde brzo-třeba se právě zahnízdil 🙂
Jinak já jsem taky nafouklá - a to piju na doporučení Dr. nutridrink a snažím se hodně pít. Břicho mě taky občas bolí-první dny přesně jak kdyby měla dorazit MS-teď spíš takový tupý tlak. Ale jinak nic-tak mi z toho taky hrabe.

aranel6
17. kvě 2013

@lucavka My si asistovaný hatching zaplatili-embrioložka sice říkala,že si myslí,že ta naše blastocystička je ukázková a že ho nepotřebuje,ale proč to nepodpořit.
S KETem zatím nepomůžu-ti naši dva mražáčci si zatím hoví a doufám,že ještě dlouho budou hovět.

lucavka
17. kvě 2013

@aranel6 děkuju. já o tom taky vážně uvažuju. Protože kromě toho, že druhé mimi a asi i třetí hrozně chceme, tak bychom opravdu potřebovali aby se to povedlo už teď.
Zeptám se doktora jak moc to tu šanci zahnízdění zvyšuje. Zatím mi o tom ani nic neříkal. Poslal mě tehdy na hysteroskopii že ta by měla kromě kontroly i pomoci.

lucina100
17. kvě 2013

@aranel6 prosím Tě, ten nutridrink máš pít po OPU, nebo až po ETU? a jak často? taky si to koupím, když to zabere.
Nám AH hned říkali, že je nutný, jelikož máme špatné sperma a je lepší, když se to vajčko nařízne. takže určitě jsme vždy brali vše včetně AH.

aranel6
17. kvě 2013

Nutridrink mi doporučila až po transferu-já ho piju jen jednou denně,ale řekla bych že mi to hodně snížilo ty tlaky na vaječnících a že tolik nezadržuju vodu
My máme spermio přímo ukázkový,takže vajíčka šla na mističku se spermijkami,ale asistovaný haching jsem chtěla-přeci jen po takové době snažení si říkám,že může mít embrijko problém se zahnízdit,tak ať má všechno co může ku pomoci.

hhani
17. kvě 2013

@jaka17 Ahoj..Tak jak se cítíš dnes?..Něco nového? 🙂

hhani
17. kvě 2013

Ahoj holky...k čemu je dobrý ten nutridrink?..nějak se to tu nemůžu dočíst..A ještě neporadíte něco na bolest v krku?Nechci používat ty normalní spreje a tablety abych něco nepokazila a v lékárně přítel dostal jen takové cucavé tablety a nic víc.. 😉

amadores
17. kvě 2013

nám v caru doporučovala sestra nutridrink těm, u kterých hrozilo OHSS k tomu zvýšenému pití,na doplnění bílkovin...což u mě nehrozí,ale mám asi čtyři nakoupené ,tak je postupn piju,ať to za pár měsíců nevyhodím...

hhani
17. kvě 2013

tak to u mě snad nehrozilo...díky za odpověd 🙂

jaka17
17. kvě 2013

@aranel6 Ahoj, teď je to asi nejhorší, říkáš si, že už je buďto chycený, nebo je to v p...Prevní dny mám pocit, že to můžu trochu ovlivnit klidem, ale pak už je zaděláno a jen čekáš...Tak se držte holky..

aranel6
17. kvě 2013

Jojo-nutridrink mi doporučila-protože se ji při transferu zdálo,že zadržuju vodu a vaječník je zvětšený a asi to pomohlo-protože sice mám břicho stále nafouklé,ale mnohem méně a žádný tlaky na vaječnících už nepociťuju 🙂

jaka17
17. kvě 2013

@hhani Ahoj, břicho trochu splasklo, byla jsem na obědě venku v hospodě s manželem a pak na malé procházce u zázračné studánky 😀 tak to třeba pomůže 😕 V krku mne bolelo před ET, mazala jsem se nějakou mentolovou mastí VICKS a dávala si šátek,čaje a docela to pomohlo....Léky bych radši nezkoušela..

brsh
17. kvě 2013

Ahoj holčičky, tak to naše jedno vajíčko bylo bojovník - teď už je z něj embryjko - zítra ráno teda ET! Tak se nemůžu dočkat a už se moc těšim. Doufám, že bude bojovat dál a dotáhneme to do zdárnýho konce. Holky, co jste po ETu - zaváděly jste Utrouš před transferem? 🙂
Díky a pevný nervy všem čekatelkám a snažilkám 😉

aranel6
17. kvě 2013

@brsh Já jsem zaváděla od druhého dne po OPU

aranel6
17. kvě 2013

@brsh Jinak moc držím pěstičky,aby to byl ten nejsprávnější bojovníček a u maminky se mu líbilo 🙂

brsh
17. kvě 2013

@aranel6 děkuju 🙂 to já taky zavádím, jen jsem nevěděla, jestli i to ráno před ETem 🙂 díky

hhani
17. kvě 2013

@jaka17 Určitě už je zakouslej a nepustí se 🙂....snad to břicho splaskne alespon trochu,mohla bych snad lítat 🙂 ...no dali mu něco co můžou těhotné,ale jinak nic jiného neni,ale i tak děkuju za tip a vyzkoušim 😉
@brsh No vidíš jsme ti to všechny řikali,že se ještě budou divit jaký z něj bude silný bojovník 🙂 Utrouš jsem začala den před a dala i ráno před transferem.Moc držim pěsti a hodně štěstí 🙂

brsh
17. kvě 2013

@hhani Děkuju moc 😉 Já vím, tak bylo to trošku na hlavu včera, teď už se nezvdáme 😉

malinka_02
17. kvě 2013

@janinafox tak zase ho budu mít z práce ne, ono to není takový rozdíl ne? Já to ani nezkoumala.. Já testnu asi 10 den a na krev mám jt 14 den (28.5.)
@jaka17 já taky testnu v pátek to budu 10 den at dám kdyžtak vínko..
@lenkafel no u mě si to nemusí myslet, já sem tlustá jak prase po všech hormonech a transferech..
@jednalucka přesně proto jdu do práce abych se nepozorovala..
@aranel6 já měla ET 14.5. a taky jdu radši v pondělí do práce..

hhani
17. kvě 2013

@brsh no tak to chápu byla bych z toho taky špatná...Tak na zítřek hodně sil a at ti ho tam pořádně zavrtají 🙂 .Budeš mít volno nebo jdeš v pondělí hned do práce?

aranel6
17. kvě 2013

@malinka_02 Koukám,že máme stejný den,kdy nám nařídili testování 😀-tak snad jim budeme moct nahlásit,že tam jsou // 🙂.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru