IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

malinka_02
3. čer 2013

@baby1984 a proc ti ji proste nepichnou, me rikali hned zenestli neodejde s ms tak ji pichnou abych nemusela cekat!

martas14
3. čer 2013

@simka77spain to víš, že musí a chytí 😉 akorát teda mi příjde škoda ty spermouše mrazit, vím, že to tak dělají v hodně CARech, ale čerstvé mi přišly že mají víc sil, protože přeci jen tím, že jsou nedorostlé, tak je pro ně to zmražení a rozmrazení záhul a navíc se po jejich rozmrazení kvůli té pomalé rychlosti ještě míň pozná, které jsou živé a které jen v útlumu, ale ono to výjde neboj a třeba zbydou ještě mražáčci na případné sourozence 😉

malinka_02
3. čer 2013

@janice_opice gonal nemusi byt v ledici na prechodnou dobu, jen pri delsi, ja ho nosila rano do prace tam ho mela v tasce a pak zpet v caru mi to rikali.

malinka_02
3. čer 2013

@adrialee super! Gratuluju!

martas14
3. čer 2013

@coralin jo jo je tu fajne 😉 tak to chudák teda odnesl, ale ty si ho určitě krásně vykurýruješ....no ještě že jsou vaši na dovolené a naberou aspoň nové síly na ten marast co je tady pak při úklidu čeká 🙄 a psali jste jim to nebo je necháváte ještě v sladké nevědomosti?

zimka
3. čer 2013

Jsou tam! // ! 🙂))))

jednalucka
3. čer 2013

@zimka Moc gratuluju!!!!!!!! To je super!!!!! Já si ještě na výsledek chvíli počkám 🙂

Holky, je mi hrozně líto těch, kterých se ty povodně týkají... když vidím ty záběry, tak si pobrečím. Musí bejt totální zoufalství pro ty, kterří to jednou zažili a teď to přijde znovu.... @brsh a @coralin -držte se !!!! Mně volala teď kamarádka, která měla dorazit na celej tejden, že kvůli vodě radši nepřijede ☹ nám tu sice zatím nic nehrozí, ale má to k nám asi 100km a po cestě jsou hlášené kvůli vodě objížďky ☹

A vítám nově příchozí a moc moc přeju úspěchy // 😉

zimka
3. čer 2013

@jednalucka Moc děkuju a držím palce!

martas14
3. čer 2013

@zimka no né ten novej si klidně opakuje po tom starým!!! a pak že opisovat se nemá 😀

jaka17
3. čer 2013

@zimka náádhera, těším se na další společné pokecání v únorovkách....Dobrou noc,hodně štěstí, holky 😀 😀

mispulina912
3. čer 2013

@adrialee gratulace veliká .....

mispulina912
3. čer 2013

@malinka_02 děkuju.....

mispulina912
3. čer 2013

@zimka gratulace.....

baby1984
autor
3. čer 2013

@malinka_02 já ti nevim proč to takhle zdržuje a na co čeká 😠 ale se uklidňuju tím,že jsou ted problémy tak se to snad povede hned na první pokus

simka77spain
3. čer 2013

@malinka_02 no joo, jenze ja nemam na tri pokusy ☹ musi to být bud a nebo. chtela bych zkusit 3. ale asi si netroufni teda jestli to klapne. takze asi si dam jen dve jestli teda budou samozrejme. to je jeste mluvit hodne dopredu. teed hlavne at mám vajicka. 🙂

malinka_02
3. čer 2013

@baby1984 no akorat budes mit zkazeny leto pak ( jestli bude)..ja loni ivf podstupovala v cervenci a za trest..

malinka_02
3. čer 2013

@zimka super!

simka77spain
3. čer 2013

@martas14 jo jo, to jsem si taky ríkala, ze proc to nejak nenaplanujou ze by me nastimulovali a zaroveñ udelali manzelovi tu tese, ale tim ze jsem to platila vsechno do posledni kacky, tak mi doktor rekl ze by to byla treba skoda kdyby me nastimulovali a potom by se u tese nic nenaslo, a prachy by byly v cudu. a taky mozná to bylo komlikovanejsi protoze jsme jeli z ciziny na presne datum...no takze se to delalo takhle. nejdriv ta operase, a potom ze se naslo a zamrazilo, tak zacinam s tou stimulaci pristí uterek. jee, to uz je za tyden! ale fakt se bojim ze rpotoze uz nemely zadny pohyb jak je nasli, tak jak je ted rozmrazí, jaké vlastne budou. zalezi to vlastne asi vsechno na te embriolozce co ty spermata bude vybírat asi, a jestli ji budou pripadat vsechny stejne, no tak to bude jeste sranda teda....juuu, ja se bojim. hihihihi toho je jeste tolik...ne jenom at to vyjde... portoze musi vyjit plno veci, ne jenom jedna 🙂 prvne jsme se modlili at neco najdou, ted se modlime at mam vajicka, potom se budem modlit at se chytí, potom at to prezijou, potom at se chytnou v brisku, potom jeste tech kolik??? 10 dni po transferu aby to bylo jisté ze jde o tehotenstvi??? to bych se asi zeptala..ale treba az pozdeji, ze? 😉 no proste, polovina kvetna, celý cerven a polovina cervence promodlené. 😀 😀

orin77
4. čer 2013

@adrialee moc gratuluji k //, krev jen potvrdí co jsi viděla na testu 🙂

orin77
4. čer 2013

@zimka to je skvělé moc Ti gratuluji

janinafox
4. čer 2013

@jednalucka Luci tak to je škoda že kamarádka nedorazí, tak vám to vyjde jindy, ono bude ještě hodně příležitostí (až budeš třeba doma s bříškem, na mateřský.... 😉 ). Jinak ta voda je fakt hnus, ještě že máme barák na kopci a voda tady u nás není ani nikde v blízkém okolí, i do práce se projede úplně normálně, ještě že 😅

akdar5
4. čer 2013

@malinka_02 já jsem taky zvědavá,zda se tam dostanu,ale chodím k Apolináři a jezdím z Bene,tak by to snad mělo jít....a samozřejmě jezdím mhd,páč já bych se v praze ztratila...:D dali by mi tam jednu nečekanou jednosměrku a jsem v pr....:D tak uvidíme..
ve čtvrtek? tak to už je za chvilku... 😉 tak tfuj tfuj tfuj - hodně štěstí 😉

akdar5
4. čer 2013

@adrialee super, tak jen tak dále 😉

zimka
4. čer 2013

Děkuju za gratulace 🙂 Teď se zas budu klepat do ultrazvuku, jestli to vydrží.... 🙂 ale ráda. V práci jsem teda hodně funkční.... myšlenkama někde úplně jinde. Ještěže už končí školní rok.

jednalucka
4. čer 2013

@zimka Jéé Ty jsi paní učitelka? 🙂

orin77
4. čer 2013

Milé dámy ono to vypadá, že je tady učitelek povícero 🙂 Nestává se Vám náhodou, že Vás píchne uvnitř, jakoby v pochvě?

jaka17
4. čer 2013

@zimka No, já už uvažuju o neschopence, hlavně se bojí manžel, abych to nepřepískla, je sice jasný, že ležením tomu nepomůžu, ale klídek s dětma fakt není, co si budeme povídat...Tak se šetři, ono to naše školství za osobní oběti poslední dobou fakt nestojí... 😀 😀 😀

jaka17
4. čer 2013

@orin77 Ahoj, já měla dnes ráno i trošku špinění, a tlak v podbřišku, tak asi zalehnu...jela jsem si na HCG ráno do laborky, tak doufám, že bude vyšší a že je to jen hnízdění prťouse... 😠

zimka
4. čer 2013

@jaka17 Teď už to nějak doklepu... spíš přemýšlím jak se zářím. Ale nejspíš to zatím nechám, že se situace nějak vyvrbí.

zimka
4. čer 2013

@jednalucka Tady je to samá úča. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru