IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

simka77spain
4. čer 2013

@janice_opice ja chci hlavne at mi pekne nechaji vykultivovat ty embrijka, at mi je nedavaji hnedka treba v tom tretim dnu, chci pekne pockat az treba do pateho nebo sesteho dne, cetla jsem ze to je nejlepsí cas na vlozeni. To si treba muze clovek rict nebo to rozhodnou za tebe a uz s tim nic neudelas?

janice_opice
4. čer 2013

@visnu Mno jo, ale jen v případě, že dorazí manželovi výsledky z genetiky..:( zatím nic zítra budeme zase volat a už cítím, že mrcha se blíží.........jinak bychom začali až v září což bych radši ted - měla bych víc pohodu ted v červnu a červenci

simka77spain
4. čer 2013

@janice_opice urcite ti to tedka vyjde! ja to tak citim, ze mi to vyjde, takze uvidis ze to bude vsechno ok tentokrat. Jako by to bylo napoprve! hihihihi :-*

visnu
4. čer 2013

@aranel6 velká gratulace 🙂 !!!

janice_opice
4. čer 2013

@simka77spain no to rozhodne embryolog dle toho jak se ti embryjka budou vyvíjet a kolik jich bude právě, když jich bude málo tak si myslím, že ti je dají dřív, protože někdy říkají, že je lepší mimískům v děloze, když jich je dost a dobře se vyvíjí tak ti je nechaj kultivovat a tak ten 5. den ti je dají 🙂

janice_opice
4. čer 2013

@simka77spain přesněěěě na to myslím, je to jakoby to bylo napoprvé 🙂)) tak se budeme doufám podporovat🙂 u mě záleží hlavně na tom, jelsti přijdou ty výsledky to je podmínka toho,abychom mohli ted začít!

simka77spain
4. čer 2013

@janice_opice me doktor rekl ze prvni nebo i druhý den se dá zacit s tim pichanim, takze bud v klidu, prijdou drive ty vysledky nez menzes. 🙂

janice_opice
4. čer 2013

@simka77spain no to se modlím, mám začít druhý den🙂)) tobě to jasně vyjde taky, je dobrá vlna!!! 🙂

visnu
4. čer 2013

@janice_opice No to jo. Stíhám sem chodit tak každý druhý až třetí den a mám co dělat, abych se trochu dostala do obrazu.

visnu
4. čer 2013

@janice_opice Měli by sebou hodit genetici. My na výsledky taky čekali asi dva měsíce. Ale hlavně ať je všechno v pořádku.

janice_opice
4. čer 2013

@visnu ježiš nám říkali v Cube tak 14 dní- 3 týdny :////////////

simka77spain
4. čer 2013

@janice_opice tak ja bych radsi pockala az do toho pateho dne, protoze jsem nekde cetla jednoho doktora ze to je nejlepsi cesta, rpotoze ty tridenni nejsou jeste pripraveni aby se chytly a docela to dobre vysvetloval. jako ze to melo smysl, tak nevim nevim. Ja bych radsi osobne pockala y kdyby jich bylo treba miñ, no envim, ale aspoñ se mnou budou toto konzultovat nejak nebo co?

simka77spain
4. čer 2013

@janice_opice jestli ti rekli 14 dni 3 tydny tak to bude tak. delaji to denodenne, chodi tam hodne lidi tak snad vi ne? neboj se vubec, vi co ti rekli. urcite ti prijdou. jak dlouho uz na ne cekas na ty vysledky?

coralin
4. čer 2013

@martas14 ono jim teď stejně nic jinýho nezbyde a musíme počkat až spadne voda...to bude teprve šok. A jak je u vás na Moravě???

hhani
4. čer 2013

@simka77spain dr.Šulc ten byl zrovna včera nebo předevčírem ve snídani s novou ohledně neplodnosti.. 😉

coralin
4. čer 2013

@martas14 ježiš to je děsný, ale viděla jsem to v jednom dokumentu o IVF

aranel6
4. čer 2013

@sasanka033 Moc děkuju-už jsem to dle tvého návodu našla 🙂

coralin
4. čer 2013

@simka77spain tak držím palce, já volala dneska celej den do caru a dovolala jsem se až v půl čtvrté. Jsem objednaná příští týden v pondělí na kontrolu sliznice tak jsem zvědavá jak poroste..... to máte sakra komplikovaný. Muž má taky blbej spermiogram, ale naštěstí vždy nějaké najdou normálně🙂

coralin
4. čer 2013

@visnu co je u tebe nového???

coralin
4. čer 2013

@simka77spain já jsem si řekla, ale záleží jak se vyvíjejí.. měli jsme 3 denní při prvním IVF, ale už blastocytu, a teď jsem měla 5ti denní blastocytu a morulu.

aranel6
4. čer 2013

@simka77spain Moc děkuju 🙂, já chodila do Gestu na IUI, Dr. Šulc je sympaťák a pak ještě primář Černý-ten byl správnej 🙂. Držím pěstičky ať vám tam pomohou. O délce kultivace embryjek rozhoduje embryolog, takže je to na něm,ale pokud jich budeš mít víc než 3 co se budou správně vyvíjet, tak je nechají až do toho 5-6.dne než půjdou k mamince 🙂.
My měli pátý den 1 blastocystičku 4AA a to je ten můj bojovníček co je na obrázku z UTZ a dvě další nechávali do šestého dne zda budou vhodná pro zamražení a nakonec to zvládla obě-dohnala co měla a tak máme ještě dva sněhuláčky.

aranel6
4. čer 2013

@visnu Neboj se nic - příští týden určo budou folíky jak hroznové víno 🙂

simka77spain
4. čer 2013

@aranel6 jevaaa to je krasne fakticky. jsem absolutne nadsena a natesena! urcite to vsechno vyjde dobre, ja tomu moc verim. kde je ta fotecka z UTZ? ja nikde nic nevidim! taky to chci videt! prosim 🙂

simka77spain
4. čer 2013

@coralin a vyslo neco?

malinka_02
4. čer 2013

@akdar5 apolinar je od vody daleko to je v pohode ale nejezdi metro..
@jaka17 no ja delam v kancelari a taky zadny med , porad stres tahani necehi je to na pytel ale zase se o praci bojim u nas se hodne propoustelo ted a navic mimco to bude investice tak 100 000 a tak sepenize budou hodit po tom co sme vse narvali do 5 pokusu ..

malinka_02
4. čer 2013

@baby1984 nomtak neni ti nejlip ses nafoukla a v tilku to nescovas, nemuzes se opalovat, koupat se bojis abys neco nechytla.. A nevyslo to takze cele leto v haji a vysledek nula..
@lucavka ja mam jit ve ctv do Podoli na nabrezi 😠 Takze se bojim ze utz nebude ale hlavne nemam leky..

malinka_02
4. čer 2013

@jaka17 kdy si mela tak vysokou hladinu hcg???

akdar5
4. čer 2013

@malinka_02 no, to já vím...právě,že nejezdí to metro a jí jinak nevím,jak se tam dostat,ale ve zprávách řikali,že na okraji Prahy jezdí,tak budu doufat,že to pojede až na ípák... 🙂

visnu
4. čer 2013

@aranel6 To doufám. 🙂 ale mám drobné obavy, protože stimuluju Fostimonem, na který prý bývá horší reakce. Snad folíci porostou!

malinka_02
4. čer 2013

@adrialee kdyby prvni! E to stres do krve, pak stres do utz a bude to tak furt..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru