IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

akdar5
21. kvě 2013

@ratatooy a co znamená OHSS ? 😕 já byla v po na odběru a při embryotransféru a konzultaci s dr. mi doporučil neschopenku..

ratatooy
21. kvě 2013

@akdar5 tak neschopenka se dává asi normalne vetšinou přece jen je to rizikový těhu,to jsi mela nejakej rychlej transfer nemely jste PK?OHSS je hyperstimulani syndrom,kdy telo nadmerne reaguje na hormony a v dutine břišní a vaječnícícch se shromažduje voda

mispulina912
21. kvě 2013

@martas14 jj doufám že ted po Ketíku už ta potvora nepřijde a dalších 8měsíců..... přála bych nám to tu všem. my máme dvě jedné pajetce a pak jednu....... ono si můžeme vybírat jak chceme jestli dvě nebo jedno ,tam záleží jak jak se budou vyvíjet dál....

ratatooy
21. kvě 2013

@mispulina912 ahoj,me už ted daly imožnost opet to jedno zamrazit kdybych chtela jen jedno aby s ejedno nevyhodil když bylo dobre

brsh
21. kvě 2013

@magdous - Tak to ě mrzí za Tebe, věřila jsem v lepší zítřky ☹ Zkus se otrkat a vzhůru do boje 😉
@janine_opice - holka, já se doma kopu do zadku. Doufám, že vybíráš ty sajdkáru pro prťouse 😀 Já už začnu hrát nějaký online hry na počítači, abych přišla na jiný myšlenky, to čekání je děs

Vítám nový spolubojovnice 🙂

akdar5
21. kvě 2013

@ratatooy tak ten syndrom přesně mám,ale doma mě nechali až od pátku. tak takhle to měly se mnou ještě 3 další pani,tak nevím,jestli byl rychlý...jsem fakt asi začátnice,ale nevím ani co je PK 😒

akdar5
21. kvě 2013

nemáte někdo přehled za jak dlouho po transféru by mohl test něco ukázat??? vím,že bych na to neměla myslet,ale znáte to 😉

jaka17
21. kvě 2013

@akdar5 Ahoj, já jsem dnes 6 dní po ET a testovat má cenu tak 8-10 den, to už může být nějaký tenký duch na proužku, ale jisté je to stejně až ten 14 a pak z krve....
Ale taky bojuju, test mi podstrčil manžel včera a pochopitelně nic, je to blbost 😀

akdar5
21. kvě 2013

@jaka17 Ahoj, tak nesjem v tom jen já 😅 a máš třeba nějaký příznaky,že by mohla přijít ms? přijde mi,že mě pobolívá v podbřišku 😒

ratatooy
21. kvě 2013

@akdar5 me tet ukazal 6den,ale kdybych netestovala jak douho je v tele pregnyl tak bych asi ješte nemyslela že je to tehu,PK je prodloužená kultivace,že se embrya zavádí až 5den aby se vyselektovaly ty špatné,prosím te a jak to u vas probhalo to se mi zdá vláštní postup,pokud máš mírný syndrom tak je to pro uhnizdění dobré ale pokud to máš hodne tak mely čekat jak na tom budeš protože transfer ten syndrom o neco zhorší

akdar5
21. kvě 2013

@ratatooy ale to bylo pátý den,když v pondělí je vyndali a ten den začali s oplodněním, v úterý jsem volala ,jak to dopadlo a na pátek ,což je 5 den, mě objednali na transfér. a měla jsem problém chodit na velkou-to mi řekli,že zpusobuje urtogestan,který jsem začala brát od středy, tak jsem se musela vyprázdnit, dr. mi zkontroloval břicho a transfér provedl....a dal mi injekce do břicha a šla jsem dom (clexane, které teď píchám každý den..
nevím,jestli moje psaní je pochopitelný... 😅

hhani
21. kvě 2013

@magdous Je mi to moc líto... 😢 tohle je sakra tak nespravedlivý..snažíme se jak to jde a dali bychom za to všechno.. a pak zapneš telku a další mrtvé miminko..chjooo jak to tam ty nahoře rozdávají ☹
Každopádně naber nové síly a další pokus už určitě vyjde,držim palce a hrozně moc štěstí 🙂

jaka17
21. kvě 2013

@akdar5 Já to mám dostat až 30.5. ,takže déle než za 14 dnů...zatím mi nic není, jen mne bolí prsa a jsem trochu nafouklá, ale to je těmi hormony, co bereme, nic to neznamená...moc se pozorujeme... 😀 pochopitelně jsem unavená, ale po takových dávkách progesteronu bych spala i tak...pomáhá se normálně procházet, dělat běžnou činnost , já už chodím normálně do práce a je to lepší, aspoń se napozoruju a nemám nervy furt, jen večer... 😝

janice_opice
21. kvě 2013

@brsh hele to vydržíš, je to pro dobrou věc :D užívej si odpočinku než vyprdneš mimíska pak už se nezastavíš :DDDDDD

akdar5
21. kvě 2013

@jaka17 přesně - nepozorovat, nemyslet....já doma furt chodím a přerovnávám věci,abych se zabavila , horší,jak vánoční úklid 😀 Tak přeji hodně štěstíčka 😉

jaka17
21. kvě 2013

@akdar5 jo jo, já se krotím, abych nezačala mejt okna, teď to sluníčko je hrozný, jsou vidět všechny čmouhy...

jaka17
21. kvě 2013

@hhani no, moje řeč, kdo chce, ten nemá a jiný se trápí, co s tím...

magdous
21. kvě 2013

@lenkafel ☹ bojuju s tím celý den

magdous
21. kvě 2013

@brsh otrkání mi pujde už trošku hůř... ☹

magdous
21. kvě 2013

@hhani tohle si říkám každý den, když to vidím v tv...asi dáme teď chvilku nějakou pauzu v umělém a zkusíme později...nemám ani náladu po 2 neúspěšných pokusech...a děkuji za podporu 😉

hhani
21. kvě 2013

@magdous musíme prostě věřit,že se to jednou podaří a ten správný čas nastane 🙂

magdous
21. kvě 2013

@hhani že my holky vždy všechno odesereme....

malinka_02
21. kvě 2013

@janice_opice ja tam nechodim teprve ted jsem mela 2.ivf..

malinka_02
21. kvě 2013

@ratatooy no me hned ne ale fakt se najim a za 2 hodky hlad! Asi sem se doma rozezrala!
@akdar5 me treba MS drzi utros a neprijde dokud nevysadim. Holky mivsji duchy i 5 den po transferu ale zalezi jak dlouhou si mela kultivsci..
@magdous js taky pokazde rikam ze uz to nechame ze nam neni prano ale nikdy to nevydrzim a zase do toho jdem ale nevim jak ted pokud to nevyjde popate..

magdous
21. kvě 2013

@malinka_02 ty brdo, už popáté? já bych si už hodila mašlu...když vidím jak to se mnou mává u druhého pokusu,tak nevím co bych dělala při pátém...jsi statečná holka... 🙂

malinka_02
21. kvě 2013

@magdous no co jineho mi zbyva ze..

magdous
21. kvě 2013

@malinka_02 já to nemyslela špatně

hhani
21. kvě 2013

@magdous ja když byla na OPU tak tam se mnou byla pani co šla už po páté.Obdivovala jsem ji,že vůbec má ještě tu sílu,ale je to asi opravdu o tom,že když člověk něco chce tak se dokáže obrnit a jít si za tim.A to šla i bez narkozy,ale řikala potom,že je to v pohodě..A pak mi řekla,že i když to zase nevyjde pujde v září znova..Byla strašně optimistická a dokázala to předávat dál..Takže opravdu klobouk dolu před těmi jako je ona, @malinka_02 a mnohé další..Proto musíme jít všichni dál...

brsh
21. kvě 2013

@hhani Holky v dubnovkách mají taky za sebou x pokusů. Dada, co tam přispívá má až z šestýho IVF chlapečka a teď je po osmém a vypadá to velmi dobře (ťukťuk)...takže je to určitě těžký, ale neházet flintu do žita 😉 To platí hlavně pro Tebe @magdous 🙂

magdous
21. kvě 2013

@hhani ale vždyť já jsem to nemyslela špatně holky...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru