IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
7. čer 2013

@coralin No folíííci přece!!! 🙂

jaka17
7. čer 2013

@janice_opice ele, stačí si dát před UTZ tlačenku.. 😀 😀
@visnupěkná úroda folíků 😀 😀 já se byla dnes podívat na miminko´u neteře a zkoušela si zajezdit s kočárem...krása!!!
@malinka_02 kouknu taky , díky...

janice_opice
7. čer 2013

@jaka17 😀 😀 😀 😀 vyndám ji ve sředu z mrazáku a dám si jí ráno k snídani ve čtvrtek🙂)))))než tam půjdu a s cibulí nebo bez?? 😀

jaka17
7. čer 2013

@janice_opice no, do té vaší rodinky spíš s cíbou, ať to není suchar 😀

janice_opice
7. čer 2013

@jaka17 no to jsem zvědavá co mi řekne doktorka teda-) 😀

malinka_02
7. čer 2013

@visnu to je krasna urodicka 😉

malinka_02
7. čer 2013
mispulina912
7. čer 2013

ahoj holky ,tady je to hotová kronika..... tak mám po ketu včera,tak ted jen čekání....... všem přeji hodně štěstíčka a zdravíčka v tom čekání.......

janice_opice
7. čer 2013

@mispulina912 tak hodně štěstí a at brzo vidíme další // 🙂 🙂

janice_opice
7. čer 2013

TY JO FURT PŘEMÝŠLÍM NAD TOU 150j Gonal a přije mi to dost málo... 😕

coralin
7. čer 2013

@visnu to je dobře, že krvácení ustalo a folíci rostou... já mám v pondělí jít na kontrolu tak jsem zvědavá..
dneska to se mnou, ale taky nějak tříská, jsem melancholická, ukňučená a uslzená jak před ms. Nevím co mě to teď večer popadlo... chjo.....
je dobrý, že ti i ten prednison snížila. Jakou dávku bereš? kam chodíš na imuno????

coralin
7. čer 2013

@janice_opice Jani, já nemyslela folíky, reagovala jsem na tu předchozí otázku, kterou jsi psala. Myslela jsem, že se ptáš na ty nK buňky.

janice_opice
7. čer 2013

@coralin no asi jooooooo ptala jsem se o čem se to bavíte 😀 jsem zmatená🙂

jaka17
7. čer 2013

@mispulina912 budeme držet palce, ať se přidáš k naší jarní ůrodě..

coralin
7. čer 2013

@janice_opice z toho si nic nedělej, to já byla dneska taky, když jsem to četla. Řešily jsme NK buňky, imunologii. Obranný látky proti otěhotnění.. "moc bezva věc":(

coralin
7. čer 2013

@mispulina912 Ahoj, tak držíme pěsti.... mě to v nejbližších dnech čeká....

janice_opice
7. čer 2013

@coralin jj kvůli tomu sjem brala taky Prednison a stejně to nepomohlo

coralin
7. čer 2013

@janice_opice první rok mi pomohl, snížila jsem to docela o dost.... ale míma se nechytla... tak nevím jestli pomohl.. teď mi nepomohl, vůbec mi to nechtělo klesnout, až po kombinaci, prednison, pendometr, dexamed.. pauza a metypred.. byla jsem hrozně vyřízená po tý léčbě. (ROk_ hodně dlouhej). Každopádně mi všichni dali "zelenou" těšila jsem se, šli jsme do toho a..........
teď vyjde ket🙂
a řešíš to nějakou jinou cestou???

janice_opice
7. čer 2013

@coralin no ono u mě asi není nakonec problém ta imunita,nemám nějak šílené hodnoty, u mě bude spíš problém ta štítná žláza na kteoru přišli až tady....uvidíme uvidíme........

coralin
7. čer 2013

@janice_opice to bude dobrý a zvládnete to..uvidíš🙂)

janice_opice
7. čer 2013

@coralin hele to teda jo budu se bít jak lev!!!!! ale tak víš co furt statečná a statečná a ted jak si mám zítra píchnout první injekci na poslední IVF tak se mnou cloumaj pochybnosti a obavy, ale to je asi normální 🙂 🙂

mispulina912
7. čer 2013

@janice_opice
@jaka17
@coralin děkuju holky ,jste zlatíčka i já všem přeji pevné nervíky při tom našem čekání....

martas14
7. čer 2013

@janice_opice ahojky, takže MS dorazila a už jsi v procesu? no ty být teda velký fanšmejkr, když máš v lednici celý patro jehliček.....no jo kde jakej narkoš by ti záviděl 😀 tak hlavně ať to frčí jak má 😉 a pak už si jen vyklidíš druhé patro na tlačenku, abys měla s čím jít na UTZ 😀

coralin
7. čer 2013

@janice_opice to je jasný.. obava je přirozená... ale to zmákneš. Ta první je vždycky zvláštní a tak trochu jiná, ale pak už se to píchá samo.. hlavně se neboj moc. Jsem zvědavá na sebe příští tejden.... 😀 jak bude pracovat psýcha

martas14
7. čer 2013

@jaka17 jo jo prča s náma rozhodně bude to by si fakt mohli vzít k srdci 😅 a neboj hlava nebolela, léta cviku se nezapřou 😝 a v kombinaci s kvalitní frankovkou to nemůže být jinak
a jinak sudičky hlavičky se ti pěkně rýmují, to asi ta bublinka .....bude to nejspíš umělkyně 😀 😀

martas14
7. čer 2013

@meyryen jakou hysterku a laparoskopii a DNA spermií přes léto!!!!!!! takové věci se přece těhotným nedělají!!!!! takže žádné trudné myšlenky holka....zatím pořád vše beze změny, takže bojovníček bojuje a ty mu s tím musíš přece pomáhat 😉 a kdy budeš testovat?

martas14
7. čer 2013

@eviku52 super jedeš, pozitivní testík, moc gratuluju 😉

janice_opice
7. čer 2013

@coralin což jehliček se já vůbec nebojím po těch 7dmi pokusech nééé, spíš se bojím víš tak jako, že je to naposled, tak aby to byly štastné jehličky a kdyby to nevyšlo a byly aspon mrazáčci!!!! 🙂

jaka17
7. čer 2013

@martas14 no, na bublinky ve skleničce si ještě počkám, ta v bříšku je nemá ráda...možná až bude trochu větší umělkyně moje...tak se zatím modlím ,ať roste a ať jí naděláte nějaký parťáky... 😀 😀 😀

janice_opice
7. čer 2013

@martas14 no jo čéče ten Caberneet včera zabral a od rána jsem jak průtokáč🙂) až moc bych řekla,ale to já mám vždycky tak za tři holky🙂).Asi si budu muset pořídit vlastní miniledničku🙂 třeba tu do auta! 😀 Jsem si dneska četla pár těch našich včerejších výlevů a fakt jsem se pobavila. Manža říkal, že jsem nějaká rozjetá a to mám taky léta cviku tak jsem o tu lochtala a vylila si skleničku červenýho do postele na nový povlečení - koukal na mě tak útrpně 😀 😀 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru